Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sovy [3]

3 posters

Goto down

Sovy [3] Empty Sovy [3]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Fri Aug 01, 2014 11:06 pm

Název Summona: Sovy (Agrael, Nunu, Naoky)

Popis: Káždá sova má jiné využítí,

Charakteristika: Sovy komunikují zvukovými signály, ale porozumí i člověku. Nedokážou se naučit mluvit. Jejich povaha je opravdu rozmanitá, ale nejčastěji bývají klidní a poslušní.

Agrael: Největší a nejsilnější sova kterou dokažu přivolat. Má na výšku asi 4 metry a na šířku dobrých 5 metru. Na velikost kterou má je velmi rychlá. Umí dvě techniky kterýma muže zautočit na nepřítele. Nevypadá jako typická sova.

HIkuhegi no Jutsu: Na způsob techniky Hakugeki no Jutsu. Začne pískat a pomalu pararizuje oběti (RANK A)
Fuuton: Gokyou no Jutsu: Agraeĺ machne křídly a vytvoří větrnou vlnu (RANK: B)
Agrael:

Nunu: poštovní sova která dokaže přenášet tajné zprávy. Je to nejrychlejší sova co dokažu vyvolat
Nunu:

Naoky: Sova která se dokaže všude schovat a špehovat nepřátele
Naoky:


Naposledy upravil Ghepard Haybushi dne Wed Aug 20, 2014 1:53 am, celkově upraveno 1 krát
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sovy [3] Empty Re: Sovy [3]

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Aug 10, 2014 4:44 pm

Tak jelikož se Hitomi dlouho nevyjádřila, dovolím se vyjádřit Já. Ono víš o tom, že, když napíšeš sova o velikosti mandy, je těžké si to představit? Schválně jestli pak víš, jak pak dlouha byla manda, velká a široká xD.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sovy [3] Empty Re: Sovy [3]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Mon Aug 11, 2014 2:31 pm

Mám docela fanoušek Orochimara a velmi dobře vím jak Manda na výšku, šířku vypadá... Smile
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sovy [3] Empty Re: Sovy [3]

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 12, 2014 7:41 pm

No..abych pravdu řekla, tak to, že bys měl sovu o velikosti Mandy, to se mi trochu nelíbí ^^' ...nehledě na to, jak by taková velikost (a šířka, jelikož sova sama o sobě není žádný hubeňour. Je to menší kulička ^^) omezila její rychlost a hbitost a taky létání v takové velikosti by bylo dosti těžké. Sova není drak, ten je na to uzpůsobený Smile

Doporučuji ti zmenšit velikost tvé obří sovy Smile Techniky, které umí používat, schvaluji, a zbytek soviček taky schvaluji ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sovy [3] Empty Re: Sovy [3]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 20, 2014 1:52 am

Omlouvám se že neaktivitu.. Holt učení do školy... opravil jsem to a má fantazie mi ukazala nehorazně vypasenou sovu když jsem si jí představil ve velikosti Manda Very Happy
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sovy [3] Empty Re: Sovy [3]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru