Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delta řek

+2
Rei Shinai
Assasin Senju
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Delta řek Empty Delta řek

Příspěvek pro Assasin Senju Wed May 14, 2014 11:40 am

Delta řek Akropolis_by_Leo_von_Klenze
Delta řek IMG_9244_mala

V tato oblast je nejúrodnější. Je propojena se západem. V této oblasti se nachází jedno městečko zvané Delta, zde žijí obyčejní lidé, věnují se zemědělství a obchodu. Toto městečko je také proslulé svou kulturou, vzdělaností a celkovou vyspělostí. Je jako Athény nebo Řím ve své antické době.

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 10:24 pm

"Nuž, môj recept prežitia je jasný. Nikdy som sa nenechal odhaliť, vždy som pôsobil nenápadne. Nikto o mojich schopnostiach nevie vôbec nič, to znamenalo, že som ľahko dokázal svojich nepriateľov dostať veľmi ľahko. Skôr než by stihli prísť na to ako ma dostať." Po nočnej ceste so Soumeiom sme konečne dorazili k mestečku, kde som mal teda nájsť nejakú prácu. Soumei mi prišiel ako nejaký starý, mocný, ale zaslepený blázon s vlastnými predstavami. Taký niekto sa mi hodil, aspoň vypadal silný. Prežiť toľkého veku, to predsa musí mať minimálne šťastie alebo zatracene veľké schopnosti s chakrou.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 11:45 am

"Pravda, i to je určitý pohled na věc. Stále věřím, že vy mladí nebudete muset bojovat o svůj holý život 24 hodin denně, jako za naší doby." přitakal jsem a svou bílou hůl z godoudamy zrušil. Pohltil jsem ji. Přiváděla by mnoho pozornosti. Ze země jsem vzal nějaký starý kus pevné větve a o ní jsem se opřel. "Musíme být nenápadní." vysvětlil jsem svůj počin a vedl ho do centra města, Akropole...
Třikrát jsem zaklepal na ohromnou bránu.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 11:55 am

"Aj tak je to jedno, vždy sa tu nájde niekto. Raz je to sadista, niekedy psychopat, šialenec, blázon. Jednoducho sa snažím povedať, že dokonalý mier neexistuje a predstava o ňom je zbytočná. Vždy sa nájde niekto, ktorému sa všetko nepáči " Pokrčil som ramenami a sledoval ako sa jeho Godoudami rušil. Impozantné pre moje oči. Niečo také som predtým nevidel. Kývol som hlavou a šiel stále za Soumei-om.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Shinobi Sun May 25, 2014 11:56 am

Stráže
Stáli jsme za branou a nějací cizinci nás vyrušili. Vyšli jsme tedy ven.
"Jak Vám mohu pomoci?" otázali se a postavily kolem nás.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 12:05 pm

Sledoval jsem jak stráže vyšli ven.
"Dobrý den," mírně jsem se uklonil. "Se svým společníkem bychom rádi pohovořili s Akio Kagetsu a získali nějakou menší prácičku jako potulní žoldnéři." odpověděl jsem jim vlídně.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Shinobi Sun May 25, 2014 12:14 pm

Stráže
Jeden z nich si kriticky prohlédl Soumeie a hned poté Reie. "Cože, potulní žoldnéři? Dědo vy sotva vypadáte na někoho, kdo by zvládl misi a ten druhý zas potřebuje pořádně najíst," zasmál se.
"Ale tak dobře, určitě se pro Vás něco najde.." nechali je projít a provedli až k pánu Kagetsu.
"Akio Kagetsu-sama, jsou tady nájemní žoldnéři se svou žádostí.." uklonil se a odešel.

Akio Kagetsu
Delta řek 9180-813595615
Dřímal jsem a v tu mě vyrušili mí strážci. Vyslechl jsem si je a prohlédl si návštěvníky. Ten stařec! Odněkud jsem ho znal.
"Kdo jste a o co byste měli zájem?" zeptal se a nevypadal moc vlídně.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 12:20 pm

Tak a bylo to tady. Musel jsem projevit veškerý svůj diplomatický um, abych dokázal přesvědčit tohoto pána.
"Akio-dono, jsem Uzumaki Soumei a tohle je můj pobočník Rei Shinai. Potřebujeme si vydělat nějaké peníze a vezmeme jakoukoliv práci. I když na to nevypadáme, jsme schopni zvládnout cokoliv!" pohlédl jsem mu přímo do očí, ve svých pronikavých modrých očích jsem se zabodával přímo do jeho.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 12:30 pm

Pred bránou som už na seba nahodil plášť, aby som vyzeral dôverihodne, lebo v tričku som tak nevypadal. Potom ako sa ozvali stráže som sa tak mierne zarazil. Len som vydýchol a všetko som nechal na Soumeia. Šli sme za veľkým "bossom", ktorý nám mal dať prácu. Začal hovoriť Soumei.
Pobočník? On ma nazval pobočníkom! Mal som predsa svoju povesť, ale nikto nevie, ako presne vypadám."Sme diskrétni. Doplnil som a viac som nehovoril.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Shinobi Sun May 25, 2014 12:45 pm

Akio Kagetsu
Uzumaki!? Áhá!
"Tak Uzumaki, tak to je jiná!" jeho výraz se změnil. Uzumaki byla proslulá a slavná rodina ninjů, jejich velikost dosahovala klanu Senju a Uchiha...
"Hm, klan Wagarashi už dlouho pase po našich klenotech. Nedávno se skupince 3 shinobi podařilo vloupat se sem, odpečetit tajnou skříňku a ukrást naše klenoty. Na místě se našlo jen tohle," zvedl ze stolku pásku s Uchiha znakem.
"Chtěli jsme si najmout Senju, ale ti jsou drahý a teď jste přišli vy..Co říkáte, když to stihnete do tří dnů, zaplatíme Vám 5.000 ryo.." poškrábal se na bradě a vstal. Předal jim pásku s Uchiha znakem.
"A pokud to zvládnete, možná se budeme moci dohodnout na delší spolupráci," pomalu došel zpět, ke svému trůnu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 12:47 pm

Kýval jsem hlavou. Uchihové bylo velmi velké soustu pro dva Shinobi...Ale ta vidina těch 5.000 ryo a navíc..bych mohl od nich získat cenné informace. Přeci jenom, jsou to barbaři.
"Co na to říkáš? Zeptal jsem se ho a pevně stiskl pásku s Uchiha znakem. Takže rodina Wagarashi.."
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 12:59 pm

"5000 ryo, je dosť. " Jednoducho som pokrčil ramenami. Dostať sa do problémov s klanom Uchihov nebolo práve to, čo by som si predstavoval. A ten klan Wagarashi bol asi tiež dosť bohatý. 5000 ryo som však potreboval, bolo to viac než dosť. Takže sme mali ísť za Uchihmi, dostať od nich informácie o klenotoch a potom ich navrátiť týmto zbohatlíkom? Plán dobrý, ale už zo skúsenosti som vedel, že to nepôjde vôbec tak ľahko.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 1:03 pm

"To je!" přikývl jsem.
"Kdy se to stalo?" pozorně jsem to sledoval a prstem přejel přes znak. Přičichl jsem k tomu a prohlédl si tu pásku z blízka.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Shinobi Sun May 25, 2014 1:06 pm

Akio Kagetsu
"Včera večer," měl zase pokleslý výraz a svalil se na křeslo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 1:08 pm

Přikývl jsem.
"Nebudou daleko," podíval jsem se na Reie. "Umíš stopovat?" pozvedl jsem levé obočí a podal mu pásku. "Wagarashi vesnice je odtud tak 3 dny a 2 noci, pokud se to stalo včera, Uchihové nebudou daleko.."
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 1:16 pm

"Myslím, že by som mohol aj stopovať." Usmial som sa a potom som si spomenul na tréning od Akia, ten ma to učil. Moc som nestopoval, ale dokázal som to. "Lenže neviem, či budete stíhať Soumei. Musíme si predsa pohnúť, ak chcete dostanem ich sám." Naozaj som si veril, poraziť troch uchihov sám, bola to výzva. Ja som výzvy mal však rád. Už som len očakával odpoveď Soumeia a chcel som vyraziť čo najskôr.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 1:25 pm

Přikývl jsem, "tu práci bereme, do tří dnů nás očekávejte," odpověděl jsem Kagetsuovi.
Usmál jsem se a odpověděl jsem Reiovi až za branami jejich paláce.
"Jsem sice starý, ale není radno mě podceňovat." pořád jsem se vlídně usmíval a spojil ruce dohromady. Na chvíli jsem se zastavil a spojil ruce dohromady. Moje čakra se rozvířila a změnila mě.
Vypadal jsem nějak takhle, ale okolo sebe jsem měl místo tmavých godoudama, světlé.
Delta řek Naruto_rikudou_mode___render_by_juangraph-d7epr5w
"Jdeme na ně? Dokážu teď vycítit čakru, takže spojíme své stopovací dovednosti.."
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 1:38 pm

Spokojne som sa už len usmial a šiel preč bez pozdravu alebo niečoho, že by som sa lúčil. Vyšli sme von z paláca a Soumei sa dostal do nejakej zaujímavej formy. "No, všade je tu les. Mali by sme ich dohnať, ak si pohneme. Určite pôjdu čo najrýchlejšie do toho mesta, takže pôjdeme najprv tým smerom a tam začnem so stopovaním. " Navrhol som a čakal kým vyrazí, potom som šiel za ním.
//Presun
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 1:48 pm

"Hai, souhlasím! Město Wagarashi je směrem na východ. Takže půjdou tam"..Uchopil jsem své hole a rychle se vydal za ním.
Přesun.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Sun Jun 22, 2014 5:35 pm

Konečně se před námi objevilo krásné město Delt. Cesta byla dlouhá a nudná. Asi prot,že jsme byli oba tak mlčenlivý. Připadalo mi to jako by jsme šli pár dní. Zastavil jsem na náměstíčku,které tu stálo. Pohlédl jsem na ní. Nevěděl co by tak chtěla dělat. "Krčma, nebo nějaká práce, nebo něco jiného?" Zeptal jsem se. Nevěděl jsem co si vybere , ale kdybych si měl tipnout tak tu krčmu.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun Jun 22, 2014 8:06 pm

Cesta do města byla vážná nudná. Tohle přesně jsem ale čekala. Hiroshi nevypadal na ukecaného člověka, což ani já, a proto jsme byli ponechání tomu trapnému tichu celou cestu. Bylo to vážně divné. Kdyby si Hirsochi alespoň broukal, aby cesta nebyla zas tak deprimující, ale On ne. On se raději uchyloval do jakéhosi transu při kterým vnímal pouze chůzi, chůzi, chůzi, chůzi... nejeden by z toho zešílel. A co Já? Neměla jsem příliš na vybranou. Pokud jsem nechtěla dopadnout tak jako On, musela jsem podstoupit vážnější kroky. Začala jsem si zpívat: "Hou, hej, hou hej há... hou hej, hou hej há." Ano... působilo to ještě hůř než Hiroshiho trans. Jakmile jsme dorazili na místo a Hiroshi se mě zeptal, kudy dál, na tváři se mi objevil zlomyslný úsměv, který říkal vše potřebné: "KRČMÁ!!!" Vážně jsem měla dobrou náladu, což se stávalo zřídka. Kdo však ví, jaké jsem v ní měla plány?
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Thu Aug 07, 2014 3:19 pm

Její broukaní bylo hrozné, avšak jsem mlčel. Celkem s ní šel strach. Ne, toho meče jsem se bál. Věděl jsem, že ve správných rukách, bych sem se mohl dívat na své tělo z třetí osoby. Podle její ho výrazu jsem usoudil, že krčma bude ta správná volby. Vydal jsem se směrem ke krčmě. Tak nějak jsem počítal s tím, že půjde za mnou. Ani bych se nedivil, kdyby mi po cestě do krčmy, zapíchla. Po delší cestě po městě jsme konečně dorazili ke krčme. Na první podle se zdála mála ale vevnitř byla větší (taková Tardis). Usedl jsem sem do rohu krčmy. Mělo to několik důvodu. Jeden z nich byl, že jsem chtěl vidět většinu dění v hospodě. Hospoda měla spoustu tajemství, která se snažila udržet pod pokličkou. Občasné bitky mezi opilci nebylo nic zvláštního.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 07, 2014 5:31 pm

"To mě hodláš ignorovat kreté*e?" Zeptala jsem se Hiroshiho podrážděně. Ne že by mě přešla má dobrá nálada, to ne, ale tak trochu mě vykolejilo to, že se Hiroshi odebral směrem ke krčmě bez jakéhokoli sebemenšího slůvka jako například ano... vyrážíme a podobně. Takhle On vypadal na toho cool chlápka, a Já si připadala jako cvok. A ne... nebyla jsem jim. Byla jsem poměrně inteligentní mladá dívka. Nejednou však ty chytré považuji za cvoky, takže možná s tím cvokem tam na tom něco bude. Dorazili jsme do krčmy, která se zdála být až podezřele prostorná. Z venku na to nevypadala. "Ty vo*e to je místa na tak mini kadibudku." Neotálela jsem a sedla jsem si za Hiroshim. Volil nejspíš ty tmavé rohy. Možná, že z nich leda co viděl, ale z rohu se nemohl aktivně do dané věci zapojit, a to mě na rozích štvalo. Co kdybych si taky chtěla vrazit nejbližšímu opilci? "Jednoho kance... platí tady pán." Promluvila jsem k nejbližšímu číšníkovi, jestli to tak jde vůbec nazvat. Příliš elegantně oblečený nebyl, ale možná to byla otázka pouze mého vkusu... 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Thu Aug 07, 2014 6:45 pm

Mladá a štíhlá a dá si kance. To mě po*er. Vyprskl jsem, když se zmínila, že platím Já. "Ty vo*e, ty jsem uhodila do hlavy? To si myslíš, že kradu nebo?" řekl jsem. Ona se zbláznila, ze všech lidi co můžu potkat, najdu tu co mě přivede na mizinu.
Číšník při sel k nám a rychle si nás prohlédl. "K-kanec d-dddoššell. Něěco jjínéhho?" Řekl koktavě. Jeho ruce se třepali a po tváři mu stékali kapky potu. Zmocnil se ho strach. Strach z Akiry a jejího velký ho meče.
Já jsem si oddychl. Moje finance dneska nepadnou. Tedy možná, nevěděl jsem co si bude dál přát a já doufal, že to nebude stát moc. " Já si dám ramen a čaj." Pověděl jsem a usmál se na číšníka.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 07, 2014 7:31 pm

"Kanec došel?" Zeptala jsem se ho agresivně a postavila ze židle, pak pravou rukou uchopila rukojeť Kubikiribocho, které jsem měla na zádech. Nemohla jsem si nevšimnout, jak po ní přejel zrakem. Očividně se ji bál, což ve mě vyvolávalo nutkání ji vytasit, useknout mu hlavu, a pak se škodolibě podívat po zbytku. Žel, zbraně zde povoleny nebyly. Stihla jsem si to přečíst u vstupu. No mít je u sebe povolené bylo, ale tasit.... nikoli. Jinak by to tady vypadalo vážně jinak. Místo opilých pěstních soubojů by zde tekla krev, a to ve velkém. Škoda. Možná by se tato krčma pak stala nejnavštěvovanější ve městě. Lidé přeci jen po tom násilí touží, a když se u toho můžou i zchlastat... nikdo by neodolal. Když jsem se postavila, téměř všichni zde přítomní na mě přesunuli svůj zrak. "A nebo bažanta a platíte Vy." Tentokrát jsem svou bankou nazvala pana číšníka, ne-li přímo hostinského. Břicho na to, aby se mu říkalo hostinský měl. "A nebo si dám Vás." Po těchto slovech se každý ze zde přítomných a ještě střízlivých chystal udeřit. Nejspíš se jim nelíbilo, že jim chci naporcovat číšníka. Kdo ví, co se z toho zajímavého ještě vyklube? Už to je doba, co jsem si zapíchala a něco posekala s Kubikirbocho.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru