Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaemonův domek

Goto down

Kaemonův domek Empty Kaemonův domek

Příspěvek pro Kaemon Mon Jan 19, 2015 1:01 am

--Bude doplněno --
Kaemon
Kaemon

Počet příspěvků : 10
Registrován : 14. 01. 15
Age : 33
Location : Pilsen

Návrat nahoru Goto down

Kaemonův domek Empty Re: Kaemonův domek

Příspěvek pro Kaemon Mon Jan 19, 2015 1:56 am

Seděl jsem v klidu pod stromem, ještě stále jen ve spodkách a triku, a pořádně se protáhl. Už zase jsem usnul pod stromem.. pomyslím si a hmátnu ještě stále naslepo vedle sebe na zem. Ne náhodou ležely cigarety stále na místě kde jsem je před spánkem položil. Vyjmu jednu a vložím ji do úst. Teď již konečně otevřu oči, lehce poprchává ale pod stromem jsem v bezpečí. Potáhnu plný doušek do plic a vyfouknu mohutný oblak kouře. Další den a znovu to vypadá že se nic neděje... vyvstane mi v mysli a zadívám se okolo baráku. V tu chvíli ke mně přiběhne Kano a vypadá docela nevrle. Já vim že nemáš rád když se válím, tak se půjdeme podívat co se kde děje... řeknu mu a podrbu ho za uchem. Spokojené zavrčení mi bylo jasnou odpovědí, po těch letech putování už jsem věděl co potřebuje. Pomalu jsem se zvedl a dotáhl zbytek cigarety a odhodil jí do nádoby opodál. Došel jsem do koupelny a opláchl si obličej. Pak jsem návlekl své nejoblíbenější oblečení a přes něj pak hodil vestu s vybavením a popruh na zbraně. Katanu i wakizashi jsem založil do svého místa. A nakonec šálu. Chvíli mi trvalo než byla tak jak měla. S tímto jsem vypadl z domu a vyrazil směrem k vnějším branám spolu s Kanem v zádech. Venku na terase jsem popadl klobouk, narazil si jej na hlavu a s novou cigaretou v ústech zmizel.

(přesun)
Kaemon
Kaemon

Počet příspěvků : 10
Registrován : 14. 01. 15
Age : 33
Location : Pilsen

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru