Akira Hitsumi

Goto down

Akira Hitsumi

Příspěvek pro Akira Hitsumi za Mon May 12, 2014 11:00 pm

Jméno a příjmení: Akira Hitsumi 
Hodnost: S-rank shinobi
Původ: Sever-Kita
Věk: 55 (vypadá však na 18)
Narození: 25. ledna
Pohlaví: Žena
Klan: Neznám
Elementy: Neznáme protože Akira při boji nevyužívá elementární techniky, ba dokonce je ani neumí
Kekkei genkai: Meiton 
Sensei: Neznámý
Vzhled: Akira má dlouhé fialové vlasy. Nosí modré kimono s krátkými rukávy a s červeným opaskem. Na první pohled vypadá jako krásná, mladá kunoichi, která má ještě část života před sebou. Tohle však není pravda. Její mladý vzhled ji udržuje totéž henge, které plnilo stejnou funkci u Tsunade. U Akiry však tato technika má větší sílu, protože docela na značné úrovni ovlivňuje její charakter.
Charakter: Jak již bylo vzpomenuté výše. Akira sice má 55 let, ale nechová se tak. Dalo by se říct, že díky technice mládí je pořád v období dospívání. Nemá nějaký stály cíl. Dokáže být dost náladová, rychle měnit rozhodnutí atd. Jedna však Akirina vlastnost v ní přetrvává ve všech jejích podobách, a to smysl pro temnotu. V současném Naruto světě příliš mnoho lidí toto slovo spojuje s válkami, bolestí a utrpením. Temnota má však daleko širší význam, čehož si Akira vědoma je. Když nahlédneme do minulosti, můžeme spatřit legendární Kagyuu, Rikkudou no Sennina a další historicky významné osobnosti. Nikdo z nich však nechápal slovo temnota. Temnota byla spojována s mnoha zápornými postavami jako např. samotná Kagyua. Ta však jednala pouze ve vlastních zájmech, čím temnoty doslova rozebrala na malinkaté kousíčky, vzala si co potřebovala a na zbytek doslova zapomněla. Společně s Kagyuou na "zbytek" zapomněli i ostatní. Čím se světově význam slova temnota zúžil. Akira ji je nejspíš schopna chápat úplně jinak díky své vrozené schopnosti, která se od ní odvíjí. Dalo by se říct, že část Akiry tvoří ta nepopsatelná temnota, kterou si nedokážete představit, a zbytek tvoří to, co je rozepsáno výše. 
Styl boje: Akira převážně bojuje svým mečem, který později podle jeho schopnosti pojmenovala Kubikiribocho. Odkud se k němu Akira dostala není známo. Existuje mnoha teorii. Jedná tvrdí, že se jedná o meč vysvěcený božstvem. Jiní zase tvrdí, že meč má něco společného s Juubim a s nim společně dalších šest mečů. Co je na tom pravdy neví nikdo. Akira je výborným šermířem, kterého při šermu nedokáže snad porazit nikdo. Pokud by jste se snad snažili nad ní získat převahu nějakou technikou, svým Kekei Genkai Vaši výhodu lehce obrátí proti Vám.
Životopis: Akira se narodila jednoho bouřlivého večera na Severu. Někdo si může myslet, že na Severu pro něco takového podmínky nejsou, čím by měl pravdu. Porod byl obtížný a kvůli mrazům hrozilo, že porod nepřežije jak matka, tak dítě. Stan v jeskyni se mohl zdát teplým místem, což taky ve srovnání s dalšími místy Severu byl, ale pro porod to bylo pořád nedostačující. Žel, při porodu Akirina matka zemřela, a tak se ji musel ujmout její otec, který záhy po matce taky zemřel na důsledek podchlazení. Sever byl nehostinným místem, a tak se zbylá skupina, která putovala s Akirinými rodiči, pokud chtěla novorozené dítě zachránit, musela vydat odtud pryč. Na Severu však žije mnoha hladové zvěře, která se věnovala této skupině již od doby, kdy prvně vkročila jejich noha na území Severu. Skupina se skládala s obyčejných lidí, kteří se snažili přežít. na Sever přišli, protože se snažili přejít skrze hraniční hory, doufajíc že za nimi bude svět nepošpiněný chakrou. Hory ale podcenili. 
Skupina byla nucena kvůli pronásledování hladovou zvěří, začít utíkat. Zvěř však byla rychlejší a hlavně vytrvalejší než skupina lidí. Lidí postupně začalo ubývat. Nakonec když zbýval již poslední, kterému se podařilo přiběhnout ke pradávné svatyni Shinigamiho na hoře, která nebyla zasněžena, hladová divoká zvěř jej přestala pronásledovat. Nejspíš to bylo kvůli místu, ke kterému člověk doběhl. Člověk se zde rozhodl s malou Akirou zůstat. Chrám vypadal opuštěně. K bráně Severu to odtud byl kousek, a tak se člověk mohl kdykoli vydat pro jídlo někde jinak než na Sever. Zůstal zde hlavně protože se zdálo, že zde nikdo nechodí, a to je důvod proč se původně celá skupina vydala na Sever. Najít si klidné místo, kde chakra nebude mít dosah. Místo kde nebude zneužívána. Původně ji Kagyua získala pro udržení míru, ale velká moc postupně dokáže každého změnit. Čas ubíhal. Akira stárla. Zde na severu setrvávala do doby, kdy záhadně nezemřel člověk, který zde byl vždy pro ní. Nyní byla odkázaná na všechno sama, ale nejhorší bylo to, že si nemohla s nikým popovídat. Tohle nemohla příliš vydržet, takže se rozhodla prozkoumávat svět a najít někoho s kým prožije zbytek života. Když procházela světem, potkávala různé lidi a skupiny lidí. Někteří ji označovali jako Ying, jiní jako duchovní dvojče. Primitivním přemýšlením Akira dospěla k závěru, že pokud je ona Ying... někde bude i Yang, což by sedělo s tím duchovním dvojčetem. Z počátku jej začala hledat, ale velmi brzy zjistila, že to nemá cenu.
Tohle bylo době, kdy si začala něčeho všímat. První známky chakry. Akira nevěděla příliš o svých rodičích, a taky nebyla samotná. Nikdo ve skupině, která se tedy vydala na Sever, o jejích rodičích příliš nevěděl. Tedy měli všichni společné to, že se potřebují dostat z dosahu chakry. Paradoxně s nimi chakra putovala. Tímto Akira zjistila, že má nejspíš něco společného s lidmi, kteří kdysi snědli juubiho ovoce. Akira nepociťovala pouze chakru, ale také jakousi novou duchovní sílu, která ji následně pomohla probudit jedno z nejobávanějších Kekei Genkai vůbec... Meiton. Společně s tímto se Akira začala měnit i vnitřně. To co v ní tedy bylo špatné bylo sto krát zesíleno, a to dobré zneškodněno. Žel, nemohla tomu nijak zabránit... toto byl osud, který čekal v této době na každého shinobiho s totožným Kekei Genkai. Temnota musí vládnout temnotou. Blíže vysvětleno: Člověk dobrý nemůže probudit Meiton, a když se tak stane, Meiton si stejně najde cestu, jak přivést daného člověka na potřebnou cestu. 
Sen: Akira si plně uvědomuje významu chakry v tomto světě, a tak sní o tom, že se ji podaří sjednotit několika shinobi na jakési místo, které budou mít všichni společné. Tedy by bylo možné vystavět vesnici. Vesnice to je budoucnost, ve které může být zaseta opět ta původní temnota. Vesnice to je místo, kde by zachovala svou tvář, i kdyby její význam chtěl někdo překroutit.
Body: Ninjutsu: 5
Genjutsu: 4
Taijutsu: 5
Inteligence: 4
Ruční Pečetě: 4
Chakra: 4
Rychlost: 4 
Síla: 4

_________________
Meiton: Kyūketsukō
Meiton: Jajimento
Shunshin no jutsu
Akira je první uživatelka zbraně Kubikiribocho
avatar
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akira Hitsumi

Příspěvek pro Hokori Mai za Tue May 13, 2014 7:24 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru