Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

5 posters

Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Killunia Wed Jun 04, 2014 2:29 pm

Tak i já se věnuji čmárání a čmárování. Pokud se to tedy dá i tím čmáráním nazvat. Ani sama nevím, co to vlastně vyvádím, když si vezmu do ruky tužku a...


Začnu tvořit.


Tak tady vám přináším pár obrázků, mňo.


Ještě tu mám varování. Některé jsou focené mým super hezkým a dobrým foťákem, který mě provázel i v Anglii, tudíž mohou být obrázky krapet zkreslené, mázlé, velké či ošklivé.


To, co mám jako ikonku:







Pfostě stšelec:







Moje láska:



Tenhleten poslední obrázek ještě NENÍ HOTOVÝ. A to ani zdaleka. Ještě ho budu muset zvýraznit a vybarvit ošiško. Při vybarvování vzorů na srsti jsem se musela hodně moc koukat, jak to mají běžní tygři u nás na Zemi. Snad jediné, co má oproti těm krásným číčám navíc, jsou ty pruhy na čenichu.






Já vím, moc toho není. Ale snad se dokopu k tomu, abych nakreslila, jak si představovala Killu-chan své vlastní techiky. xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Rei Casius Wed Jun 04, 2014 4:11 pm

Pěkné už se těším na další. : )  Třetí se mi líbí víc Smile
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Killunia Wed Jun 04, 2014 6:59 pm

Víc než co? O.o
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Rei Casius Wed Jun 04, 2014 9:30 pm

Promiň moje chyba. Měl jsem to víc upřesnit. Smile Než první dva.

Celkem ti závidím že umíš kreslit. Já kreslit neumím. Smile
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Killunia Wed Jun 04, 2014 9:44 pm

Tak ono to je trochu logické. Postavy kreslím v jiném stylu než zvířata. Navíc tenhle jsem chtěla udělat co nejvíce realistický. A taky jsem si s ním chtěla dát co nejvíce práce, protože to bude obrázek reprezentativní.


A taky to bude vypadat o dost hůř, až to vybarvím. xD xD xD




Já umím kreslit? Wut the... Co je to za lež? xD Já kreslit neumím, vážně ne. Na Deviantartu vidím vždycky spoustu obrázků, které jsou asi tak tisíckrát lepší než ty moje. A dost z nich je taky od lidí mladších než já. xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Rei Casius Wed Jun 04, 2014 9:59 pm

Ale umíš kreslit Smile Ano na deviantartu jsou taky pěkný ale tohle taky není špatný Wink Mě osobně se to prostě líbí třetí a u prvního obrázku "to co je za tebou" Very Happy

A můžeš to dát na deviantart Smile A když se na to teď dívám tak druhý taky je zajímavý.

Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Killunia Thu Jun 05, 2014 5:39 am

Och lol. Ty mě neznáš, viď? Ty nevíš, že nemá cenu mě přesvědčovat o tom, že něco umím, protože jsem hrozně paličatá. A taky o sobě neumím říct hezkého slova, když je všechno kolem mě lepší než já. Ať už jde o školu, sport, krásu, umění, cokoli.


Prosím tě, abys mi tu už nespamoval, ano? Připadá mi, že máš touhu se vyjadřovat skoro snad ke všemu, co se tu nově objeví. xD Bez urážky.
A taky já nepotřebuju tisíc komentářů od jednoho člověka, který se se mnou nakonec bude hádat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jun 05, 2014 8:48 am

Nechceš zkusit challenge? Nakresli nové kage ;-)
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 05, 2014 2:20 pm

Pěkné Smile Opravdu se mi to líbí, ten luk u druhého obrázku je vážně pěkný Smile
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Jun 05, 2014 2:22 pm

Tiež sa mi to páči Very Happy a hlavne tý draci sú boží Very Happy
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Killunia Thu Jun 05, 2014 5:28 pm

Faito: Nakreslit Kage? Jako fakt? Ne, díky. To je moc práce... xD xD A já jsem až příliš líná. xD


Kiseki: Akorát Maki má na obrázku dost malou hlavu... xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky... Empty Re: Kreslířský koutek jedné bezvýrazné holky...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru