Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keigo Nakagami

Goto down

Keigo Nakagami Empty Keigo Nakagami

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Aug 08, 2014 12:05 pm

E-

D-1
Název: Čištění vodovodního potrubí a prohloubení studny
Popis činnosti: Jako novopečený genin jsem byl nucen přijímat podřadné práce. Jednou z nich bylo prohloubení studny a vyčištění vodovodního potrubí. Moje první kroky zamířili k vesničanům. Dělal jsem to vlastně pro jejich dobro, takže jsem od nich očekával trochu spolupráce. Zapůjčil jsem si od nich pořebné náčiní a vydal se nejprve hloubit studnu. To byla činnost, do které jsem se hrnul poněkud víc, než do prolézání vodovodů.
Spustil jsem se po laně do studny apěkně po ninjovsku jsem ji vyhloubil(kuli spoření času jsem s plnými belíky hlíny vyskakoval ze studny shunshinem a dolů jsem snožmo skákal).
Když bylo vše hotovo, nářadí, které jsem si zapůjčil na hloubení studny jsem vrátil. Poté jsem se vydal k hlavnímu vodovodu Kirigakure, což byla obrovská roura, do které se šlo doustat pouze poklopem, který někdo pěknou řádku let neotevřel, protože byl parádně zarezlý. Na otočení kolem od poklopu jsem využil meč, jako páku, a slušnou dávku chakry. Když jsem se dostal dovnitř, vzal jsem to hezky z gruntu, potrubí vycídil kartáčem, ucpaniny prorazil a špinavou vodu vyhnal ven.
Když bylo vše hotovo, nářadí jsem zase vrátil jejich majitelům.
Účastníci: Keigo Nakagami

C-

B-2
Název: Získání pečetících svitků
Popis mise: Při tréningu v lese, když mě mé kroky zavedli k neprozkoumané, husté části lesa, jsem narazil na Nukeniny. Skryl jsem svojí přítomnost a ze zálohy jsem šípem zastřelil dvě hlídky. Pokračoval jsem obezřetně dál do lesa a objevil jsem jejich základnu. Kolem ní bylo dobře rozmístěno několik hlídek. Byl jsem sám a jich bylo mnohonásbně víc, takto jsem neměl šanci. Vrátil jsem se tedy k těm dvoum mrtvým tělům. Obral jsem je o výbušné lístky a spolu s těmi svými jsem nastražil past. Jednu mrtvolu jsem položil tak, aby na ní bylo dobře vidět. Ležela na zádech na zemi. Pod oblečení jsem jí umísti lístky a několik jsem jich dal v perimetru kolem ní. Další tělo jsem v sedě opřel zády o strom a pod oblešení jsem jí taktéž dal výbušné lístky. Pak jsem určil směr, kterým budu utíkat a místo, kam budu chtít zavést své pronásledovatele a tam jsem nastražil zbytek lístků.
Vyrazil jsem zpět k základně. Proplížil jsem se jak nejblíž to šlo a z úkrytu jsem do krku střelil jednoho z dvojice stojící u vchodu do pevnosti. Druhý stihl vykřiknout na poplach, než jsem ho stihl střelit. Všechny hlídky z okolí se začali stahovat ke mě. Pálil jsem po nich šípy, dokud to šlo, ale když už byli příliš blízko, začal jsem shunshinem uhánět pryč. Zavedl jsem je do své připravené pasti. Někteří běželi zkontrolovat ty dvě těla, jiní mě urputně pronásledovali. Tak či tak, většinu zasáhl výbuch, já se jen tak tak stihl skrýt. Někteří ale byli příliš daleko, než aby je to zabilo, takže jsem je musel v krátké při dorazit.
Vydal jsem se opět k pevnosti. Byl to takový polorozbořený kamenný hrádek. Klíč od brány jsem vzal od strážných a vstoupil dovnitř. Prošel jsem několika místnostmi, až jsem nakonec narazil na vůdce bandy. V těžkém souboji, při kterém jsem málem přišel o život jsem ho porazil a zabil. Z dokumentů jsem zjistil, že to byli bandité, kteří přepadali bohaté lidi ze země Vody. Bývalí shinobi z Kirigakure. V jejich skrýši jsem taktéž našel vzácný pečetící svitek, za který mě Mizukage-sama odměnil.
Účastníci: Keigo Nakagami

Název:Doprovod a ochrana šermířů z mlžné
Popis mise: Mým úkolem bylo chránit naše dva nové šermíře, kteří se vydali do čajové země, aby tam vyhledali mistra samuraje a něco se od něho přiučili.
Mise probíhala poměrně v klidu, ale já nepolevoval v ostražitosti a bedlivě se staral o bezpečí svěřených oběktů. To se vyplatilo, protože netrvalo dlouho a objevil se narušitel(Natao Hyuurai), který nedbal na mé výzvy a pokusil se narušovat bezpečnou zónu šermířů. Po dobrém to vyřešit nechtěl a tak to vyústilo v souboj. Natao se ukázal jako velice schopný bojovník, s velice zajímavými technikami, které předčily ty moje. Pouze svým důvtipem jsem ho dokázal udržet stranou od šermířů a tím že jsem ho zaměstnával, jsem zajišťoval jejich bezpečí. Celý souboj mi ale ztěžoval fakt, že jsem musel ještě pozorovat okolí, protože nepřítel nemusel být jenom jeden.
Boj skončil nerozhodně v momentu, kdy jsem byl samotným Mizukagem odvolán na jinou misi. V tu dobu už ale byli šermíři zcela v bezpečí.
Účastník: Keigo Nakagami

A-1

Název:Kapitulace Iwagakure
Popis mise: Závěrečné dobytí a podmanění si Iwy. Když to řeknu bez okolků, prostě jsme tu vesnici vyrabovali a potlařovali případné vzbouřence a rebelanty, kteří se čas od času vyskytli. Konkrétně mě samotného přepadla "statečná domobrana", když jsem si zašel do uličky odskočit. Pokládal jsem bednu s železem, kterou jsem nesl k transportu a ty vykokové se na mě vrhli. Zpacifikoval jsem je, dal jim za vyučenou a donesl náklad až do Kri.
Účastníci: Keigo Nakagami a řada dalších shinobi z Kirigakure no Sato

S-4

Název:Odstranění Tsuchikageho
Popis mise: Útok na Iwagakure no Sato. Nejprve jsme se měli probojovat kolem hradeb, poté jeskynním komplexem, kde jsme narazili na tuhý odpor a hned na několik nepřátel a vše vyústilo, když se objevil Tsuchikage, jehož hlavu jsme měli přinést našemu Mizukagemu. Společnou pílí, spoluprácí a vytrvalostí se nám povedlo Tsuchikageho těla zabít a našemu Kagemu přinést hned několik jeho hlav. Samozřejmě, že se boj s takovýmto nepřítelem neobešel bez zranění, pro všechny to ale byla zajisté velice cenná zkušenost.
Účastníci: Keigo Nakagami a řada dalších shinobi z Kirigakure no Sato.

Název:Záchrana Mizukageho
Popis mise: Po skončení mise "Kapitulace Iwagakure" jsem dostal zprávu, že se z ní Mizukage-sama nevrátil. Okamžitě jsem zanechal to, na čem jsem momentálně pracoval a vydal jsem se ještě s jedním svým společníkem na místo určení, kde jsme měli Mizukageho-sama hledat. Naše kroky nás zavedli až k  jeskynnímu komplexu v Iwagakure no Sato, kde jsme se setkali s třetím a posledním členem této mise. Vstoupili jsme do komplexu a začali s pátráním. Nalezli jsme. Mizukage-sama byl připoután k jakýmsi pilířům, když jsme se přibížili, ze země vystopili naše kopie.
Po dlouhém a velice namáhavém souboji, při kterém jsem musel porazil své druhé já(což znamenalo dostat se za hranice svých sil, stát se lepším, než když jsem přišel do jeskyně), jsem byl vyčerpán fyzicky, ale hlavně psychicky. Prioritou ale bylo osvobodit Mizukageho-sama. To se podařilo až když moji dva společníci porazili své vlastní protějšky. Poté jsme vzali našeho Kage zpět domů.
Účastníci: Keigo Nakagami, Akuma Saito, Kenji Uesugi


Název: Obrana vesnice-vězení-
Popis: Dostal jsem za úkol bránit vězení před útokem Hakuei. Mizukage-sama se obával, že by se tam nepřítel chtěl dostat, osvobodit vězně a způsobit tak zmatek v centru vesnice. To jsem nesměl dopustit. Spolu s Hine Kuretou jsem tedy strážil vězení, proti útoku z venčí. To jsme se ale šeredně přepočítali.
Hineho pavuči z nenadání zaznamenali pohyb uvnitř věznice. Nepřítel se nějakým způsobem dostal dovnitř tak, abychom si ničeho nevšimli(posléze jsme zjistili, že ovládá techniku, která mu umožňovala se znehmotnit a tím pádem i procházet zdmi).
Zamaskoval jsem se pomocí Meiseigakure no Jutsu a vyrazil kupředu. Nepřítel ovládl naše ANBU, kteří hlídali ve vězení. Nezbylo mi nic jiného, než je vyřadit z boje, protože by neváhali a zaútočili na mě. Prostílel jsem jim stehna, snažíc se vyhnout tepně(což se povedlo ve všech případech a všichni ANBU nakonec přežili). Nějaký čas se mi podažilo držet si odstup a nepřítele odstřelovat(jednoho z nepřátel jsem dokonce zasáhl do srdce, ale nakonec se zregeneroval a začal trochu běsnit... prý něco jako Shindachi), nakonec ale stejně přišel čas mečů a tak jsem musel tasit a postavit se nepříteli tváří v tvář. Na pomoc mi po čase přišel i Hine.
Situace se vyostřovala, boj byl čím dál nebezpečnější a nakonec jsme se dostali do situace, kdy jsem musel krýt Hineho vlastním tělem, protože nepřítel použil rozsáhlou ohnivo-větrnou techniku, která měla smrtící účinky. Hine nakonec oslabené soupeře donutil ustoupit a svými mistrnými schopnostmi mi zachránil život. Vězni přežili a zůstali pod zámkem, ANBU taktéž, nepřítel opustil vězení.
Účastníci: Keigo Nakagami, Hine Kureta

Název: Pomoc pro Otogakure
Popis: Otogakure no Sato se dostala pod nepřátelský útok. Lady Otokage Reina Kana vyslala do Kirigakure no Sato jednoho ze svých draků s prosbou o pomoc. Lord Mizukage Kashike Kaguya okamžitě sestavil tým(jehož jsem byl členem) a spolu s námi vyrazil Otogakure na pomoc.
V popisu naší práce byla pomoc obrany Otogakure no Sato a hlavně zajištění jejího okolí, což jsme splnili.
Účastníci: Keigo Nakagami, Kashike Kaguya, Hirin, Akuma Saito, Kaori
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru