Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malý apartmán Ochítov

3 posters

Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Mon Jun 30, 2014 8:32 pm

Malý apartmán Ochítov Darker.than.Black.240.401496
Po dlhom živote v prepychu, si musela mladá dvojica Ochítov zakúpiť malý byt na okraji dediny, obyčajný maličký domček, ktorý im mal slúžiť na nenápadnosť. Očakávanie že budú extravagatný aj naďalej okamžite všetky Shirove idey jeho sestra zmarila a zakúpili si jednoizbový bytík s kúpeľňou a kuchyňou, čo viac si priať pre niekoho ako je Shiro že?
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Tenshi Ochita Mon Jun 30, 2014 9:21 pm

Konečně jsem, po cestě přes půlku vesnice, stanula v zapadlé uličce daleko od centra. Nevadilo mi to, slibovalo to klid a ticho a takové věci nikdy nebyly na škodu. Zastavila jsem před vchodem a zůstala zírat na oprýskanou fasádu. Na rozdíl od mého mladšího bratra, který postával vedle mé pravé ruky, jsem už jednou bydlela mimo naše honosné sídlo. Pro něj to bude nejspíš šok. On, zvyklý od otce dostat první poslední bude muset snášet potupu tohohle kamrlíku. Ale nepochybovala jsem, že to zvládne.
"Vítej doma!" neodpustila jsem si alespoň ironickou poznámku, když jsem vyndavala z kapsy klíče.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Mon Jun 30, 2014 9:35 pm

Narozdiel od mojej drahej sestričky, ktorá vyzerala že jej tieto fakt stiesnené podmienky vôbec nebudú prekážať, ja som sa so zdeseným výrazom pozeral na niečo čo sa nedalo ani považovať za miesto na bývanie. Moja izba v Iwe bola oproti tomuto asi tak tri krát väčšia, a to hovorím len o tej malej izbe čo som mal pod schodami! Môj neuveriteľný výraz, sprevádzaný so zdesením a úplným prekvapením, som nasadil už na cestičke ktorá ku nám viedla. Netušil som ako to zvládnem, už tak že sme mali so sestrou spoločnú aj izbu na spanie!
"To nemyslíš vážne.. že nie?.. To si robíš zo mňa nejaký prvoaprílový žart že?! Kde je náš dom?" Snažil som sa to obísť, pozerať na to z rôznych uhlov, snažiac sa za tým maličkým .. niečím.. nájsť náš pravý dom, niečo čo tu nebolo. Až keď otočila kľúčom, a ja som pochopil že to je naozaj vážne náš nový domov, zrútil som sa k nej, chytil jej nohy a s plačom som sa ju snažil zastaviť, aby sa nedostala dovnútra.
"Ešte máme šancu utiecť.. Pôjdeme na západ.. Na divoký západ. Tam budú určite lepšie domy! Prosííím.."
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Tenshi Ochita Mon Jun 30, 2014 9:45 pm

Ještě před tím, než jsem mohla otevřít dveře, udělal tu dětinskou věc. Nejspíš mu ovšem nedošla jedna zásadní a velmi podstatná věc - já nebyla náš otec. S nečitelným výrazem jsem k němu nasměrovala pohled a pozvedla obočí. "Vypadám, že vtipkuji..?" uvědomila jsem si, jak bezbarvě dokážu mluvit a jen jsem si povzdechla. Byla jsem tisíc kilometrů od Iwy a přesto jsem otcův vliv cítila na každém kroku. Rozladěně jsem se zamračila. "Můžeš spát venku, pokud nejsi spokojený." poznamenala jsem bez jakékoli známky soucitu a naprosto zignorovala ten jeho pokus, uvolnila si nohy a vešla do bytu.
Ano, byl opravdu maličký, ale byl schovaný, nenápadný, běžný a nebudil pozornost. Měla jsem snad otci usnadnit hledání a nastěhovat toho rozmazlence do zlaté vily na kopci? To jsem si na čelo mohla rovnou nechat vytetovat  - uprchlík! Alespoň se něčemu přiučí a probudí se z toho Tooyovského snu. Prospěje mu trochu reality.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Mon Jun 30, 2014 10:03 pm

Vôbec som netušil ako to všetko zvládnem. Keď som sledoval tú vetriesku kde sme mali prežívať, kým nás zase nevyženú. Pretože s mojím správaním bolo samozrejmé, že to bude veľmi ľahké to zariadiť. Jej chladný postoj k tomu všetkému, ma už vôbec neprekvapil. Neviem prečo ma tak nenávidela, ja som sa rozhodol že to riešiť nebudem. Z času na čas som rozmýšľal že utečiem, úplne, dokonca aj od nej, pár krát som už kroky nato aj urobil, ale nikdy som nedokázal urobiť ten základný krok k tomu všetkému, vykročiť. Puto ktoré som k nej vždy tak udržiaval, bolo tak mocné, že ani ja samotný som ho už nedokázal zničiť. Ani nechcel.
"To vôbec není fér.." Nestihol som poriadne ani dopovedať, keď som vstúpil a zistil že ten domček čo máme je dokonca jedno izbový. V tú chvíľu mnou prebehol mráz po chrbte a aj Tenshi bolo jasné čo sa deje v mojej hlave. Ženy som balil na tri veci, môj vzhľad, moju coolovosť a prachy! Kde sa v tomto nachádzalo bohatstvo!? Naozaj, s naozaj zdeseným výrazom som pomaly prechádzal celou tou izbou a zastavil som sa vystresovane na jej okraji.
"To ma môžeš rovno ísť obesiť.. Ségro, ako vážne, to máme tak málo?" Znova som stíchol a zahľadel sa na jej chladný pohľad. Môj úsmev okamžite zamrzol a ja som sa odtiahol k oknu, pohľad presunul von a na chvíľu sa mi na tvári objavil dosť, dosť depkársky výraz ktorý som okamžite ukryl za kamenný. Je to iné miesto, avšak vôbec som nechápal prečo ma vzala, keď mohla ostať a len sledovať ako ma berú na vojnu. Bolo mi jasné, že naše vzťahy nevyrieši ani takýto presun, a môj sen ktorý som mal o náprave, pomaly upadal.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Tenshi Ochita Mon Jun 30, 2014 10:15 pm

Protože už jsem měla povědomí o tom, co jsem vlastně koupila, nepřekvapovalo mě to. Na rozdíl od něj jsem ale měla jasno - radši budu spát pod mostem, než pod jednou střechou s těmi pokrytci. Úkosem jsem na něj pohlédla, jak se dívá z okna. Proč to nechtěl pochopit taky..? Proč nechápal, že to všechno dělám pro něj..? Odtrhla jsem od něj pohled a vešla do naší společné ložnice. Kromě dvou postelí, skříně a nočního stolku tu nebylo zhola nic. Pusto a prázdno, tak jak jsem to měla od malička, takže už mě to nedokázalo rozházet. Bude spát na staré posteli, těsnat se v malém bytečku a oželí svůj životní styl,.. ale bude v bezpečí a to je to hlavní a jediné, co mě zajímá..
Položila jsem na jednu postel svůj batoh, jediné zavazadlo, se kterým jsem cestovala a začala rovnat své oblečení do úhledných komínků. "Jak jsem řekla.." započala jsem větu uprostřed vyskládávání do jednotlivých polic. "Můžeš spát venku, nikdo tě tu nedrží.." uvědomila jsem si, jak tvrdá a snad i nespravedlivá k němu jsem, ale nikdy jsem jiný způsob nepoznala. Štvalo mě, že se k němu chovám jako otec ke mě, ale bylo to zkrátka tak. "Pokud tu ale hodláš zůstat, připrav se, že budeš pomáhat." Dodala jsem poněkud smířlivěji a pokusila se o cosi podobného úsměvu.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Mon Jun 30, 2014 10:29 pm

Na malý okamih som odtrhol pohľad od okna k nej, ale namiesto njakého nádejného pohľadu sa mi tam usadil suchý, ironický a dosť podivný výraz ktorý ani nešlo poriadne identifikovať. Skôr to vyzeralo ako lol, pretože mi prišlo až smiešne žiadať odo mňa pomoc.
"Mám ti pomôcť k čomu?" Rozhliadol som sa po .. izbe, ak sa to tak dalo nazvať. Mali sme tu 4 veci, a stačilo fúknuť nato aby som vyfúkal z izby všetok prach, trochu pľuvnúť a hneď by ten bytík zaplavilo. A vôbec, pohol som sa od okna, z chodby kde sme doteraz spali za sestrou do izby, kde som ju chvíľku pozoroval, keď bola obrátená a starala sa o iné veci. V mojej hlave znelo naozaj veľa vecí, ako prvé bolo, prečo to všetko robila? Nechápal som jej zámer, možno ma chcela trestať ale prečo by trestala seba? Seba ma isto radšej ako nenávisť ku mne. Ale oddýchol som si. Bol som preč od klanu, a to mohla vidieť celú cestu sem ako som sa správal ako dieťa, ten dievkar a alkoholik na chvíľu prepadol detskému ošiaľu. Od šťastia. Teraz som sa ale rozhodol navštíviť nejaký ten miestny bar, ale.. Nejako sa mi nechcelo dnes nikam ísť. Netušil som prečo. A predovšetkým, rozmýšľal som či chce ísť za tou Raikáge na tú registráciu teraz alebo až potom.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Tenshi Ochita Mon Jun 30, 2014 10:38 pm

Dál jsem se věnovala uklízení a srovnávání svých věcí, i když to moc času nezabralo, měla jsem toho tak málo. Nikdy jsem se na věci nevázala, takže kromě oblečení jsem si žádnou památku starého života nenesla. Přišlo mi to sentimentální a dětinské, takové věci mě otec neučil a mě znovu přepadla ta otravná myšlenka, že můžu být třeba na jiné planetě a stejně se budu chovat, jak on chce.
"Pro začátek by bylo fajn něco nakoupit, aby jsi měl co k večeři." odvětila jsem ironicky, ovšem pravdivě. Při pohledu na prázdné skříňky člověka přepadala skutečná deprese. Na moment mě napadlo, že domovem nebudu nejspíš nazývat nikdy nic, ale hned jsem tu myšlenku zapudila. Možná jsem se tvářila jako kus ledovce, ale byla jsem šťastná. Měla jsem všechno, co jsem chtěla..
"Taky bychom se měli jít přihlásit k Raikagemu. A je tu potřeba uklidit.." oznámila jsem, když jsem prstem přejela po jedné poličce a nechala na ní viditelnou cestičku.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Tue Jul 01, 2014 7:48 am

Chvíľu som sa rozhliadal, v rukách som držal svoj vak v ktorom som mal všetky moje veci, ktoré som si stihol narýchlo zhabať doma. Bolo ich iba pár, väčšinou to bolo práve oblečenie, a iba pár malých drobností. Čo sa toho týkalo, bol som dosť nezodpovedný človek, šlo poznať že nejsom schopný sa o seba poriadne postarať a tak to aj dopadlo na mojej terajšej výbave čo som si vzal zo sebou. Avšak, očká mi zaiskrili v okamihu keď spomenula nákup. Bol som už so ségrou nakupovať, a robil som to rád. Nie len že tam bola vidina alkoholu, neviem prečo ma práve takéto divné spoločné chvíle s ňou brali.
"Yeah! Pôjdeme nakúpiť! Za Raikage pôjdeme neskôr, aj tak má určite kopec práce.. A prach? Otvor okno ono sa ten prach vyfúka aká je tá izba malá.." Posledná poznámka bola samozrejme sarkastická, avšak detinská nadšenosť zz nákupu ostala. Bolo však jasné že mňa poslať samého do obchodu bolo príliš nebezpečné. Pretože som si vôbec neuvedomoval, v akej teraz situácii sme, a nie len finančnej. Tenshi si ale mohla všimnúť, nech už som bol alkoholik, dievkar a čokoľvek iné k tomu, zachoval som si niečo o čo ma ešte nestihli obrať.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue Jul 01, 2014 7:01 pm

Zavrtěla jsem hlavou, když jsem zaznamenala tu jeho nadšenou reakci kvůli nákupu. Opravdu, někdy byl jako malé dítě! Akorát, že dřív mu člověk strčil do pusy lízátko a byl od něj pokoj, teď to fungovalo tak možná s lahví vodky. Sama sebe bych nejradši profackovala, že jsem tak dlouho ignorovala fakt, že zatímco já si užívám rádoby volnost, on propadá do toho samého víru, ve kterém jsem se nacházela sama. Já si dokázala říct dost a skončila se vším tím "špatným".. s ním to bylo zkrátka vždycky těžší.
"Nejdřív se tu trochu uklidí." rozhodla jsem a po menším prozkoumání bytu dokonce objevila nějaké ty pomůcky. Hodila jsem po něm hadr a ukázala na poličky. "Utři prach.. a pořádně." dodala jsem, vědoma si jeho laxnosti, zatím co sama jsem se pustila do vytírání. Hádám, že uklidit celý byt zabere tak plus mínus deset minut!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Tue Jul 01, 2014 7:09 pm

10 minút, to by bolo keby to dala do rúk niekomu kto by to chcel a vedel robiť. Tu však bol naozajstný problém, a to moja povaha a život ktorý som doteraz žil. Nikdy som nič neutieral, nepratal, nerobil som nikdy nič, nato som mal sluhov. Vlastne som takú handru držal v rukách.. Dobre, držal som ju už ale pre úplne iné účely ako bolo vytieranie prachu. Preto naozaj prekvapene som sledoval Tenshino počínanie, pričom ja som ostal stáť na mieste a nehýbal sa.
"Ehm.. čo?" Zaznelo akoby mi dala príkaz v úplne inom jazyku. Akoby som vôbec nerozumel čo po mne chce, než som sa naklonil nad prvú poličku, položil handru na prach a potiahol. V tom okamihu nastala apokalypsa pre náš nový dom. Rozvírený prach sa mi samozrejme dostal do nosa, čo malo za následok obrovský nádych a následne vykýchnutie ktoré otriaslo celým bytom, ešte viac rozvírilo usadeninu prachu do povetria, mňa to odhodilo dozadu, čím som sa dostal do nepríjemnej polohy priamo nad stolík o ktorý som sa potkol, prekoprcol sa na druhú stranu a zo sebou vzal ešte zopár ďalších vecí ktoré padli na zem, zdvíhajúc ešte viac prach do povetria. V tom momente nastalo ticho, hlboké ticho než sa spoza postele zdvihla moja ruka so zdvihnutým palcom.
"Som v poriadku.. som v poriadku.. Kde je handra?" Spýtal som sa okamžite ako som sa po dlhej chvíli zdvihol polámaný zo zeme, vôbec si neuvedomujúc že práve nástroj ktorý som doteraz používal mi ležal na hlave.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue Jul 01, 2014 7:20 pm

Že ho otec rozmazlil neskutečným způsobem, to už jsem věděla.. ale že až takhle, to jsem skutečně neočekávala! Položila jsem své vlastní náčiní, kterým jsem doteď drhla podlahu a zůstala stát vedle stěny, zatím co jsem sledovala jeho počínání. Ano, jenom můj bratr se dokázal přizabít při utírání prachu. Aniž bych se obtěžovala ho zachraňovat, zůstala jsem koukat, jak se, podoben tanku, řítí místností, až s konečným pádem nastalo hrobové ticho. Představa, že s tímhle nemehlem žiju dalších deset let, mě naplnila panickou hrůzou.
"Dobře.. tak jinak." znovu jsem vešla do koupelny, kde ve skříni byly vyskládané všechny ty důležité věci, a když jsem se vrátila, vrazila jsem mu do ruky koště. "Koště Shiro - Shiro koště, seznamte se venku." sebrala jsem hadr z jeho hlavy a vypakovala ho na dvoreček před dveře. Když nic jiného, tam napáchá rozhodně menší škody.. Takže jsem se nakonec chtě nechtě pustila do toho velkého úklidu sama. Měla jsem u toho jistotu, že těch pár kousků nábytku, co tvořily naši novou domácnost, zůstane v celku.. stejně jako Shiro.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Tue Jul 01, 2014 7:29 pm

Ani som sa poriadne nerozhliadol po miestnosti, a zrazu ma už sama odvliekla vonku, hodiac mi do ruky košte. Keď za sebou zavrela dvere a nechala ma tam samého, košte som hodil k zemi a pomaly si sadol na schodíky, ktoré boli na verande. V túto chvíľu sa mi preháňalo hlavou veľa vecí. Predovšetkým minulý život, a budúci. To že mi srdce búšilo, mi ešte ako tak dávalo istotu že som ho nezmrazil naozaj na kocku ľadu, napriek tomu som mal pocit že to tak bude najlepšie. Strácajúc nádej že mi sestra odpustí, odpustí dôvod prečo ma nenávidí, ktorý som vôbec nevedel, som sledoval oblaky, ako sa preháňajú po oblohe. A na ňom vtáctvo, tak slobodné, tak bezstarostné, bez problémov a všetkého okolo. Voľný ako vták..
"Ksoo.." Zahrešil som nahlas, udrel do zeme, čo isto musela počuť aj dnu ale hneď nato som ju jemne upokojil a chytil metlu. Vonku nastalo hlboké ticho, nič sa nerozbíjalo čo bolo na mňa divné. Ale keď sa rozhodla výjsť von, zahliadla ako stojím pod stromom a všetko okolo bolo dokonale pozametané akoby tadiaľ prešla uklidová čata.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue Jul 01, 2014 7:59 pm

Samozřejmě jsem tu ránu slyšela, ale jak bylo mým dobrým zvykem, neudělala jsem nic. Neuměla jsem mu slovy vysvětlit, co cítím, proč se chovám tak, jak se chovám. Jak ti mám, bráško, vysvětlit, že jenom chci, abys byl šťastný..? Dívala jsem se oknem, co dělá. Od mala mi vtloukali do hlavy, že ukazovat city je špatné a já jsem cítila, že nemají pravdu, ale nějaká neviditelná ruka mi stejně stáhla hrdlo pokaždé, když jsem chtěla začít mluvit.. Byla jsem ve slepé uličce a neuměla se otočit.
Nakonec jsem přestala přemýšlet. Kolikrát už jsem se snažila najít nějakou přijatelnější odpověď nebo východisko, a selhala? Vždycky jsem byla schopná splnit všechno s dokonalou úspěšností a zrovna v téhle věci jsem byla naprosto ztracená. Zatraceně.. Aniž bych si připouštěla další otázky, vrhla jsem se do utírání prachu, všechno očistila a vyleštila, smetla a nakonec celý dům ukázkově vytřela. Pousmála jsem se na své dílo, alespoň něčemu mě doma naučili!
Pak jsem vzala svou peněženku, která se tedy rozhodně nemohla pyšnit tučným obsahem, a vyšla před dům. Maličko překvapeně jsem zůstala koukat kolem, jako bych ani nepoznávala, kde se nacházím. On umí držet koště? Zaraženě jsem na něj zůstala koukat.. podle té scény s hadrem bych si typla, že na něm spíš odletí, než že opravdu uklidí, no překvapil mě! "Dobrá práce." připustila jsem se sotva postřehnutelným úsměvem. "Takže.. půjdeme..?"
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Shiro Ochita Tue Jul 01, 2014 8:06 pm

Človek ak chce, dokáže aj nemožné. To bol dôvod prečo som dokázal tak dokonalo vyčistiť celý vonkajšok. Ale skôr, ako práve táto vôľa, ma vyhecovali práve moje myšlienky ktoré som po celý čas, už po mnoho rokov uchovával v hlave. Keď vyšla, srdce vynechalo úder. Na malý okamih som sa chcel usmiať, ale všetkou silou som úsmev potlačil v stály kamenný výraz a pozrel sa priamo na ňu. Cez slnčené okuliare nemohla usúdiť že hľadím priamo na ňu, všimnúť si ale mohla, na malý okamih. Päsť. Ruku zovretú v päsť, som plný hnevu myslel na náš prehnitý klan, ktorý ma obral o najdôležitejšie puto čo som kedy mohol v živote získať. Láska? Priateľstvo? Tak pominuteľné. Vlastná krv? .. Ako sa dá zaprieť vlastná krv?
"A vlastne kam?" Spýtal som sa, neviem ako ona ale ja som Kumo nevidel nikdy. Vlastne som tu bol prvý krát a než som sa tus tihol zorientovať, na počudovanie som po celý čas bol len so sestrou. Keby to bolo normálne, už dávno by som skončil v prvom bare, tentoraz som ale trávil čas s ňou. Aj keď bolo jasné že onedlho tomu zase podľahnem, aspoň na chvíľu som to dokázal, nemyslieť na chľast a holky. Odstrčil som sa chrbtom od stromu a s rukami v kapsách som sa vydal k nej.
Shiro Ochita
Shiro Ochita
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 17
Registrován : 23. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Wed Jul 02, 2014 11:43 am

Doběhnul jsem až k místu kde jsem uviděl jejich rodné příjmení a zaklepal jsem na jejich dveře a zavolal. " Jsou tu sourozenci Ochitovi? Potřebuji jednoho z nich aby šel se mnou do kanceláře Raikage. Jedná se o naléhavou misi " Zvolal jsem přede dveřma aby mě slyšeli i přes dveře. Nyní mi zbývao už jen čekat zda jsou opravdu doma abych tuto záležtost mě co nejrychleji za sebou. Nikdo se však po nějaké době neozýval tak jsem se rozhodl vrátit. (přesun)
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Malý apartmán Ochítov Empty Re: Malý apartmán Ochítov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru