Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amaii Dango

+13
Gats Terumi
Akio
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Anbu
Junka
Hirin
Haki
Shin
Yuuki Botan
Yogi
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
17 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Amaii Dango Empty Amaii Dango

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:29 pm





Amaii Dango 2ypz

Vítejte v Amaii Dango! ^^

Máte-li chuť na něco sladkého, je pro vás Dango jako stvořené ^^ 
Amaii Dango Dango-1-1
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Jul 31, 2013 8:26 pm

Dotiahol som sa z kanclu až sem, do budovy, kde sa predávalo len sladké a sladké. A presnejšie iba Dango, ktorému sa nedalo odolať. Prifrčal som k najbližšiemu stolu, ktorý pri mne bol a posadil som sa. Z chrbta som si stiahol meč a oprel som ho znova rukoväťou o stôl. Pohodlne som sa oprel a začal som kukať po podniku.
"Mnom, fajn, tu sa zdržím dlho." Prikývol som si na slová, objednal som si rovno pár dávok a už som len počkal, kedy mi to donesú. Keď sa tak stalo, pustil som sa do jedla...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 01, 2013 11:45 am

Po dosť  záludnej ceste a malom špehovaní  si neznámy uvedomil aký je nápadný. To že sa im stratil Jounin v bočných uličkách, nato budú prichádzať ešte pekne dlho, teraz bol jeho cieľom oblek Jounina z Kiri. Bude sa musieť naozaj vytrvalo vyhýbať s maskou Ooninov Hitomi, Kirijskej Mizukáge, pochopiteľne ho jeho nohy zaviedli namiesto hotelu kde sa podľa všetkého ubytuje až neskôr, práve na toto zaujímavé miesto. Rýchlym krokom  sa mu podarilo dostaviť až k baru kde pohľadom vzhliadol na iného Kirijského Jounina. Nabral takmer okamžite nový smer, nechal si vypustiť zo seba trochu viac čakry, namiesto Chunína cítil Oonina na úrovni priemerného Jounina...

... "Ahoj, môžem si prisadnúť?" Nesmelo sa spýtal Hoozukiho, ktorého vonkajšie črty napovedali práve na príbuznosť s týmto trochu viac presláveným klanom. Namiesto zvyčajného pozdravu  vyzeral naozaj podivne keď Oonin si len tak prisadne a nesmelo sa začne pýtať. Pochybnosti v jeho identitu sa ale stratili v momente keď objednal ďalšiu rundu na seba aj pre Hoozukiho. Viac sa nepýtal, skôr čakal kým sa napije aby mohol spustiť.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 01, 2013 11:55 am

Už nejakú dobu som tu sedel a napchával sa Dangom, síce už dávno som nebol hladný, aj tak som v tom pokračoval a vyrábal si tu tak aj čoraz väčší účet. Ale to sa dá ľahko splatiť, keď tak aj nabudúce. Dokončil som, ani neviem ktorý tanier v poradí a odsunul ho, mal som dosť, takže som sa oprel a začal som sa rozhliadať. Alebo skôr chystal som sa. To ku mne však prišiel nejaký...Oinin? No, neviem či sa tak dal brať, znel skôr na osobu, ktorá sa práve ešte len stala Jouninom. Aspoň teda tým štýlom hovoril, znel. Hodlal som ho odmietnuť, ale neviem, či ma náhodou nesledoval, pretože práve to čo spravil ma presvedčilo nechať si ho aj na zvyšok dňa xD.
"Sadaj." Pousmial som sa a kývol na stoličku oproti mne, pričom som k sebe hneď pritiahol pohár a odpil som si. Výhoda bola, že sa toto predávalo všade, aj tu v Dango-podniku... mal by som tomu, kto to vymyslel, poďakovať!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 01, 2013 12:13 pm

Podľa zmeny názoru aký zo seba dostal Hoozuki šlo poznať čím sa dá takto uplatiť. A práve jeho správanie voči neznámemu Ooninovi šlo napovedať o jeho pravej hodnosti, ktorou bola určite aj spôsobená Jouninská vesta. To mu hrálo priamo do kariet, keďže okrem množstva Anbu operujúcich okolo divného chlapca by sa mu hodilo oveľa viac informácií, ktoré by však mohol vypáčiť práve z tohto Jounina. Oonin si na malý okamih zložil masku ale vďaka Hebiho hadej premene sa vôbec nepodobal na pravú podobu. Pripomínal skôr Jouninovho rovesníka. Usmieval sa, šlo napovedať týmto, že je spokojný zo svojou úlohou platiča a nakázal barmanovi aby im donášal pitie naďalej, kým sa z nich, čo bolo dosť pravdepodobné, neocitne pod stolom. Netrvalo dlho a nálada sa v miestnosti vďaka alkoholu zlepšila, osobné informácie boli už dávno vymenené...

... "No a potom.. ŠKIT.. si predstav že vzala do ruky kameň a povedala že ma zabije.." Oonin bol práve uprostred dosť strašidelnej historky o tom ako v lese natrafil na podivnú vílu, ktorej poslaním bolo zabiť ho. Zdalo sa že nie je veľký pijan, založené na fakte tak skorého opitia sa. Nebol však totálna troska, naďalej vedel čo má a nemá robiť. Začal sa hlasno smiať, očividne mu jeho vlastná historka prišla náramne vtipná a opil si z pohára do dna. To už na ich miesto šiel barman aby im nedôverčivo dolial.
"Som počul ešte jeden príbeh.. o chlapcov.. HIK.. čo má v sebe démona z pekla.. HIK.. A je v Kiri.. Ale viac neviem.." Prehovoril z ničoho nič, dúfal že bude pod parou aj Hoozuki dosť nato aby mu povedal o blízkom Jinchuurikom, ktorého teraz ochranku poriadne zvýšili.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 01, 2013 12:26 pm

Netrvalo to skutočne dlho, a už sme sa obaja aj poznali, ba čo viac, už som aj poznal to, ako rýchlo sa tento týpek vie opiť. A bolo fakt k pobaveniu sledovať ho a počúvať, keď som bol na tom zjavne o trošičku lepšie. Predsa len, ja som... no, pil som už veľakrát, naučil som sa aj ako nezostať príliš opitý a pritom mať v sebe dosť tekutiny z fľaše. Stačilo na to ísť pomaly, hoc v tomto tempe, v ktorom objednával som mal skôr pocit, že to má byť naopak. Ale no čo, prispôsobil som sa tomu a hádzal som pri reči do seba furt obsah pohára.
"Ale to si musel byť riadne naetrúúzganý čo?" Fakt, že som trochu opitý nasvedčoval asi iba môj štýl mierne spomaleného rozprávania a toho, že som začal mať problém s vyslovením toho posledného slova... alebo predposledného? To je fuk, proste som bol už v nálade a v spomalenej reči, takže mohol čakať aj krivú chôdzu. Ale to je tak vše! Vždy som totiž ako tak ešte vedel rozmýšľať, snáď mi to tu zostane.
"Démona? No ja neviem, počul som len o jednom čo mal v sebe zápchu, ale démona... možno to bude ten istý len sme to inak počuli." Uškrnul som sa a pokrútil hlavou, nato som si hneď odpil. Ak zo mňa bude chcieť dostať niečo informačné, v tejto chvíli... bude sa musieť asi snažiť viac, lebo teraz som bral všetko len na ľahkú váhu, akoby to ani nebol rozhovor ale skôr stôl, pri ktorom sa pije a vraví čo len dotyčný chce.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 01, 2013 1:04 pm


Podľa jeho odpovedí nebolo veľmi ťažké zistiť akej povahy je tento Jounin. Oonin sa len usmieval, prejavoval veľmi dobrú náladu pôobenú nadmerným množtvom alkoholu v sebe, pravda však bola iná. Nikdy sa alkoholu ani len nedotkol, zmáčal si pery do omamného nápoju ale po väčšine všetko vylieval do kvetináča za ním, tak aby to nikto nespozoroval. Jeho technika klamu bola úchvatná a hra akú práve predvádzal bola nepriestreľná. Presne vedel čo robí a ako musí na jeho ľahkovážnu povahu reagovať. Mnohý hovoria, je to jeho výhoda. Neznámy Uchíha to volal jeho slabinou. Postavil sa aby si zakásal nohavice ale jediného čoho bol schopný, bolo rýchle uchytenie baru pred ním, aby sa pod náporom opitosti nezviezol na zem...

... "Okééj, okéééj, som v poriáádku.. Vieš ty čo? Ja si myslím že jeho meno ani nevieme. Ale ja som si mocne istý že sa volá Frodo Bublííííííííík!" Ozvalo sa barom, keď veselý Oonin od náramnej radosti menoval všetky možné mená ktoré ho napadali a prišli mu smiešne. Vyzeral strašne ožratý, preto mu už barman ani nič nenosil, to však neplatilo na Hoozukiho ktorému naďalej dolieval!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 01, 2013 2:57 pm

Drinky prichádzali jedna radosť, pomaly som už ani netušil, koľký držím v ruke, ale vedel som, že ani jeden nebol posledný. Raz za čas sa až takto zriadiť... bolo dobré! Ale obával som sa toho, kde sa ráno zobudím a s čím... možno s kým... ale snáď len niekde tu na stole zaspím a bude.
"Myslím, že tebe už aj stačí." Uškrnul som sa, keď sa takmer strepal a zachránil ho len stolík, o ktorý sa pridržal. Chvíľu som sledoval, či fakt neľahne na zem, ale nakoniec sa fakt udržal. A tiež som si všimol, ako mu už nenalievajú, len mne áno. Začal som trošku krútiť hlavou...
"Nie, nie, nie, niéé... mýliš sa." Krútil som tak hlavou pri každom jeho vyslovenom mene, bolo to už pomaly aj otravné, ale niektoré mená boli aj k pobaveniu, takže som sa sem tam aj rozosmial. Čoskoro s tým ale skončil, pretože som mu ukázal vystrčený palec hore a akurát som dopil pohárik, už som s tým ale končil, začínalo mi byť zle.
"Néétrafil si. Volá sa Ok-... Oko-... Okumura Take-... -shi, alebo -ru? Asi Takeru. Teda, myslím!" Začal som teraz kývať hlavou do súhlasu, pretože sám som si touto informáciou síce nebol istý, ale tiež som si musel aj byť istý, že sa nemýlim!
"Je to na neho.. platííí to on!" Ukázal som barmanovi, že platí ten vedľa mňa a nato som hneď zložil hlavu na stôl, vlastne, najprv ruky a na ne hlavu. Zatiaľčo ten podvodník nič nepil, všetko hádzal do kvetináča, ja som to všetko vypil a teraz som vládal ledva sedieť. Asi som aj začal rovno zaspávať na stole, keďže som sa chcel vyhnúť vracaniu. Viac sa mi páčil ten môj opatrný štýl pitia, nie tento!...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 01, 2013 5:27 pm

Získavanie informácií sa zvrtlo v dosť nechutnú vojnu pijakov, keď Oonin sledoval ako do seba hádže jeden pohárk za druhým. Ten si až neskoro uvedomil svoju chybu pôsobenú položením hlavy na stôl, keďže neznámy Shinobi už svoju úlohu splnil. Zistil si všetko čo chcel, než zaspal, vytiahol z neho takmer všetky informácie, nie len o mene, ale aj vzhľade, povahe, ba dokonca aj jeho adresu. Všetko mu prezradil pod dojmom, kúpenia mu štetky. Zrazu prešla všetka opilosť, neznámy Shinob lejúci jedného panáka za druhým do kvetináča vstal, siahol do svojho dlhého plášťa a naozaj čestne hodil na stôl peniaze, celú sumu ktorú mali dokopy zaplatiť, nato sa vyparil z baru. Mienil to ukončiť tu a hneď!

Presun...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 01, 2013 5:39 pm

So zahmleným pohľadom som zazrel nejakú kôpku peňazí, ktoré padli predo mňa na stôl. Prižmúril som oči a už som sa chcel potešiť, že mám viac prachov, ale nakoniec si ich vzal barman. Potichu som povzdychol, ale v podstate, aj tak som si ušetril. A podľa tej sumy fakt dosť. Nakoniec som tu fakt zaspal. Barman mi doprial spánok aspoň na nejakú dobu, ale čoskoro ma už zobudil, pretože som tu len blokoval stoličku pre hostí.
"Fajn, fajn... už idem." Zašomral som, znova som si vzal meč na chrbát, ktorý ma takmer stiahol na zem a tackavo som sa vydal k dverám. Hlava ma bolela jak fras, mal som chuť rozbehnúť sa proti stene a spôsobiť si padnutie do bezvedomia... ale nato som nemal ani energiu.
"Kurňa, prehnal som to." Šomral som si už po ceste. Neviem kam som mieril, ale v mysli som mal iba myšlienku na svoju pohodlnú a mäkkú posteľ. A tabletku... nič lepšie ako tabletka nemôže pre mňa teraz existovať! Takže som sa vydal nejako domov, aby som dospal čo som nemohol pri stole, a tiež sa zbaviť opice, bolesti v hlavy, pocitu zvracania, únavy a tak ďalej xD...
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 1:24 pm

Pomaličky sme teda došli do malinkého pohostinstva. Vyhovuje ti to tu? Spýtala som sa Shina no hneď som hľadala stôl niekde vzadu pri okne. Nenápadné a pri tom pekné miesto na sedenie... Aha! Tamto. Pomalinky som dokráčala k stolu a usadila som sa k oknu. Usmiala som sa na Shina. Eh, bolo by fajn pokiaľ by som o ňom zistila niečo viac. Potom by som mohla Hitomi povedať či pomôcť pri výbere senseia akého potrebuje. Pomyslela som si no usmievala som sa naďalej.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sat Aug 10, 2013 1:33 pm

Sel sem za Yuuki no kdyz vybrala misto vzadu ironie tam jsme sedavali s Akemi. "Hai, Co si date?" Akemi si sedla a cekala co si objedname aby nam to donesla. Nevim proc me to napadlo ale no tak zvedavost me prece jenom dostala kro Akemi se ke mne nikdo nepriblizoval takze to byla zmena. "Emmm... Mate nejakeho pritele? To je fakt blba otazka urcite mate ze." Spise sem cekal odpoved nebo ze taky nic neodpovi.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 1:39 pm

Dango predo mnou pristálo behom pár sekúnd a ja som sa vďačne usmiala. Vzala som si jedno do úst no skoro som sa zadusila keď sa ma spýtal otázku.
Č- čože?? Upokojila som sa po pár sekundách a pozrela som sa naňho. Nemám ale ani nehľadám Shin. Povedala som mu a jedla som ďalej dango. Nebudem robiť mladému chlapcovi nádeje keď nemusím... láska pre mňa nič neznamená, hovorila som si v mysli. Som ANBU, nikdy nebudem mať ten taký typický život dievčaťa. Nie žeby som ho chcela. Povedala som potom a usmiala som sa. A čo ty? Máš niekoho?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sat Aug 10, 2013 1:47 pm

Prinesli mi Sushi. Nakonec jsem si dal kousem do pusy. Kdyz jsem poslouchal jeji odpoved. "Vite jak se to rika nikdy nerikejte nikdy." Byla pravda. "Navic nikdy nevite co se stane." Ty pako co te to napadlo se ptat na neco takoveho. Probehlo mi mysli. "Ne nemam." Vic jsem k posledni otazce nerekl.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 1:51 pm

V tomto som si maximálne istá Shin. V láske mi to nikdy nevyšlo, takže na ňu teraz tak trošku už.. nemám čas Usmiala som sa a jedla som ďalej. Ako som tak jedla, sledovala som ako sa správa. Nemusíš byť tak nervózny. Alebo je problém vo mne? Hmm... čo takto keby sme sa porozprávali o niečom... napríklad... s tými otázkami nám to ide! Povedala som potom a zapremýšľala som. Mám nápad, je to taká hra ktorú sme hrávali aj u ANBU keď sme nemali čo robiť... ty sa ma spýtaš otázku, je jedno akú, a ja ti na ňu musím odpovedať. A naopak, ja sa ťa niečo spýtam a ty mi musíš odpovedať. Dohodnuté? Usmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sat Aug 10, 2013 1:58 pm

"Neni problem ve vas ale spise ve me." Rekl jsem tak nejak jsem byl nesvuj mohlo to myt nekolik pricin. "Dobra tedy tak zacnete." Premyslel jsem proc vlastne rika ze nema cas na lasku spise me to zajimalo ale pokud nechtela odpovidat nehodlal jsem se v tom rypat.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 2:05 pm

Dobre, je problém v nás oboch. Nik nie je dokonalý. Povzdychla som si potom. Čo tomuto chlapcovi kto urobil... toho dotyčného by som chcela spoznať a možno ho zoznámiť aj z mojou päsťou.
Nuž dobre, začnem jednoducho. Obľúbená farba? Spýtala som sa a pustila som sa do ďalšieho danga.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sat Aug 10, 2013 2:09 pm

"Oblibena barva..... Svetle modra, Jako barva cisteho jezera a zelena jako barva listi." Odpovedel jsem a premyslel na co se ji mam zeptat. "A vase oblibena barva?" Pri cekani na odpoved jse zacal zvikat kousek Sushi a jeden sem dal Akemi.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 2:11 pm

Moja je... červená a modrá... ale mám rada všetky farby, najviac ale asi červenú a modrú. Vytvárajú taký hmm.. pekný kontrast. Usmiala som sa, dobre možno sa nakoniec otvorí trošičku viac.
Ďalšia otázka... obľúbená časť dňa! Spýtala som sa v rýchlosti. Najprv sa budem pýtať takéto drobnosti, a až potom na dôležité veci.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sat Aug 10, 2013 2:15 pm

"Oblibena cast dne .. Nemam nic specifickeho ale zdrejmne Vecer." Nejak jsem nechapal kam otazky smeruji. " A co ta vase?" Zeptal jsem se ji no nic vic me nenapadlo. A moje nervozita pomalu zacinala nabirat na otackach.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 2:22 pm

Ráno. Povedala som jednoducho. Nemáš sa čoho báť Shin. Usmiala som sa.
Povedz mi... skutočný dôvod prečo si v Kirigakure sám a nie s tvojimi rodičmi. Povedala som no nie vážnym hlasom, skôr takým... hlasom plným obáv, mala som strach o to čo zo Shina môže vyrásť pokiaľ sa niekomu nevyrozpráva.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sat Aug 10, 2013 2:33 pm

"Jak uz jsem rekl kvuli te sile. A toho ze se me vsichni baly. Proto jsem sam a travim svuj cas s Akemi ktera je jedina ktera se mi nevyhyba. Kdyz mi bylo asi sedum nebo osum ten strach se zacal prenaset i na mou rodinu nikdy to nerekly ale jejich pohledy byly jako ostatnich plne strachu. Ale zaroven i jine plne bolesti. Proto jsem o utekl z domu. Jejich pratele i jejich sousede se jich zacaly stranit kvyli me tak jsem to napravil svum utekem. proto je ze me osobnost co nema sny ani touhy."
Chtela znat pravdu a ja ji rekl. A Nakonec jsem se zeptal ja.
" A jaky je vas skutecny duvod proc chcete byt sama a netouzite po lasce?" Ja ji odpovedel a byl as na ni. Neveril jsem ze by to bylo jenom tak nebyl jsem zas uplne hloupy. Abych se mi na tom nezdalo neco divneho.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 2:53 pm

Pozorne som ho počúvala a prikyvovala som. Nebudem ti hovoriť či to bolo správne rozhodnutie, bol si mladý... cítil si že je to správne. Ale toto je teraz tvoj nový domov Shin. Chceš predsa aby sa k tebe ľudia správali normálne nie? Pokiaľ sa k nim budeš správať normálne aj ty, tak mi ver že to bude len chvíľka a všetci si ťa obľúbia. A kto vie? Možno, až budeš mať dostatočne veľa skúseností... s teba bude vyžarovať silná aura ako z Faita-sama, alebo pohodová ako z Meiza-sama hm? To by bolo fajn nie? Povedala som nakoniec. Eh, tú otázku som čakala.
Tak... Lásku som v živote nemala nikdy. Narodila som sa do ANBU, rodičov som nikdy nepoznala... mala som pár dní, možno týždňov keď ma ANBU vzali medzi seba. Lásku som vtedy pociťovala voči svojmu majstrovi ktorý bol zároveň aj môj vlastník či... pán. Bola to láska akú dieťa pociťuje k otcovi. Nadýchla som sa a pozerala som sa von z okna. Potom.. postupom času som zistila že moja rodina žije. Vlastne, žila len jedna členka. Sesternica. Lady Mizukage. Dostala som pocit že ju musím chrániť. To bola ďalšia láska. Láska k rodine. Sklonila som hlavu a kusla som si do pery.
Ako som vyrástla, z lásky sa stával zvyk, neskôr povinnosť... nakoniec ľútosť. Môj majster chcel zabiť Mizukage-sama... a ja hlúpa, pretože som si myslela že mi to zaistí jeho priazeň a pretože som bola slepá... som mu hovorila veci ktoré som nemala... Zapozerala som sa na Shina a prehovorila som. Rozhodla som sa obetovať jednu lásku za cenu druhej. Môj majster, aj keď bol zlý a chcel byť Mizukage.. teraz leží v neoznačenom hrobe, pokiaľ je vôbec v hrobe... je to nepravdepodobné... Ale Lady Mizukage je nažive a dokonca má rodinu. Mala som možnosť vybrať si na akej strane budem stáť... a vybrala som si dobre... a aj keď to tu, ukázala som na srdce, bolí ako čert každý deň... viem že to bolo správne. A prečo nevyhľadávam lásku? Lebo nenávidím rozhodnutia, lebo sa nenašiel nikto kto by bol schopný prežiť moje návaly smútku, lebo sa ani nenájde nik koho by som milovala viac než môjho majstra a moju rodinu. Preto. Dokončila som svoj monológ a vydýchla som. Moje srdce sa už viac neotočí k láske. Vždy tam ale bude láska k rodine, priateľom a dedine. Usmiala som sa potom.
Ďalšia otázka... Aký štýl boja preferuješ?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sat Aug 10, 2013 3:06 pm

To co jselm slysel me ani moc neprekvapovalo ale ani jsme nevidel duvod.
"Rozhodla jste se stejne jako ja opustit svou rodinu i kdyz v jine veci. Ale nemyslim si ze clovek muze sve emoce zabit natrvalo mozna je nekde pohrbit ale nikdy ne navzdy. Jste krasna mlada slecna. O kterou se bodou chlapci jeste rvat a verim ze jednou i vase srdce rostaje. Vim to jelikoz Akemi by si vas neoblibila kdyby jste nebyla hodny clovek, Kazdy dela chyby."
Rekl jsem a usmal jsem se zpoza kapuce.
Otazka a odpoved za kterou jsem se dost stydel.
Boze budu vypadat jak totalni nemehlo. probehlo mi hlavou.
"Takze Taijutsu. Nesto ji za rec a Ninjutsu taky nic moc. Co se tyce genjutsu to nikdo nechtel zjistovat." Taky to byla pravda. No nakonec vysla ze me zpasna otazka. spise jsem chtel vedet jak zareaguje.
"Kdyby jste mohla byla by jste muj Sensei." Otazka byla myslena zcala vazne.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 3:24 pm

Ja som rodinu neopustila. Ja som rodinu nemala. Zavrela som oči a nadýchla som sa cez nos, hneď som však vydýchla. Gomen, návaly zlosti sem-tam prídu... negatívne efekty všetkého čo sa za posledných pár rokov udialo na mňa majú menší dopad. Povedala som, po ďalších slovách som sa usmiala. Heh, je vidieť že si ma ešte nevidel reagovať na ľudský kontakt. Zasmiala som sa jemne. 
Takže genjutsu typ, to všetko vysvetľuje. Pousmiala som sa. Pokiaľ by som mohla byť tvoj sensei... bola by som ti nanič ako sensei. Povedala som popravde. Ja som zameraná na rýchlosť, silu, taijutsu... Ako som povedala pred kanceláriou, najlepšia voľba teraz padá na Faita-sama. Mne stačí ak môžem byť niekto ku komu sa prídeš vyrozprávať pokiaľ ťa niečo bude trápiť okay...? Povzbudivo som sa usmiala. Otázka: Pokiaľ by si mal možnosť zmeniť niečo na sebe alebo na niekom v tvojom okolí... čo by to bolo?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru