Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 16 z 39 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 16 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Zvery Sun Aug 25, 2013 7:30 pm

Prisel jsem k brane no chvili se rozhlizel a vydal se smerem k Sore.
(Presun)
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 25, 2013 9:10 pm

Všetci boli v pohode, každý za niekym šiel, len mňa čakala samotná domácnosť, ako kedysi, tak aj teraz. Samozrejme som sa s tým vyrovnal a šiel som proste niekam do dediny.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senji Kamiuru Mon Aug 26, 2013 9:42 am

Rýchlym, nie veľmi pokojným krokom som sa dostavil do Konohy. Kto by bol kľudný, po tom čo sa stalo. Stále som si v hlave dával dokopy čo sa stalo, no nemohol som tomu uveriť. Celú cestu som mal oči na stopkách a sledoval všetko čo sa naokolo deje. Nemohol som si byť istý nikým a ničím. Kde som sa to sakra dostal, čo sa to vlastne stalo. Mrmlal som si celou cestou. Dorazil som pred obrovskú bránu. Úctivo som pozdravil stráže a pokračoval dnu. Tak a čo teraz. Povedal som si viac menej sám pre seba.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 9:56 am

Dorazil jsem k bráně z mého cestování a pozdravil stráže. Samozřejmě jsem po cestě už slyšel nějaké novinky, ale na detaily si budu muset počkat. Nejdříve jsem ale zamířil směrem na cvičiště.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 6:52 pm

Proběhl jsem zase branou, ale mířil pryč. Vůbec jsem nevěděl, kde ho hledat, protože určitě použil Hiraishin a bude pryč. Zkusím se podívat, kde to jen půjde.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akira Hitsumi Tue Aug 27, 2013 3:50 pm

První část nekonečného snad filleru-I jiten-kan no shunshin S rank
Cestou do Konohy jsem měl mnoha věcí k přemýšlení. Věci nejen ohledně záhadného útoku na Sora no Kuni ale také ohledně toho, co bych dělal kdybych ve vesnici byl. Nechal bych se jen tak někým zabít, aniž bych ho znal? Nebo bych byl nápomocen při obraně vesnice? Tyto myšlenky mě přinutili zapřemýšlet se nad mou úrovní síly. Jsem přece jen Anbu, elita shinobi, takže si nemůžu dovolit selhání. Natož selhání a nebýti nikomu nápomocen. Být k ničemu. Být jen pouhý odpad, který se potuluje světem a není nápomocen. Když jsem již tak intenzivně nad tímto problémem přemýšlel, vyskytla se další otázka, která mě tříznila po celou mou cestu do Konohagakure no Sato. Otázka-> Jak být nápomocen. Pouze v lékařských technikách? nebo i v oblasti boje? V oblasti léčení bych k zahození nebyl, proto že jsem mohl pomoci více než obyčejný lékařský shinobi, a to pomocí Kisho Tensei. Když jsem nebyl k zahození po téhle stránce tak co pak po té druhé, boje na dálku, blížku a taijutsu? V těchto oblastech jsem upřímě mnoha nevynikal. Po delším uvažování jsem došel k závěru, že se hodlám zlepšit v ninjutsu. nyní se však vyskytla další otázka a to-> Ale jak? Chtělo to něco originálního. Něco neohráného. Něco vlastního. Něco nad čím by shinobi setrvával chvíli v úžasu. Jenže co? Mohl jsem k tomu to vymýšlení ninjutsu vzít potaz to, že díky lékařským technikám nejsem levý v ovládaní chakry. Od této mé dobré vlastnosti jsem odvíjel všechny mé další nápady. Snažil jsem se vymyslet něco, co by mohlo konkurovat dalším elitním shinobi. Něco co by mohlo konkurovat sharinganu a dalším dojutsu. Něco nad čím by každý žasl. Podaří se mi však něčeho takového docílit? O tom se v brzké době přesvědčím jak JÁ... tak i VY XD. Když jsem již byl v dohledu hlídkujícím shinobi u brány Konohagakure no Sato, něco mě napadlo. Jednalo se o kombinaci mého Shunshinu, a však nyní za tak krátkou dobu jsem nebyl schopen domyslet co dál. Shunshin no jutsu šlo však považovat za dobrý nápad. Využívá se při něm ovládáni chakry v chodidlech, a tak nebyl důvod proč o něčem takovém pochybovat. Jenže co dál? Napadalo mě mnoho dalších věcí jako například zkombinovat to s elementem blesku a vytvořit něco podobného Raiton no Yoroi, ale tohle jsem okamžitě vynechal, proto že jsem věděl, že na něco takového nemám fyzické předpoklady, i když po téhle stránce nikam v zadu nezaostávám, další bylo vytvořit něco podobného Hirashin no Jutsu... s tímto však by bylo spojené další přemýšlení a kombinování. Intenzivně přemýšlejíc, jsem přišel k jednomu stráři a promluvil-> "Dobrý večer. Jmenuji se Yoshimii a jsem Sora no Kuni Anbu. Měl jsem se zde dostavit." Jakmile jsem to domluvil, zase jsem se doslova ponořil do mých myšlenek. "Co takhle Shunshin v kombinaci s bariérou?" Napadlo mě z ničeho nic. I když kombinace Shunshinu s bariérou zněla nelogicky ba nesmyslně. Já si to v hlavě řádně poukládal. Vše co bylo potřeba jsem splnoval. Což znamená-> ovládání chakry potřebné k Shunshinu a dobrou orientaci v ručních pečetích a bariérach. Nyní co dál? Bude to tak lehké jak to vypadá? Teoreticky ano ale i prakticky?
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Zvery Tue Aug 27, 2013 9:31 pm

Dorazily jsem k brane kde jiz byl Yosh. Nakonec jsem se zastavil a doufal ze se Crystal brzy dostavi.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shaky Tue Aug 27, 2013 9:33 pm

Šel jsem hned za ním a sedl si na bránu. Následně jsem se tak nějak položil a koukal jsem do nebe. V puse jsem měl stále tenké dřívko od zmrzliny, co jsem dlabal. Jestliže je Sora pryč...Zůstala mi jen Konoha? To je pech. Povzdechl jsem si, překřížil nohy u kotníků a čekal.
Shaky
Shaky
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 27, 2013 9:46 pm

Dostavila jsem se co nejdříve jsem mohla. Nevypadala jsem zrovna dvakrát nadšeně ani s dobrou náladou mohli to poznat už na dálku.
"Jsem ráda, že jste v pořádku a nic se vám nestalo." srdečně jsem se a ně usmála jsou poslední kteří přežili. 
"Musíme vyřešit otázku co bude se Sorou teď znovu ji na nebesa nepostavíme, máte nějaké návrhy?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shaky Tue Aug 27, 2013 9:55 pm

Znuděně jsem ležel na bráně a když přišla Crystal, podíval jsem se očkem dolů a pousmál se. Byla taky v pohodě, teda fyzicky, duševně se zdála narušená...Teda jako ne že by byla nějakej magor nebo tak, spíš tak ve špatné náladě...to je jedno!
Vyflusl jsem špélku od zmrzliny a povzdechl si.
"Já bych jeden měl." Seskočil jsem dolů a dal si ruce do kapes.
"Vysmogujem toho hajzla co zničil Soru...ale to by bylo asi až moc lehký..." Prokoulil jsem očima a podíval se na monumenty. V těchto chvilkách Konoha musí pomoc, určitě.
"Když jsme zbyli jen my, stačil by nám jeden barák s dvouma koupelnama. Střídaly by jsme se po půl hodinách, ani o minutu víc...A pokoje samozřejmě, ne jen koupelny, no já vím že jste mě pochopili. Sora už nikdy nebude taková jako před tím...Páááááč...Jí postavíme mnohem lepší! Hm?!" Zasmál jsem se. Zase se mi vrátil z té nudy optimismus jako vždy...u v těžkých situacích toho byla potřeba!
Shaky
Shaky
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akira Hitsumi Wed Aug 28, 2013 12:34 pm

Netrvalo dlouho a objevil se zde ten shinobi, který mě informoval, abych se zde dostavil, spolu s dalším, a pak se sem dostavila samotná Daimyo Sora no Kuni. "Dobrý den madam." Bylo jediné co ze mě vypadlo, doprovázející menším úklonem. Situace byla vážná, což vyžadovalo vážný přístup nikoli přístup, který zvolil Saharu. Byla hanba tak to vnášet humor do této pochmurné situace. Myšlenka že tento shinobi býval kdysi můj kapitán mě ubíjela. "Pane... měl by jste se chovat tak, aby jste obhajoval svou čest. Humor v této nastále situaci nepříchází v úvahu." Promluvil jsem, přemýšlejíc co dál. Svým způsobem Saharu měl pravdu, ale takto to vyjádřit bylo nepřijatelné. "Madam... Nefrit přežila také, ale potřebovala si něco zařídit ještě v Sora no Kuni. Co se týče naši budoucnosti..." Nedořekl jsem, proto že jsem si na to netroufal. Časy byly zlé, kruté a co bylo nejhorší... nepřijatelné. Další válka byla nepřípustná... každá válka ovlivnila nějak zle tento svět, a proto jsem ji neviděl jako adekvátní volbu. Pokud by se však nedalo nic dělat... pochodoval bych oddaně vstříc nepříteli. Vstříc smrti, záhube ba ponížení. Zemřít jako pěšák na šachovnici... to by se dalo překousnout. 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Zvery Wed Aug 28, 2013 1:09 pm

Nevim co rict no ja Nejsem ze Sory takze nevim co se vam Honi hlavou. Ted je to na vas Crystal-Sama. Ja nejsem nejak moc uzitecny. Uz jsem pred casem uvazoval ze bych se vydal hleat zbytky klanu ale je to a vas myslym ze Hokage-sama by vas zde nechal aby jste se pripojili k vesnici." Rekl jsem co jsem myslel.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 28, 2013 5:34 pm

"S Hokagem bude potřeba dojednat si schůzku, většina chuuninínských studentů bylo tu dobu mimo Soru na školení v zemi čaje. Jediní evidetně přežili a spojené aliance budou potřebovat mediky. Ryuu a Sasuke, jděte do vesnice čaje, zpravte je o tom co se stalo a zůstaňte tam, dokud s HOkagem neprojednám alternativní řešení a pak z avámi s Yoshimim přijdeme." rozhodla jsem
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shaky Wed Aug 28, 2013 5:51 pm

Slova Yoshimiho mě docela zaujaly. Kdysi jsem k těmto jednotkám také patřil a věděl jsem, že asi kdybych zůstal, zachovám se stejně jak on. Ale přeci jen jsem byl o hodně starší než on, sice jsem nezmoudřel, ale věděl, kdy se usmát.
"Nauč se slzami v očích smát, nauč se pohladit se zavřenou dlaní, nauč se rozdat všechno a nemít nic, pak poznáš, že stojí za to žít...Lidé co v těchto chvilkách pláčou bez úsměvu, si přidělávají ještě větší bolest. Teď tu nejde o čest Yoshimii, jde tu o to, aby jsme to jak psychicky tak i fyzicky zvládli." Znovu jsem se pousmál a pak poslouchal Crystal. Pokývl jsem hlavou a podíval se na toho muže co mě sem dovedl. Doufal jsem jen že vše bude procházet bez sebevětších potíží.
"Dobrá...Daimyo-sama, Yoshimii." Kývl jsem na ně a rozpadl se na černý kouř, vedle Ryuua a tím mu dal i najevo, že jdeme.

//Přesun
Shaky
Shaky
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akira Hitsumi Wed Aug 28, 2013 6:27 pm

Rozkazy byly nejasné, alespon pro mě. Pokud jsem to zprávně pochopil, budu doprovázet Daimyo Sora no Kuni ke Hokagemu. Raději jsem však měl nutkání se optat, zda-li jsem to správně pochopil. "Omlouvám se Madam, ale nějak jsem nepochopil mé zadání." Nějak jsem ani netušil, zda-li mé zadání řekla, a tak jsem v pochybnostech vyčkával na její odpověd. Co se týče řeči Sasukeho... něco takového se od něj dalo čekat. Neopustil řady Anbu pro nic za nic... nebo snad ano? Naše názory se však nyní střetly, proto že já jsem byl zastáncem teorie-> žádné city, žádné emoce, bolest... bolest přes kterou jsem si chtěl i tak udržet kamenou tvář a nedat nic poznat. K tomu to jsem byl cvičen, pro toto jsem žil... být jen nástroj, který slouží ostatním a je ochoten objetovat pro ně cokoliv.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senji Kamiuru Wed Aug 28, 2013 8:32 pm

// pisem na mobile, tak to skratim.
Vsetko som si vypocul a zoskocil som dole zo stromu, na ktorom som lezal.„Zdravim.” povedal som a pozrel sa na nich. Obidvoch som poznal. „Tak, co dalej ?” Povedal som a cakal na rozkazy.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 28, 2013 8:38 pm

"Yoshimii ty a Senji mě doprovodíte k Hokagemu a pak na cestě do země čaje. Docvičíme chuniny a senzibili. Jdeme." rozkázala jsem a odešla jsem ke kanceláři Hokageho (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senji Kamiuru Wed Aug 28, 2013 8:41 pm

„Hai.” Povedal som a poslusne isiel za Crystal.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 29, 2013 7:24 am

"Hai Madam." Jakmile jsem domluvil. mírně jsem přikývl a vydal se za Daimyo. Cvičení senzibilů a chunínu bylo jistě potřebné, ale pokud si myslela, že s výcvikem pomůžu? Tak co pak? Neměl jsem, v oblasti cvičení dalších shinobi, žádné zkušenosti... byl jsem Anbu, který se zaměřoval na jiné, i když třeba nyní méně důležité věci. Tak trocha jsem doufal, že si je Daimyo Sora no Kuni toho vědoma.



Přesun
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Thu Aug 29, 2013 10:23 am

Naprosto vystrašená z noční cesty jsem dorazila k bráně.
"Zachraňte mě!" 
Skočila jsem nejbližšímu člověku okolo krku a odmítala jsem se ho pustit. Chudák strážce.
"Ono mě to pronásleduje. To..." otočila jsem se. A nic nepřicházelo. 
Dorazila jsem po rozednění, takže už se ta tma a zvuky v ní nezdály tak strašidelné. Uvolněně jsem si oddechla a konečně jsem se muže pustila. 
"Já jsem z Tsuki," zabodla jsem jako na vysvětlenou prst do znaku na čelence, věnovala mu zářivý úsměv a šla hledat kancelář.

//Přesun
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 12:29 pm

Objevili jsme se za branou.
"Tak, teď půjdeme k údolí Kukuřice, je to nejvhodnější místo, kde by se mohla nacházet Sora no Sato.." pustil jsem je a šel první na určené místo.
Věděl jsem, že všichni budou zachovávat naučenou formaci.
"A nezapomeňte si to zapsat, je to C-mise.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 29, 2013 12:32 pm

Jako vždy se mi trochu motala hlava. Chvíli jsem se vydýchával a pod vousy nadával, než jsem se postavil. Hai. Mám poslat napřed Wakanu s hejnem? Mohli by to prozkoumat. Navrhl jsem. Je tu přece jen jistá šance, že se tam na nás chystá past. Pokrčil jsem rameny.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 29, 2013 12:37 pm

Mysel jsem že ta teleportace bude zábava, ale mýlil jsem se. Byla to hrůza. Byl mi hroznej šoufl když jsem se objevili před branou. Chvíli jsem nehybně ležel na zemi a teprve po chvilce jsem se odhodlal zvednou. "Příště půjdu radši pěšky!" nadával jsem a opřel se o bránu.
Poslouchal jsem mistra a kýval nad každým slovem co řekl. Po chvíli se mi už udělalo lépe.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 12:46 pm

Zakroutil jsem hlavou nad jejich reakcemi, vždyť je to nejlepší a nejrychlejší způsob cestování. Dědictví zanechané Druhým a Čtvrtým Hokagem.
"To je dobrý nápad Katashi," kývl jsem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Aug 29, 2013 12:52 pm

Nebola som na tom o nič lepšie ako Raiki. Bledá ako stena som sedela na zemi, kŕčovito sa držiac trávy. Aká to bola úľava, znova pocítiť pod svojimi nohami pevnú zem.
Silou mocou som sa snažila udržať ten obsah žalúdka v sebe, ozaj ma z toho napínalo. Sensei, toto mi už nikdy nerobte... Zabrblala som a pomaly sa zo zeme zdvihla, pričom sa mi zatočila hlava. Ale na nohách som sa našťastie udržala a sťažka pregĺgla. Je to ešte horšie ako to popisovali v Harrym Potterovi...Už nikdy viac niečo také nechcem zažiť. Povzdychla som si. Údolie Kukurice? WTF? Radšej som si znova sadla na zem a počkala, kým Katashiho vrany preskúmajú okolie.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 16 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 39 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru