Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Konohy

+56
Haki
Hodnostári
Minako Nara
Natsuki Uzumaki
Shizuka Yoru
Ryutaro Shizeki
Nara Shigure
Akemi Kagayaki
Airis Shiroyaki
Kisuke Uchiha
Yaeko Uzumaki
Soshi
Hana Ichiro
Yuri Sarutobi
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Akuma Saito
Ghepard Haybushi
Sajin Yatoshi
Hyuuga Mikomi
Hiroyuki Tooya
Natao Hyuurai
Hiashi Hyuuga
Sakura Haruno
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Senju Maro
Shinobi
Lucy Shiro
Hirin
Seishin Yuna
Katashi Souta
Saya Uchiha
Senji Kamiuru
Crystal Takaishi
Raiki Senju
Tor Vizsla
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Rokuro
Kaiji
Sabaku no Aiko
Tobiru Senju
Hitomi Yamada
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Kairi Utsushi
Hyūga Fū
Yorimi Sonoe
Goku
Hikaru Hyuuga
Faito Dansaku
Kashike
Uzumaki Allii
Assasin Senju
60 posters

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Ulice Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Ulice Konohy - Stránka 17 Nar-konoha-street1
Ulice Konohy - Stránka 17 Nar-konoha-street2
Ulice Konohy - Stránka 17 Konoha-600x449

Noční Konoha ^^ xD
Ulice Konohy - Stránka 17 Night_in_konoha_by_orangebox01-d3bkhes

Menší ukázka toho, co naleznete na hlavní třídě v Konoze:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Mon May 12, 2014 6:52 pm

Když onen Uchiha vstal, provrtávala jsem ho pohledem do té doby dokud neodešel z restaurace. Byla jsem velice ráda, že mě napodruhé poslechl, protože Muri byl vážně neklidný a neváhal zaútočit. Jakmile byl Kisuke tedy pryč, lehl si zas klidný zpět na zem, jen občas ke mě pohodil hlavou dožadujíc se dalších kuliček danga.
Pousmála jsem se na Mara, který se mě předtím pokoušel bránit a v duchu jsem děkovala Inu, že ho onen Uchiha nechal být. Přeci jen Maro byl oproti němu pěkný prcek. "Takže rád zachraňuješ ženy v ohrožení?" Zeptala jsem se ho pobaveně s pozvednutým obočím. Tímhle si Murasakiho získal ještě více. Slova, která jsem pronesla neměla vyznít nijak flirtovně, i když by to ten malý klučina mohl tak pochopit. Podle jeho předešlých slov to vypadalo, že se mě pokouší sbalit, a já jen doufala, že ví že u mě nemá šanci. Vždyť byl o hodně mladší než já.
"Dáš si ještě dango?" Optala jsem se po chvíli trochu zvědavě poté co jsem zjistila, že většina předešlého danga zmizela v mém a Muriho žaludku. Pokud Maro souhlasil objednala jsem další, pokud nechtěl už jsem nic neobjednávala. Chystala jsem se za chvíli domů, přeci jen už se připozdívalo a Murasaki byl docela unavený, a pokud jsem ho nechtěla táhnout po ulicích jako nějakou hračku po zemi, měla bych vyrazit co nejdříve. Ovšem Maro byl zas docela skvělá společnost, hlavně s ním byla sranda a já si nepamatovala kdy posledně jsem se tolik nasmála.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Mon May 12, 2014 8:09 pm

"Co by si beze mne dáma v nesnázích počla?" Vypadlo ze mě okamžitě, když se Shisen otázala, zda-li chci být jejím rytířem na bílem koni. Alespoň takhle jsem to pochopil. Byl jsem ještě mladý. Nedocházelo mi, že ne každý po sobě letí ihned na první schůzce. Může to totiž trvat i nějaký ten čas, kdy mi Shisen bude mé city k ní opětovat. Já jsem však v tomhle ohledu byl poněkud zbrklý, protože jsem jednal dřív než jsem přemýšlel, a tak jakmile se mě zeptala, zda-li nechci další dango, nechal jsem se doslova unést svými pocity XD : "Ty snad máš chuť na jídlo? Pojď... neotálejme! Jsme pro sebe jako stvoření!" Proč jsem začal jednat takhle, že by tohle zapříčinila Shisenina otázka, kterou mi nepřímo sdělovala, že jsem její rytíř na bílem koni? Naštěstí jsem byl velmi všímavý člověk, takže jsem její obavy o tom, že by to neklapalo kvůli našemu věku, vycítil včas. "Na věku nezáleží... hlavní je přece to, co oba cítíme." Mluvil jsem vážně svůdně, romanticky etc. No a čistě náhodou zde v restauraci začali hrát píseň pro zamilované XD. 
Napínavě jsem očekával její odpověď. Doufal jsem, že se neodhodlá mi zlomit srdce. Na věku vážně nezáleží. Já bych se snažil. Dělal ji večeři. Chodil do práce a živil rodinu. Měli by jsme děti. Vše by bylo jako z pohádky, a tak by jsme to mohli ukončit hláškou: A žili šťastně až na věky...

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Tue May 13, 2014 3:44 pm

Trochu jsem se pousmála na Mara a napila se svého čaje, který byl už poměrně studený, ale co. Od usmívání mě už začínali bolet koutky a tváře, ale tu chvíli, kterou jsem tady ještě  hodlala strávit se usmívat vydržím. Podrbu Muriho hlavu, která se mi zničeho nic objevila na klíně. Jeho smutnému kukuči jsem nemohla odolat, jenže dango tady nebylo takže jsem mu věnovala jen úsměv a pokrčila rameny. Musel to hold vydržet až domů, tam se ještě na jí, pokud tam tedy dneska dojde.
Rozhodně jsem nečekala, že má otázka ohledně danga vyvolá u Mara takový dotaz, takže jsem jen rychle zamrkala a na suchu polkla. "Docela na to jídlo chuť mám," prohlásila jsem po chvíli trochu vyhýbavě. Nervózně jsem párkrát zaťukala prsty do stolu načež jsem se opět pousmála. Nějak jsem totiž nevěděla co na jeho slova odpovědět a do toho ještě začala hrát ta hrozná hudba!
"Maro vždyť tobě je tak dvanáct a mě je dvacet je to rozdíl osmi let," broukla jsem k němu trochu vyčerpaně. Rozhodně jsem nechtěla jít za mříže kvůli pedofilii či něčemu podobnému. Vždyť by to klidně mohl být můj mladší bratr! "Měl by jsi si najít přítelkyni, která bude v tvém věku," pronesu poté vážným hlasem a na svá slova ještě kývnu. Nechtěla jsem mu nějak ublížit, byl vážně roztomilí a tak, ale v tuto chvíli jsem ho brala spíše jako svého mladšího bratříčka. Podle mě vypadal hodně zranitelně, i když to tak nevypadalo. "Měj se Maro, určitě se ještě uvidíme," hleděla jsem na mizejícího chlapce a chvíli na to jsem odešla taky.
>> Pryč


Naposledy upravil Inuzuka Shisen dne Tue Jun 03, 2014 12:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Tue May 13, 2014 5:43 pm

Ach ne! Stalo se to opět! Nejspíš jsem vážně vyšel ze cviku. Nejprve mě odmítla Hana, nyní dokonce i Shisen. Co jsem dělal špatně? Jak takhle můžu Seitovi pomoct s Lucy? Nedokážu přece sám nikoho sbalit! Byl jsem v rozpacích. Nevěděl jsem, co si mám myslet. Byl jsem si tak jistý tím, že Shisen ke mě cítí to samé. Žel, jsem se spletl, čím jsem se podle mě i před Shisen ztrapnil. Možná tomu neuvěříte, ale tohle bylo poprvé za dlouhou dobu, co jsem si připadal trapně. "Baka..." Pomyslel jsem si, bouchajíc se rukou do čela. Tohle nebylo možné. Nikdy v životě jsem neměl až tak nepovedený for. Měla se do mě zamilovat, a Já jsem ji měl pak dát kopačky. Pak jsem měl vysmáty přijít za Seitem a začít ho zaučovat, jak se balí holky. Místo toho... jsem selhal. Nakonec to dopadne tak že Lucy s tím podivných chlápkem, který stíhá svého bartříčka, odejde a už se nikdy nevrátí! Dneska jsem měl opravdu špatný den. To by člověk nevěřil, co se může stát ani ne za pět minut (jídlo, rande-> rande ne, láska-> láska ne, dango-> pes-> hlad, Já-> milovat-> smutný, Shisen-> hladovějící-> najezená, pes-> pořád hladový... jeden by se v tom začal ztrácet). Myslel jsem si, že se zde rozpláču, ale to jsem nemohl dopustit... Já jsem byl legendární Senju Maro a legendy nikdy nepláčou! Mírně jsem si odkašlal a smutně k Shisen promluvil: "Je mi to líto... už se připozdívá. Možná jednou najdeš tu blechu, která Ti ukradla ty opravdové city, které ke mě cítíš. Jak se tak stane... nemusíš se mi omlouvat a říkat, že si to tak nemyslela, protože Já to chápu... blechy jsou zrádná stvoření." Jakmile jsem tohle dořekl, postavil jsem se, ještě jednou se smutně na Murasakiho a Shisen podíval, a pak se vydal pryč.

Přesun

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 02, 2014 10:04 pm

Pomalym krokem jsem dosel ke stanku s Dangem kde sedela Shisen a murasaki.(pokud tam jsou) Kterych jsem si ani nevsiml. Sedl jsem si dopredu a objednal dango a caj. Pri cekani na dango sem si prohlizel dokument ktery ze me delal Jounina. Moc se mi nechtelo tomu verit ale spise jsem nemel v planu to nikde prohlasovat. Nemel jsme duvod  teda pokud mi neprideli tym nebo me do nejakeho neprideli. Nakonec mi prinesly dango i caj. dal jsem si jednu kulicku do ust a dlouho ji prezvikoval a tak to trvalo dost dlouho. NAkonec jsem dopil caj a pak tam jen tak dale vysedaval.
o par hodin pozdeji

Nakonec jsem se rozhodl udelat to po cem jsem touzil hodne dlouho. A to zjistit co se stalo s mou rodinou. Jedine co jsem se dovedel ze jejich dokumenty jsou prosne tajne takze bylo na case se jsi zjistit co se stalo uz jsem nebyl dite a ani jsem nemel v planu jenom tak ustoupit preci jen dokumentace a prisne tajna to neni normalni?
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jun 08, 2014 7:36 pm

Pomalou chůzí jsem šla po ulicích Konohy a přemýšlela nad spoustu věcma. Teď jsem nebyla už jen kunoichi. Jsem matka dvou dětí, které mají i otce. Všechno se to zdálo úplně jiné. Moje myšlenky se změnili. Dřív jsem tudy chodila a přemýšlela, jestli se ten den někde ulít v baru, nebo jít na misi. Dnes jsem přemýšlela jak strávit den s dětmi a...Kisukem. To bych ho ale taky musela nejdřív najit. Povzdechla jsem si, zastavila se na místě a rozhlížela se do všech stran. Přece se nemohl jen tak vypařit, ne?
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jun 08, 2014 7:51 pm

Vypadalo to jako dost šťastná náhoda. Ona hledala mě a já ji, a našli jsme se. "Nazdár" Křikl jsem když jsem ji spatřil a byl už kousek před ní. "Mám překvapení" Ukázal jsem ji ruku na které byla čelenka konohy. "Jsem volný" Řekl jsem s úlevou v hlase. "Už oficiálně nejsem nukenin, ani zločinec" Usmál jsem se a hned ji políbil.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jun 08, 2014 8:00 pm

Když se za mnou ozval hlas, který jsem dobře znala, s úsměvem jsem se na něj otočila. Docela jsem se bála, s jakou novinkou zase přišel. Ale když mi ukázal čelenku Konohy a řekl vlastně to, že Assasin ho přijal za vlastního shinobi z Konohy, vykulila jsem oči a nevěřícně na něj začala koukat.
Z mého záseku mě vysvobodil až jeho polib, který jsem mu po chvilce s rozesmátím opětovala. Objala jsem ho okolo krku a zasmála se.
"Nikdy jsem nepochybovala o tvém šarmu, gratuluji, spolu shinobi." Dala jsem mu ještě jednu letmou pusu a chytla ho za ruku s tím, že jsem se mu podívala do očí. Bylo to...všechno tak moc jiné.
"Nikdy bych nevěřila že to řeknu, ale...Co takto jít domů? Mám docela hlad, něco bych ukuchtila." Usmála jsem se. Navíc mě i zajímalo, jestli děti už spí. Je lehčí je krmit nutrilonem, než bolestné kojení, které mě stejně nemine, ale vyhýbat se tomu prozatím mohu. Jeho ruku jsem sevřela ještě pevněji a druhou rukou ho vzala lehce za límec, čímž jsem si ukradla ještě jeden jeho polibek.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jun 08, 2014 8:15 pm

Neveřícne sem se ni podíval a zvědavě natočil hlavu na stranu "Ty že budeš vařit ?" Uchechtl jsem se. "Tak to musim vidět" A vyplázl na ni jazyk. Byl jsem rád že ji můžu zase popíchnout. "Chyběla si mi" A hned po téhle větě následoval polibek.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jun 08, 2014 8:19 pm

Ironicky jsem nastavila svůj uražený pohled a píchla ho do břicha.
"Jasně že jo. A nedělej ten svůj překvapený výraz. Ty budeš vařit taky." Tentokrát jsem se zasmála já a polibek si vychutnala.
"Však ty mě taky. Tak pojď, nebo umřu hlady." Svoje prsty jsem sepla mezi ty jeho a pomalejší chůzí jsem šla v jeho blízkosti směrem k domu.

Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Jun 11, 2014 7:19 pm

Od Lucy jsem zamířil na nejrušnější místo v Konoze. Přemýšlel jsem kam půjdu, kde seženu lidi co by bojovali za mou věc ? Jedno bylo jasné, zde zůstat nemůžu. Cit k Lucy mě oslaboval, a já musel být silný. Dal jsem slib.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Jun 12, 2014 4:38 am

Viedla som Nataa na jedno z najrušnejších miest v Konohe. Sústredila som sa na Kisukeho chakru, ako som najviac mohla. Medzitým som Nataovi z diaľky ukazovala rôzne pamiatky. Najkrajšou snáď boli Hokage Monumenty, ktoré vyobrazovali všetkých vodcov tejto krásnej dediny. Zaregistrovala som, že Kisuke je blízko. Prudko som zastala a rozhliadla sa. Bolo ťažké nájsť ho medzi tou húfou ľudí. Ale nakoniec som Ho našla, aspoň myslím, že to bol on. Objavila som sa za ním. "Kisuke?" Oslovila som ho.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Jun 12, 2014 5:13 am

Cítil jsem zvláštní pocit. Nedokázal jsem říct co, nebo kdo ale byl blízko. Najednou se za mnou šustlo a někdo promluvil. Reflex mi rozkázal sáhnout po jedné z vrhacíh dýk připevněných na rameni. V otočce jsem jí ho dal pod krk. Až když jsem si uvedomil že kdo to vlastně je dýku jsem schoval. "Yuna ?" Nečekal jsem na odpověď a hned ji objal, věděl jsem to.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Jun 12, 2014 6:53 am

Keď mi priložil prudko dýku k hrdlu, schytila som mu zápästie a nebyť toho, že ho poznám, okamžite by som mu ho zlomila. Potom som jeho ruku pustila a objatie mu opätovala. Ten trd mi chýbal. Predsa len sa poznáme odmalička a prežili sme spolu celé detstvo. Čo tu robíš tak sám? Kde si nechal Lucy? Nadvihla som obočie, keď som ho pustila a usmiala sa naň. A inak, Natao, toto je Kisuke. Kisuke, toto je Natao. Predstavila som ich. Priviedla som ho sem, lebo si musí oddýchnuť, a ja tak isto. Navyše som ťa chcela vidieť, dlho sme sa nevideli.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Jun 12, 2014 7:38 am

Pousmál jsem se když jsem viděl že její reflexy taky nejsou pozadu. "Jsem rád že si tady, chyběla si mi. A to je nějakej novej oběv ?" zeptal jsem se a pak slyšel její otázku ohledně Lucy, nevěděl jsem co odpovědět. Řekl jsem tedy jen že jsme se rozešli
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Jun 12, 2014 1:25 pm

Kráčal som Konohou a snažil sa nájsť niečo čo by sa mi aspoň trochu zapáčilo. Moc som neliboval v pamiatkach a tak som potom Yune naznačil že ma žiadne kamenné tváre ani iné veci nezaujímajú. Čo ma zaujíma sú zničené a pochmurné miesta kde je kľud a samota. Predsa len som si niečo zažil a jedno "priateľstvo" zo mňa hneď neurobí super čuper optimistickú osobu. Až potom sme zastavili pri tom chlapovi ktorého prekvapila zo zadu. To mi pripomenulo Kuna, teda Kena či jak sa volal. Využíval nejakú teplú portovaciu techniku, teda aspoň myslím. Po tom predstavení v ktorom sa chceli "zabiť" od lásky som pristúpil a kývol rukou Kisukemu na pozdrav. Až vtedy som si všimol že je z klanu Uchiha. Konečne ma niečo zaujalo. Je tu niekto úrovni Jounin/Chunnín z Uchiha klanu? Spýtal som sa, už som si chcel vyskúšať silu klanu Uchiha. Alebo aspoň niekto s kým by sa dalo bojovať.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Jun 12, 2014 3:35 pm

Prižmúrila som oči na Nataa a strelila mu jednu po hlave. Pffff, aspoň sa tvár, že ťa to zaujíma. Prižmúrila som naňho vražedne oči a potom sa uškrnula. Ale nie, povedz mi čo máš rád, a ja ťa tam zavediem. V Konohe je prakticky všetko. Rozhliadla som sa. Ale prestaň s tými poznámkami. Nie, nie, mám ho len na starosť, nechcel sa vrátiť do nemocnice, tak som ho vzala sem, nech sa trošku pozoznamuje aj s inými dedinami. Ale jeho to zjavne nezaujíma, pffff. Založila som si ruky na hrudi, našpúlila som pery a natočila hlavu na stranu, čo znamenalo len jediné - urazila som sa. Len tak z ničoho nič. Zaujímavé, že som sa neurazila už skôr. Ale čo už. Bolo mi ľúto, že sa Kisuke rozišiel s Lucy, ale tak čo už. Aj také sa stáva, u neho až podozrivo čisto, ale to som teraz riešiť nemienila.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Jun 12, 2014 4:07 pm

Pousmál jsem se nad Yuniinou reakci a podíval se na jejího svěřence "Neznám žádného Uchihu tohohle ranku... schopnostmi bych tam ale zařadil většinu Uchihů, neoběvili totiž pravou moc našeho kekkei genkai." Snažil sem se o milý úsměv. "Mám hlad, nezajdeme někam na jídlo ?" Zeptal jsem se a upravil si kápi.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Jun 12, 2014 10:54 pm

O tom to ale je, mňa nezaujíma nič. Povedal som podráždene a rukou som si prešiel po vlasoch. Konohagakure no sato, mala by to byť jedna z najsilnejších dedín sveta, ich najväčšia zbraň, klan Uchiha. Zaujíma ma čoho by bol priemerný Uchiha schopný, v našej dedine sa toho tradovalo veľa. Zatiaľ som ale neuvidel nikoho kto by ma nejako zvlášne ohúril. Chuť pre boj sa mi pomaly vracal, vedel som ale že by som nemal v žiadnom prípade využiť svoj čierny piesok. Stále neviem ako na tom som s psychikou a ako by moja hlava zareagovala na nejaký podnet a vybuchnúť v Konohe by sa mi vážne teda nechcelo. Ešte že som si zobral tabletku proti veľkému návalu emócii. Tieto tabletky sme dostali pokiaľ sme mali obetovať niekoho z jednotky alebo mučiť. Dosť to teda pomáhalo. My sme už v Kumo jedli. Povedal som a pozrel sa na Kisukeho. Nosiť kapucňu v dedine? Mal som na jazyku nejakú uštipačnú otázku, ale pre dobro priateľstva a Yuninej ľavej ruky ktorá by mi určite rada ďalšiu vlepila som ostal ticho. To mi pripomenulo že by som rád videl schopnosti Yuny, ak teda nejaké má. Vravela predsa že je len lekársky ninja.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Jun 13, 2014 6:20 am

"Och, s ním to bude ešte ťažké." Zjavne bol náladový, predtým sa tak tešil a teraz...Teraz ho zaujímalo len to, akí silní Uchihovia sú. Povzdychla som si. Nemienila som sa k nemu vyjadrovať, sadla som si na lavičku a zahľadela sa niekam do blba. Asi mi to ide fakt strašne, som predsa ANBU. Mám pocit, že sa už do ľudí absolútne nevyznám. "No neviem, ako povedal Natao, jedli sme. A vzhľadom k tomu, že si Natao chce zabojovať s Uchihom, mohli by ste si dať cvičny súboj, nech nám to vyhladne všetkým."
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jun 14, 2014 8:40 pm

Povzdychl jsem si, opravdu jsem měl hlad. Když Yuna vypustila poznámku o souboji zpozorněl jsem. "Nemyslím si že by to byl dobrý nápad.. nedokážu se držet v souboji zpátky." Opravdu to nebyl dobrý nápad.. je hodně málo lidí co dokáži držet krok s Eternal Mangekyou Sharinganu. "Jestli chceš riskovat jeho život.. je to na tobě Yuno." Podíval jsem se na ní. Doufal jsem že to zamítne, nechtělo se mi bojovat s nízkým rankem. Vím že rank neurčuje schopnosti, ale většinou se od nich odvíjí a toho kluka jsem netipoval více než na tokubetsu Jonina.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Jun 17, 2014 9:20 pm

Docela som sa naštval keď vyslovil tieto dve vety. Upriamil som svoj postoj a poriadne sa mu zahľadel do očí. Bolo mi jedno či tam mal Mangekyo Sharingan alebo Rinnegan. Strach zo sily som nikdy nemal.Či chce riskovať môj život? Snáď o svojom živote rozhodujem sám nie? Povedal som dosť naštvane, nenávidel som namyslených ľudí. Čo si za shinobi keď sa nedokážeš kontrolovať v boji? Opýtal som sa skôr do vetra, pretože odpoveď na túto otázku od muža ako je on nedostanem. Bolo mi jedno akého bol ranku, stále som mal silu, dokázal som poraziť možno aj silnejších ako je on. Ale tento muž ma sklamal, ukázal svoj charakter a to ma zhnusilo. Nemusíš sa báť, o boj s tebou nemám záujem, pretože sa narozdiel od teba dokážem ovládať. Potom som sa pozrel na Yunu takým svojím pohľadom. Moje oči jej prezradili že to myslím vážne. Bojovať som tu aj tak nemohol na 100%. Mal som nejaké dôvody prečo nevyužiť svoju kekei genkai.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Jun 18, 2014 1:06 am

Se zájmem sem se na něj podíval a promluvil. "Jsem zrůda, zrůda vychovaná k zabíjení. Od malička jsem to buď já nebo nepřítel, držet se zpátky by byla chyba... nepritel toho vždy využije pro svou výhodu." Odpověděl jsem mu na otázku delší story než by mohl čekat, a já zas nečekal že by chápal, bojovat vždy na plno - to je moje cesta.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jun 18, 2014 6:02 pm

Dívala som sa na nich oboch s prižmúrenými očami. Prišla som sem oddýchnuť. A čo tu miesto oddychu prežívam? Stres! Po ničom som viac netúžila, ako po hádke medzi týmito dvoma osobami. Nahlas som si povzdychla a radšej odbehla k vedľajšej lavičke, kde som sa usadila a chytila sa za hlavu. Ja sa snáď nedožijem pokojného dňa. Potrebujem kľud už. Ale to tí dvaja zjavne nevedeli pochopiť. Prestaňte sa už konečne hádať! Zrúkla som na nich pomerne ostrým tónom, pričom som ich prepaľovala vražedným pohľadom. Nerada som vystupovala ako agresívny človek, nebolo to črtou mojej povahy, ale teraz sa to už nedalo. Musela som ich aspoň okríknuť, nech sa už láskavo upokoja. Divila som sa, že mi ešte z toho vštkého nezačali vypadávať vlasy.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Jun 19, 2014 1:00 pm

Príšera vychovaná k zabíjaní? Opýtal som sa ironocky a pozrel sa mi opäť priamo do očí. Vieš čo to je, to skutočné zabíjanie?
Ak by si niekedy zabil svojho parťáka, až vtedy by si zistil či si stroj na zabíjanie! Povedal som dosť vážne a zovrel dlaň v päsť. Nepáčil sa mi jeho postoj, všetko čo vravel, bral zabíjanie na príliš ľahkú váhu.
Až pozom som si uvedomil že tam stále bola Yuna, ktorá asi bola dosť naštvaná. Otočil som sa na ňu a usmial sa. Pomalým krokom som sa vidal k nej, avšak ešte za cesty som povedal tichšie. Až raz zabiješ svoju vlastnú krv, potom za mnou príď a budeš hoden hovoriť o zabíjaní.
Potom som len podišiel k Yune a sadol si vedľa nej pozerajúc na nebesá.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Ulice Konohy - Stránka 17 Empty Re: Ulice Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru