Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

+6
Yorimi Sonoe
Z
Nao Okumura
Ken Hiashi
Seishin Yuna
Kuro Sakai
10 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Oct 31, 2014 12:09 am

First topic message reminder :

U Bavlněné ponožky je malý bar v novém centru Kumogakure no Sato. Ve dne je to docela pěkné místo, vhodné klidně i pro rodiny s dětmi. Ale v noci se mění na doupě všech alkoholiků ve vesnici. Můžete zde koupit všelijaký možný alkohol za poměrně slušné ceny a jsou tu i nealkoholické nápoje pro abstinenty popřípadě nezletilé.
U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 11alsom
Když budete mít štěstí tak na baru můžete být obslouženi majitelem - Kuro Sakai
Ovšem v jeho nepřítomnosti zde obsluhuje krásná slečna jménem Yoko. 
Alkohol naléváme pouze starším 18ti let.
P.S: Pokud tam bude Kuro - můžete to zkusit od 15ti
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Apr 12, 2016 10:19 am

Cesta ani netrvala dlho, vlastne od domu k tomuto baru to trvalo najviac desať minút a nám to aj tak trvalo takmer hodinu. Úprimne sa mi ani nechcelo zastavovať, kráčajúc dedinou som sa konečne cítil ako doma. Väčšinou na mňa ľudia divne zazerali, všetci vedeli akú robotu mám a to že som sa prehlásil za Nukenina pri práci pre Tsukikágeho, no keď som bol s ňou a ja som sa usmieval.. Ľudia boli vrúcnejší. Ale hlavne. Ma bavila téma ktorú zrazu Mika vybrala. Ohováranie Atsuky a spol! x3
"Tak, zdá sa že je to tu nejako opustené.." Prehodil som ledva do vetru, keď som jemne pootvoril dvere aby som zistil či sú voľné miesta. Na moje počudovanie tam nikto okrem barmana nebol. Dvere som preto poriadne otvoril a nechal ju prejsť prvú.
"Nekomentuj, mlč, buď ticho jop?" S úsmevom na perách som prešiel do vnútra za ňou, vyhľadal stôl blízko okna a tam som sa posadil, pričom som stihol pri bare objednať pre Miku dango a niečo na zapitie. Ja sám som si nedal nič, okrem pohára perfektne chladeného piva.
"Začínam mať strach, Atsuka sa nejako neozýva. Asi niečo kuje.." Zarazene som sa pozrel z okna smerom k budove Raikáge, a odvrátil naspäť pohľad, pričom som zatriasol hlavou aby som tieto chmúrne myšlienky zahnal.
"Ale to je fuk. Dnes oslavujeme to že si znova Shinobi a skončilo ti domáce väzenie.." S úsmevom som na ňu vyplazil jazyk, veľmi rád som ju touto témou provokoval, aj keď sa stávalo často že som dostal od nej takú ranu že som sa týždeň nevedel postaviť. Vtedy som si pre seba hovoril. "Stálo to zato!"
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Mikasa Aomine Tue Apr 12, 2016 8:07 pm

Od domu jsem se pokoušela zarytě mlčet, jakože uraženě, když mi řekl, že mám být ticho, ale cesta vesnicí mě stejně zase hodila do pohody, sluníčko svítilo, držel mě za ruku a já už jen čekala fanfáry a odjezd do západu slunce. Asi jsem nebyla typická žena, co touží po romantice v klasickém slova smyslu, no snad právě proto jsem byla s ním. Hmm nestěžovala jsem si!
Zakotvili jsme to v baru a já se docela divila, že se nechal ukecat a šel tak pomalu. Normálně to byl jeho druhý domov, tak jsem se docela divila, ale nic na to neříkala, aby si třeba náhodou nevzpomněl. Náhoda je blbec, co na to říct. Společně s ním jsem nahlédla dovnitř a zjistila, že je tam pusto a prázdno. Zvláštní. Asi si všichni užívají jaro. Nebo jsou líní zvednou zadky. Nebo je mlátí Atsuka. Mmmm jedno z toho to bude!
Vešla jsem první a sedla si ke stolku. Objednávku obstaral Nao a tak jsem si jako královna nemusela zařizovat vůbec nic. Lehce jsem se na něj ušklíbla. "Doufám, že tě Atsuka zmlátí, zasloužíš si to." rýpla jsem si, přece jen kdo by se nebál naší Raikage! Já si teda spíš myslela, že je roztomilá, ale to by asi slyšet nechtěla a já bych zase nechtěla zažít jí pěkně naštvanou. Nene, to ať si užívá Nao.
Přinesli mi objednané dango a já se do něj spokojeně zakousla. Kdepak já a sladké.. Nakonec jsem zvedla oči k černovláskovi a hodila na něj vražedný výraz. Domácí vězení.. pche.. "Možná si to mlácení převezmu na starost!" odvětila jsem varovně. Někdy si fakt zasloužil dostat přes pusinku. To dango bylo ale až moc dobré, takže jsem rozčilování nad ním hodila za hlavu a usmívala se na celé kolo. Chill!
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Apr 12, 2016 9:43 pm

No cesta ubehla relatívne v pohode, avšak najviac som sa tešil na to vychladené pivo v bare. Ako už spomenula, často som tu chľastal s Kenom, občas aj s Yunou, úprimne i tá mala väčšiu výdrž ako ja a Ken dokopy. Nie že by nebola Mika pre mňa prvoradá, čo bola, ale ja som zase nebol typ ktorý by niečo také preukazoval. Možno občas, raz za čas, aby sa nepovedalo a keď už som z jej prítomnosti úplne na kašu, tak niečo zo mňa romatické aj vypadne. Pretože väčšinou to čo zo mňa vypadne má ďaleko od romantiky.
"Nemyslím že by to urobila. Prišla by o človeka ktorý by chránil jej nepriateľov.." Tak to bolo, nebol som Atsukina osobná ochranka, bol som osobná ochranka tých, ktorých Atsuka napadla. Takže v podstate som bol človek ktorý práve našu Raikáge držal na uzde skôr, než privodí niečo hrozné na Kumogakure. Vtedy ale predo mňa prišlo perfektné vychladené pivo a môj uprený pohľad z Miki sa dostal k pivku! Okamžite som zdvihol rukou pohár a poriadne sa napil z tohto lahodného nápoja. Zdalo sa akoby som bol v siedmom nebi, ani po sexe som sa takto netváril. Ale najviac do toho prišiel môj reflex.
"Ale no ták zlatíčko, zmlátila by si ma a znova by si skončila vo väzení. S deťmi.. ale už ti to s nimi ide, pomaly sa dostávaš od Shinobi k žienke domácej.." Ušlo mi nechtiac, zatiaľ čo som si pomaly šahal k vrecku aby som si zapálil. Zastavil som sa uprostred pohybu keď som si uvedomil čo som vlastne povedal a s vystrašeným výrazom som sa pozrel na Mikasu.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Mikasa Aomine Wed Apr 13, 2016 8:03 pm

"Nemyslím, aby tě zabila.. jen třeba zlomila ruku nebo nohu, nebo tak." zamyšleně jsem pokývala hlavou. Vlasy mi při tom létali ze strany na stranu a já je nespokojeně odhrnovala z tváře. Když jsem nad tím tak přemýšlela, dlouho jsem jí neviděla, což nebyla věc, která by mi až tak vadila, klidně přiznám, že mi Atsuka a její aura naháněla strach, ale na druhou stranu už bych si zase ráda připomněla své dovednosti, přece jen jsem byla držená ve vesnici kvůli Kisukemu a pak na dlooouhé mateřské. Byl čas zase zvednout ten línej zadek a udělat něco pro blaho vesnice.
Zatím co já si užívala své dango, Nao se mazlil s pivem, nad čímž už jsem ani nezvedala oči v sloup, protože že ho má radši než mě jsem věděla už dávno. Moc mu to u toho ale asi nemyslelo. Chvílku jsem tam jen seděla a dívala se na něj, ale nakonec jsem se sladce usmála a prázdnou tyčku od danga protáčela mezi prsty.
"Co jsi říkal, miláčku?" dál jsem se usmívala, ale moje nas**ná aura se už vznášela kolem mě jako bouřkový mrak. Ostrá špejle v mých prstech co chvíli hrotem ukázala právě na Naa, chvilkami to dokonce vypadalo, že jí do něj okamžitě zabodnu. Ale byla jsem přece dobrá dušinka, nechala jsem mu prostor na omluvu.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Nao Okumura Thu Apr 14, 2016 1:04 pm

Áno, Atsuka bola strašidelná, kto by proti tomu niečo mal asi sa s ňou ani nestretol. No v dedine, aspoň podľa mňa, sa nachádzala ešte strašidelnejšia osoba a tú som mal práve teraz oproti sebe. Tvrdilo sa že ženy sú to nežné pohlavie, avšak ja som mal občas pocit že opak je pravdou. Úprimne nevyzerala tak desivo a ja som mal sto chutí jej povedať ako aj naštvaná vyzerá kawai, ale to by ma podľa všetkého stálo život. Na tvári sa mi usadil podivný výraz ktorý neprejavoval takmer nič. Bolo to skôr také neutrálne postavenie.
"Nič.." Bolo jediné čo sa zo mňa vydralo a ja sám som sa začal pod stolom načahovať po nejakú zbraň. Nenahmatal som však nič, tak som rukou ešte viac privrel pivo ktoré som držal v rukách. Sklenený džbán by dokázal ešte chvíľku odporovať než by ma dobila ako psa, takže som ho mienil využiť. Ak však chcela vojnu, ja sa tak skoro nepustím. Bude musieť použiť viac ako páratko aby z tak hrdého človeka dostala ospravedlnenie.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Mikasa Aomine Fri Apr 15, 2016 8:14 pm

Zářivě jsem se usmála. Byla jsem spokojená. Nikdy jsem si nepřišla děsivá, ale s ním to po dobrém nešlo nikdy a já byla z dětství prostě zvyklá dostat, co chci. Ale věděla jsem, že ta omluva bude problém. Byl tvrdohlavej jak mezek a jeho hrdost pro něj byla vším! S neskrývaným ušklíbnutím jsem se dívala, jak si vzal to pivo a jen se pousmála. Jak moc zákeřné by bylo rozbít mu jeho největší lásku?
"A dál?" sladce jsem se usmívala, jako by vůbec nebylo jasné, že mu to párátko s radostí zabořím do jakékoliv části těla v tom případě, že neřekne, co chci slyšet. Pozvedla jsem oči a pohledem se ho snažila varovat, že jestli pro něj jeho hrdost znamená víc než já, může se rozloučit s teplýma večeřema, hokejem i prsama. No jo, někdy jsem si přišla tak hrozně zlá.. ale pak mi došlo, že jednám s ním a byla jsem zase v pohodě!
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Nao Okumura Mon Apr 18, 2016 5:47 pm

Bola to jej hra. Ďalšia hra kedy chcela mať všetko pod kontrolou. A najviac ak v tej hre figurovali iné osoby, ktorými mohla manipulovať. A úprimne? Aj keď sa tak nezdalo, manipulovala mnou celý môj život, už v momente kedy som sa jej prvý krát zahľadel do očí a zastavil katanu skôr ako jej prešla hrdlom. Mala neobyčajnú moc, ktorá sa stala mojou slabinou. Moc, ktorú nado mnou nemal nikdy nikto.
"Čo ďalej?" Nebol som len tvrdohlavý a hrdý, obe to boli moje zásadné vlastnosti to áno, avšak nerobil som to preto že som sa nechcel vzdať, robil som to pretože som okamžite súhlasil s jej hrou. Vedel som že si to vypijem a že potrvá dlho než nato zabudne, že to bude strastiplná cesta a bude bolieť viac ako moje tréningy, avšak, keď už sa po dlhom čase konečne tak dlh vidíme a máme na seba čas, prečo si kaziť aj takéto chvíľky, ktoré u nás boli na dennom poriadku. Nakoniec, nebál som sa že prídem o výhľad na hrudník, aj ona vedela že je to najsilnejšia a sto percentná zbraň voči mne.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Mikasa Aomine Wed Apr 20, 2016 7:06 pm

Jako obvykle nedbal na moje sice nevyřčené, ale dost jasné varování. Kdybych si myslela, že ho nechápe, snad by to bylo odpustitelné, ale já věděla, že to chápe moc dobře, jen ho baví mě provokovat. Jistě, byl to zažitý způsob našeho života.   On měl rád mou manipulaci a já jeho provokace, i když jsme se oba tvářili jako že never ever! Potutelně jsem se usmála. Snad by se zdálo, že se urazím a proměním se v sedmihlavou saň, překvapivě jsem ale zůstávala klidná a v dobré náladě. Byla to hra.
"Dál?" zamrkala jsem na něj dlouhými řasami. "Dál by měla následovat tvoje dlouhá, upřímná a kajícná omluva." upřesnila jsem své požadavky a medově se uculovala. Zatím jsem neplánovala uchylovat se k nějakým dalším krokům, proč taky. Mávla jsem na číšníka a ten mi donesl další dango. Bůh ví, jak moc jsem na sladkém byla závislá a od té doby, co mi ho jedli děti, jsem ho měla pořád velký nedostatek.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Nao Okumura Mon May 02, 2016 7:11 am

Čašník sa ale počudoval, keď zahliadol ako sa na seba culíme, pričom naše, teda aspoň moje telo, bolo tak napnuté, akoby som sa pripravoval na boj. Ja som neostával pokojným, síce vedela že by som jej nikdy neublížil, vedel som že ona by mi áno. Ešte doteraz som mal jazvu na hrudi od toho momentu, kedy ma zmlátila pred Atsukou. Ja som ale vedel čoho je schopná! Ukrývala sa za pláštik roztomilosti, ale keď ho odhodila, vedeli ste že je zle nedobre. Aj keď, občas aj v tomto zlom móde vypadala roztomilo, preto mi nikto neveril!
"Veď sama si mi veľa krát prizvukovala, aby som sa neospravedlňoval za niečo, o čom neviem alebo som neurobil. Stratilo by to zmysel no nie?" Uculil som sa na oplátku ja a ešte pevnejšie som chytil pivo. Keď som videl ako objednáva dangá, zalial ma pot, ak by zistila pravdu že to sladké jej nejedia deti ale ja, skončil by som naozaj rozbitý na áre.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR - Stránka 5 Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru