Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 31 z 39 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 31 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 11:01 pm

Stráž

Aburame ANBU byl už v ráži.
"Ještě jsem zdaleka neskončil!"
Brána Konohy - Stránka 31 Tumblr_n8abx1n2sV1tdubwlo1_500
mávl rukou a z jeho rukávu vyšli další brouci, spojili se s ostatními a zcela pokryly tělo nepřítele.
Brána Konohy - Stránka 31 Tumblr_n2si9aMIFR1tuw0pco3_500
Teď by měl být naprosto v naší moci.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Tue Aug 26, 2014 11:12 pm

Použiju znova Kawarimi no Jutsu a změním se místo větve stromu nedaleko u brány Jsem člen nejmenováné jednotky ANBU. Jsem zkušení jak v zabijení tak v utěku. začnu utíkat dál od brány vesnice
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 11:33 pm

/Jak můžeš použít Kawarimi, když tě ti brouci během vteřiny vycucnou? Ještě nikdo z toho neutekl...Navíc jdu teď spát, odpovím ti zítra a prosím, hlavně nikam neutíkej../
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 27, 2014 12:19 am

(Poskládal jsem pečetě post předtím proč bych to nemohl stihnout?? a ano souhlasím taky jdu spát Smile )
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rin Saito Wed Aug 27, 2014 9:00 am

Ten muž je z.... KIRI !? Docela se zděsím. Musím mu nějak pomoct.... Hej ty s těmi brouky. Určitě jsi z Klanu Aburame když ovládáš ty nechutné hmyzáky. Nech ho na pokoji !.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 27, 2014 9:20 pm

Bežím dál od vesnice a vytahnu poslední dvě hulky namočené v jedu Kluku utíkej a neohlíženej se poslední dvě hulky hodím po strážních stojící vedle toho kluka
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rin Saito Wed Aug 27, 2014 9:26 pm

Ne neodejdu bez tebe ! Jsi z Kiri a ochráním každého z naší vesnice radši umřu než bych utekl.! Nijak se nebojím toho co se bude dít.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 27, 2014 9:28 pm

utíkám dál Kluku možná tě nepotěším ale já nejsem člen Kirigakure. Tak si mě nevšímej a utíkej!
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Aug 27, 2014 9:45 pm

Jako správná Uzumaki jsem se při své procházce vesnice s vránou na rameni nemohla vyhnout ani pohledu na bránu. Zkontrolovala jsem si přítomné chakry, pozvedla obočí a zpovzdálí sledovala onen vcelku ironický souboj. Nebyla jsem kunoichi, která by se účastnila boje v prvních liniích a skočila do něj po hlavě, ale tomuto jsem nemohla odolat. Slova, která jsem stihla vyslechnout, mě totiž rozesmála. Pokud sem Kirigakure no Sato poslala zaútočit tohle, pak nejspíš jen proto, aby se toho zbavila. Tihle dva totiž byli spíš komiky než ninji. Vyměňovali si nicneříkající holé věty a prozradili jimi všechno, co bychom mohli chtít vědět. A to, pěkně prosím, dřív, než jsme se vůbec začali ptát. Přitočila jsem se k jednomu z Hyuugů, který stál opodál. Ne všichni se přece mohli zapojit do boje, někdo musel hlídat, jestli se sem neblíží někdo další.
"Co se tu stalo?" nadhodila jsem klidně.
Nepochybovala jsem, že si s těmi dvěma naši ANBU a Hyuugové poradí, ale přesto by bylo nevhodné neangažovat se s nepřímou nabídkou pomoci. Yuna, můj milovaný mazlíček, se mezitím vypařila v obláčku páry, teď jí tu nebylo třeba.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 9:16 am

Nenávidím když mi někdo lže !... Kdyby si nebyl nepoužil by si Kirigakure no Jutsu. !!! V očích se mu objevil Yin .
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 28, 2014 9:33 am

Pomalu sem se dostal az k brane. No byl tu peknej bordel ale to se me moc uz netykalo. Bylo tu vice lidi kteri by to mely zvladnout co jsem mel delat tady akorat bych zaclanel.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 10:22 am

Stráže
Hyuugové opět použili kaiten, aby se zbavili těch hůlek namočených v jedu. Bylo to bláhové, když si myslel, že oklamou byakugan.
ANBU si toho mladého nevšímal, místo toho nepřestával útočit na útočníka, oba dva se právě prozradili. Tento incident, pokud nebude dostatečně vyřešen, může vyvolat válku mezi Konohou a Kiri. Náš protivník to měl spočítané, brouci mu vysávali čakru neuvěřitelnou rychlostí.
Druhý ANBU položil ruce na zem a poskládal pečetě.
"Raiton: Shichuu Shibari!" Brána Konohy - Stránka 31 33om7bq Ze země vyrazily sloupy a svým elektrickým výbojem by měly protivníka znehybnit.

Hyuuga policista se poté rozhodl odpovědět své nadřízené na otázky.
"Tento muž vnikl do Konohy s falešnými doklady, vydával se za někoho ze Suny a utekl před dalším výslechem."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 28, 2014 11:13 am

Hleděla jsem na celou scenérii vcelku nepřekvapivě. Mizukageho jsem neměla ráda. Nikdy se mi nelíbil. Schovával se za pěkná slova, ale jako dárky posílal uříznuté hlavy a všechno, co zbylo pod povrchem, byla zřejmě prázdná skořápka, která ničila vesnici bývalé Mizukage. Už léta jsme měli s Kirigakure velmi dobré vztahy. A změna vůdců by je měla pohřbít? Nechápala jsem, jak je možné, že se lidé nevzbouří. Mají tu přátele. Bojovali bok po boku ve všech velkých válkách a bitvách, které se minimálně za posledních pár desetiletí udály. A teď si přijde nějaký psychopat a všechno to zničí? Vývoj situace se mi nelíbil. Přikývla jsem k Hyuugovým slovům a s rukama založenýma na hrudi dál kontrolovala situaci.
"Dali jste již vědět do vězení, kdo k nim přijde?" položila jsem další otázku. "Někdo by se jim měl podívat do hlavy hned, jak se tam dostanou."
Tím někým budu možná já. Tu techniku jsem ovládala stejně dobře jako každý Yamanaka. A pokud ještě neměli koho poslat pryč, zaběhnu tam rovnou. Tady jsem už, zdá se, nepotřebná. Ti dva jsou bez pochyb vyřízení.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 11:46 am

Nijak se nenervuji protože mě ignorovali jsem na to zvyklí nikdo mě nikdy nebral vážně. Ale jedna věc mě tady štvala nejvíc to že ho stále nenechávají na pokoji. Když tak chvíli uvažuji co mám dělat rozhodnu se pro to že uteču pro pomoc.. Rychle se rozuteču a zpátky do Kirigakure no Sato. Při útěku myslím na svého staršího bratra Akumu jak mu jde tréning a když jsem tak přemýšlel věděl jsem přesně kam mám jít.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 12:07 pm

Stráže
Brána byla pořád zavřená, takže by Rin Saito neměl nikam utéci. Pokud byl on z Kiri a riskoval život pro někoho, kdo měl být údajně ze Suny, neznamená to nic dobrého.

ANBU se podíval na Yaeko. "Hokage-sama poslal Uchihu Rokura," sdělil krátce a věnoval se protivníkovi, který už měl namále.
Hyuuga se připravoval zaútočit, hned jakmile bude mít příležitost a blesková technika ANBU skončí.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 28, 2014 12:17 pm

Konečně jsem dorazila s Raikim k bráně, kde však byl bordel. Avšak takový bordel jsem nečekala vůbec když jsem odcházela z vesnice. Přišla jsem až k strážcům a raději se zeptala. " Co to je za blázna, kterej tu poletuje kolem všech? Jsme den pryč a je tu takovej bordel " Musela jsem se prostě zeptat, protože tohle vypadalo na prostě zahozený život. Snad ho jen tak nezabijou, by byla škoda tak mladého života, který by mohl být ještě napraven.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 28, 2014 12:24 pm

Vesele jsem si to poskakoval k bráně, ale čím blíže jsme byli, tím víc jsem zpomaloval. To, co se tam odehrávalo, jsem vůbec nečekal. Stráže tam útočili na nějakého chlapíka, přičemž tam bylo ještě pár lidí navíc.
Následoval jsem Shiranui až ke strážím, ale to vykecávání mě nebavilo. Přemýšlel jsem, co bych mohl dělat a pak mne napadlo jedna super věc-podívat se na tu věc shora. Šibalsky jsem se usmál a pomocí chakry v nohách jsem vylezl pod znak Konohy, tudíž jsem visel vzhůru nohama. Poklidně jsem sledoval dění. Byla to zábava, akorát mi pomalu začala téci krev do mozku...
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 28, 2014 1:05 pm

Rokuro Uchiha. To mě naprosto upokojilo. Měli bychom to tu nechat být, ti dva už byli nahraní. Využila jsem tedy přítomnosti Shiranui a kývla na Hyuugu, že si tentokrát vysvětlení vezmu na starosti já.
"Narušení bezpečnosti, Shiranui-san, Raiki-kun," shrnula jsem to lehce. "Konichiwa."
Předpokládala jsem, že půjde do kanceláře a vůbec by mi nevadilo je doprovodit. Jejich jména jsem zaslechla v kanceláři. Přesněji řečeno její jsem zaslechla a jeho jsem si přečetla na složce s jeho jménem, kam po jeho odchodu zapsal Hokage-sama jeho novou misi.
"Nic, co by naši ANBU a strážní nezvládli. Pokud jdete do kanceláře, musím vás ale upozornit, že Hokage-sama má důležitou návštěvu."
To znamenalo, že si ještě mohli vyřídit, co budou potřebovat, než půjdou podat hlášení. Navíc jsem před kanceláří cítila ještě jednu chakru, takže už tam byla fronta.

Mladší chlapec z Kirigakure se rozběhl proti bráně. Samozřejmě se zavřela hned za Shiranui a Raikim, takže jsem jen čekala, až do ní vrazí. Jeho pokus o útěk zavřenou bránou mě pobavil.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 6:39 pm

Když uvidím bránu zavřenou zastavím se a znova se otočím ke všem přede mnou. Uvidím jak Ninja s Kirigakure začne skládat pečetě. Když to nejde takhle... Tak zvolím jinou taktiku. Rin se bezváháni rozhodl pro útok. V očích měl stále Yin a proto se podíval na Člena klanu Aburame. Hej ty s těmi ohavnými brouky.... Postav se mi jako rovnému.. Nebo se..... Bojíš ? Pomalu ale jistě se Rinovi vytvořil úsměv na tváři.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 6:48 pm

Stráže
Hyuuga policista se uvolil vysvětlit našemu malému geninovi oč tu vlastně jde. Sešel tedy z řady a pohlédl přímo na něj.
"Rine Saito, tohle je jenom problém Konohy s neznámým špionem z neznámé vesnice, který se chtěl infiltrovat do naší vesnice. Pokud jej budeš dále bránit a útočit na nás, budu to považovat jako za útok na Konohu z řad Kirigakure. Radil bych ti, abys držel jazyk za zuby a šel se schovat." Hyuuga měl pořád aktivovaný byakugan a po své řeči se dotkl policejního odznaku, který měl připnutý na hrudi.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 6:53 pm

Rinovi to nešlo do hlavy. A-ale proč by Kirigakure útočilo na Konohu když mezi sebou dlouhou dobu udržovali mír ? Rina tady tahle otázka zarážela od té doby doby co zjistil že Ninja který bojuje proti strážím je z Kirigakure.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 28, 2014 7:02 pm

To, co se dole začalo dít, bylo zajímavé. Moji pozornost upoutal hlavně ten kluk, co si tam začal dovolovat na stráže. Yaeko jsem vnímal a když řekla, že tam strejda teď má obsazeno, částečně jsem byl rád.
"Myslím, že mi nebude vadit se tu trochu zdržet. Záleží na Shiranui-san." hlesl jsem k Yaeko, pohlédl na Shiranui a s těmito slovy jsem z brány seskočil za toho kluka a chytl ho zezadu pevně za ruce.
"Být tebou, poslechnu je. Se stráži není dobré si zahrávat." špitnu k němu a pevně ho svírám. Trochu se vytáhnout před ostatními mi nepřipadalo vůbec špatné, když je takováto situace. Vůbec si neuvědomuji, že jsem dříve dělal něco podobného.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 7:16 pm

Stráž
Hyuuga policista oceňoval Raikiho práci, jednou by z něj mohl být taky policista.
"Rine Saito, nemáme jediný věrohodný důkaz, že je to shinobi z Kiri. Ty ho znáš? Pokud ano, tak tě žádám, abys nám sdělil všechny informace, které o něm víš."věděl, že toho útočníka už mají ostatní v hrsti, teď se chtěl věnovat své práci policisty.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rin Saito Thu Aug 28, 2014 7:20 pm

Rin nepřestává být víc a více zmatený.. Musí to být Shinobi z Kirigakure jinak by nedokázal použít techniky Kirigakure no Jutsu. Rinův Yin nijak nemizí.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 7:22 pm

Stráž

Hyuuga policista se zamyslel a poškrábal na bradě.
"No, Kirigakure no jutsu patří výhradně pod Kirigakure, avšak existují další ninjové, kteří tuto techniku dokážou používat. Může to být klidně nukenin z Vaší vesnice, takže pokud víš více, prozraď mi to. Nebo můžeme jít rovnou na služebnu a tam můžeš vypovídat v klidu."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 31 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 31 z 39 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru