Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 38 z 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 38 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Soshi Thu Jun 18, 2015 7:15 pm

Soshi

S veselým výrazem na tváři jsem dorazil k branám Konohy. Cestou jsem se prošel krásnou krajinou a užíval si doznívající pocity ze slavností. Černé myšlenky jsem zahnal a nechal za sebou. Budu je řešit později.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Jun 22, 2015 5:43 pm

Prošla jsem konožskou branou a bez většího otálení zamířila do sídla svého klanu. Potřebovala jsem si odpočinout a nabrat síly. Mohla jsem být ráda, že narozdíl od ostatních, jsem nepatřila mezi ty společensky unavené.

Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sarada Sun Jul 12, 2015 5:14 pm

Z cvičiště jsem došla až sem. Nepotřebovala jsem s sebou spoustu věcí. Neměla jsem v plánu se v Kiri zdržet nějak dlouho. Naučit se něco víc, heh, strýček bude čučet. Sice jsem se teď naučila další techniku, ale musela jsem zesílit, abych na mise mohla chodit spolu s ním. Vždy mě převládal strach, když odešel. Byl moje jediná rodina a pocit, že nejsem natolik silná, abych šla s ním, byl k nevydržení. Zesílit a vrátit se...to je můj cíl! Zamračila jsem se a vykročila přes hranici Konohy až do Kirigakure no Sato.

Přesun-Cesty a stezky napříc světem-Přístav Kiri
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rino Hatake Tue Jul 28, 2015 12:38 pm

S batohem na zádech jsem byl připraven se vydat na cestu. Už to byla doba, co jsem utíkal z vesnice. Naposledy jsem byl dítě a to se mi to povedlo. Rozhodl jsem se vzít nyní stejnou taktiku. Pod rouškou tmy jsem se vplížil na rampy, ze kterých jsem seskočil a pomocí chakry v nohou bezpečně dopadl na zem.
Měl jsem v úmyslu zesílit. Co se s dneším Světem dělo, neuvěřitelné. Potřeboval jsem něco speciálního, potřeboval jsem na to klid a to nejdůležitější, potřeboval jsem si dokázat, že ještě nepatřím do starého železa.
Bylo na čase opět zazářit a zesílit, temný havran z Konohy se ještě jednou v noci prolétne, než skončí. Poznají, proč hrdě nosím jméno Hatake! S rozběhem jsem utíkal do Světa... Ve vesnici byl nyní docela zmatek, málokdo mohl vědět, že ještě žiji, dlouho jsem nikde na veřejnosti čas netrávil.


// Přesun-> Neznámo kam
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Thu Jul 30, 2015 6:58 am

Přišel jsem k bráně a rozhlédl se kolem. Všechno jsem měl už připravené, takže mi nic nebránilo v tom, abych mohl vyrazit. Nebude to jednoduché ho najít. Naštěstí má unikátní vzhled, takže mi snad někdo po cestě poradí. Věděl jsem, kde mám začít hledat.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 6:47 am

Konečně jsem dorazila zpět so Konohy, mého rodiště. Posledně když jsem odcházela v tuto dobu, tak tu byly jiné stráže, nejspíš dostaly dovolenou. Pozdravila jsem tedy ty nové a chvilku si s něma popovídala. Poté jsem se rozhodla dál pokračovat ve své cestě, která zahrnovala nejdřív horké prameny. Musela jsem se pořádně umít, jelikož spadnutí do jezera se za koupel moc považovat nedá.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Aug 16, 2015 12:52 pm

Nebol taký problém dostať sa do Konohy. Predsa len som tu bol ako obchodník a nie ako nejaký shinobi. Dokonca aj s mojim vlastným povozom som si teraz bez problému vybavil prechod do Konohy, ktorá bola cudzokrajným obchodníkom narozdiel od Kiri otvorená. Tak som si teda vybavil pri bráne pobyt na neurčito, zaplatil som istý obnos peňazí kvôli dani, alebo čomu.. a následne som sa vydal hlbšie do dediny. Mal som už aj vytipovanú jednu lokalitu, vlastne som sa aj dosť tešil.
(presun)
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sarada Sun Aug 16, 2015 5:35 pm

Se Sanagy jsme se dostaly až před bránu Konohy. Byla to celkem doba a já doufala, že je strýček a všechno tady v pořádku, nebylo mi příliš dobře. Jen jsem pohladila Sanagy po srsti na znak díku, že mě vůbec veze. Nebyla nijak unavená a proto jsem s ní dojela přímo až k bude Hokage. Musela jsem si sehnat nějaké informace.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Aug 18, 2015 10:45 am


Asi po dni od chvíle co jsem vyrazil od toho klubu, zastavil jsem se na noc v jednom místě což mi nehorázně pomohlo abych se zotavil, jsem se vrátil do Konohy. Tak nějak tu ve vzduchu něco vyselo.
Zvláštní atmosféra... Přišel jsem o něco?  pomyslel jsem si a podrbal jsem se na hlavě. Před bránou mě přivítaly stráže a mlčky mě pustily do vesnice. S mírným kývnutím na znamení pozdravu jsem jim poděkoval a prošel dovnitř vesnice.


-Přesun-
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ryutaro Shizeki Wed Aug 19, 2015 12:23 am

Nemal som ani poňatia o tom, aký bol čas, keď som vyrazil a platilo to i o príchode. Vlastne sa dá povedať, že mi ušlo snáď všetko, čo mohlo, vrátane zrejme i diania v dedine, o ktorom som vedel tak akurát jedno. Dorazil som ku bráne a s núteným úsmevom som zastavil pri stráži, ktorá ma ale spražila neutrálnym pohľadom, inokedy mali aspoň nejakú poznámku či dokonca mi úsmev oplatili! Tseh, len som výraz zneutralizoval, presunul som pohľad smerom do dediny a s otázkou vpísanou v tvári som proste len vykročil ďalej. Zistiť, v akom období vôbec žijem a čo všetko sa udialo!
~Presun~
Ryutaro Shizeki
Ryutaro Shizeki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Aug 21, 2015 8:37 am

Poté co jsem se vylodil na břehu a přes noc putoval přes zemi ohně, jsem konečně dostal na dohled brány Konohagakure no Sato.
Byl jsem poměrně vyčerpaný, unavený, ospalý a možná i trochu hladový. Rozhodl jsem se tu zůstat minimálně do zítřejšího rána, abych se pořádně prospal před další cestou.
Došel jsem k branám a okamžitě jsem se šel nahlásit strážným a připravil jsem své zbraně k odevzdání (dva meče, luk, šípy, dvě pouzdra s vrhacími zbraněmi a pouzdro se ZVN). Také jsem jim na případné vyžádání ukázal obsah svého cestovního vaku, kde se nacházelo trvanlivé jídlo, v čutorách zbytek vody, pak tam byla deka, složená tenká plachta, křesadlo a nějaké pevné podpalovače.
"Dobrý den. Jmenuji se Keigo Nakagami, jsem z Kirigakure no Sato a přišel jsem k vám za účelem návštěvy přítele. Rád bych vás požádal o povolení vstupu do vesnice."

Neměl jsem na sobě ANBU masku ani naše brnění(uniformu), ale nepochyboval jsem o tom, že zdejší bezpečnostní složky budou mít informace o našich členech. Případnou nedůvěřivost jsem tedy očekával a chápal. Byl jsem ochoten plně spolupracovat.

Keigo:
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Soshi Sat Aug 22, 2015 5:27 pm

Soshi

Chtěl jsem jít ven z Konohy, do klidného lesíka na severu. Když jsem ale došel k bráně, zarazil jsem se.
"Keigo-san!" křikl jsem a vesele jsem zamával. Došel jsem k němu a uklonil jsem se.
"Co Vás sem přivádí?" zeptal jsem se a až pak mi došlo, že jsem možná porzradil strážím jeho jméno. Sakra! Ale Keigo-san by stejně nešel špehovat. Určitě ne!
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Aug 22, 2015 5:37 pm

Když nejde Keigo za Soshim, musí Soshi za Keigem. Jeho bezprostřednost mi nedovolila se neusmát.
"Rád tě vidím, Soshi. Vlastně jdu za tebou." Usmál jsem se na mladíka a sklonil jsem před ním hlavu.
"A taky ti nesu dobré zprávy. Než jsem odešel, zařídil jsem vše potřebné ohledně té věci, o které jsme spolu naposled mluvili." Doufal jsem že chlapec je bystrý po otci a snad se dovtípí. Nechtěl jsem o těchto soukromých věcech moc mluvit před strážemi.
"Počkám až mě tu vybavěj a pak mi ukážeš, kde se můžu dobře najíst a vyspat, ano?"
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 23, 2015 7:17 pm

"Kirigakure no sato, Keigo Nakagami." Zopakoval strážný, píše si jej na seznam návštěvníku. Možná si jej zapsal kvůli toho, že je z Kirigakure no sato. Moc návštěv v této době z jiných vesnic tu zrovna není. Možná si tu stráže zapisují ale každého, aby v příjmu lidí do vesnice měli alespoň minimální přehled. "Jak se jmenuje váš přítel?" Zeptal se, ale to už tu byl Soshi, a Keigo neměl moc prostoru k tomu, aby mu na jeho otázku odpověděl. Už ani nemusel, když se ti dva představili navzájem. Vše vypadá v pořádku. Strážce ověřil poslední věc, a to, jestli ve vesnici je skutečně nějaký Shoshi. Nevypadá zrovna staře, takže se zaměřil na mladé lidi, geníny. Na jméno Soshi narazil. "Odevzdejte veškeré zbraně. Můžete si je vyzvednout cestou zpátky do Kiri." Vybídl strážce keiga k odevzdání zbraní, jestli nějaké u sebe měl. Pak následovala krátká ale přesto pečlivá kontrola. Jestli vše odevzdal mohl jít.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Soshi Mon Aug 24, 2015 2:07 pm

Soshi

"No to je skvělé!" zaradoval jsem se, ale to už tu byl strážný.
"Děkujeme..." řekl jsem, když Keiga odbavil, a vyrazil jsem s Keigem nna ubytovnu, kde jsme nechali jeho věci, a pak do restaurace.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Nefrit Wed Aug 26, 2015 10:31 pm

Naša cesta bola pomerne jednoduchá a.. pokojná. Predsa len som mala isté skúsenosti s cestovaním, cestovala som celý život. Vedela som kade ísť a čomu sa vyhýbať. Nakoniec sme došli až k bráne v Konohagakure no sato a ja som bola naozaj zvedavá či ma Maero bude stále nasledovať. Resp ktorú podobu si vyberie pri vstupe do Konohagakure no sato. 
Každopádne ja by som čisto teoreticky mala mať do konohy voľný vstup už len.. no kvôli tomu, že som to bola ja. Presda len kto v dedine nechcel charismatickú doktorku ktorá bola podľa môjho názoru.. momentálne asi.. najlepšia na svete? V Nemocnici v Konohe som trávial viac času než v mojej bývalej dedine .. takže.. snáď nenastal žiaden problém a ja som mohla pokračovať ďalej.

(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Aug 27, 2015 4:10 pm

Spoločne s Tatsuyom som prišla pred brány Konohy. Cesta bola pokojná, nerušená... Naša misia mala začať presne na tomto mieste, pri vstupe do Konohy. Dúfala som, že nás tu hneď nezatknú. Predsa len Oto nebola práve ukážková dedina, ale to sa teraz Reina snáď snažila zmeniť. Sama som nevedela, čo od Reiny očakávať či cestu mieru alebo naopak vojny. Jej predchodca bol dosť tvrdý a bola to samá vojna, no a tak sa aj tak nič nevyriešilo.
Zastavila som sa pred bránou Konohy a čakala, čo sa stane, kedy príde ochranka a zoberie nám zbrane. V podstate som toho veľa so sebou nemala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Aug 29, 2015 8:19 am

Poslušně jsem strážným odevzdal všechny svoje zbraně, vzal jsem si od nich navrácenku, poděkoval jsem jim a vyrazil jsem za Soshim.

//Přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Aug 30, 2015 12:15 pm

Došel jsem hned za Mizuki a porozhlédl se okolo. "Tak zase tu." Jako kdysi, Konohu jsem neměl moc rád, vlastně skoro vůbec. Ale co se dalo dělat. Lidé tu měli tu svou trapnou ohnivou vůli a docela to všem lezlo na nervy, nebo mě aspoň určitě. Navíc polovina vesnice byla plná sangviniků s rozzářeným upřímným úsměvem. Nebyl jsem až tak zlej, ale toto jsem neměl rád.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shinobi Wed Sep 02, 2015 3:25 pm

(Omlouvám se, že píšu tak pozdě Rolling Eyes, nevšiml jsem si vás)

Tatsuya s Mizuki dorazili k bráně a čekali. Vypadá to trochu směšně, protože i stráže čekali. Copak musí každému zvlášť vždy říkat, co má dělat? Hádám, že systém příjmu shinobi u brán Konohy není ojedinělý, takže by ti dva měli vědět, co dělat. Některé shinobi vesnice jsou sice zabarikádovány, takže dostat se do nich je vskutku nemožné, ale žádná vesnice by pro své shinobi neměla být vězením, a ani by neměla být odříznuta od okolního světa. Neprospívá to obchodu a pověsti vesnice. "Že vy jste z Oto?" Zeptal se strážný Tatsuya s Mizuki. Ne že by měli na sobě čelenky z Oto, ale tato vesnice je nejvíce izolována a donedávna, do zrušení okolní shotonové bariéry, byla i vězením pro své shinobi. To, že jsou z Oto, jejich chování u brány vysvětluje. "Nebudu to každému opakovat. Jméno, příjmení a důvod návštěvy." Kiri se může zdát být také izolována, ale to není tak docela pravda. Troufám si to tvrdit na základě toho, že stráže nedávno vpouštěli do vesnice Keiga, jehož identita byla ověřena (ne ale to, že je anbu, nýbrž jen to, že je opravdu z Kiri). Ten je z Kiri a u brány udělal ze všech shinobi, co tudy procházejí, na stráže největší dojem!
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Sep 03, 2015 8:26 pm

Drgla som lakťom do Tatsuyu, aby nahodil aspoň milý úsmev! Mne sa to tu celkom páčilo aspoň tu mali pozitívne myslenie a niektorí boli naivní, no ale čo potom...
Keď prišiel strážny, kývla som hlavou. V Otogakure sme boli zvyknutí, že niekto s čelenkou bol hneď odchytený pri bráne. "Yo.. sme z Oto. Ja som Mizuki a toto je Tatsuya. Dôvod je návšteva Hokage-sama, prišli sme v mene Otokage-sama, Reiny Kany. " Milo som sa pousmiala na strážneho. Túto "masku" milej Mizuki som mala natrénovanú už dlho, hodilo sa to na podobné situácie. Katanu som chytila do ruky a podala ju strážnemu. "Viac toho pri sebe ani nemám. " Dodala som a odstúpila som o krok dozadu. Tatsuya zbrane pri sebe taktiež nemusel mať žiadnu zbraň. Mal predsa kosti...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Sep 06, 2015 6:10 pm

Po nějakém čase jsem se vrátil do vesnice. Cestoval jsem nějakou dobu po Světě a načerpal jsem inspiraci pro nové techniky. Vesnici čekalo mnoho změn, musel jsem být přece u toho. Nešlo to, abych tam nebyl. Hatake nemůže chybět v takových chvílích.
Přátelsky jsem kývl na strážné, načež jsem jim věnoval kulišácký úsměv a vešel jsem do vesnice. Rozhodl jsem se porozhlédnout se po vesnici a zjistit, co se tu změnilo.


//Přesun
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Keigo Nakagami Wed Sep 09, 2015 3:05 pm

Večer jsem se prospal a ráno se rozloučil se Soshim. Vše co jsem potřeboval jsem si zařídil a i když bych si ještě rád prohlídnul vesnici, neměl jsem moc času nazbyt.
Dorazil jsem k strážnici a na navrácenku jsem si vyzvedl všechno svoje vybavení.
Potom jsem rychlým tempem vyrazil do Země čaje.

//Přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Sep 12, 2015 4:44 pm

Najednou se tu objevil nějaký strážný. Jen jsem nadzvedl obočí a mírně znechuceně se na něj podíval, ale hned co do mě Mizuki drcla, jsem nasadil milý úsměv. Mizuki to vzala pevně do svých rukou, takže jsem se jen přiblbě culil a mávl na něj s širokým úsměvem. "Yosh, já při sobě nic nemám." Zasmál jsem se. Jojo, kdyby jsi jen věděl... Povzdechl jsem si pobaveně a prsty nahmatal Mizukinu dlaň a chytl jí. Nu což, jdem tu přeci v míru ne? Já se rozhodl to brát jako dovolenou!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shinobi Tue Sep 15, 2015 6:21 pm

"Dobrá, píšu si Mizuki a Tatsuya." Odvětil strážný, vytáhl si zápisník a zapsal tam jejich jména. K tomu dopsal Otokagure no sato, datum a čas příchodu. Dobře poznal, že jsou z Oto. Jejich chování je pro ní dost typické. "Je mi to líto. V Konoze Hokage nezastihnete. Situace je komplikována, a já se obávám, že mi není dovoleno sdělovat informace, týkající se problémů vesnice, návštěvníkům Konohy. Snad Vám bude schopna vyhovět radní, Satsuki-sama. Nejsem Vám teď ale schopen říci, kde jí najdete. Jak jsem řekl, ve vesnici vládne menší chaos." Sám stráže se v tomto příliš neorientuje. Většinou jen hlídá bránu. Někdy pracuje dokonce i na šestnácti hodinové směny. Opravdu se nevyzná v tom, co se děje uvnitř vesnice během dne. Něco málo se mu ale vždy donese. Strážný si vzal od Mizuki katanu, prohlédl si Tatsuyuu, a pak jen přikývl, klidíc se jím z cesty. "Můžete jít. Nezapomeňte se při odchodu zpátky ohlásit." 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 38 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 38 z 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru