Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čo to je ?

+6
Ken Hiashi
Killunia
Faito Dansaku
Haru Iburi
Natao Hyuurai
Rokuro
10 posters

Goto down

Čo to je ? Empty Čo to je ?

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 10:30 am

Nechcem tu vyvolávať hádky, ale musím tu napísať svoj názor. Ide o ten ďalší útok Reiny a spol. na Kumo. Znova si Reina dovolila napísať k bráne bez toho aby počkala na odpoveď. Ako ten útok predtým .. jednoducho si podpálila bránu Kumo aj napriek tomu, že určite nie je z dreva čo je dosť logické. Rin má napísanú neaktivitu, tak nemôže postovať obranu, ale má ju napísanú, tak by ste prosím vás mohli počkať na ňu a na odpoveď, nie že si len tak niekto vojde do dediny. Prvýkrát som to dokázal prehliadnuť ale teraz to fakt nejde ..
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Aug 21, 2014 10:45 am

Tak isto sa musím sťažovať. Jak si to dovoluje vôbec? Haku ešte napísal v bráne, že cez ňu nemôže prejsť a ona si sama postuje kam sa jej zachce. Nepočká na nikoho kto by jej odpísal na obranu Kumo a už leze na iné miesto a ničí to. A zasa vtedy keď tu Raikage nebola! Ak ste tak tvrdé fórko tak jak je možné, že nebola potrestaná a toto znova urobila? To môžem aj ja teraz kľudne napísať, že som tam vbehol a povraždil celú jej jednotku..
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Haru Iburi Thu Aug 21, 2014 10:48 am

Však práve tentoraz ich už nechcem nechať odísť a určite jedného z nich sa pokúsim pri tom pokuse o útok chytiť. Predsa len dedina je PLNÁ Kumogakure no shinobi (NPC). K tomu, už predtým útočila, takže už je pripravenejšia, lebo už predtým Rin zvýšila hliadky a rozmiestnila viac Shinobi s tohoto dôvodu. Preto si myslím, že tentoraz xD bude aspoň niekto z nich chytený Very Happy.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 11:08 am

Ještě se přidám já:
Pokud někdo chce argumentovat tmím, že Haru nemá dostatečná práva na ovládání shinobi NPC, pak ať si stěžují mně:
[20.8.2014 18:52:53] ZiZi: Zdravím, môžem sa na niečo opýtať ? Very Happy
[20.8.2014 19:06:49] Phate: ano
[20.8.2014 19:07:52] ZiZi: útočia na kumogakure, som tam len zástupca Raikageho a mám byť aj budúci raikage. Myslíš, že sa na mňa budú hnevať keď použijem npcčka, ktorá sa budú snažiť obrániť dedinu ? Very Happy
[20.8.2014 19:09:58] Phate: vůbec ne
[20.8.2014 19:10:05] Phate: máš nevyšší šarži, proto používej NPC
[20.8.2014 19:10:39] ZiZi: xD Okey Very Happy lebo sa mi nechce len tak nechať ich útočiť na moju budúcu dedinu xD

Takže ano, já ho ujistil o tom, že je v právu a v právu ho i podpořím.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Haru Iburi Thu Aug 21, 2014 11:34 am

Inak potom, aby to všetko bolo dané trocha do poriadku. Reina nezaútočila sama od seba ale bolo jej to prikázané od Madaru. Very Happy Aj keď je pravda, že trocha mohla počať na reakcie, toto som sem dodať musel Very Happy, aby nebolo všetko to zlé len na ňu Very Happy Very Happy.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Aug 21, 2014 11:43 am

Je to všetko zlé len na ňu, Madara jej len dal príkaz na útok. Útok je v poriadku, ale útok musí mať hlavu aj pätu. Toto nebol normálny útok..
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Aug 21, 2014 11:45 am

Tu nejde o to prečo zaútočila .. v pravidlách je napísané, že sa má čakať na reakciu no nie? Ja sa tiež pôjdem pozrieť do Oto, napíšem si tam, že som len tak porazil ochranku pri vstupe a pôjdem ďalej .. to by bolo o ničom... Však by ma to ani nebavilo -_-"
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 21, 2014 11:45 am

To, že je Rin pryč, je buď náhoda, nebo to udělal Madara schválně.


Ale jestli chcete někoho zajmout, tak můžete mou postavu. Je to jen genin a proti ANBU nemá absolutně žádnou šanci. ^^ Vlastně by teď už měla být skoro mrtvá, pokud Reina nic neudělá... xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 12:14 pm

Rin se jasně vzdala postu kage. nový kage už měl být dávno vybrán a dosazen. Pokud vím, Rin je neaktivní týden.
Madara si vybral jednu ze dvou možných vesnic, vydal útok a proto je odpovědný za to, že jeho podřízení nedodržují pravidla? Myslím, že tohle je čistě spor toho, kdo pouršil pravidla, s tím, kdo se momentálně stará o vesnici.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 2:28 pm

Tak se do toho vložím i já. Je zajímavé jak umíte jen kritizovat.
Pokud jste si všimli a dali jste si tu práci, tak by jste viděli, že já čekala na odpověď u brány skoro celý den. V devět večer jsem přišla z práce  a ještě hodinu jsem na forku čekala na reakci (a musím dodat, že během té hodiny byli na forku aktivní dva lidi z Kumo což bohatě stačí k tomu, aby mi jeden z nich napsal, buď za sebe nebo za NPC). Kolem desáté jsem začala akci na náměstí, a pak teda postnul někdo z Kumo, což bylo už pozdě.

Pro Rokura: zkus číst ty posty pořádně. Já jsem bránu nevypálila. Jen jsem chemicky odstranila stráže a to ještě pod chameleoním jutsu Wink, tudíž beze svědků na začátku.  

Na reagování jste měli také dnešní den (útok měl původně trvat jen do včerejšího večera)

A za poslední, je zajímavé, že když se objevila stížnost byli hned všichni hráči Kumogakure aktivní, aby se k ní přidali, místo toho, aby si poradili s útokem na Kumo a psali tam.  Vy by jste měli být rádi, že Madara myslel právě na vás. Měli by jste nám za nějakou aktivitu ještě děkovat, protože jak jste si mohli všimnout, já jsem s útokem na Kumo nesouhlasila stejně jako mí spoluhráči a i oni čekali na vaši reakci....zamyslete se nad sebou.

A ještě budu hnusná a vrátím vám váš útok na mě a ostatní. Jak víte, že minulý útok jsem měla na svědomí já? Jak to víte herně? Pokud vím, celou dobu jsem měla na sobě mesaigakure no jutsu. Jediné, jak jste mě mohli poznat a to mnohý podle charů by jste ani neměli poznat, jsou ty zvířata. Ale rinnegan v tu chvíli měl i Tetsuya, v útoku na Kumo jsem ani jednou nepoužila nic, co by Reinu jako takovou prozradilo. Takže přesttaňte psát , že za minulý útok jsem stála já. Děkuji
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 3:04 pm

Reina Kana napsal:Dian vrhla ohnivou kouli přímo na bránu, která se vznítila a s ní i někteří co jí hlídali. To byl jasný signál pro muže s karavanou s hlasitým jekotem běželi do vesnice rozpoutat peklo.
(přesun celá karavana)
Tak prepáč že neviem čítať ...
Herne nevieme, že si to bola ty, vždy keď som hral za svoju postavu som tam nič nepísal o tebe...
Ja čakám za Kena na misií post aj týždeň .. To ako že sa mi nechce čakať, tak si mám napísať, že zabijem Hachibiho ? No problemo...
Moja postava je na misií, tak v Kumo nemám čo robiť a nemám právo na postovanie za Shinobi...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 3:50 pm

Rokuro, tahle věc byla zevnitř ven. Ale jinak máš pravdu. Při těchhle důležitých věcech se prostě čekat musí, případně se domluvit na Skypu a napsat to pod post.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 3:53 pm

Vznítila neznamená hořela. Ano podpálila jsem jí, ale jako signál k útoku, hodila jsem na ní ohnivou kouli = plameny = docela rána = někteří vojáci chytli Wink . Nikde už nebylo napsáno, že shořela. A už se k tomu nehodlám vyjadřovat jsou tu i jiný průsery než ty moje.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 6:10 pm

Umm, nechce se k tomuhle vyjádřit třeba admin?
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Aug 21, 2014 7:02 pm

"Pokud jste si všimli a dali jste si tu práci, tak by jste viděli, že já čekala na odpověď u brány skoro celý den. V devět večer jsem přišla z práce a ještě hodinu jsem na forku čekala na reakci" - Takže to ti vlastné dáva právo zničiť celú dedinu keď nikto neodpíše, však?

"a musím dodat, že během té hodiny byli na forku aktivní dva lidi z Kumo což bohatě stačí k tomu, aby mi jeden z nich napsal, buď za sebe nebo za NPC" - Kto konkrétne? Pokiaľ viem ja tak v Kumo hraje tak max 5 ľudí z toho sme boli traja mimo dediny Smile

"Na reagování jste měli také dnešní den (útok měl původně trvat jen do včerejšího večera)"
- Nie každý má čas sedieť za pc 24 hodín denne a neopováž sa mi povedať, že si jednu hodinku denne na post nájdeme..

"A za poslední, je zajímavé, že když se objevila stížnost byli hned všichni hráči Kumogakure aktivní, aby se k ní přidali, místo toho, aby si poradili s útokem na Kumo a psali tam. Vy by jste měli být rádi, že Madara myslel právě na vás. Měli by jste nám za nějakou aktivitu ještě děkovat, protože jak jste si mohli všimnout, já jsem s útokem na Kumo nesouhlasila stejně jako mí spoluhráči a i oni čekali na vaši reakci....zamyslete se nad sebou." - PRETOŽE SME BOLI VŠETCI AKTÍVNY HRÁČI MIMO KUMO! Ďakujeme ti božská Reina, že si sem dokráčala, zničila Kumo pričom si nečakala na odpovede a potom si odišla pričom si porušila pravidlá.. Útok na Kumo neodsuzujem, odsuzujem tvoje chovanie a písanie postov!

"A ještě budu hnusná a vrátím vám váš útok na mě a ostatní. Jak víte, že minulý útok jsem měla na svědomí já? Jak to víte herně? Pokud vím, celou dobu jsem měla na sobě mesaigakure no jutsu. Jediné, jak jste mě mohli poznat a to mnohý podle charů by jste ani neměli poznat, jsou ty zvířata." - Ty si normálna? Riešime tu tvoje postovanie, ako si robíš čo chceš. Je mi jedno či dedinu napadne Madara, Tobirama alebo Usama. Ide o to, že si spravila už druhý takýto útok na Kumo a porušila tie isté pravidlá!
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 7:37 pm

Tak podívej se, já nejsem někdo do koho se tady budeš navážet. Jestli to děláš u jiných prosim, ale u mě ne.

Narozdíl od tebe jsem aktivní hráč, který si jednu dvě chyby může dovolit.
Hraješ od poloviny dubna a máš tolik příspěvků kolik máš a mě tu budeš poučovat?

Jsi hrdina, když rozepíšeš každou mou větu a máš na ní svoje nejapné poznámky.
Nejdřív si zameť před svým prahem!!! Mě by třeba zajímalo, kdyby tvoje postava byla v mé situaci co by dělala, určitě by si poctivě čekal na každou odpověď a vše dělal podle pravidel? Polovina lidí tu pravidla občas poruší Wink

Já tě jen varuju, každý další tvůj urážlivý post bude smazán. Ať jsem krutá jak chceš, už ses tu vyjádřil dost a já se urážet nenechám na to jsem příliš hrdá!
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 7:46 pm

Takže my se tu budeme ohánět statistikama? To přece dělaj jenom děcka na WoTku...

Reino, to, že tu lidi porušujou někdy pravidla, není omluva pro to, žes je porušila ty. To, že se mezi hráči toleruje například to, že se nepoužilo kawarimi post před, je čistě na soupeři. Ale to, žes vnikla do cizí vesnice bez reakce nebo povolení, to se halt netolerovalo, protože je to mnohem větší přestupek.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Aug 21, 2014 7:48 pm

Tak teraz sleduj, budem sa do teba navážať Smile O Aktívnosti sa tu so mnou nehádaj, pretože postujem presne ako mám. No a čo, že hrajem od apríla a mám 84 príspevkov? Nevieš koľko rokov hrajem Textové fórka a aké mám skúsenosti, mám právo sa vyjadriť koľko a ako chcem. Áno, budem odpovedať na každú tvoju vetu aby som nemusel namáhať a vypisovať tu všetko. Drahúšik, ja som vlastni fórko kde sa toto dialo tiež, nevieš si predstaviť koľko neaktívnosti som riešil a podobne. Nikdy sa to však neriešilo tým, že som "zničil dedinu a potom odišiel ako nič". Raikage bola neaktívna, tak si mala napísať nejakému Adminovy/Kagovy aby ti zapostoval za obranu Kumo napr. Áno, presne to by som robil, niesom taký ako ty Wink Sere ma, že mne tu kontrolujú každú techniku do precíznosti (To mi osobne nevadí, štve ma to čo ide potom) a keď tu niekto 2x poruší pravidlo postovania tak sa nič nespraví a ešte sa tu pani chudinka Reina bude rozkrikovať a hovoriť aké je ona neviniatko Sad Ty ma tu varuješ? Chovaj sa ako človek a nebuď tu urážlivka ty pro hráčka. Máš silnú postavu tak sa aspoň tak chovaj! Nevyjadril som sa dosť, budem sa vyjadrovať dokiaľ sa toto nevyrieši! Pokiaĺ viem, tak len Admini majú právu mazať posty nie? Takže tu varujem teraz ja teba, uvedom sa a prestaň sa mi vyhrážať!
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Aug 21, 2014 8:26 pm

Tak a dost! Těch urážek už bylo přes příliš. Přestaňte se do sebe navážet. Celou dobu držíte hubu a najednou se začnete navážet všichni do jednoho člověka? Jak ubohé. Měli by jste se za sebe stydět. Každý udělá chybu a nebo něco přehlédne, ale to není důvod pobuřovat ostatní proti jednomu člověku a zesměšňovat ho na veřejnosti. Kdykoliv se něco založí v této sekci nějaký topic, hned je z toho třetí světová. Když se vám něco nelíbí a je to něco vážnějšího vyřiďte si to po skype, PM, FB, klidně i osobně. Mě je to jedno jak si to vyřídíte, ale nezatahujte do toho celý fórum. Měli jste případně zajít za Assassinem, který už opět zasedl za své křeslo v hlavní pozici a pořešit to s ním. Né, vy jste to museli řešit tímto způsobem aby jste se zviditelnili. Je mi jasné co bude následovat po dopsání tohoto článku. Teď budu opět kritizován já, je mi to jasné. Člověk, který se postaví za utlačovaného a káže mnohem lepší řešení je zlo. Zamyslete se prosím nad sebou a už do tohoto topicu nepište. Ono se to vyřeší i bez těch veřejných pomluv a urážek. Pokud tato hádka skončí tímto postem, bude to nejlepší co se mohlo stát. Děkuji za to, že jste si tent článek přečetli a snad pochopíte, že tímhle způsobem jakým se tu řeší věci se to jen zhorší.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 8:27 pm

To už by stačilo...
Reina porušila pravidla, bude jí uděleno napomenutí, ohromné varování.
Udělala chybu a moc dobře si to uvědomuje. Byla sjednána náprava...Konec tečka. Možná by si někteří mohli uvědomit, že na fórum se chodíme zabávat..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Aug 26, 2014 8:27 pm

Považuji za svou povinnost se k tomuto tématu vyjádřit, přestože pro ostatní zůstane nadále uzavřené. Jako Raikage jsem Kumogakure no Sato svého času pozvedla na druhou nejaktivnější vesnici na tomto fóru a to především díky skvělým hráčům, kterým také tímto děkuji za to, že se naší vesnice a i mé Rin zastali. Tak to má být, přestože byla použita silnější slova, než si téma zasloužilo.

Prvně se vyjádřím k tomu, proč jsem se vzdala své vesnice a tím ji dostala do této situace. Neměla jsem čas. Celé dny jsem trávila na brigádě, sem tam jsem byla u babičky (která už je v tom věku, kdy musím být vděčná za každou chvíli s ní, protože každá může být poslední) a tak jsem se rozhodla, že nechci nechat svou vesnici překonávat hlášenou i nehlášenou opakovanou neaktivitu Raikage. Byl zvolen nový Raikage, který se ale ve hře má objevit až po misi, která ho uvede. Trestem pro mojí postavu je menší psychická újma, která měla navíc okořenit hru.

Když jsem byla ještě jako Raikage pryč, objevil se ale útok na mou vesnici. Nikdo mě na něj neupozornil PM ani zprávou na Facebooku, dokonce i když na mě má většina adminů i Reina telefon, facebook, Skype a dokonce i blogovou adresu. Přešla jsem to beze slova a dala jsem to za vinu své vlastní neaktivitě. Teď to vidím jako hrubost. O to více mě to mrzí od přítelkyně, která u mě i trávila prázdniny.

Druhý útok, kvůli kterému se objevilo toto téma, přišel stejně jako předtím. V době, kdy jsem byla pryč. Mise, po které má být zvolen nový Raikage, zbrzdila aktivitu celé vesnice a proto jsem byla neaktivní i já i předtím, než jsem nahlásila svou takřka čtrnáctidenní neaktivitu. Nemohla jsem odpovídat Crystal, jelikož už nejsem Raikage a nemám tak právo (a ani nechci) psát za radu vesnice. Proto jsem přestala v kanceláři odepisovat a čekala s tím na dobu, kdy bude mise u konce. Že potom Haru napsal, že jsem nezvěstná, to mu nemohu zazlívat, o mých plánech nevěděl. Zmatek, který k tomu vedl, navíc zdaleka nezpůsobil on.

Pokud se dobře pamatuji, Crystal byla v kanceláři v době, kdy jsem přestala odpovídat a čekala na konec mise, abychom mohli zvolit nového Raikageho, což byl ostatně důvod její návštěvy. Najednou se pak uprostřed náhlého útoku objevila někde jinde bez toho, abych někde viděla přesun a psala, že přebírá vedení nad vesnicí. Ani tentokrát mi nedošla jediná PM, jediná zpráva. Ani jediná pozdější omluva či vysvětlení. Přestože jsem se vzdala své pozice, stále jsem vykonávala funkci Raikage než se měl objevit Raikage nový. Měla jsem tedy stejně jako předtím na slušnou zprávu žádost. U brány jsem ale kvůli neaktivitě odpovědět nemohla a většina shinobi byla na dvou aktuální misi nehledě na to, že to nebylo v jejich pravomocích.

Považuji celou tuto situaci za hlubokou urážku své postavy i své vesnice a za nezacelitelnou ránu na dlouholetém přátelství. Přesto nebudu používat silná slova a žádat o nápravu. Je třeba si uvědomit, že by to Kumogakure mohlo jen víc poškodit. Děkuji Assasinovi za rozseknutí tématu a za možnost sem ještě dopsat svůj názor a vysvětlení. Vše končím ještě jedním poděkováním. Kumogakure přežije i tyto dva nečekané, podlé útoky, když má tak skvělé hráče! A snad mohu prozradit, že brzy již bude mít i skvělého Raikageho.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Čo to je ? Empty Re: Čo to je ?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru