Tobias Ohara

Goto down

Tobias Ohara

Příspěvek pro Tobias Ohara za Mon Dec 22, 2014 12:05 pm

Jméno a přijmení: Tobias Ohara

Hodnost: Genin

Vesnice: Kirigakure

Věk: 16

Narození: 18.2.

Pohlaví: Muž

Klan:

Elementy:

Kekkei genkai:

Sensei: Otec

Vzhled: viz obrázek

Charakter: Tobias se nikdy zvlášť neprojevoval. Vždy spíš byl jen součást party. Tobias není extra výmluvný, ale naopak to má v hlavě trochu srovnané. Rád přemýšlí nad budoucími situacemi, které na něho čekají. Do psolečnosti také rád zavítá, ale jen z principu udržovat partu. Rád vysedává na opuštěných místech a vzpomíná.

Styl boje: Taijutsu

Životopis: Tobias pochází z malé nejmenované vesničky, která byla známá pouze přes místní obchodní trhy. V celé vesničce se nenacházel jediný ninja, pouze vesnické stráže, které uměli trochu používat zbraně. Ve vesnici vyrůstal Tobias a ještě 2 jeho přátele. Byli jimi Dária a Zeo. Dária pocházela z rodiny právě jednoho kupce a Zeo je nejlepším přítelem. Postupem let kdy všichni tři dosáhli věku 10let se začali trochu více zajímat a význam a rozvoj vesnice.
Tobias a Zeo byli dychtivý po historkách z dalekých krajin, kde se válčilo. Dária naopak zase dychtila po vědomí o všech různých druhů vrozených schopností a schopnostech vůbec.
Jednoho dne se pár kilometrů od vesničky v přilehlém lese ozýval nějaký hluk. Tento hluk neunikl ani této trojici a bezmyšlenkovitě a plní zvědavosti se vydali vstříc do lesa. Pomaličku postupali hloubějc a hloubějc do lesa kde  hluk stále sílil. Až měli na dohled rozcestí, kde uviděli z profilu 2 osoby. Jedna z osob byl Dáriin otec a druhá osoba poznali podle čelenky, že pochází z vesnice kde se zaměřují na trénink. Všichni poprvé uviděli pravého shinobiho na vlastní oči. Avšak za pár momentů si všimli jak Dáriin otec shinobimu něco předává. Byl to měšec s penězmi. Podle velikosti měšce se mohlo jednat o pěknou sumu. Všichni 3 se zbalili a šli směrem zpět kde jim situace pořád mocnedávala smysl.
O týden později se zde konal vyhlášený trh kam se sjížděli kupci z nedalekých vísek a vesnic pro nákup svých potřeb. Tobias, Zeo a Dária procházeli trh kde prohlíželi nabídky z okolních vesnic. Chvíli se procházeli po trhu a pak Dária omylem strčila do jedné osoby, která měla kápi. Zdvihla obratem hlavu a omluvila. V tu chvíli spatřila obličej shinobiho, kterého viděli na rozcestí s jejím otcem. Okamžitě šla za Tobiasem a Zeem jim to říci. Když je hledala, Tobias a Zeo stáli na mostu a pohlíželi před sebe. Dária když k nim doběhla, chtěla začít mluvit, ale něco jí zarazilo. Před nimi zadní část jejich rodné vísky se ocitá v plamenech.
V tu chvíli jim vše dochází. Dáriin otec zaplatil shinobimu, aby jeho skupina celou vesnici srovnala se zemí. Okamžitě se vydali do svých domků za rodinou aby jim řekli co se děje. Tobias si vzal jen potřebné věci a čekal na ostatní dva kamarády. Během pár desítek minut, celá vesnice byla v plamenech a pozorovali jak jejich rodná vesnice se hroutí. Vydali se tedy směrem pryč z vesnice kde si všimli že je 5 shinobi a před nimi klečí 5 osob. Byly to Tobiase a Zea rodiče + Dáriina matka. Křikli na své děti ať okamžitě utečou. Sotva to stihli doříct, tak byli popraveni. Tobias poprvé viděl někoho zemřít. V šoku tam stáli opodál a koukali jak jejich rodiče padli na zem. Najednou slyší zpoza svých zad křik. Byli to místní kováři co běželi k dětem aby je vzali a odnesli do bezpečí. Doběhli snimi k tajné stezce z vesnice, kde každému dali do ruky malou dýku, aby se mohli vůbec nějak bránit. Poté se kováři vrátili pro své potřebné věci, které chtěli uchovat, ale již se už neshledali. Tři děti tedy pokračovali po cestě, kde po pár dnech narazili na klášter. Plně vyčerpaní pomalu padli na zem a hlídka z kláštera je zavedla do klášterní budovy. Když se konečně probrali, ptali se na informace lidí co je našli, ale moc jim toho neřekli.
Když už měli síly na další cestu rozhodli se, že se sejdou u klášterní kašny a že si něco řeknou. První kdo spustil byla Dária. Ta oznámila, že se v klášteře zdrží a nastuduje vše co tu zde mají o schopnostech shinobi.. Když Tobias uslyšel větu co pronesla Dária, byl pevně rozhodnut. Namítnul návrh, že se všichni 3 rozdělí a budou pokračovat dál každý svojí cestou. Přistoupili na tento návrh všichni 3.
Zde tedy začíná příběh o mladém chlapci z nejmenované vesničky.

Body:
Ninjutsu: 1
Taijutsu: 3
Genjutsu: 1
Inteligence: 2
Síla: 3
Rychlost: 3
Chakra: 1,5
Ruční pečetě: 0,5

Techniky:
E rank - všechny
D rank - Shunshin no Jutsu

Vybavení: Malá dýka, pár shurikenů
avatar
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobias Ohara

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Dec 22, 2014 7:07 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru