Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt Mizuki Netsu

3 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 08, 2014 9:36 pm

First topic message reminder :

Malý byt na okraji Otogakure patrí Mizuki Netsu. Je maximálne pre dvoch ľudí so všetkým potrebným zariadením. Mizuki tu má svoju izbu s menším balkónom, ďalej sa tu nachádza malá kuchyňa, obývacia izba, kúpeľna a v podstate to je všetko.
Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Vhdhts
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down


Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Apr 08, 2015 9:18 am

Pokyval jsem hlavou. Mela pravdu, vazne jsem to rikal, jen jsem necekal, ze zrovna ona si to bude pamatovat. Ale tak co, jen jsem si nad tim odfrknul a pokrcil rameny, nemel jsem nic co bych mohl pouzit jako obhajobu. Jen...kdyz zacala byt vazne, bylo to vazne sexy a celou dobu jsem se tak podivne koukal do jejich oci. "Tse...ale ano, drzis me tu." Mel jsem stale ruce kolem jejiho pasu a pritahl si ji bliz k sobe. "Ja takovy opravdu jsem, ale ve tve pritomnosti se projevuje osobnost, kterou jsem davno pohrbil." Lehce jsem se pousmal, nahnul jsem se k jejimu uchu a polibil ji na krk tesne pod nim. Pokracoval jsem na tvar a na konec k jejim rtum, kde jsem se zastavil a venoval ji stejne jako ona me letmou pusu, kterou jsem ale o trosku protahnul. Fakt jsem nemel sajna co se to deje, tim ze me odmitala me protahovala o to vic.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Apr 08, 2015 11:02 am

Veď, ja som ho tu nedržala. Došlo mi však, že som ho najskôr priťahovala. Znova si ma trošku pritiahol a mne sa rozbúšilo srdce, ďalšie bozky, ale teraz som to chcela vyriešiť. "Vôbec ťa tu nedržím!" Povedala som na obhajobu, po tej puse. "Vážne by si sa mal rozhodnúť..." Upozornila som ho a tvarila som sa stále vážne. "Stále môžeš odísť, môžeš sa správať presne tak ako chceš. Ja ti v tom nebránim!" Povedala som výstražne. Asi by to bolo najlepšie, lebo on mi pomotal hlavu. Tatsuya bol jednoducho človek, ktorý ma zmenil. Naučil ma usmievať sa a prejavili sa vo mne nejaké nové city, keď som bola s ním, no a kvôli nemu som svoje zásady porušovala, ale nevadilo mi to. Bolo by však jednoduché, ak by odišiel, ja by som sa vratila k svojmu usporiadanému životu a on, on by si mohol piť, fajčiť a užívať si ako doteraz.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Apr 08, 2015 11:48 am

Mizuki mluvila velmi vazne a proto jsem prestal s polibky a jen jsem ji drzel stale pri sobe. Fakt jsem nemel rad tyto situace, ale asi bych je mel prezit, kdyz je chtela. Vlastne jsem ale netusil co ji mam odpovedet. S povzdechem jsem ji pustil a poskrabal jsem se ve vlasek, promnul jsem si tvar a zhluboka vydechl."Co po me chces slyset, Mizuki? Ze jsem se do tebe zamiloval? Fajn, stalo se to, jasny?! Ale nemenim se, jen se chovam ve tve pritomnosti jinak, uz deset let jsem se takto necitil, je to do haje dost jasne receno? Slo poznat, ze toto tema nesnasim a nerad jsem rikal neco takovyho. Ale co uz! Nevedel jsem jak vic polopate ji to mam rict, porad by me chtela vyhazovat, ale oukej, kdyby to chtela, odesel bych. Ted bych si vazne nejradsi zapalil, shiit, zensky jedny pitomi.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Apr 08, 2015 12:22 pm

Teda, zamrzla som, doslova. Mala som trošku pootvorené ústa a prekvapený výraz. Prebudilo sa vo mne troška ľútosti. Nikdy som sa nedostala do takejto situácie. Povedal mi, že sa do mňa zamiloval? Naozaj som tam zamrzla! Ale zistila som, že mu na mne záleží. Celkom mi to docvaklo a neviem ani len prečo. Mala som taký ten pocit radosti. Teraz som netušila, čo spraviť. "Naprosto." Povedala som tichým hláskom oproti tomu, aký mal on hlas pred chvíľkou. Ako som spomínala, bolo by to jednoduchšie, ak by odišiel ,ale prišla som na to, že ja to radšej budem mať zložitejšie. Jednoducho som sa rozhodla. Všimla som si, že som ho asi dosť vytočila. Teda napadol ma asi len jediný spôsob, ako ho upokojiť, pravou rukou som si ho bližšie pritiahla k tele a ľavou mu skĺzla po chrbte na zadok. Následne som k nemu priblížila hlavu a dala mu dlhý bozk, priamo na pery.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Apr 08, 2015 1:07 pm

Pozoroval jsem jeji vyraz v obliceji, jsem ji vysokoval? Asi jo a jeste horsi bylo, ze ani ja jsem nemohl uverit ze jsem neco takovyho rekl! Odpovedela mi tise, oproti tomu jak jsem pred chvilkou zvysil hlas. S povzdechem jsem se poslrabal na zatylku. Netusim jsem co dal rict, mozna jsem mel odejit, kdyz mi to rekla. Ale misto trapneho ticha si me pritahla ona. Jestli byl z dnesku nekdo nejvic vysokovany, byl jsem to ja! Po chvilce jejiho polibku jsem se ale znova dostal do reality. Chytnul jsem ji za zadek a mel ji v naruci. Stale jsem ji podpiral a polibky ji vracel. Dosel jsem s ni az ke jedne zdi vedle okna, kde jsem ji pritisknul a s polibky presel k jejimu krku. "Uz nikdy...se nebudu drzet zpatky, jasny?" Po teto vete a po polibku na krk jsem se na ni podival a rukami ji sjel na pas a potom pod kosili, pri cemz jsem ji svymi rty trosku prejel pres ty jeji.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Apr 08, 2015 2:07 pm

Srdce sa mi rozbúšilo, chytil ma za zadok, do náručia a potom ma oprel o stenu vedľa okna. Bozkávali sme sa, bolo to skvelé, pomaly som si pripadala ako z nejakého filmu. Bolo to vášnivé a jednoducho sa to nedá popísať slovami. Lenže stále som tu mala svoje zásady a nechcela som ísť na to s Tatsuyom príliš rýchlo. "Nie, že by to nebolo eh.... skvelé, ale nechcem ísť na to príliš rýchlo." Povedala som medzi tým, ako ma bozkával na krku. Teda ani sa mi moc nechcelo prestávať a tieto chvíľky som si užívala. Ľavú ruku som teraz posunula zas na jeho chrbát. Rukou som mu trošku zdvihla hlavu od môjho krku a znova som ho začala bozkávať na pery.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 09, 2015 4:39 pm

Když dala najevo, že pořád dodržuji svoje zásady, usmál jsem se. No ne, bylo to fakt vtipné, semnou ty zásady brzo mít nebude. Nu což, dělala jsem tak jak chtěla. Ale nebral jsem to jako rozkaz! Takže kdybych mohl, klidně bych jí zneužil, samozřejmě.
"No jo, no jo, zásady, cháááápu." Zazubil jsem se a když mi zvedla hlavu a začala mě líbat znovu a ústech, postavil jsem jí na nohy, objal kolem pasu a namáčkl jsem si jí-tentokrát už nenásilně-k sobě a zapojil jazyk. No co, když nechtěla nic víc, musel jsem si to nějakým způsobem zpestřit.
"Stejně ti ty tvoje zásady dlouho nevydrží, víš, to?" Řekl jsem jí dlouhém polibku.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 09, 2015 5:33 pm

Tatsuya bol vážne dobrý v bozkávaní. Nechala som sa k nemu pritiahnuť, postavila som sa na nohy a len som mu bozky opätovala. Keď prestal a povedal mi niečo o mojich zásadách, ktoré som dodržiavala. "Len aby sa ti do hlavy nedostali tiež." Uškrnula som sa aj keď to nebolo vôbec možné. "Doteraz nechápem, čo ma na tebe láka..." Povedala som a dala som mu ďalší dlhý bozk a tiež som zapojila jazyk, ale nevedela som to tak dobre, ako on. Predsa len ja som moc priateľov nemala... Po chvíľke som sa odklonila od neho, lebo som chcela dopovedať myšlienku. "Veď sme naprosto rozdielny." Dodala som a čakala som či mi povie nejaké vysvetlenie. Keď som sa nad tým zamýšľala, nemala som vysvetlenie, ale jednoducho som s ním chcela momentálne byť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 09, 2015 6:12 pm

Polibky jsem jí stále opětoval. Na to že neměla skoro nikoho nikdy, se mi toto zdálo mnohem lepší než s nějakýma ženskýma na jednu noc, víc jsem to prožíval a ona byla opravdu skvělá.
"Ty tvoje zásady? Nikdy, já jsem ten...co neposlouchá, nezapomeň." Dořekl jsem a vychutnal si její dlouhý polibek, po kterém mi začala husí kůže po celém těle, byl to nejlepší polibek, který jsem kdy dostal.
Tentokrát jsem jí vzal do náruče, po tom co se mě ptala, co jí na mě láká. S úsměvem jsem jí donesl na sedačku, kde jsem jí položil a já si lehl nad ní s podepřenýma rukama a znovu jí políbil a pak se na chvilku odklonil a díval se jí do obličeje se šibalským pohledem.
"Tse...jsem si jistý že smysl pro humor, vzhled a vzhledem k tomu že jsi...no, krapátko uchyl, tak i tělo, ale to můžem vzít vpotaz, jestli chceš." Zasmál jsem se, samozřejmě že jsem to nemyslel zcela vážně, znělo to z části ironicky.
Chvilku jsem se na ní jen tak díval a pak měl na něco chuť...no a jak se sluší a patří, udělal jsem to. Přiblížil jsem se k jejím rtům, které jsem jí otřel těmi svými, podíval se jí s přimhouřenýma očima do očí, jako kdybych měl v plánu něco, co nechtěla, zatím! Ale na konec jsem jí jen lehce kousnul do tváře a padnul na ní plnou vahou.
"Šup, jedem. Raní ptáče, dál doskáče. Chci vidět, že mě 100x zvedneš." Zazubil jsem se na ní. No co, potřeboval jsem nějak uvolnit ne? Pořád to tu bylo napjaté a když jsem nemohl nic víc, aspoň jsem jí to tímto mohl oplatit.
"Mám taky svoje zásady. Pokud mě každý ráno 100x nezvedneš, budu ti kupovat pyžamo. A věř mi že můj výběr je vždycky jakci...wou! Chápeš." Zasmál jsem se a pak se jen nevinně zakřenil.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 09, 2015 6:43 pm

To ako ma vzal do náručia, bolo celkom príjemné. Nechala som sa niesť na sedačku a tam si nado mňa ľahol a znova som si vychutnala ďalší bozk od neho. Pozerala som sa mu celý čas do očí. "Ja som úchyl? To by som určite nepovedala! " Uškrnula som sa, ale tak na druhú stranu, nemohla som povedať, že by nemal atraktívne telo. Už pri pohľade naňho, keď nemal tričko som očervenala. To snáď hovorilo za všetko.
Nerobila som nič, taktiež som sa naňho pozerala, keď v tom si otrel svoje pery o moje a potom ma trošku zakúsol, svojim spôsobom to bolo sexy, prebehli mi zimomriavky po tele, ale potom som ho mala začať zdvíhať, to som nemala šancu. Snažila som sa, dokonca sa mi to podarilo raz, ale potom som to už moc nedávala. Podarilo sa mu uvoľniť náladu, zrazu to tu bolo o niečo menej napäté. "Heee? Ty si naozaj hrozný!" Povedala som, keď som sa ho snažila zdvihnúť, no už to nešlo. "Nikto však netvrdí, že to pyžamo budem nosiť. " Vyplázla som naňho jazyk a potom to vzdala. Napadla ma jedna trošku bláznivá vec. Skúsiť, či je šteklivý, priložila som mu ruku ku krku a tam som ho začala štekliť, druhú som presunula na jeho bok a tam ho tiež začala štekliť, dúfala som, že to zaberie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 09, 2015 6:51 pm

Dělala jsem zamyšleného, ale při tom to byla pouhá ironie. Byla svým způsobem úchylná, provokovala mě co minutu, tudíž mě i nesmírně přitahovala. Navíc to její odmítání mě na jednu stranu štvalo, ale na druhou jsem za to byl rád, navíc, už jsem se dostal do fáze polibků, po kterých jsem od ní tak dlouho toužil! Hold jsem dobrej!
Její komentář o tom, že jsem zase hroznej mě rozesmál a nejen to, začala mě lechtat! Na krku jsem lechtivý nebyl, ale jak mě chytla a pas, začal jsem se kroutit jak žížala a chytl jí ruce, při čemž jsem se snažil ze smíchu nadechnout. Podíval jsem se jí do očí.
"Jo? Kdo je tu hroznej? Ty! Toto je podpásovka!" Zazubil jsem se a ruce jí dal nad hlavu, znovu jsem jí takto držel, dalo by se říct, že mě to bavilo! Vždy jsem byl mnohem radši dominantní.
Z této fáze, kdy už to nebylo tak napjaté, jsem opět začal provokovat. Nejdřív jsem nasadil svůj svůdný pohled a nepouštěl jí ruce.
"Já jo, je zábavné to roztrhat." Cukl jsem obočím nahoru a olízl si rty.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 09, 2015 7:06 pm

Podarilo sa mi to, aspoň chvíľku som ho šteklika a potom? Potom ma chytil za ruky a dal mi ich nad hlavu. "Zasa?" Opýtala som sa, smerovalo to na to, že ma zase mal celú v hrsti. Nemala som to rada, bol dominantný a ja som s tým nemohla nič spraviť.
"Takže mám od teba očakávať nejaké nové pyžamo?" Opýtala som sa a čakala čo sa bude diať. Trošku ma to hnevalo, že je zas dominantný aj som naňho tak vtipne zavrčala "Pustíš ma? Alebo mám očakávať niečo viac? " Uškrnula som sa a nahodila som trošku zvodný pohľad. Vedela som, že i keď má teraz v podstate celú moc, dokázala som ho i tak skrotiť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 09, 2015 7:23 pm

Kývl jsem lehce hlavou. Být dominantním, no, nepopsatelné, byl jsem ve svém živlu. Jediné co mě tu stále dráždilo byla její moc nademnou, nemohl jsem jí nijak zneužít, dokud neřekne.
"Hmm, rovnou celý šatník, většinou jsou totiž jen na jedno použití, heh." Zazubil jsem se a zrudl. Nechtěl jsem to, ale v tom pokušení se mi skoro nikdy nepodařilo nechat oblečení vcelku. No jo, geny, to se šíří rychleji než ebola.
Moje myšlenky však zase byly zastaveny jejím prohlášením a o "něčem víc" a ještě přidala ten pohled. Srdce se mi rozbušilo a jaksi jsem cítil, že nával toho "adreanlinu, se začíná projevovat v kalhotách. Usmál jsem se a zakroutil hlavou.
"Kso, toto mi nedělej, baka." Zamračil jsem se.
"V nejbližší době to očekávej, já to čekám za pár minut." Řekl jsem s němým výrazem v obličeji, byl jsem do ní zahleděný a bylo mnohem těžší se udržet, proto jsem zhluboka dýchal, ruce jí povolil a políbil jí.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 09, 2015 7:47 pm

Bola to celkom zaujímavá situácia. Uhm, pocítila som že mi niečo tlačí na nohu, teda, keď som sa pozrela trošku som sčervenala, ale musela som sa aj usmiať. "Až tak ?" Poznamenala som, ale bolo celkom príjemné vedomie, že dokážeš muža vyprovokovať k šialenstvu.
"Odolávať je čím ďalej ťažšie a ťažšie." Usmiala som a bozk som mu oplatila. Neviem ani prečo, bavila ma táto hra medzi nami dvoma.
"... ale tým ma to viac baví." Dodala som s úsmevom, ale hovorila som pravdu, sledovať ho ako nič nemôže, aspoň som vedela, že si ma bude vážiť. Premýšľala som, že či pôjdeme za Reinou, ale moc sa mi nechcelo, zatiaľ som sa v jeho prítomnosti cítila fajn.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 09, 2015 8:15 pm

Když si všimla mého vzrušení, zčervenal jsem. Normálně se mi to nestávalo, ale to bylo proto, že když se toto stalo, na nic se nečekalo a šlo se rovnou na věc! Nebyl jsem psychicky ani fyzicky na toto soužití s ní připravený! Víte co to pro mě bylo? Představte si 100 kilovou babičku v kalhotách velikosti XS. S povzdechem jsem se to snažil nějak utlumit a náhodou mi to šlo, hold praxe je praxe, ne?
"To říkáš vážně ty? Komu se tu do háje odepíná poklopec, hm?!" Zamračil jsem se na ní. Spíš to bylo takový uražený zamračení. Fakt, toto mi dělat, bylo to na propíchnutí mou klíční kostí, ale musel jsem to přežít. Přeci jen, všichni chlapi ty ženský musí přežít.
"Tse...Kruelo." Podotkl jsem se a sednul si. Zapnul jsem telku a dělal uraženého. Takto mě odbít v této mé fázy?! Graaah, ta holka byla tak sexy, až mě s tím začínala neskutečně provokovat a štvát. Moje uražené já bylo ale za chvilku pryč a nastoupilo to výserské.
"Na okamžit pořádnýho štěstí čekám už od prvního setkání v kanclu, víš? Kruuuueeelooo." Vyplázl jsem na ní jazyk a zazubil se. Ženský nesnášeli když měly za to, že chlap je má jen na jedno, jen je tu otázkou, jestli si to pořád bude myslet Mizuki, i když jsem to s ní nemyslel jen na jednu noc. To jsem si možná i pomoh...do hrobu, ale nelitoval jsem toho, že tu jsem s ní.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 09, 2015 8:38 pm

Cítila som sa víťazne, lebo som ho dostala do rozpakov a nakoniec sa sám urazil, takže som sa rozhodne cítila víťazne. No vedela som, že sa hnevať dlho nebude, veď on nebol urazlivý. Dal mi však novú prezývku, Kruelo ? To som ho až tak urazila, teda musela som sa zasmiať aj keď to pomenovanie nebolo pekné a vôbec sa mi to nepáčilo.
Zapol si telku a hral to na urazeného. Naozaj sa mi nepáčilo, že ma má len na tú jedinú vec. Teda povedal mi to, ale dúfala som, že to tak nebude. Posadila som sa vedľa neho. "To by si mi nemal ani hovoriť, lebo to tvoje poriadne šťastie tak ešte viac odďaľuješ. " Zasmiala som sa a pomaly som sa bližšie k nemu pritúlila a dala mu pusu na líce. Kukla som sa na telku a potom zas na Tatsuyu. Snáď nechcel pozerať do tej bedne, ja som ju zapla raz za týždeň. Neviem prečo, ale vadilo mi, keď sa pozeral do telky a mňa si nevšímal. Postavila som sa teda a šla som do kuchyne, stále som na sebe nemala nohavice a len tak som tu pobehovala v nohavičkách. Z kuchyne som si zobrala tú šlahačku s ovocím a sadla som si naspäť vedľa neho a začala to pojedať.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 10, 2015 5:14 am

Tusil jsem ze je Mizuki spatna z meho nevenovani se ji a proto si zasla pro jidlo. Usmal jsem se, dal ji ruku za krk na rameno a posunul bliz k sobe. To jak mi dala v mem stavu urazenosti pusu na tvar me celkem dostalo, prekvapilo me to. "Jsem ochotnej pockat jak dlouho budes chtit." Zazubil jsem se na ni do siroka. Kdyz to jedla, mela slehacku na leve strane spodniho rtu, proto jsem se znovu priblizil a polibil ji na to misto. Takze tam slehacku uz nemela, ja z toho mel znovu jeji rty, muhehehe.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 10, 2015 12:50 pm

Celkom ma potešilo, keď mi naznačil, že čakanie mu nevadí. Sama som nevedela, kedy prejdeme do takého štádia, keď budem pripravená. "Už ťa to prešlo?" Opýtala som sa ho, keďže ma pobozkal na miesto, kde som mala trocha šľahačky. Vedela som, že ten jeho stav ho hneď prejde, ale naschval som doňho takto rýpala. "Tak, kedy pôjdeme do kancelárie za Reinou?" Matne som si spomenula na Reinu včera večer, keď bola v bare a pila tam spoločne s nami. Čo som v prvom rade ale chcela ? Dať si sprchu, bolo by to celkom fajn, keďže sme hneď po misií šli do baru a ja som nemala ani poriadnú sprchu. "Mali by sme tam prísť čo najskôr. Snaž sa ju nevytočiť..." Upozornila som ho, keďže naposledy to dopadlo celkom zaujímavo. Myšlienkami som už bola v horúcej sprche, ako som to vždy mala rada.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 10, 2015 1:51 pm

Prokoulil jsem oči a usmál se. Takto do mě rýpat! Měl jsem chuť jí něco udělat, ale zatím jsem byl pořád v pohodě.
"Hmm, Reina, málem jsem na ní zapomněl. Ta mě zabije až zjistí co má na čele. Myslel jsem si, že Edo Tensei se nedá opít." Zamyslel jsem se, měl jsem za to, že fakt nedalo, ale to jak včera odpadla na baru bylo hodně divný. No, hodlal jsem se jí pak zeptat, snad mě nezabije tím svým Rinneganem.
"Hmm, kde máš koupelnu?" Nadzvedl jsem obočí a prstem jsem jí šťouchnul do tváře. Kdo ví co jsem tam chtěl dělat, ale svoje plány jsem každopádně neprozradil.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 10, 2015 2:34 pm

Chvíľku som premýšľala nad tým ako som v sprche a zrazu spomenul kúpeľňu. "Ja tam chcem ísť prvá, potrebujem sprchu." Vyplazila som naňho jazyk. Veď som sa tam chystala prvá. Teda, mne to chystanie vždy niečo trvalo, ale už len z princípu som mu nechcela nechať sprchu ako prvému. Vaňu som tu nemala, bohužiaľ, nemala som taký veľký byt. "Ale sú to tie dvere pri mojej izbe." Usmiala som sa naňho. Kukla som sa znova do telky a potom znova naňho, telka pre mňa moc nebola zaujímavá. "Kto vie, čo sa stalo včera Reine, vlastne by ma to zaujímalo." Povedala som si sama pre seba aj keď to mohol počuť aj on.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 10, 2015 2:55 pm

Nadzvedl jsem obočí a pak jsem se jen škodolibě usmál a pokrčil flegmaticky rameny.
"No a? Viděl jsem tě už nahou, potřebuju nutně sprchu!" Pokýval jsem nekompromisně hlavou. Už jsem věděl kde je, proto mi nedělalo problém tam po nějaké chvilce zajít. Jejího dalšího projevu jsem si ale všiml a usmál se.
"Třeba zjistila že má vrásky po celém těle, nebo že umírá, i když je vlastně mrtvá. Nevím, co na tom. Opila se a to je to divný." Povzdechl jsem si, stoupl si ze sedačky a sundal jsem si košilu a kalhoty, tudíž jsem už stál jen v boxerkách.
Mrkl jsem na ní s úsměvem.
"Tak co ta sprcha, hm?" Škodolibě jsem se zasmál.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 10, 2015 3:41 pm

"Jo, to máš tak, keď mi chodíš do kúpelne!" Upozornila som ho, lebo to by nemal robiť. Pomaly som sa postavila, zabehla si do izby a tam som si našla nové spodné prádlo. Keď sa ma opýtal, na tú sprchu. Pozrela som sa naňho, najprv som ho celého prešla pohľadom od hora dole. Potom som sa ale zamračila. "Nie že mi tam vojdeš, lebo ti tam jednu vlepím." Povedala som mu a vošla som dnu do kúpeľne, kde som zhodila zo seba aj spodné prádlo s košeľou a vošla do sprchy, pustila som čo najviac teplú vodu a začala som sa sprchovať. Po tých pár dňoch to bola naozaj príjemná zmena. V sprche som dostávala tie stavy, keď som zabudla na všetky moje starosti. Problémy zo mňa opadli a aspoň na chvíľku som na všetko zabudla.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 10, 2015 4:11 pm

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Tumblr_inline_n7y2n3heCg1rgg4k4
Tentokrát můj pohled byl očividný a jasný. Byl jsem uražený. Vždyť jsem jí už nahou viděl, božeee! Nepochápal jsem to a tak jsem si založil ruce do sebe a nechal jí odhopkat do koupelny, při čemž se mé oči otáčely ve směru pohybu její pánve. Pousmál jsem se a s povzdechem jsem došel až k oknu. Vytáhl jsem si z kalhot, který byly na posteli cigarety a zapálil si. Pořád jsem na sobě měl jenom boxerky, ale tak co, ne?! Měla tu hezkej výhled a já už fakt měl chuť na nikotinus!
"Nebo ti jednu vlepím...tse, stydlivka." Citoval jsem jí a pak se zařechtal. No jo, to z ní taky dřív nebo později opadne, ta stydlivost. Jen jsem teda čekal až odejde z koupelny. Jenže?! Průser! Chtělo se mi fakt čůrat a bylo mi blbý to dělat z okna, když tu viděli lidi z vesnice. Kso, kso, kso. Došel jsem ke dveřím od koupelny.
"Mizukiiiii! Pohni si nebo tam fakt vlítnu!"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 10, 2015 4:41 pm

Teda užívala som si sprchu a započula som Tatsuyu, tak nejak ma netrápilo, že ma náhli. Pokračovala som v sprche bez toho, aby som mu odpovedala, dala som si šampón do vlasov a pomaly ho zmývala, to isté som spravil znovu. Vlasy som mala rozopnuté. Naozaj sa mi nechcelo náhliť sa kvôli Tatsuyovi, nevedela som, čo potrebuje. Jednoducho si musel zvyknúť, že som v kúpeľni strávila dosť času a toto som nehodlala zmeniť kvôli nemu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 10, 2015 6:17 pm

Přecupkával jsem tam na místě a snažil se to udržet, ale ta kruela mi neodpovídala! S hlasitým nádechem a výdechem jsem vypnul hruď. Neboj se, potřebuješ jenom čůrat, za to ti nic udělat nemůže! Řekl jsem si v duchu a došel do koupelny až k záchodu, kde jsem vykonal potřebu. Spláchnul jsem, dal prkýnko dolů a otočil se na Mizuki s úsměvem.
"Jak dlouho tu fakt hodláš zkejsnout?" Nadzvednul jsem obočí a zazubil se. Byla tu mlha, ale i tak jsem měl na co koukat.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Byt Mizuki Netsu - Stránka 2 Empty Re: Byt Mizuki Netsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru