Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 34 z 39 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 34 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Nov 17, 2014 6:58 pm

Akuma Saito


Když jsem dotázán o prokázání, tak se zarazím. Jsem překvapen tím, že toto po mě chtějí. Myslel jsem si, že v životě jsem připraven skutečně na všechno, no toto se mi potvrdilo. U ANBU jednotek nás učili počítat se vším, zejména u špionážních misích.
Poklekl jsem a stáhl jsem batoh ze zad. Ve vaku jsem měl spoustu rekvizit vypůjčených na tuto misi. ANBU centrála propůjčovala mimo výzbroje také rekvizity pro speciální mise, jako byla tato.
Tento batoh vlastně ani nebyl můj, byl mi poslán a mělo v něm být vše, co bych při této misi mohl potřebovat. Nejdřív jsem asi vypadal zmateně, protože jsem se snažil v batohu zorientovat, ale nakonec jsem to našel. Mezi mnoha listy ležel také jeden, na kterém bylo napsáno, že držitel této listiny je pověřen diplomatickou činností mimo jeho vesnici. Papír jsem vzal a praštil s ním o stůl, ne nijak silně, ale dost na to, aby to probudilo druhého spícího strážce. Čekal jsem, až si papír prohlédnout a řeknou mi, co dále bych měl dělat.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Nov 21, 2014 8:23 pm

Strážce brány si papír důkladně prohlédl. Celou dobu vypadal naprosto vážně, jakoby něco na tom papíru nesedělo, jakoby tu něco smrdělo, jakoby tu někdo neřekl celou pravdu. Ve skutečnosti měl ale problémy v rodině, proto mu do smíchu nebylo, a při tom měl ještě šestnácti hodinovou směnu... jediné, co ho hnalo dopředu bylo to, že když se vrátí domů, dostane příležitost to vše napravit/urovnat spory mezi ním a manželkou, případně i babičkou. "Můžete jít." Řekl strážní, jakmile zjistil, že se vše zda býti v pořádku. 
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Nov 23, 2014 10:59 pm

Akuma Saito


Chvíli to vypadalo, že se do vesnice budu muset probít a nebo přelézt zeď, ale to by na mě nejspíš stejně brzo přišli. Nebýt masky, nejdřív by na mé tváři a v mých očích poznali nervozitu, která by mě mohla prozradit, stín a keramika však nedovolovaly cokoliv poznat. Když mě nakonec pustili dovnitř, poděkoval jsem a vešel jsem, nyní moje mise skutečně začínala.
// Přesun.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Dec 01, 2014 7:58 pm

Bol už večer. Pred bránou sa rozhotilo ticho, ruch sa konečne upokojil. Avšak niekto ho opäť prerušil a keď stráže poriadne zamrkali na osobu zahalenú v plášti, uvedomili si, že pred nimi stojí samotná Amekage Hana Ichiro.
Venovala som im neutrálne pohľady. Dobrý večer. Zložila som krídla, ktoré sa následne rozpadol na papier a ten sa mi "skryl" pod rukávom. Stráže ma bez akého reptania pustili do Konohy, a ja som pokojne prešla cez bránu, mieriac na určené miesto. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Dec 09, 2014 8:10 pm

Původně jsem měl namířeno do Oto, no po cestě jsem si to rozmyslel... měl jsem proste špatnej pocit. U brány jsem jako vždy prošel bez problémů. Hned potom jsem si to namířil ke kanceláři s hlavou plnou myšlenek. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Dec 26, 2014 11:03 pm

Akuma Saito


Když jsem došel k bráně, jen jsem kývl na strážce a odcházel jsem pryč. Neměl jsem již více času, nemohl jsem se tu zdržovat, takže ačkoliv to vypadalo nezdvořile, neřešil jsem to již více. Sbohem Konoho, ty naivní vesničko, vítej Kirigakure, vesnice neřestí.


// Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Soshi Mon Dec 29, 2014 10:11 am

Soshi

Ještě před cestou jsem si vzal vše potřebné - provedl jsem takovou lehkou úpravu. Nechal jsem doma čelenku (a vysvětlil jsem strážím, že ji mít nesmím), všechny zbraně, vzal jsem si vlastně jen jídlo, pití a knihu pohádek.
Vyrazil jsem s elánem, ale už od začátku jsem měl plán, kterým jsem chtěl zapůsobit. A pro jistotu i jeden záložní.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Dec 29, 2014 1:07 pm

Po velmi dlouhé době jsem se rozhodla to tu znovu navštívit. Byla to přeci moje rodná vesnice, i když...teď jsem mohla být v podstatě kdekoliv. Pff...alkohol mě přestává bavit, asi jsem to poslední tři měsíce přehnala. Povzdechla jsem si a podívala se na ochranku u brány. Vytáhla jsem z kapsi čelenku naší vesnice a už podle znaku na čele mě pustili dovnitř. Navíc, byla jsem zvědavá na nového Hokage. Assasin mi nedal ani vědět, že by odešel z funkce a proto jsem si všechny informace musela obstarat sama, ostatně jako vždy...

Přesun
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Jan 02, 2015 8:29 pm

Tak objavil som sa pri bráne.. teda presnejšie som prišiel pešo len tak som sa neobjavil. To je snáď jedno. Prechádzal som cez veľkú bránu Konohagakure no Sato. Samozrejme mi nikdy nešlo do hlavy, prečo je taká obrovská... Kývol som na strážnikov, a prešiel som cez ňu. Smeroval som k údolí konca, tam malo byť to údajné stretnutie s nukeninom alebo viacerými, ktorých mám zabiť. Teda už teraz som tušil, že to nepôjde len tak zabiť, bude to o niečo ťažšie a samozrejme ako vždy nastanu komplikácie...
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Jan 11, 2015 4:21 pm

Prešiel som bránou asi, ako prvý lebo som sa dosť ponáhľal. Asi som sa im stratil ale mňa hľadať len tak nikto nebude, takže to vôbec nevadilo. Cez ulice som si to zamieril hneď skratkou k Anbu centrále, kde som mal namierené už od polovice cesty. Chcel som sa k nim dať zapísať.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Jan 12, 2015 8:06 pm

Přišel jsem k branám té krásné dobré vesničky a ohlédl se za ostatními. Ken už byl někde ve vesnici a někdo by měl možná podat hlášení Hokage. Vzhledem k tomu, že jsem se o téhle misi dozvěděl až od Shisen, nepovažoval jsem se za vhodného kandidáta, i když taky ne za nejnevhodnějšího.
"Ehm, myslím, že by někdo měl zajít za Hokage mu tuto novinu vyřídit. Spoléhám na vás!" pravil jsem svým "kolegům", zamával jim a aniž by někdo stihl něco namítnout, zmizel jsem v ulicích Konohy. Rozhodně nechci mít tu čest to vyřídit našemu vůdci.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jan 17, 2015 9:42 pm

Dorazili sme so Seitom k bráne. Avšak predtým, než sme odišli, vydala som ešte pár rozkazov, ktoré sa týkali predovšetkým zvýšenej ochrany dediny, upravenia hliadok a hlavne uzavretie dediny počas mojej neprítomnosti. Jediným možným spôsobom, ako sa sem dostať, je porozprávať sa s mojim klonom, prípadne vďaka priepustke vydanej jedine mnou.
Následne som si len povzdychla a venovala Seitovi milý úsmev. Môžme vyraziť. S týmito slovami som sa otočila a zamierila priamo do Kiri, snáď keď tam prídeme, tak nebude neskoro, aj keď ma trochu prekvapovalo, že po nás pomoc Faito žiadal až tak neskoro. Keď tak nad tým premýšľam, od odchodu Kisukeho pomôcť Hideovi prešla už nejaká doba. Že by mal niečo za lubom? Ťažko povedať, každopádne, bolo mojou povinnosťou sa tam objaviť. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jan 18, 2015 11:41 am

Čekal jsem, než Hana udělí všechny rozkazy a na chvíli se zadíval na naši bránu. Netrvalo to nějak moc dlouho a mohli jsme vyrazit.
,,Můžeme. Snad to bude v pohodě." Povzbudivě jsem se pousmál a vydal se s ní do Kirigakure. Věděl jsem, jaký protivník nás tam čeká...(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kenji Kurama Sat Jan 24, 2015 7:02 pm

Ach jaj*Poviem blbo, popri tom ako idem k bráne. Keď sa dostavím až k bráne, tak premýšľam, že kto ešte ide a kedy asi prídu. Pomaly sa opriem o bránu a celý čas si hovorím Prečo som len taký debil a nepremýšľam čo hovorím a robím? Keby to bolo skutočné, tak je Hokage už mrtvá a ja pravdepodobne tiež Celý čas jak sa opieram o bránu si dávam za vinu svoju neschopnosť, aj keď niesom neschopný. Jednoducho ma to tak trochu zlomilo, ale vzchopil som sa vcelku rýchlo a čakal som na ostatných. Minimálne na Azurashiho*
Kenji Kurama
Kenji Kurama
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 06. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 24, 2015 9:52 pm

Azurashi Shiniko

Pomalu dojdu sem a zamířím ke svému týmu, ke kterému se přidal Kenji, avšak Hideaki se nejspíš dnes nedostaví. Pak už jen tedy chyběla Sania, opřel jsem se o zeď a čekal. Na to jsem gestem naznačil Kenjmu ať přijde ke mě. "Pokud na tom budeš při misi špatně, doufej, že se z toho nějak vyhrabeš, jsi Genjutsu typ, ale oni se ti z toho nejspíš na 90% dostanou. Proto chci vidět precizní využití E-rank technik a použití kunaiů či takovýchhle pomůcek, dej do toho všechno, chápeš?" Dodám na Kenjiho a čekám na Saniu.
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sania Senju Sat Jan 24, 2015 10:04 pm

*Znova precháádza ulicaami, tentorz s jasným účelom acielom. Dostala správ, správu od Azua, že sa má dostaviť k bráne, nevie však celkom o akú misiu sa jedná, vie len, že bude B-éčková. iež sa cíti tochu nesvoja. Ako sa bude Azurashi správať keď ju uvidí? Stalo sa to medzi nimi len nedávno, avšak možno má trošičku obavy, predsa len... vtedy to brala na ľahkú váhu, ale predsa len.. je sensei. Avšak rozhodne sa, že to znova riskne, a keď uvidí v diaľke dve postavy, z toho jednu snáď pridbre známu, na tvári sa jej rozžiari úsmev a oná už snáď znova zabudla na svoje obavy.* Ahojte.. *hovorí, keď podíde k nim, jej krok však zastaví až keď je pri Azuovi a objíma ho.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 24, 2015 10:17 pm

Azurashi Shiniko

Když dorazí i Sania, ihned chci začít vysvětlovat misi, avšak ona mě ihned obejme, nacož jí dám pusu na pusu a usměji se na ní. "Tady máš svou vysněnou misi, ukaž mi, jak ses zlepšila." Následně se zadívám na oblohu a mávnu, že se přesouváme, když se dáme do kroku, začnu mluvit. "Z Konohy byli odcizeny svitky, důležité svitky, které přineseme zpět. Odcizilo je pár Nukeninů, které odstraníme, jedná se o misi typu B. Následujte mě. Poté jsem se vydal s týmem Údolí kukuřice //přesun
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kenji Kurama Sat Jan 24, 2015 10:21 pm

Jasné*Poviem na všetko otrávene a nového človeka odignorujem a potom sa pozriem na oblohu* Hm bude to prdel*Poviem iba tak od veci a potom si dám ruky do vreciek a pomaly idem za Azurashim* Nemal si nás niečo naučiť *Spýtam sa ho so záujmom cestou*
Kenji Kurama
Kenji Kurama
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 06. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sania Senju Sat Jan 24, 2015 10:56 pm

*Ide za Azuom* //presun
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sat Jan 31, 2015 8:32 pm

Prišiel som k branám aj s novou vecou na krku. Svietil tam náhrdelník z červených rubínov. Šiel som istým krokom, dostatočne rýchlo. Zastavil som sa pri strážiach, pozrel sa na ne a kývol som im. Vyzeralo to tak trochu čudne, bol som premočený, lebo som sa ponoril do vody. Bola mi trochu zima, ale tak dalo sa to prežiť. Oblečenie bolo zväčšiny premočené, ale časť už preschla. Pokračoval som v ceste. Nezastavoval som sa, nebol dôvod. Namieril som si to do domu, potreboval som sa prezliecť... Potom som plánoval si niekam zájsť, sám som však netušil kam presne.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Feb 12, 2015 10:45 am

Konečně se mi podařilo dostavit se až k bráně Konohy kde už čekaly stráže. Vyslechla jsem si pár připomínek na to, že jsem tu poměrně později než ostatní, jenže minulost nezměním. Každopádně jsem zde strávila trochu času navíc a poklábosila s ostatními. Později jsem se však vydala směrem ke kanceláři abych se ohlásila.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Feb 28, 2015 3:11 pm

Azurashi Shiniko

Po dlouhé misi, jsem se dlouhou dobu zotavoval v nemocnici, nebyla to moc zábava, bojovat proti Hachimonu. No, co se dalo dělat, asi nic. Procházel jsem se po vesnici a zastavil jsem se u monumentální brány své vesnice, kde jsem se posadil a pozoroval procházející. Co, jsem mohl dělat? Byl jsem na nějakou dobu vyloučen z abnormálního pohybu, zbývala mi jen jedna věc - doufat, že další mise, bude pro můj tým trochu lehčí. Chtěl jsem jim pojistit budoucnost, když brzy mohla přijít Chuuniská zkouška, doufal jsem, že se na ní pečlivě připraví. Udělal jsem pár kroků k lavičce na kterou jsem se posadil. Sám jsem věděl, že Chuuninské zkoušky nejsou nějak lehké a vyžadují spolupráci, já sice prošel Chuuninké zkoušky bez problémů, ale taky jsem u toho musel obětovat svůj tým. Tohle jsem pro ně nechtěl, takže jsem se zamyslel nad tím, co pro ně bude dobré. Seděl jsem na lavičce a pozoroval, bylo to nyní vše co jsem mohl dělat. I mne však po chvíli samoty začali chybět lidé, tak jsem se vydal jinam. //PŘESUN
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Fri Mar 20, 2015 3:30 pm

Po nějaké době jsem došla až před hlavní bránu Konohagakure no Sato. Můj účel? Získat zkušenosti a případně se naučit nějaké techniky. Neměla jsem u sebe čelenku Kumogakure no Sato, momentálně jsem už nebyla jejím členem, bylo to pouze místo, kde bylo zapsané mé jméno, ale to nikdo nevěděl.
Když jsem prošla bránou, narazila jsem na nějaké hlídače. Nebyla jsem členem Konohy a dostat se sem bez povolení by znamenalo určitě nehlášené vniknutí do jejich vesnice a to znamenalo problém. Proto jsem došla za těmi chlápky s milým úsměvem.
"Zdravím pánové. Jsem Akemi, potulný shinobi. Důvod proč jsem tu je pouze rekreační, chtěla bych se naučit zvykům Konohy a nějakým technikám. Dostanu povolení, nebo něco takového? Potřebovala bych navšítivt Hokage-dono." Stále jsem měla milý výraz. Můj účel opravdu nebyl špatný a mluvila jsem celou tu dobu pravdu. V Kumo jsem už nemohla zůstat déle, bylo to k nevydržení.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Mar 21, 2015 7:17 pm

Pri bráne stáli traja shinobi. Práve sa zohrievali pri ohníku a hrali karty, nepanovalo medzi nimi ticho, rozprávali a smiali sa tak, že ich bolo počuť pekne ďaleko. Odrazu ich vyrušila nejaká mladá dievčina. Jeden z nich so zjazvenou tvárou v strednom veku k nej pohliadol, vyskočil ladne na nohy a mladú kunoichi si prehliadol.
Dobrý večer prajem, slečna. Vydajte nám prosím zbrane a môžte prejsť. Prehovoril k nej pomerne milým tónom, i keď na ňu upieral nie práve dôverčivý pohľad.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Mar 21, 2015 8:58 pm

Když řekl, ať odevzdám zbraně, cítila jsem se trošku trapně. Nejdříve jsem si odepla z opasku ZVN vybavení každého shinobi, kde byly kunaie, shurikeny a podobné blbůstky. Následně jsem ze zad sundala batoh. To už bylo o něco víc trapnější, protože jsem z něj nejdříve vytáhla spacák, zapalovače, různé věci na přežití ve světě a pak to nastalo. Vyndala jsem nejdřív dvě mini katany, poté plynové bombičky, velký pakl výbušných lístků, spoustu krabiček se senbony, dva trojzubce, čtyři železné koule s ostny a batoh jsem zapla. Pak jsem se na ně jen letmo podívala a trošku mi cuklo oko, proto jsem ze zadní části mého opasku vydělala jednu velkou katanu a dva speciální kunaie na provázku. Povzdechla jsem si. Cítila jsem se celkem..lehká. Jaká to úleva. Spokojeně jsem se usmála sama pro sebe. Poté jsem koukla na ty muže s milým pohledem.
"Jestli něco zmizí, jste tuhý." Mrkla jsem na ně a vstoupila do vesnice. V kapse jsem si pro jistotu nechala jen paklík železných provázků, nebyla to nijak zabijácká zbraň, ale bez nich nedám ani ranu.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 34 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 34 z 39 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru