Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIP hodnosti

5 posters

Goto down

VIP hodnosti Empty VIP hodnosti

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 14, 2014 6:33 pm

VIP hodnosti

Tak tedy o co se jedná? Možná jste si všimli pár nesrovnalostí s hodnostmi. V Konohagakure no sato se nacházejí hodnosti, které jiné vesnice nevyužívají, což je do jisté míry nespravedlivé, ale následující úprava, pokud bude budit dobrý ohlas by toto měla vyřešit.

VIP hodnosti by zahrnovalo všechny hodnosti, které nejsou sepsány v tabulce (Velitel anbu, Velitel jounínu, a nebo příslušník nějaké vlastí organizace vytvořené vesnicí, jako například v případě Konohy Sabisu). Tyto hodnosti mají herně často nějaké výjimečné pravomoci jako udělování rozkazů a podobně.

Hráči, kteří by chtěli dosáhnout této hodnosti, ji musí získat herně. Jiná možnost není, a to z důvodu zachování jistého systému při schvalování nových postav. Toto tyto hodnosti zároveň činí výjimečnými. Získáte ji tedy herně, když ji Vám přidělí Váš Kage, a nebo po nějaké domluvě s *HA, kde se snažíte např. jako u Sabisu vybudovat sbor jednotek, nespadající pod Kageho velení. Musíte však ale brát ohled na to, že pod Vašim velením je pouze tato daná jednotka, žádná jiná, a její schválení Vám pak herně umožní *A nebo *HA skrze radu vesnice, a nebo přímo přes Kageho.

Tímto by se měl vyřešit problém s těmito výjimečnými hodnostmi. Postup získání těchto hodností by se netýkal postav, kterou ji již mají jako např. Hideo Hatake, Uchiha Itachi…

Postava po získání této hodnosti by nezískala vyšší rank, ale zachovala by si svou předešlou úroveň. Nechceme vytvořit nespočet S rankových OP shinobi, ale umožnit hráči získat něco netradičního, tím pádem opět jiného.

Toto by hráčům všem dalo mnoho výhod, protože po převedení do VIP by se uvolnilo místo, které hráč zabíral do chvíle převodu.

Jediným mínusem, který na tomto vidím je, že by bylo méně genínů. Tento problém jsem už taky domyslel. Každý hráč, který bude chtít získat a získá tuto VIP hodnost bude muset mít minimálně jednoho aktivního genína. Pro udržení hodnosti genín ve vesnicích. Aktivitu se je možné přehlédnout ve chvíli, kdy hráč čeká na něčí post.

Jedná se o návrh, a tak veškeré námitky jsou vítaný jak v tomto topicu, tak i přes skype nebo PMkou. Pokud by nebyl žádný problém se zavedením této hodnosti, začala by se v nejbližší době oficiálně používat. Ovšem pokud by nějaký problém vznikl herně, není problém tuto hodnost odstranit. Sám si myslím, že by to mohlo dobře fungovat, ale to se nezjistí, dokud se to nezkusí. Každé připomínky a námitky jsou vřele vítany.


Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Mon Jul 14, 2014 7:00 pm

Zní to jako skvělý nápad! Jedná se tedy jen o ty tři zmíněné hodnosti (velitele) nebo se to bude týkat i jiných a jak přesně se herně dají získat? Možná by také bylo vhodné někde napsat, jestli je v daných vesnicích možné je získat nebo už jsou obsazené (Velitel Jouninů je vždy jen jeden, ne?) nebo jaké jsou možnosti, jak daného člověka v jeho postu nahradit, pokud je neaktivní atp.

A ještě bych měla menší nápad... Jako "VIP" by se daly počítat i hodnosti, které nevyužíváme, ale které se určitě podařily. Kdosi mě dokonce před časem prosil o hodnost "Lama fóra." Takové hodnosti by se pro změnu mohly získat na omezenou dobu neherně, ale naopak činností hráčů. Je škoda, že zapadly do hlubin času. Mohlo by to být příjemné osvěžení hry, překvapení pro hráče, kteří by si výjimečné hodnosti nějakým způsobem zasloužili. Třeba i jako odměnu za nezvykle vysoké množství postů za daný účet nebo jako "trest" za porušení pravidel.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Jul 14, 2014 10:20 pm

Yaeko:Každá vesnice bude mít hodnosti trochu jiné a nebudou jen tři.

Hodnosti Kirigakure:

Velitel Oininů - zatím je jím Mizukage, ale pokud se najde někdo schopný...

Diplomat/Vyslanec - Ten, jenž řeší smlouvy, jednání, účastní se důležitých jednání v kageho nepřítomnosti

Velitel Jouninů - Přijde mi to jako zbytečná pozice, ale proč ne. Tlumočí rozkazy kageho a přetváří je ve funkční plány, aby se kage mohl věnovat dalším věcem

Velitel ANBu/velitel rozvědky a kontrarozvědky - člověk s abnormální inteligencí. Na jeho informovanosti stojí a padá celá Země Vody

Oinin - sekce ANBu postrádající schopnosti získávání informací, zato velice schopní v likvidaci osob

Legendární šermíř - Tak to je snad jasné... Volné jsou všechny meče až na Samehadu

Vrchní vyšetřovatel - Vyslýchá vězně, sepisuje o nich posudky a ve výjimečných případech je i trestá či stíná.

Snad jsem na nic nezapomněl, kdyžtak doeditnu. Pamatujte, že nebude lehké hodnosti získat, kor v Kiri ne. Ale pokud se to někomu povede, otevírá se mu celá škála možností, jeho rozhodnutí budou respektována a na území Kiri bude mít speciální práva. Hodně štěstí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 15, 2014 4:33 am

Ono počet postav s VIP hodností se bude nejspíš pohybovat kolem pěti, možná se to ještě zvýší. Na začátek bych nechal počet pět. Neví se totiž, jak se to uchytne. Vysoký počet by mohl napáchat víc škod než užitku. A přesně tak, každá vesnice bude mít hodnosti jiné. Kdyby jsme vzali v úvahu, které můžou mít všechny vesnice, ale nemusí, bude se jednat o tři již zmíněné: Velitel jounínů, Velitel anbu, Velitel mediků. Pak by hráčům zbývali ještě dva místa, které můžou nějak využít. Ono by nebyl problém si vytvořit seznam více VIP hodností, a praktikovat z toho vždy pouze jen část. Možností se nabízí mnoho.

Ohledně VIP hodností lamy fora a dalších. Obávám se toho, že toto hráči nosí spíše jako vyznamenání (to by vysvětlovalo, proč ho sami chtějí)
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Jul 15, 2014 6:22 am

Faito, akorát mi přijde že - Legendární šermíř je spíš označení, které nějakým způsobem určuje tvou sílu, potenciál, či výjimečnost. To by mohla Konoha udělat VIP sanniny a Kumo majitelé černého blesku. Myslel jsem, že to spíš bude o tom mít něco na povel, získat práva, která běžný shinobi nemá atd...

A ten vrchní vyšetřovatel vypadá lákavě Smile))
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 15, 2014 9:11 am

já už tři měsíce čekám na post Hulk fóra a furt nic Very Happy
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 15, 2014 9:21 am

Sepsal jsem věci, které mohou mít pod avatarem hráči Kirigakure. Stejně jako legendární šermíř, je pak podle síly i Oinin, že...Napsal jsem to sem i jako ochutnávku a přiznávám, chci mít 7 šermířů, ale hráči se k tomu nemají.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Jul 15, 2014 5:24 pm

Takto... Já to možná chápu špatně, ale opravdu to na mě působí dojmem, že VIP bude mít pod sebou nějaké lidi na povel, bude autoritou, a mít nějaká "privilegia". Což Legendární šermíř tak docela není. Ostatní shinobi k němu možná vzhlížejí, mají přirozený respekt, ale oficiálně je na povel nemá. Jo to Vůdce Legendárních šermířů, to už by byla jiná, to si představit dovedu. Ale kupříkladu jinchuuriki jako VIP též moc ne.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 15, 2014 6:20 pm

Fajn. Jestli někdy dostaneš legendární zbraně ty, nebudeš mít ve vesnici absolutně žádná práva. Ale dělám to nerad a opravdu jen jako velkou výjimku :-D
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 15, 2014 7:13 pm

Jsem rád, že jste se domluvili sami mezi sebou, a pro Reinu-> Ono mě nenapadají žádné přiměřené práva Hulka fora (ono jako něco výjimečného není bráno zničení kdykoli jakékoli vesnice, i když v jistých ohledech ano, ale všichni víme o čem je tady řeč xD) Lamu fora a podobné věci bych do toho nezahrnoval.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VIP hodnosti Empty Re: VIP hodnosti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru