Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tooya

2 posters

Goto down

Tooya Empty Tooya

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Thu Jan 29, 2015 8:56 pm

Tooya
Klan som nevytvoril ja !! Preto som len spísal/prepísal- remodeloval Chiton ako taký a o histórií som nepísal nič.
Klanové kekkei genkai: Chiton – element krvi
Vysvetlenie klanového kg: Chiton, alebo tiež element krvi, ľudia dlhý čas považovali za unikátnu zložku, prípadne hijutsu. Je to však druh mutácie vzniknuté spojením Suitonu a Yang. Preto sa dá hovoriť práve o kekkei genkai, ktoré bez tohto DNA nie je možné prebudiť. Krv sama o sebe preteká žilami každého človeka. Ľudia s Chitonom však dokážu práve krv ovládať a pretvárať na rôzne techniky. Každopádne toto kekkei genkai sa aj ako mnohé iné, postupom času vyvíjalo.
Spočiatku nerobilo moc, ovládať vlastnú krv ktorú má každý človek veľmi… no má jej veľmi málo. Kekkei genkai sa však od svojho vzniku vyvinulo na schopnosť ovládať svoju krv a krv zo svojho okolia. Neskôr dokonca užívatelia dokázali sami seba posilniť krvou od svojich súperov, pri čom nezáležalo na krvnej skupine.
Čo v momentálnej forme element krvi dokáže?
-využívať na krvné techniky svoju vlastnú krv
-čerpať krv z okolia (zväčša mŕtvol)
-vyvinula sa technika pri ktorej celé užívateľovo telo, vedelo zmiznúť do podoby krvavej kaluže
-posilniť vlastnú výrobu krvi na úkor chakry
-takmer nezničiteľné telo /nemyslí sa odolnosťou, len sa pri istej technike vedia rozpadnúť či zmeniť na "krv" a znova poskladať.
-dopĺňanie vlastnej chakry a staminy pomocou cudzej krvi (teda obojstranná výmena chakra/krv, krv/charka)
-imunita voči jedom a vírusom, keďže "zasiahnutú krv" vedia "vytlačiť" zo svojho tela a zabrániť jej rozmnoženiu. Jedy a vírusy samozrejme myslené krvnou cestou alebo tie, ktoré sa roznášajú krvou.

Nevýhody, alebo ako bojovať proti užívateľovi Chitonu:
1. Čím viac ľudí proti nemu bojuje, tým lepšie pre neho. Dokáže totiž využiť krv aj z tej najmenšej ranky na tele svojho nepriateľa.
2. Užívateľa by bolo dobré držať ďalej od externého zdroju krvi. (mŕtvoly, zvieratá, civilisti)
3. Ich telo je takmer nezničiteľné kvôli odvodenej technike od klanu Hoozuki, no to neznamená že sú nesmrteľný, či že majú nekonečnú výdrž. Zraniť ich môžu techniky na báze plazmi (katon, raiton). To ale neznamená že je krv oproti týmto elementom v nevýhode. Oproti katonu je neutrálna a raiton vedie kvôli vode. Každopádne techniky ráže Ranton im neublížia, keďže danú dieru v tele si vedia zregenerovať. (ak majú dostatočnú zásobu chakry/krvi)



Ako je na tom klan teraz?
Keďže históriu by bolo veľmi ťažké spisovať, skôr sa uvedie prítomnosť. Klan Tooya nemá ďaleko od vyhubenia. Momentálne sa po svete potuluje len pár členov. Pravdepodobne ich je menej, ako Uchihov a Senju. Nemajú trvalé sídlo, hierarchiu a ani žiadneho vodcu. Klan je roztrúsený a rozprášený. Veľa ľudí si myslí že vymrel.


Naposledy upravil Oga dne Fri Jan 30, 2015 5:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tooya Empty Re: Tooya

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 30, 2015 5:35 pm

Takže nelíbí se mi tato věta: "takmer nezničiteľné telo", jelikož to nemá nic společného s krví. Neměl si spíše na mysli to, že nemůžeš vykrvácet? Nezničitelné tělo ve smyslu regenerace buněk má svou podstatu v buňkách celého systému, nikoli pouze krevní řady, která je omezena na leukocyty, trombocyty a erytrocyty. Nutně podotknout, že trombocyty neopravují, respektive nenahrazují, všechny poškozené tkáně, ale pouze se podílejí na homeostáze (srážlivosti krve), takže v jistém smyslu se dá říct, že pomáhají z hojením (když to přeženu, tak že hojí), ale nejedná se o kmenové buňky, které nahradí kteroukoli poškozenou buňku. Proto by tvá nezničitelnost, pokud má kořeny v regeneraci, byla omezena pouze na krevní oběh, ve smyslu srážení krve, čím se opět dostáváme ne k nezničitelnosti, ale k vůli ovládající homeostáze.

Pak se mi zde nelíbí věta: "imunita voči jedom a vírusom, keďže "zasiahnutú krv" vedia "vytlačiť" zo svojho tela a zabrániť jej rozmnoženiu", protože ne každý jed, vir etc. používá ke svému šíření krev. Například postačí, aby vir vyvolal nějakou mutaci první lepší buňky, ke které se dostane, a to nemusí být vždy krevní cestou, vznikne nějaký patogenní novotvar a už máš zaděláno na problém, který ale také dále záleží na činnosti viru. Proto navrhuji, abys si tam dopsal omezení této imunity pouze na krevní cesty.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tooya Empty Re: Tooya

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Fri Jan 30, 2015 5:45 pm

V tej prvej záležitosti prišlo k menšiemu nedorozumeniu. Nemyslel som nezničiteĺné telo čo sa týka odolnosti. Myslel som len to, že sú na tom v tomto prípade podobný ako klan Hoozuki, ich telo sa dokáźe rozpadnúť na krv (ak ovládajú danú techniku). Inak je pochopiteĺne zničiteľné aj keď zasa obnoviteľné cez extérny zdroj krvi.

Hmm nad tým som sa nezamýšľal. Ale jop, dohodneme sa na čisto tých krvných cestách.
Len potom taká otázka, ak sa "rozpadne" na krv, čo sa stane s vírusmi či jedmi ktoré by sa napríklad zdržiavali v pľúcach a rozširovali by sa inak ?
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tooya Empty Re: Tooya

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 30, 2015 5:53 pm

Pokud si to tedy myslel něčím na styl klanu Hoozuki, platí u Tebe takřka stejné nevýhody jako u nich, záleží pak na tom, jak se sepsal tuto techniku, jelikož se jedná o techniku, ve vlastních technikách. To vyřešíme pak v patřičném topicu.

Tady se odrážejme od toho, že Tvé tělo, když se rozpadne na krev, rozpadne se se zapsánou informací, jak vypadalo před tím než se rozpadlo (logicky), takže na chvíli třeba daný virus nebo defektní buňka zmizí (po dobu, co jsi v "krevním" skupenství), ale pak, když se zpátky vytvoříš, vytvoříš se i s virem, případně poškozenou buňkou etc. ... což?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tooya Empty Re: Tooya

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Fri Jan 30, 2015 6:02 pm

V zásade som tam dal iné nevýhody a slabiny keďže krv nie je voda, no jop, to sa vyrieši v technikách.

Jop, nemám námietky.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tooya Empty Re: Tooya

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 30, 2015 6:05 pm

POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tooya Empty Re: Tooya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru