Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Sabisu

+2
Kisuke Uchiha
Niboru no Kentaro
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Jul 16, 2014 9:23 pm

First topic message reminder :

Sídlo Sabisu
Sídlo Sabisu - Stránka 2 Cave_overpaint_by_Talros
Jedná se o místo, které se nachází pod budovou rady. Nově založený sbor jednotek Sabisu začal službu vesnici ve velkém, počínaje převzetím stráže radních. Toto rozhodnutí rady do značné míry pobouřilo jednotky anbu, které si ale vymohly neohlášené kontroly sídla. Někteří lidé chtějí mít jistotu, že rada nevyužívá svou moc k vlastnímu prospěchu. Jednotky nespadající pod Kageho velení, ale pod velení rady, totiž nejsou časté. Tyto poslední události rozdělily lidi na dvě skupiny. Zastánci současného Hokageho a nebo lidi respektující obavy rady, že je budoucnost Konohagakure no sato v nebezpečí, a proto je Sabisu potřeba. Prostory jsou na tak malý sbor jednotek až příliš velké, a tak se mnozí ptají, co skutečně rada zamýšlí? Co se bude odehrávat a nebo již odehrává pod budovou radních? Ještě více znepokojující je, že shinobim ze Sabisu byly uděleny privilegia, o kterých běžný shinobi  může pouze snít.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Sep 10, 2014 7:07 pm

Přistoupil jsem ke Takerovi skládajíc pečetě. "Nyní se stáváš jedním z pilířů Konohagakure no sato, která se právě tímto okamžikem pro Tebe stává vším." Jakmile jsem doskládal pečetě, přiložil jsem svou pravou dlaň na Takerovo čelo. Tu najednou ucítil ohromné pálení na jazyku. Bylo to něco jiného než u Kisukeho. Pečeť byla totožná, ale pravděpodobně na její umístění reagoval každý jinak. Takeru se cítil jako by ho naráz bodlo několik set včel do jazyka. Byla to nesnesitelná bolest, která však trvala ani ne sekundu. Tak rychle, jak nastala i zmizela, a Takeru konečně doznal prozatím klidu.
Sídlo Sabisu - Stránka 2 Tumblr_m9yvrx9TdG1r0l1kdo1_500
Od teď vždy, když vyplázne jazyk, každý spatři tuto pečeť, která pro dobro Sabisu, a tím i Konohy udržuje určité informace utajené etc. "Hotovo. Vítám Tě oficiálně v Sabisu. Přijetí není nic extra. Tady místo na začátek klademe důraz na průběh Tvé služby vesnici. Mám pro Tebe první úkol. Nejedná se o nic nebezpečného, aspoň ne, když se budeš řídit svým zdravým rozumem. Docela nedávno jsem zorganizoval útok na Iwagakure no sato a Konoha se ho cíleně nezúčastnila. Mám v plánu oslabit nepřátelská i spojenecká vojska, aby Konohagakure no sato opět jako kdysi získala vůdčí postavení. Po Tobě budu chtít, abys se seznámil tak trochu s vojenskou situací v každé vesnici. Prokaž se přímo jako člen Sabisu, a jakožto člena spojenecké vesnice by Tě měli pustit dál, pokud tomu tak neučiní, vrať se a pokračuj do jiných vesnic. Když ani tam Tě nepřijmou navzdory Tvému původu vrať se." Znělo to až banálně snadně. Taky že to snadné byla. Podle toho, jak ho v jaké vesnici přijmout etc. se bude dál odvíjet činnost rady Konohagakure no sato.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Wed Sep 10, 2014 7:46 pm

Hned jak to dořekl a dotkl se mého čela jsem ucítil palčivou bolest na jazyku která netrvala snad ani sekundu. Nepostřehnutelně jsem se zachvěl, bolest byla opravdu velká, kdyby to mělo trvat třeba 5 minut pravděpodobně bych se tu válel po zemi zkroucený v bolestech. Docela se mi ulevilo, jelikož většina takovýchto pečetících technik je neuvěřitelně bolestivá. necítil jsem žádnou změnu, ale tušil jsem že tu pečeť ještě pocítím v budoucnu ale ne fyzicky, nýbrž psychicky. Možná jsem právě učinil životní chybu, ale své rozhodnutí nikdy neberu zpět a nelituji jich. Vyslechl jsem si zadání mise, která byla docela časově náročná, ale nadmíru lehká. Ale nemohl jsem očekávat hnedka nějaké lovení S-Rank ninjů, tahle mise nebyla špatná na to že byla první, vlastně se na ní nedá nic pokazit, leda by mě po cestě někdo zabil nebo unesl což bylo víc než nepravděpodobné. ''Mám vyrazit ihned?'' Řekl jsem pevným hlasem a pohledem upřeným na Kentara.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Sep 10, 2014 10:06 pm

"Smíš začít okamžitě." Možná že tohle Takerovi připadalo jako zbytečné, ale už nějakou tu dobu hledám záminku rozšířit území Konohagakure no sato. Kdyby se kdysi shinobi zvaný Ghepard, který mě měl zabít ke mě dostal, a selhal by. Já bych následně odkryl, že se jedná o shinobi z Kirigakure no sato, neváhal bych z předložením návrhu radě o okamžitém zabrání území Kirigakure no sato a vyhlášení nové války.Pro tohle však jen platí slovo KDYBYCH. V brzké době se mi ale určitě podaří najít záminku, která spustí řetězec událostí, vedoucí k další válce a rozšíření Konohagakure no sato. Konoha byla vždy vůdčí vesnice.Vždy měla nad ostatními na vrh. V současnosti mi ale nějaké bez významné plus nad ostatními nestačilo. "Dej si záležet a hlavně sleduj každý negativní postoj cizinců ke Tvé osobě." Šikovnější člověk dokáže i malé věci využít k věcem velkým, a tak mi postačí jediná šance se odrazit od něčeho na první pohled bezvýznamného.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Thu Sep 11, 2014 2:31 pm

''Dobře'',bylo jediné co jsem řekl před tím než jsem zmizel. Směřoval jsem k hlavní bráně, chtěl jsem první misi splnit co nejdříve aby o mě Kentaro smýšlel co nejlépe. Současně jsem přemýšlel v jakém pořadí vesnice navštívím aby to nezabralo moc dlouho. Když jsem probíhal kolem stánku s dangem, uvažoval jsem o chvilkové zastávce na večeři, ale nakonec jsem pokračoval dál a řekl si že si dám pauzu až v jiné vesnici. (přesun)
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Sep 21, 2014 7:06 pm

Na Kentarovo zavolání, (Takerovo naléhání na skypu Very Happy) které mě odtrhlo od dětí, jsem dorazil eo sídla. "Volal ste mě ?" Zvolal jsem do prázdna. Bylo zde moc stinných koutů na to abych je všechny prohledal, takhle to prostě bylo jednodušší.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Sep 21, 2014 7:16 pm

Jistým krokem jsem tajnou chodbou přišel do sídla Sabisu. Samozřejmě jsem se před tím ujistil zda mě někdo nesleduje, přece jen o tomhle sídle vědělo jen velmi málo lidí. Kentaro tu již byl přesně jak jsem očekával, poznal jsem že je to něco naléhavé z jeho zprávy. Padl jsem na jedno koleno a pozorně na něj upřel pohled. ''Svou misi jsem stihl včas dokončit, Kirigakure no sato vypadá stále v dobrém stavu, také se tam všude nachází neprostupná mlha a je docela obtížné dostat se k hlavní bráně. Nachází se tam několik oininů, kteří vás k bráně dovedou. Při vstupu jsem neviděl nic zvláštního, zbavili mě zbraní a s ochrankou jsem vyrazil za Mizukagem. Jeho postoj ke mě byl chladný, ale podle mého názoru se tak choval k většině lidí. Jenom jsem u něj poznal nesnášenlivost vůči vám a říkal něco o nějakém 'dluhu'. Dostal jsem se na cvičiště a uviděl tam kunoichi se Samehadou pravděpodobně na úrovni Jonina, jinak nic neobvyklého. Když jsem se chystal opustit vesnici objevila se tam Reina Kana, prý že jí Hokage oživil pomocí Edo Tensei. Nebyla nadšená že je znovu mezi živými, po pár minutách opustila Kirigakure takže jsem nevěděl důvod proč tam přišla, pravděpodobně má nějaký vztah k Mizukagemu. hned po této události mě Mizukage vyzval abych opustil vesnici.'' Popsal jsem události, které se stali v Kirigakure a bez toho aniž bych počkal na otázky jsem pokračoval:''V Kumogakure je nový Raikage, byl určitě o dost mladší než já. Přišel sám až k bráně, která se opravovala pravděpodobně jako zbytek vesnice. Asi nechtěl abych se tam moc rozhlížel, tudíž škody byly asi dost velké. Jednal se mnou striktně a na to že jsem členem Sabisu nezareagoval, podle všeho o nás neslyšel. Nic víc jsem se nedozvěděl, řekl že podrobnější informace by podal pouze Hokagemu mezi čtyřma očima'', domluvil jsem se stále upřeným zrakem na Kentara. Zároveň jsem se rozhlížel po místnosti jestli tu někde nenajdu toho Uchihu, nestalo se tak, nakonec ale vešel do místnosti a zavolal na Kentara.Neutrálně jsem si ho prohlédl a znovu se otočil na člena rady.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Sep 21, 2014 7:38 pm

V místnosti bylo jako obvykle mrtvolné ticho. To však oprávněně přerušil Takeru a chvíli po něm Kisuke. "Už mi tedy věříš v tom, že Hokage jedná pouze ve vlastním zájmu?" To že Takeru spatřil Reinu mi pouze nahrálo. Věděl jsem o ní. Sám jsem před několika měsíci poslal Kisukeho, aby ji zneškodnil. Ta však dostála svému jménu. Přesto jsem to ale Takerovi neřekl. Nebyl prozatím důvod, a nač tedy říkat zbytečné informace někomu, kdo je ve své činnosti nevyužije? Ovšem jednou by tento okamžik nastal. Byli přeci jen rodina. "Oživil jí, ale prozatím netušíme, proč slouží Otogakure no sato a ne němu. Ledaže by pracovala jako špion." Něco jsem o tom věděl, ale ne žádné podrobnosti. Měl jsem sice přístup ke všem tajným informacím etc., ale Hokage toto nejspíš nikde nedokumentoval. Pravděpodobně chtěl, aby se to udrželo v tajnosti. V životě ale to, co chceme utajit, se téměř vždy zveřejní. Samozřejmě tomu jde předejít. Proto Sabisu volí neobyčejné pečetě. Jednak aby si udržela své podřízené pod kontrolou, a pak aby drželi jazyk za zuby. "Mizukage jednal moudře, ale Raikagemu se nejspíš brzy osobně představím." Tohle byla má malinkatá šance. Možná si to mnozí neuvědomovali, ale postačí jen málo, a již jsme ve válce další. Raikageho mladý věk napovídal o tom, že ještě nebude dostatečně zkušený jednat s protějškem mého kalibru, což mě staví do značné výhody.Po chvíli se připojil i Kisuke. Jedním z důvodu, proč jsem ho zde zavolal, bylo podat hlášení, ale nebylo by moudré tento krok podniknout před Takerem. "Hodlám Vás dva poslat na podpůrnou misi ve jméně Sabisu, pilíře Konohagakure no sato. Jedná se o Nadeshiko no sato. Již uplynula nějaká ta doba, co tam velitelství anbu poslalo svého člověka. Půjdete zjistit, co se tam děje, a pokud by byl Konohagakure no anbu ještě na živu... podpoříte ho. Soupeřem Vám bude Sora no Sen, údajný velitel Hakuei. Všechny podrobnosti k jeho postavě jsou v bingo knize." Mluvil jsem neutrálně, bez emocí. nebylo se třeba vzrušovat. Na Benjirovi mi záleželo z jediného důvodu... ovládal Gobiho, a proto Konoze může být v budoucnosti ještě užitečný.


Naposledy upravil Niboru no Kentaro dne Sun Sep 21, 2014 8:21 pm, celkově upraveno 5 krát
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Sep 21, 2014 7:59 pm

''Ano to jedná..'' odpověděl jsem mu na jeho otázku a poté čekal až domluví, Kisukemu jsem zatím nevěnoval žádnou pozornost. Nadeshiko no sato? Za první dvě mise u Sabisu projdu větší část světa než za celou dobu co jsem byl ANBU a Jonnin dohromady. ''Chápu. Vyrazíme co nejdřívě.'' Odpověděl jsem aniž bych čekal na Kisukeho reakci. Hmm takže tam je člen ANBU? Kdopak to asi bude.. Pomyslel jsem a čekal jestli Kentaro ještě něco řekne. Kisuke zatím nevypadal že by se chtěl k něčemu vyjádřit, což bylo možná i dobře, rád jsem jednal okamžitě.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Sep 21, 2014 8:16 pm

Na chvíli jsem se patrně zamyslel. Zvažoval jsem, zda-li bude lepší jim říct bližší informace o Benjirovi. Po chvíli jsem došel k závěru, že to bude nutné, pokud hcci, aby se vzájemně svými technikami nepozabíjeli. Přeci jen dva Uchíhové a jeden kana... smrtelná kombinace. Právě proto mám za to, že Sora no Sen tentokrát padne. "Onen anbu se jmenuje Uchiha Benjiro. Znám od bitvy u hranic země Větru jako Gobi no Benjiro. Ovládá pěti ocasého. Podle záznamu ses Kisuke s ním již setkal. Byl jedním z anbu, kteří byli vyslání pro Tvé děti." Tedy to nešlo nazvat jinak než jen fraškou. Takový povyk. Vskutku byl ale oprávněný. Potomci Uchíhu mimo Konohagakure no sato pro ní jsou dosti nepříjemnou hrozbou. Dostat se do špatných rukou, a máme tady pár nepříjemných komplikací. Možná že tyhle informace o něm uplatní v boji, a nebo na ně ani nepomyslí, a tak je nevyužijí. Není na škodu ale znát techniku etc. spojence, protože lépe se plánují útoky.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 22, 2014 11:48 am

''Takže Jinchuuriki jo?'' Řekl jsem spíše jen pro sebe a pomyslel na to jaké ovoce by mi přineslo kdybych se já sám stal jinchuurikim. Mohli bychom nechat toho Uchihu dojít na pokraj svých sil, nebo umřít aby z něj vylezl Gobi, já bych ho pomocí shotonu dokázal chytit za pomoci toho Uchihy zcela určitě. Pak ale co? Zeptat se toho nukenina jestli nezná nějaké Fuujinjutsu kterým by ho do mě zapečetil? Blbost. Nehledě na to jestli by vůbec Kisuke souhlasil. No na takové plány mám ještě čas, budu mít vícě příležitostí. ''Slyšel jsem o tom nukeninovi ještě když jsem byl u ANBU. Je to loutkař nemýlím se? Pak pravděpodobně ovládá Hitokugutsu když je brán za S-rankového ninju.''To bude ještě zábava. Pomyslel jsem a čekal na reakci Kisukeho, abychom už mohli vyrazit.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Sep 22, 2014 2:54 pm

Bedlivě jsem poslouchal Kentarovy rozkazy a bez promluvení jsem přikývl na náznak souhlasu. Pak jsem se podíval na nováčka a pohledem si ho přeměřil. Po chylce uvažování jsem všechny myšlenky hodil za hlavu a ptomluvil. "Vyrážíme ?" Otázka byla mířena na oba. Jak na Takera jestli je připraven, tak na Kentara jestli řekl vše co chtěl.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Sep 22, 2014 8:02 pm

"Nejedná se jinchuurikiho." Nic víc jsem neříkal. Nebylo to potřeba. Takeru tak i Kisuke byli na dostatečné úrovni, aby to pochopili. Přeci jen Uchíhový tradičně ovládají bijuu po svém, nikoli pečetěním po vzoru klanu Senju. Utvořilo se to pravděpodobně na základě toho, že Uchíhové vždy prahli po moci, a když bijuu nezapečetí můžou využít jeho plný potenciál. Od těch dob se to nezměnilo. Očividně ať už jste Uchíha hledající sílu navzdory čemukoli a nebo služebník vesnice, toto zůstává neměnné. I když Uchiha Itachi stanoví výjimku. Člověk jeho inteligence dokáže nejspíš lépe využít bijuu jako jinchuuriki. Taková zásoba chakry konec konců taky není nejhorší. Na dotaz, zda-li smí vyrazit, jsem pouze přikývl. Nastal čas. Čím dřív tam dorazí, tím lépe.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 22, 2014 8:10 pm

Už jsem neřekl ani slovo, postavil jsem se a pomalu vyšel k východu. Takže Hitokugutsu... Kdo ví z koho už jsi udělal své loutky. Pomyslel jsem při odchodu ze skrýše. Pozorně jsem prohledal okolí a přesvědčil se že nás nikdo nesleduje, poté jsem vyběhl směrem k bráně a počítal s tím že mě Kisuke bude následovat. Už jsem se střetl s Uchihou, takže jsem schopnosti svého partnera přibližně znal a to mi stačilo, sám mu o sobě nic neřeknu dokud ho to samotného nebude zajímat. (přesun)
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Sep 22, 2014 8:17 pm

Po tom co přikývl na to jestli už můžeme vyrazit nezatěžoval jsem už žádného z nich zbytečnmi otázkami a beze slova vyrazil za Takerem. Nepopírám že sem nebyl zvědavý na jeho schopnosti ale na to teď nebyl čas. Po dlouhé době konečně nekdo koho můžeme zabít. Hurá (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Oct 03, 2014 10:22 am

JIž několik dní, co jsem čekala na slyšení od Kentara v Konoze jsem byla dost nervózní. Všude se morálka víc jak zhoršila a já jsem přestala mít trpělivost na to být ta hodná. Potom co se moje jednotka pořádně prospala a nabrala nové síly, jsem se vydala s doprovodem dvou mužů přímo za Kentarem. Ostraha mě pustila dovnitř, už jednou jsem tu byla.
Odvedli mě do místnosti, kde jsem na něj měla počkat.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Oct 03, 2014 8:58 pm

Crystal sice vpuštěna dovnitř byla, ale nikdy předtím se vevnitř nenacházela, a pokud ano, rád se nechám navigovat na polohu jejich postů v tomto topicu. Crystal byla vpuštěna pouze z důvodu, že se jednalo o dosti významnou osobnost v oblasti medicíny. Proti medikům totiž rada prozatím nic neměla, a tak její návštěvu nepovažovala za nějaké nekalé plány. Daimyo Sora no kuni byla uvedena do přijímací místnosti, ve které se nacházelo již poměrně dost osob za poslední dva měsíce. Tato místnost byla totiž v minulosti nevyužita. Pravděpodobně to bylo z toho důvodu, že jsem se v radě ještě nenacházel. Přijímací místnost byla silně v patriotickém provedení. Všude se nacházely vlaječky a erby se znakem Konohagakure no sato. Po chvíli čekání jsem přišel Sora no kuni Daimyo dělat společnost Já osobně. "Zdravím Vás Daimyo-sama. Omlouvám se za zpoždění, ale zastihla jste mne nepřipraveného." Promluvil jsem, jakmile jsem vešel do místnosti a mírně se uklonil na znak pozdravení. Neklaněl jsem se rád, ale nyní to ta formální stránka vyžadovala. "Smím se zeptat, jaká byla cesta?" Jistě že jsem na Crystal a její úkol nezapomněl. Pouze se v hluku okolních událostí jaksi schoval do ústraní. "Nebo si prvně dáte něco k pití?" Nabídl jsem po chvíli, když mi došlo, že po tak dlouhé cestě bude jistě Daimyo vyprahlá. Měli jsme tu neobvyklého hosta, což vyžadovalo neobvyklá opatření. Nutné je podotknout, že místnost, ve které jsme se nacházeli, se nenacházela pod zemí.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Oct 17, 2014 8:30 pm

"Ano ráda bych si promluvila někde, kde nás nebude poslouchat tolik lidí a dala bych si čaj." vstala jsem a kývla jsem na něj. Měla jsem štěstí, že mé senzibilské schopnosti ho dokázaly vystopovat až sem.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Oct 17, 2014 9:50 pm

Roztáhl jsem ruce dlaní ke Crystal. "Je pochopitelné Daimyo-sama, že chcete mít větší pocit bezpečí, ale ujišťuji Vás, že tento rozhovor zůstane pouze mezi Námi dvěma." Navzdory tomu, že jsme se v této místnosti nacházeli sami, Crystal měla jistá podezření. Skoro by se zdálo, že mi nedůvěřovala, a to naše vztahy v minulosti byly na poměrně dobré úrovni. Pro čaj jsem nikoho nevolal, na polici v pravém zadním rohu místnosti se totiž nacházela čajová konvice se šálky. Pochopitelně čajová konvice byla naplněná teplým čajem. Nepředvídal jsem, že se Crystal zastaví, takže jsem ji nemohl takto dopředu připravit čaj, a přesto čaj připravený byl. Čekal jsem totiž ještě jednoho hosta. Proto jsem se dostavil zde do místnosti později než Crystal. Zařizoval jsem totiž s patřičnou osobou omluvenku od mnou pozvaného hosta. "Nebyl sice připraven původně pro Vás, ale snad Vám to nevadí." Řekl jsem, když jsem došel k polici a naplnil dva šálky čajem. Ty jsem pak přinesl ke Crystal a jeden ji podal. Druhý jsem si nechal pro sebe. Z toho všeho vyřizování mi konec konců taky vyprahlo.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Oct 17, 2014 10:14 pm

Upila jsem a pak se podívala znovu na něj.
"Chci vědět do čeho jste mě namočil. Splnila jsem to co jste mi dal i když s menším časovým zpožděním. Jsem nerada neinformovaná." odpověděla jsem mu pevně a pevně svírala šálek s čajem. Potřebovala jsem si být jistá, že Kentaro nedělá nic, co by ublížilo alianci.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat Oct 18, 2014 7:02 pm

"Já měl za to, že jsem Vás již před požádáním o tuto službičku informoval." Řekl jsem Crystal, a pak se napil čaje. Byl horký, takže mé popíjení nebylo nijak unáhlené. Ještě bych si spálil jazyk před tak neobyčejným hostem. "Pokud mne ale podezíráte z jakéhokoli podrazu, sdělím Vám i víc. Přeci jen nemám důvod Vám něco tajit." Tyto dvě věty byly pravdivé i nepravdivé zároveň. Hodlal jsem skutečně říct Crystal i něco víc než čekala, ale pouze v oblasti, která mi vyhovovala. Žel pro Crystal, nevěděla nic o mých kontaktech s podsvětím a podobně, takže jsem ji tímto vůbec nemusel zatěžovat. "Jak jste si již všimla, Iwagakure no sato stihla od Naší poslední schůze kapitulovat, jenže tím Nám vznikl problém, který je daleko nad Naše síly, a který může být zdrojem dalšího mnohem většího konfliktu." Nelhal jsem Crystal, neměl jsem to totiž v plánu, neboť je pro mne výhodnější, když ji seznámím s věcmi tak, jak jsou. Nacházela se ve vedení Sora no kuni, takže by to alespoň trochu mohla chápat. "Iwagakure no sato stihla během války dobýt značná území, a její kapitulaci toto pravděpodobně vše přepadlo Kirigakure no sato, jelikož kapitulovala pouze vůči její armádě, která tam nebyla ve jménu alinace, alespoň jak se mi doneslo." I mé zdroje mohly být mylné, ale toto se radši nestávalo. "Problém vzniká v tom, jak Kirigakure se získaným územím naloží. V Tsukigakure no sato, která byla Iwou zničená a připojena k ní, vznikl před několika týdny osvobozenecký odboj, který nyní vyhlásil samostatnou nezávislou vesnici. Sunagakure no shinobi přebývají v okolních vesnicích s úmyslem nedopustit, aby jejich vesnice upadla v zapomnění. Iwagakure no sato se svou ideologii se asi těžko bude podřizovat někomu jinému. Pak tady máme zbylé shinobi vesnice, které taktéž jak Kirigakure no sato na tom chtějí vytěžit nejvíce. Postačí jen málo o zažijeme opět kruté boje." Naštěstí se Crystal nemusela bát, neříkal bych ji to, kdybych neměl řešení. Naštěstí pro Crystal jsem nezmínil ještě velké zločinecké organizace, čekající na pravou chvíli. Tohle měla Crystal na věomí ale určitě i sama, bez mého popuzení.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Oct 18, 2014 8:29 pm

"Jde o to že jsem při cestách též hodně zaslechla, taky jednu informaci o tom, že nekopete za tým Hokageho ale pro svůj vlastní prospěch, ne že by mě to nějak vadilo, Hokage je neschopný postarat se o sebe natož o svou vesnici, Mizukage si stěžoval, že mu nepřišel nikdo na pomoc. vytasila jsem své obavy, pak jsem pokračovala. "Ale zase podle přístupu Mizukageho by mě nepřekvapilo, kdyby se zbrojili proti ostatním. Ale to je jen moje  nepotvrzená domněnka. Stále se tu mluví o srazu Kage, ale žádný se zatím nekonal. Podle všeho Reina Kana Vám znovu útočí na vesnice a nikdo s tím nic nedělá. Věděl jste, že má syna? " položila jsem šálek na stůl a dala si nohu přes nohu. Moje diplomatičnost se pomalu vytrácela, tyhle falešné hry co hrají všechny vesnice proti sobě se mi nelíbily.
"Povězte mi jakou roli v tomto tyjátru hraji já? A co přesně po mě budete chtít?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Oct 19, 2014 5:59 am

"Skutečně nehraji za tým Hokage, ale hrají spíše za tým Konogagakure no sato. Hokage je svazován svými pocity k ostatním, a to jej činí zranitelným. Stát na jeho straně by bylo velmi nerozvážné." V minulosti již bylo několik případů, kdy tímto Hokage ohrozil celou vesnici. Jednou například poslal celou elitu shinobi Konohagakure no sato na záchrannou misi svého bratra, čím ohrozil celo vesnici, která by se v případě útoku neuměla bránit. Tehdy byla válka a Konoha již sama o sobě prožívala krizi. "Mizukagemu Konoha nepřišla pomoct s jediného důvodu. Nemohla. Byla válka. Člověk nikdy nevěděl, zda-li se dožije dalšího dne." Pravda byla trochu jiná. Konoha nepřišla Kiri na pomoc, protože jsem měl v plánu oslabit jejich počty shinobi. Zda-li se mi to podařilo, sami řekněte. "Sraz Kage? To že se ještě nekonal nijak pozitivně nepřispívá tomu problému, o kterým jsem Vám před chvíli mluvil." Jednalo se o poválečné určení hranic. To že Kage mezi sebou nejsou příliš v kontaktu pochopitelně možnost najít v tomto řešení vylučovalo. "Na eliminaci Reiny Kany, ačkoli zde pořád pobíhá, zcela určitě aktivně pracuje každá vesnice, takže to chce pouze čas." Sám jsem tedy zorganizoval její eliminaci skrze Kisukeho. Žel, byla neúspěšná. Reina Kana byla tak trochu globální problém, takže bylo možné soudit, že ostatní taky jen nesedí na zadku a nic nedělají. "Nejde o to, co po Vás budu chtít Já, ale o to, jak se rozhodnete. Pro začátek rada bude potřebovat Vaši podporu v dočasném přebrání plné kontroly nad vesnicí." Nežertoval jsem. Rada by nahradila Hokageho ve všech jeho funkcích. Tímto by jsme odblokovali postavy v kanceláři a opět se posunuli o kousek dál.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 19, 2014 8:12 am

Upřímně mě zaskočilo,co říkal. To že syn Reiny na ní měl uklidňující účinky jsem si nechala pro sebe, mohlo se to hodit, kdyby se opět urvala ze řetězů. Ale kontrola nad vesnicí?
"Měla bych si držet neutrálnost, co se týče všech vesnic, ale když už díky Vám funguji jako dohazovačka na posty kage...." nedokončila jsem větu. Pro mě bylo psychicky náročné udržet své myšlenky a slova na uzdě při jmenování Raikageho.
"Pravdou je, že tahle vesnice zoufale potřebuje nového Hokageho. Máte už nějaký konkrétní nápad?" mohlo se zdát, že s tímto nápadem souhlasím. Chtělo to změnu. Samozřejmě v tom byla i osobní zášť vůči Assasinovi. Která žena by se nezlobila, když by muž dal přednost své práci než jí, ale snažila jsem se si to nepřiznávat.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Oct 19, 2014 11:51 am

"Jak jsem řekl, dočasně se velení ujme rada, která pak případně zvolí někoho dalšího, ale nic se nesmí uspěchat, ačkoli Nanadaime Hokage se v poslední době chová nepříčetně." Zvláštní na tom bylo to, že jsem o novém Kage nic nezmiňoval, ale pouze o dočasném vládnutí rady. Crystal samotnou napadla tato myšlenka. Že by proti Hokagemu měla nějaké osobní výhrady? "Pokud by jsme se ale skutečně po čase dostali na volbu nového Hokageho, doporučil bych Uchihu Benjira. Byl by to dobrý příklad pro ostatní Uchíhy. První Uchíha, který se stal Hokagem." Uhihu Benjira přezdívaného jako Gobi no Benjiro bych volil hlavně kvůli jeho vztahu k vesnici. Neštítil se v jejím zájmu špinavé práce a nebyl to špatný člověk. Dle mne ideální shinobi na post Hokageho. "Takže to mám chápat, že podporujete rozhodnutí rady dočasně převzat kontrolu nad vesnicí?" Trochu jsem se v Crystaline odpovědí začínal ztrácet, takže jsem si toto ještě jednou potřeboval ujasnit.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 19, 2014 4:19 pm

"Řekněme, že nejsem proti." vzala jsem si opět šálek s čajem do ruky.
"Ovšem jestli mám tento návrh podporovat očekávám od Vás, že budu plně o všem informovaná. Stačí jen náznak podrazu a já zařídím, aby Váš plán nevyšel." řekla jsem na mou maličkost až moc chladně a podívala jsem se mu do očí. Skutečnost informovat pár lidí a organizací pro mě byla maličkost a to on musel vědět.
"Věřím v harmonickou vesnici a věřím v to, že dodržíte naše ujednání o slíbené čtvrti pro moje mediky a mě." dořekla jsem významně.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru