Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travnatý prostor za tréninkovou halou

+4
Kaori Kaguya
Kazuki Kaguya
Uchiha Madara
Reina Kana
8 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 4 Empty Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Reina Kana Wed Feb 26, 2014 8:43 am

First topic message reminder :

jeto spíše louka, dříve se používala jako paseka pro dobytek a jiná zvířata.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 4 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 17, 2016 10:25 am

Znova jsem se objevil tady, přímo u toho kráteru, který vypadal, jako kdyby sem před chvilkou spadl meteorit. Jenom jsem si povzdechl a poškrabal se ve vlasech. Čupl jsem si k němu a začal jsem přemýšlet.
"Hmm, to chce hlínu a trávu." Pokýval jsem si hlavou a znovu se postavil. Vytáhl jsem si cigaretu, kterou jsem si zapálil a zavolal pár lidem, kteří by tu do jisté doby měli dovést tyto věci. Měl jsem na jejich zaplacení, takže jsem se nijak nestresoval, peněz jsem měl víc než bych potřeboval, tak proč něco neinvestovat do vesnice...dobrý skutek, to já nerad, ale věděl jsem, že někdo za to rád bude!
Jenom jsem se posadil pod strom, aby na mě slunko takto nepařilo a potahoval jsem si z cigarety. Měl jsem ještě čas. Bylo to divný, nebýt tu s Mizuki, nebo Minatem. Pousmál jsem se, nedopalek jsem zahodil a opřel si hlavu o tento strom.
"Hmmm, jak se jim asi daří?" Pomyslel jsem si zlověstně nad myšlenkou, jak asi musí trpět synáček. Ano, ano, ano, toto mě víc než uspokojovalo. Nebyl jsem ale špatnej otec! Jenom jsem se trošku vyžíval v tomto utrpení ostatních!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru