Ayumi Mayu

Goto down

Ayumi Mayu

Příspěvek pro Ayumi Mayu za Tue Sep 24, 2013 9:14 pm


Jméno a příjmení
Aumi Mayu
Hodnost
Jounin
Vesnic
Sunagakure No Sato
Věk
25
Narození
7. Dubna
Pohlaví
Žena

Klan
Žádný

Elementy
Doton
Futon
Kekkei genkai
Jiton
Sensei
Žádný

Charakter: Milá, laskavá, přátelská občas trochu moc vážná osoba s otevřenou náručí pro všechny, kteří si to zaslouží. Vždy ma jen ze svých hŕejivých úsměvů. Má ráda květiny ale ne ledajaké, nejvíc ma nejrači sakury. Ma ráda pozorování hvězd v noci a také si ráda povída o rúzných věcech. Je pěkná žena, která si ráda čte knihy.

Životopis: Narodila se 7. dubna v Sunagakure No Sato. Již v útlém věku si ráda hrala ze svým starším bratrem, který býl skvělým ninjou. Vzhlížela k němu, byl to její starši vzor. Její bratr chodil na různé mise, a pokaždé když se vracel, Ayumi byla štastná že je zase doma. Chtěla být ninjou jako její bratr, a tak se ho jednou zeptala zda-li by ji nenaučil správně využívat chakru a případně ji naučil se bránit. Ayumi byla radostí bez sebe, protože. Ayumi měla jen matku, protože otec zemřel v válce, když byla ještě mrně, takže se ji nenaskytla příležitost ho poznat, ale její matka říkala, že to byl velice mužný a dobrý člověk , byl vtipný a romantický, jednoduše sexy přitažlivý chlapák XD. Ayumi ráda pomahala matce zásívat květiny na zahradě, protože měla květiny ráda, a když skončila tak vždy běžela za bratrem si s ním hrát, někdy němel čas tak si šla číst nějakou tu knížku z obrázky, kterou měla tak ráda. Postupem času se zlepšovala v boji, ale bratr měl čím dál méně času na ní, protože se musel věnovat misím a podobným záležitostem, takže musela trénovat sama. Někdy si její bráška našel volný den, aby se ji věnoval, ale jen na málou chvíli. Ona však i přes to byla vděčná a ráda, že ho vidí zase na nějakou tu dobu. Po nějakom tom úplyvě času jsem mohla konečně mít tu čest absolvovat genínskou zkoušku. Její první den jako genín byl docela fajn. Byl k nim přidělen super čupr ultra sensei, kterého Ayumi měla hodně ráda. Pracovala na sebe tak dlouho jak jen mohla z důvodu lepšího pocitu sebe jistoty, a tak se dopracovala až na chunina. Její bratr byl na ni hrdý. Jednoho dne její bratr na nějakou dúležitou misí. Říkal, že se možná nevrátí tak se chtěl ještě s náma rozloučit. Když odešel tak Ayumi běhla do svého pokoje a začala plakat. Nesla těžce jeho poslední slova. "Doufám, že se vráti." <- Opakovala si pořád do kola. Uplynulo pár dní a za Ayumi matkou přišel nějaký pán s oznámením, že její jediný syn je mrtev. Za krátkou chvíli se to dozvěděla taky samotná Ayumi, která tomu nemohla uvěřit. Slzy mi tryskali z obličeje jako nějaká fontána. Ayumi toto nesla tragicky, a tak přestala trénovat, a však po pár dnech se zpamatovala, ale byla pořát zklamaná a smutná. Teďka místo bojováni pomáhala matce v zahradě, ale její matka ji řikala, aby šla zase do nějaké Té akce... zase trénovat, že se nemá trápit. Přemýšela o tom pár dní a na konec se rozhodla, že začne opět trenovat a zkusí se dopracovat na Jounina. Uplýnulo pár let než uskutečnila svůj cíl, a však uskutečnila ho. Tedy přišla k názoru, že za smrt jejího bratra nese odpovědnost vedení. Vední vědělo, že její bratr jde na smrt, ale kvůli čemu? na tohle nebyla schopna přijít. Nevěděla co s tím dělat, ale pak  potkala jednoho muže jménem zvaný Sora No Sen a ten ji přemluvil, že se má přidat k němu. Říkal totiž, že ji pomúže, že ví o jejím bratrovi a také říkal, že je to všechno vina vedení a jak se sním spojí tak za to zaplatí všichni kteří to dopustili.

Bodové Hodnocení Schopností:

Ninjutsu - 4
Taijutsu - 4
Genjutsu - 3
Inteligence - 4
Síla - 3
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 2
Celkem - 30 body

Techniky:


Shunshin No Jutsu
Satetsu Shigure
Satetsu Kesshū
 Satetsu Kaihō
Sabaku Bunshin

avatar
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ayumi Mayu

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Sep 25, 2013 6:29 pm

noo, ok xD
POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru