Yotsuki Sorata

Goto down

Yotsuki Sorata

Příspěvek pro Yotsuki Sorata za Fri Aug 22, 2014 1:17 pm


Meno a Priezvisko :
Sorata Yotsuki

Hodnosť :
Anbu

Dedina :
Kumogakure

Vek  :
22  

Narodenie :
11.7

Pohlavie :
Muž

Klan:
Yotsuki


Elementy:
Suiton , Raiton

Kekkei genkai:
Ranton

Vzhľad :
Sorata je urastený muž, ktorý meria 195 cm a váži okolo 90kg. Má vyšportovanú postavu, čo si všimnete hneď, ako ho uvidíte. Má tmavohnedé vlasy, ktoré má ledva po ramená. Zvyčajne na sebe nosí tradičné oblečenie, ktoré je v Kumogakure všetkým známe. Ak nenosí masku, tak na čele nosí taktiež čelenku, ktorá prináleží  dedine. Má svetlohnedé oči, ktoré idú až do jemne oranžovej farby.


Charakter :
Sorata bol už ako dieťal rozvážny jedinec s logickým a pragmatickým prístupom k životu. Vzal si k srdcu racionálny a praktický prístup k situáciám. K ľudom sa  správa láskavo a starostlivo, ale nieje naivný, takže vie rozlíšiť,  ku komu sa tak správať môže. Je to charizmatický človek, ktorý má zručnosti v rokovaní, ktoré pobral od svojho otca. Je to múdry a bystrý muž, ktorý sa snaží konať pre dobro svojej domácej dediny.

Štýl boja :
Sorata je zameraný hlavne na ninjutsu, keďže v boji pomerne často využíva svoje kekkei genkai. Taktiež má pomerne veľmi dobré znalosti v užívaní pečatiacích techník. V boji s blízka sa skôr spolieha na svoju silu a rýchlosť, než na techniku boja. Za svoje najmocnejšie zbrane teda pokladá vlastné telo. Vďaka svojej neobyčajnej postave sa môže pýšiť neuveriteľnou odolnosťou, porovnateľnou dokonca aj s bývalými raikage. Nejaké špeciálne, ako katana, meč alebo ihlice nepoužíva, keďže si vystačí s obyčajnou výbavou, akou sú shurikeny, kunaie, výbušné lístky a pod.

Životopis :
Sorata sa narodil v malom klane, ktorý vlastnil mocné kekkei genkai zvané Ranton.
Tento klan sídlil priamo v strede mocnej Kumogakure no sato, ktorá je známa svojou vojenskou silou. Aj keď je tento klan vplyvom pomerne v úzadí cez obdobie vojen a konfliktov je veľmi prospešný, pre ich precízne techniky. Klan nebol rozdelený na hlavnú a vedľajšiu vetvu, lebo vzácne kekkei genkai sa objavovalo výnimočne a preto, každý člen, ktorý ho ovládal bol vždy automaticky vyššie postavený a mal vyššiu prioritu v oblasti vyučovania a tréningu. Sorata sa narodil do rodiny, v ktorej mal ešte ďalších dvoch súrodencov. Jedného staršieho brata a sestru ani u jedného z nich sa schopnosti pokrvnej línie neobjavili, lenže uňho samotného áno. V ich časti rodiny to bol prvý člen, ktorý ju mal, preto naňho boli kladené už za mlada veľké nároky. Bol premiestnený z rodného domu do časti, kde boli tí výnimoční, ktorí boli trénovaní v používaní kekkei genkai. To, že mali tento tréning neznamenalo, že vynechali akadémiu. Museli zvládať nielen úlohy, ktoré mali pridelené tam ale aj tie doma. Sorata to nikdy nebral, ako nejakú príťaž, bol to preňho dar, ktorí hodlal využiť pre dobro svojej rodnej dediny a rodiny, aby naňho mohli byť hrdí. Nikto nevedel povedať,  či mal talent v krvi alebo to bolo tým, ako tvrdo trénoval, lebo na akadémii mal vynikajúce výsledky a doma to zvládal taktiež na výbornú. Genínskou skúškou sa dostal bez problémov, no jeho život nepokračoval, ako u obyčajného genina. Pravda, že plnil misie, ako všetci ostatný ale netrénoval na chuuninskú skúšku ale priamo sa zameral na post Anbu. Jeho rovesníci už prešli minimálne cez dve skúšky, na ktorých on nebol, lebo sa stále pripravoval a on sám si ešte nemyslel, žeby zvládol post anbu, no jeho rodičia mali stále veľké nároky, takže sa na ňu musel prihlásiť. Bolo to veľmi ťažké a vyčerpávajúce výberové konanie ale jeho schopnosti predčili aj jeho samotné očakávanie a dostal sa do programu, ktorý mal vytrénovať nových anbu do služieb Kumogakure. Výcvik bol veľmi náročný a pomerne dlhý, lebo si myslel, že bude trvať kratšie. No pripravili ich naozaj takmer na všetky možné situácie a naučili ich tam všemožné taktiky a postupy, s ktorými sa môžu behom svojho nebezpečného života stretnúť. Sorata splnil naozaj veľa misií, ako Anbu a taktiež sa mu na tomto poste naozaj veľmi páči. Aj keď sa uňho preukázali aj vodcovské schopnosti a možnosť riadiť aj diplomatické stretnutia držal sa tohoto svojho postu.  Tentoraz ho ale čakala veľmi dôležitá úloha. Do Kumogakure prišiel klon Jounina Haruho Iburi, ktorý prišiel po pomoc, lebo potrebovali zapečatiť 8 ocasého démona, ktorého nemohli skrotiť a dokonca sa tam objavil aj veľmi silný nepriateľ, s ktorým práve teraz bojujú. Sorata vyráža z dediny pozrieť sa svojmu osudu do očí zo snahou zachrániť svojich kolegov, ktorí majú problémy. Taktiež zo sebou zobral pečatiacu nádobu do ktorej musia tohto rozbesneného démona zapečatiť, aby ho mohli navrátiť opäť do dediny, kam patrí.


Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4.5
Genjutsu - 0.5
Inteligence - 4
Síla - 4.5
Rychlost - 5
Chakra - 3
Ruční pečetě - 3.5

Techniky :
Ranton Ōgi: Rankiryū  - S
Ranton: Reizā Sākasu - A
Tekkō Fūin - A  
Ranton: Raiunkūha - B
Suiton: Mizurappa - C
Fūin Fuda no Jutsu
Fūin Fuda Kekkai
Raiton: Denkō Noroshi - D
Shunshin no Jutsu - D
Techniky akadémie - E


avatar
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yotsuki Sorata

Příspěvek pro Assasin Senju za Tue Aug 26, 2014 1:27 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yotsuki Sorata

Příspěvek pro Yotsuki Sorata za Wed Nov 18, 2015 1:07 pm

Pokračujem.

_________________
Techniky + Body:

http://nsgo.forumczech.com/t876-yotsuki-sorata?nid#23851
Rariatto
Heddo Batto
Ink Creation
Sumi Bunshin no Jutsu
Fūinjutsu: Okutopasu Hōrudo
Takoashi Bunshin
Tailed Beast Chakra Arms
Bijū Hachimaki
Bijūdama
Renzoku Bijūdama

Kekkai: Tengai Hōjin

Body :
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4.5
Genjutsu - 0.5
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3.5


avatar
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yotsuki Sorata

Příspěvek pro Goku za Sun Mar 06, 2016 9:45 am

Platí to isté, po edite napíš.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yotsuki Sorata

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru