Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seina Akane

3 posters

Goto down

Seina Akane Empty Seina Akane

Příspěvek pro Seina Akane Sat Mar 21, 2015 5:54 pm

Seina Akane Coollogo_com_108962241



Jméno: Seina
Příjmení: Akane
Věk: 24

Narození: 28.12
Hodnost: A-rank, Nukenin
Vesnice: Tsukigakure

Klan: Akane
KG: Kōton (Doton + Raiton)
Element: Doton, Suiton, Raiton (neprobuzen)




Vnitřní Charakteristika
Seina je klidný člověk. Je to velký flegmatik . Jen tak něco jí nerozčílí. Špatně věci jí moc neublíží a ty dobré zase moc nepotěší, jednoduše jí je tak nějak všechno jedno. Avšak co se týče rozkazů, nemá k nim většinou ani jedno slovo, protože veškeré nadávky se jí odehrávají v podvědomí. Má ráda četbu, je to jediné místo, kde může vypnout a zapnout svou fantasii o něco jinak. Mluví jen když to je nutné. Občas má blbnou náladu, kdy je až nesnesitelná. Ráda si z někoho dělá srandu, nebo ponižuje lidi. Občas má takové kecy, že je až arogantní. Moc často se neusmívá a když už ano, tak pouze v ironii. Je tvrdá žena (doslova) a jen tak něco se jí k srdci nedostane. Vlastně nad každým jen mávne rukou a nebere ho moc vážně. Všímá si nejradši svého a snaží se mít povinnosti rychle za sebou.


Vnější Charakteristika

Seina není ani vysoká, ani malá. Je tak střední postavy, je hubená. Na první pohled vypadá jak znuděná skořápka bez sebemenšího zájmu o cokoliv, co se jí naskytne. Často vypadá, jak kdyby byla myšlenkama uplně jinde a proto si lidé často myslí, že je Seina neposlouchá. Má bílou pokožku a fialovo-modro-černé vlasy. Podle toho, na jakém světle se vyskytne. Ve stínu jsou spíš černé s nádechem modré a na slunci zase modré s nádechem fialové, její vlasy jsou velmi zvláštní. Oči má však čistě modré a na sobě nosí nejčastěji modro černou vestu, černé kalhoty a boty po kolena.

PozitivXNegativ
Pozitivních věcí na Seině je to, že je většinou spolehlivá, nemá moc námitek, jedná tak, jak se jí řekne a nedělá jí až takový problém něco splnit. Další pozitivum, nebo mohlo by se to brát jako pozitivum je její přístup k lidem a věcem. Je naprosto totožný, jestli jí se něco dotkne, musí to být fakt nějaká pecka, protože je to šílenej flegmatik. Pozitivních věcí na ní není moc, většinou si jich lidi všimnou sami během doby co jsou s ní.
Co se týče negativní stránky, Seina je nijaká. Někdy je arogantní, někdy naopak celkem milá, podle toho, jak se jí zachce. V boji je však nelítostná a nemá ráda shinobi, i když jím ona sama je. Tento svět se jí nelíbí a má na něj poněkud jiný názor než ostatní lidi. Nesnaží se vytvořit nový svět, nesnaží se ho ani zlepšit, nechává ho takový jaký je a jen čeká na den, kdy umře. Je to velký realista, nesnáší optimismus a pesimismus, příjde jí to debilní. Další negativní věcí na ní je, že často někoho vysírá, nebo ho zesměšňuje, ponižuje, jednoduše jí to dělá dobře.



SCHOPNOSTI



Ninjutsu - 5: Seina se už od malička učila díky svému otci ninjutsu. Stále do něho byla nějak zakomponovaná. Když v tréningu neuspěla, dostala výprask od otce, proto se sakra snažila být perfektní v technikách, které jí učil.
Taijutsu - 4,5: Zde měla práci její matka, po které Seina zdědila Kekkei Genkai Kotonu. Díky tomuto KG nemusí mít Seina vlastně žádnou zbraň, pecka ocelovou rukou je celkem nepříjemná. Navíc se dokáže skvěle vyhnout útokům protivníka, i když by ani nemusela.
Genjutsu - 1: Nikdy v tom nebyla zrovna skvělá, ale jejím hlavním cílem při tréningu genjutsu bylo, aby ho prokoukla a dokázala se z něj dostat. Na dokonalé genjutsu však nepříjde, pouze na ty nižších ranků.
Inteligence - 3,5: Vzhledem k tomu, že Seina pochází z poměrně vzdělané a bohaté rodiny, která jí zařídila tréningy a učila jí i historii světa shinobi, tak je Seina poměrně chytrá. Zvláštností na ní také je, že když někdo použije nějaké pečetě, dokáže zjistit jaká to je technika, i když se někdy splete, trefí se alespoň do podstaty.
Rychlost - 4: Seina svou rychlost používá spíš k útoku, než k tomu, aby se něčemu vyhla, protože nemá ani důvod, díky svému Kekkei Genkai. I přes to je velmi rychlá a techniku dokáže vytvořit luskem prstu. Má velmi dobrý postřeh.
Síla - 4: Seina je poměrně silná. Už jen díky tomu, že v boji se jí toto hodí. Trénovala s otcem poněkud dlouhou dobu na tom, aby uzvedla například velký balvan. Její KG jí v tomto celkem pomáhá, protože díky němu stačí pár ran pěstí a člověk má zlámané kosti v těle.
Chakra - 4: Seina nikdy neměla problém se zásobou své chakry. Její matka má Kekkei Genkai Kotonu a její otec pocházel z rodiny shinobi, kteří se zaměřovali na ninjutsu a vždy měli spoustu chakry, bylo to v genech. V klanu Akane měl každý dostatek chakry.
RP - 4: Dokonalé ovládání ninjutsu je spojeno také se znalostmi a praxí v ručních pečetí. Seina je využívá často, rychle a hlavně přesně, proto nemá problém se naučit jakoukoliv techniku, když zná její ruční pečetě.




Doton: Uitenpen -S
Kōton: Fu Shintō-Sei no Yoroi -A
Chakra Sensor (Chakra Suppression Technique) -A
Doton Kekkai: Doroudomu -B
Kage Bunshin no Jutsu -B
Doton: Iwagakure no Jutsu -B
Doton: Keijūgan no Jutsu -B
Doton: Doroku Gaeshi -C
Suiton: Suirou no Jutsu -C
Shunshin no Jutsu -D

HISTORIE

Dum Spiro, Spero ~ "Dokud dýchám, doufám"

Seina Akane Watching_the_rain_video_by_tobari21_d7cynl1


Seina se narodila do velmi zvláštní rodiny. Nevyrůstala jak normální děti ve vesnicích. Bydlela v okolí kdysi dávné Iwagakure no Sato. Její rodiče byly vážení shinobi, no...shinobi. Byli to nukenini, kteří vraždili jako nájemní vrazi, i přes to byly ve společnosti těchto parchantů dost známí. Měli velké sídlo, které hlídalo spoustu potulných shinobi, někteří z nich byli dokonce i samurajové. Seina vyrůstala ve společnosti zabijáků, nešetřili jí ani když byla dítě. Když se narodila, rodiče jí nehýčkali, učili jí historii světa shinobi, celé dětství byli jen knížky, svitky a tréningy. Její první slovo bylo "shinobi". Tak často jí toto slovo vtloukaly do hlavy, že ho řekla jako její první. Seina začala svým výcvikem už ve třech letech. Učila se s matkou taijutsu, na které byla ona zaměřená. Také zdědila Kekkei Genkai Kotonu, element železa. Jako první ji matka naučila jak přežít, proto Seina žila od svých 4 let do jejich 6 let mimo domov. Doslova žila v jednom z velkých stromů nedaleko Iwy, ale daleko od domova. Musela se o sebe postarat sama, musela si hledat potravu a být velmi přesvědčivá a naučit se lhát. Nikdy nesměla prozradit, co jsou její rodiče zač. Matka k ní chodila dvakrát do týdne se svitkami na taijutsu, které se Seina našprtala do poslední stránky a následně absolvovala praxi. Když dokázala své tělo pokrýt ocelí a vyhýbat se matčiným útokům, mohla zpět domů. Trvalo to však 3 roky, kdy se jí dokázala rovnat. Seina totiž oplývala talentem. Byla chytrá, byla flegmatik, nikdy si na nic nestěžovala, už odjakživa dělala to, co jí někdo řekl ať dělá. Dalo by se říct, že z ní dělali stroj na zabíjení. Když se mohla vrátit v 6-ti letech domů, myslela si, že dosáhne na chvilku klidu, ale to se spletla. Taijutsu ovládat mohla, ale byl na řadě otec, který byl dokonalý v ninjutsu a chtěl, aby jeho jediný potomek uměl to samé co on. Vzhledem k tomu, že žili na okraji Iwagakure no Sato, měli také svitky s jejich technikami Dotonu. Pro otcovu smůlu, Seinina první podstata byla Suitonová a on se s tím nedokázal smířit, proto její tréning byl velmi přísný, těžký a dlouhý. V sedmi letech, po tom roce co se vrátila dokázala první techniku Dotonu. Probudila v sobě první element, který ani nebyl její hlavní podstatou. Otec jí učil i ruční pečetě, jak je poznat, je je vytvořit a jak je co nejúčinněji využít. A když se jí to nepovedlo? Jednoduše jí zbili dřevěnými klacky, nemohla si dovolit neuspět. Jejím problémem taky bylo, že nikdy nepoznala děti ve stejném věku jako je ona. Její rodiče žili v utajení, taky aby ne, když byli nukenini. Proto žila jen s nimi a s jejich potulnými shinobi.



Tempus vulnera sanat! ~ "Čas rány zhojí!"
Seina Akane I_do_not_want_to_be_alone_by_tobari21_d5ygn8u


Jak už bylo řečeno, Seina se užila od svých 7 let ninjutsu. V osmi letech však zakolísávala. Rány na jejím těle v tak brzkém věku byly velmi vážně, měla zlomených několik žeber a nemohla se ani pohnout. Občas se jí něco nepovedlo a rodina jí nešetřila. Proto se otec rozhodl, že jí opět pošle pryč. Seina byla odvedena na jednu z nejvyšších skal v okolí, kde se měla zregenerovat stylem meditace, měla naslouchat přírodě, splynout s okolím. Nevadilo jí to, byla zvyklá a zvláštností bylo, že i přes to rodiče milovala, i když si to nikdy nedali najevo. Když byla na té hoře sama, bylo jí dobře. Dělala prostě to, co jí otec řekl. Meditovala velmi dlouhou dobu a stejně jako její matka, i otec za ní chodil se svitkami s ručními pečeťmi. Avšak nepočítal s tím, že by se je Seina naučila, přinesl jí to pouze pro teorii, ze které si ona udělala praxi. Jednou meditovala tak dlouho, že k ní přiletěl i samotný Kuchiyose pták, který byl znám svou plachostí. Když přestala s meditací, která jí pomohla na sebekontrolu a sebeovládání, začala si pročítat svitky. Iwagakure no Jutsu. Bylo to dokonalé jutsu, které se naučila během pár týdnů. Bylo to sice B-rank ninjutsu, ale ona to při své meditaci dělala velmi časo. Zprva se učila ruční pečetě a následně i kontrolovat svou chakru, až se jí to povedlo. Když přišel otec, nikde jí neviděl, pouze jí cítil, stejně jako ona jeho. Seina se dokázala stát "médium" Dokázala meditovat a cítit vše okolo, stala se sensorem. Dokázala vypozorovat na kilometry daleko něčí chakru a zároveň se naučit i Iwagakure no Jutsu. Otec byl pyšný, poprvé za život, avšak nečekaně to nedal znát. Seina se tedy vrátila po roce domů. Bylo jí 9 let a táhlo jí na 10. Dokázala skvěle ovládat taijutsu a dokázala se naučit během tréningu s otcem a i bez něj novým věcem. Byla inteligentní, byla jednoduše jak robot. Avšak city měla, ale schované uvnitř, v podvědomí je vždy pouštěla ven.



Lupus est homo homini ~ "Člověk člověku vlkem."
Seina Akane The_frog_and_tori_by_tobari21_d6nnvzj


V 10-ti letech se Seina rozhodla sama, že opustí na nějakou dobu klanové impérium. Nemohla vystát ty každodenní hádky rodičů. Většinou to byli hádky ve stylu, že matka měla někoho zabít a zabil ho otec a je to porušení dohody. Toto slýchávala v jednom kuse. Také měla často rozhovory s jejich podřízenými, jak někomu proříznout hrdlo a to se jí docela hnusilo. Říkali to víc nechutně, než to normálně mělo vypadat. Proto když se rozhodla odejít, měla cíl. Chtěla se naučit své primární podstatě Suitonu, kterou nikdo v klanu neovládal a neměl zájem jí to učit, proto si musela prostě poradit sama, jako vždy. Při jejím vlastním tréningu na hranici Kirigakure no Sato a Tsukigakure no Sato potkávala spoustu lidí.I přes to, že si prožívala takový tvrdý život, rodiče měli peníze a proto vždy vypadala velmi slušně a nevinně. Neměla chuť nikoho zabíjet, jen netušila, jak se naučit Suitonovou techniku, proto si musela někoho najít. Nemusela hledat dlouho, protože okolí bylo plné potulných shinobi, nebo nukeninů, co znali její rodiče a byli ochotní jí naučit Suitonovým technikám, už jen z důvodu, že si chtěli šplhnout u jedné z Kápovských rodin v oboru nukeninů. Jmenoval se Taiky. Bylo mu něco okolo 20-ti let. Měl blond vlasy a na sobě černý plášť. Na první pohled byl dost strašidelný, ale Seina se ho nebála, bylo jí to tak nějak jedno. Když si však myslela, že s nikým nemůže být tréning tak těžký jako s rodiči, Taiky jí přesvědčil o opaku. Takovým peklem, co si s ním prožila, její flegmatismus moc nezvládal tento nátlak a chtěla ho opravdu zabít. Obličej se jí měnil to zamračení a jediné na co myslela byl způsob jak se ho zbavit. V první řadě se musela svléknout jen do spodního prádla a potopit se do té nejstudenější vody, byl navíc leden, tak si představte tu zimu. Taiky jí vlastně občas říkal blbosti, že když chce ovládnout vodu, musí se stát vodou. Jeho kecy jí občas fakt ponižovali, protože to byl blb, ale i tak dělala to, co jí řekl. Navíc, toto byl jen začátek těch blbostí. Každý den pila 3 litry obyčejné vody, při tréningu byla jenom ve vodě a když jí to nešlo, vzal jí za krk a ponořil jí do vody. Celkem rychle jí začala nesnášet, ale dokázala se naučit Suitonovým technikám za jeden rok. Bylo jí jedenáct a s Taikym strávila rok a stále to nebyl konec jeho společnosti. Protože Seina zjistila, že je to klíště. Pořád se držel u ní a ona si občas říkala, jestli to není pedofil. Ale bylo v tom něco jiného, Taiky si jí oblíbil. Seina pro něj byla jako mladší sestra. Ale tak to nejspíš cítil jen on, protože Seina ho měla plné zuby, ale uvnitř k němu chovala možná podobné city jako on k ní, ale nečekaně to nikdy nedala najevo, spíš ho začala buzerovat ona, protože se choval jak pako a byl to sangvinik. Občas si Seina byla jistá tím, že má mnohem větší IQ než tento 20-ti letý chlap.



Quod licet jovi non licet bovi! ~ "Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi!"
Seina Akane Fab_by_lollipopshana_d80kz4l



Co se týče pokračování v Seinině dětství, nebylo nic zajímavého. Domů se vracela jednou do roka. Rodiče na ní měli poněkud jiný názor. Brali jí už za sobě rovnou, každým rokem byla silnější a lepší. Taikyho považovali za svého syna, protože se Seinou strávil od jejího dětství veškerý čas. Dokonce i Seina ho po nějaké době brala za bratra, ale nedala mu nikdy najevo svoje city, byla už prostě taková. On byl takové pako, hodně se podobal dávnému Deidarovi. Ano, Seina věděla vše o historii tohoto světa, včetně lidí, kteří v něm byli vyčnívající stránkou. Seina nikdy moc nemluvila a i přes to, že byl Taiky o tolik let starší než ona, rozuměli si. Seina byla velmi intelignentní a talentovaná, vždy se chovala spíš jako dospělá, dětství vlastně u ní nebylo dětstvím. Nezažila ho a možná to jí dělalo takovou, jaká je. Už v 13-ti byla na úrovni Jonina a v patnácti se skoro rovnala i Taikymu, který byl v Bingo knize značen jako S-rankový nukenin. Seina poprvé zabila ve svých 13-ti letech, kdy se navíc i poprvé s Taikym opila a vlastně si nic nepamatuje. Probudila se s krvavýma rukama až ráno. Takže kdo ví, co všechno provedla. Jejím problém spíš bylo, že si nedokázala najít žádný cíl. Neměla ho, nevěděla, co má dělat. Jedno jí však bylo velmi zvláštní a to to, že Taiky začal stále víc a víc mluvit o jejím Kekkei Genkai, které bylo poměrně vzácné a v boji užitečné. Moc to nechápala, ale nelámala si s tím hlavu, házela všechny problém za sebe, jak ty svoje, které vlastně neměla, tak i ty Taikyho. Pro její smůlu, měla se jím nejspíš víc zajímat, protože se jednoho dne stalo něco nečekaného. Když otevřela oči, viděla čepel na svém krku, která na ní narážela velkou silou, ale neprorazila její tělo. Její Kekkei Genkai jí chránilo. Na což Taiki, jakožto pako zapomněl.

"Co to má být?" Zamračila jsem se, když jsem viděla Taikyho s katanou na narážející na můj krk. Myslela jsem si, že to je nějaká hra? Ne, nasral mě, byl to jediný člověk, který dokázal můj tvrdý ignor modo a můj flegmatismus naprosto odkopnut stranou a nasrat mě. Koukala jsem se jen do jeho očí, ve kterých jsem viděla však něco neobvyklého. Nebyl to on, jeho chování bych poznala, změnil se a já netušila proč.
Proto jsem svou rukou chytla katanou, kterou jsem svým sevřením zničila a stoupla si.
"Potřebuju tvé Kekkei Genkai, chci tvou DNA, chápeš to? Copak seš tak naivní děcko?! Proč si myslíš, že jsem s tebou tak dlouho, hm?! Celou tu dobu čekám na den, kdy budeš mít dokonalé ovládání svého Kekkei Genkai. Vezmu si veškeré tvé schopnosti." Začal se naprosto psychopaticky smát, jeho bělma byla propletena červenými žílkami a já si fakt myslela, že na něčem jede. Samozřejmě, nijak se mě to nedotklo, aspoň na venek. Uvnitř mě to jako vždy běsnilo.
"Nasrat, Taiky. Jestli je to hra, tak dost nepovedená a začínáš mě celkem dost nudit." Opět jsme reagovala naprosto v klidu. Avšak jeho následný krok tak moc v klidu nebyl.

Mezi těma dvouma se odehrála velká bitva, během ní zahynulo nespočet lidí, protože boj byl táhnut přes okolní vesnice dvou hlavních vesnic. Iwy a Tsuki. Tak moc jako dnes se Seina nikdy nezapotila, Taiky byl mnohem silnější, než očekávala. Jeho pohyby byly lepší než měla ona a dokonce ani netušila, že ovládá Raiton, který bylo pro její Kekkei Genkai celkem tabu. Seina prohrávala a taky prohrála. Padla na zem v bezvědomí. Nad ní stál Taiky s rukou Raitonové techniky. Nebýt matky a otce, umřela by. Nikdo tuto spoušť nechápal. Seina si myslela, že tom myslí jak vtip, ale když započal souboj, uvědomila si, že to myslí vážně. Otec a matka Taikyho na konec zabili, ale bylo namále. Seina se ještě dlouhou dobu vzpamatovávala z této situace. Samozřejmě ve svém povědomí. Nikdy už nechtěla přátele, bylo jí bez nich lépe. Už nikdy nechtěla slyšet slovo shinobi. V den jejího zotavení si tedy stanovila svůj cíl...Vymýtit z tohoto světa shinobi a chakru s nimi. A to se jí nepodaří válkou, protože v ní vyhraje vždy jedna strana. Byla rozhodnuta se všech zbavit jednoho po druhém. Mezi tím však dělala špinavou práci a snažila se být nenápadná. A navíc...jde jí to do teď. Kdo by na ženu flegmatičku tipl, že se snaží vyhladit celý svět? Nikdo. A to bylo to, co jí hrálo do karet. Pomalu, ale jistě si šla za svým.


Mors principum est ~ "Smrt je jenom začátek."
Seina Akane Just_a_dream_by_spiritofwater_d8kr63y22


Během těch pár let se pro mě změnil svět. Můj pohled nikoliv, ale můj osud se otočil o 360°. Měli jsme výpravnou misi. S těží si pamatuju členy. Vlastně jenom jednu. Jmenovala se Mai, dcera Tsukikageho. Nemohla jsem snést pohled na tento svět. Na ně, na jejich chtíč mít vše. Jenže co pak? To nejspíš bylo otázkou i pro ně. Tuto misi jsem nesplnila, doslova jsem jí zničila. Zradila jsem svou vesnice ze své vlastní vůle. Stejně jako jsem na ně zaútočila. No, někdo by to bral jako sobecký čin, mě to však nijak nepřekáželo. Bylo to moje svobodné rozhodnutí, na které mám právo. Někdo si mohl myslet, že jsem víc zrůda, než shinobi. Já jsem si spíš myslela, že jsem víc člověk, než shinobi...teprve nějaká zrůda. No, pohledy má každý jiný.

Jako nukenin, na kterýho byla vypsaná odměna čistě za mé mrtvé tělo, pro mě mohl být úkryt jenom Oto. Tam se se právě vypravila. Mise, na kterou jsme šli, měli jsme unést Reinu Kanu. Avšak tím, že jsem jí přerušila, jsem jí vlastně vysloužila život. Dala jsem jí ho, vzali by jí všechno co měla-i přes to, že byla mrtvá. Pořád měla city, i když jí v těle nekolovala krev a netlouklo srdce. Vyjednala jsem s ní obchod. Za to, že se jí poddám, že jí dám svou maličkost na její ochranu, ona mi umožní dosáhnout DNA klanu Kaguyu. To byl můj cíl. Ve své vesnici skrývala pro mě velice vzácný prvek. Jejich Kekkei Genkai ve spojitosti s mým by byl absolutní. Já chtěla vyhladit všechny shinobi. Bylo mi jedno, jestli je to vesnice, ke konci by padla i ta, které jsem pověřená. Řekla jsem Reině tehdy jasně, jak to cítím k tomuto světu. Jak to cítím k shinobi i sobě samé. Jakmile se mi podaří zlikvidovat shinobi, samozřejmě, zabiju i sama sebe. Mohlo se zdát, že jsem psychicky narušená. No, možná trošku...Ale tento svět se bude mít lépe bez uživatelů chakry, tím jsem byla přesvědčená. Občas jsem Reině tajně záviděla její možnosti...A zároveň jsem jí ze srdce nenáviděla. Ona měla možnost po své smrti něco změnit. Místo toho je zalezlá a schovaná ve své vesnici, kde nic nedělá. Jenom čeká, až se ti ňoumové povraždí mezi sebou. Vlastně, tehdy jsem to brala jako bláhovost, pak mi došlo, že to je dobrý nápad. Oni se budou navzájem vraždit pořád, neskutečný koloběh, až zůstanou jenom ti nejlepší. To byl můj plán.

Dva roky poté jsem zůstala v Oto, občas jsem vyrazila na výpravu na vlastní krk, abych se obeznámila se situací. Spousta věcí se změnila a spousta se ještě změní. Reina poměrně okatě zdomácněla hned po tom, co se stala-z vlastní bláhovosti-členem rodinky těch usmrkanců Kaguyů. Vlastně jednoho, kterej je zamilovanej do té k*revsky rychlé řervenovlásky. Já celé dva roky cvičila, studovala medicínu a veškerou teorii, abych zjistila, jestli mé tělo je schopno pozřít takovou silu jako je Kekki Genkai Kaguyuvců. Heh, do teď o tom ten modrovlasej blb nemá ani ponětí. Čekám na správnej okamžik. Celé dva roky...je sleduju a studuju jejich reakce a schopnosti. Není nic, co bych o těchto lidech, tomto klanu a celkovém získání jejich KG něco nevěděla. "Těš se světě, brzo poteče červená a potom nastane klid." Pousmála jsem se sama pro sebe, lehla jsem si zpět do postele a čekala na další den, kdy se budu muset dívat na tuto vesnici a ty nechutný shinobi drásající mi krev.




Naposledy upravil Seina Akane dne Tue May 03, 2016 1:39 pm, celkově upraveno 5 krát
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Mar 29, 2015 5:18 pm

Omlouvám se, že tak pozdě. Mám za to, že na S ranku jsme se nedomlouvali, nebo o něm nebyla alespoň řeč. Zamítl jsem Ti členství v Shuuketstu kvůli jeho budoucí herní přestavbě. Nekompenzovali jsme to ale S rank nukenínem.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Seina Akane Tue Apr 21, 2015 2:32 pm

Opraveno na rank A Smile
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 22, 2015 4:58 pm

Ještě si musíš upravit techniky, aby seděly se vstupními zadanými ZDE, a pak BOS, pokud jsem to správně sečetl, nevlezla si se do 30. Pak by asi už neměl být problém.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Seina Akane Wed Apr 22, 2015 5:07 pm

Techniky jsem si už opravovala podle
https://nsgo.forumczech.com/t11-ranky-a-techniky . Jen mě to trošku mate, protože v kostře je např. 1xA-rank a v pravidlech 2xA-rank, takže se to má dělat podle topicu Osnova?

Body upraveny Smile
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 22, 2015 5:23 pm

Omlouvám se. Zmátlo mě to. Už jsem to upravil v té kostře. POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Seina Akane Sun Nov 08, 2015 12:57 pm

POKRAČUJI Twisted Evil
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Seina Akane Sun Apr 24, 2016 6:49 pm

Edit
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon May 02, 2016 7:37 am

Doton Kekkai: Doroudomu
- B rank nie A rank.

Chakra Sensor (Chakra Suppression Technique)
- Keďže to máš ako C rank tak si sama C rankový Senzibil. V tom prípade nejsi ako Karin, že ťa nikto nikdy nenájde. Takto ťa nájdu všetci silnejší senzibilovia.

Ako som správne z príbehu pochopil si Otogakurčan že? Aby som ti vedel dať farbičku. Keďže v Oto žiješ a v ostatných dedinách je na teba zatykač.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Seina Akane Tue May 03, 2016 1:41 pm

Změna

Chakra Sensor na A-rank
Doton Kekkei: Doroudomu B-rank

V Oto není přímo zapsaná, nepatří už takto nikam, dala by se považovat za nukenina, v Oto jenom nějakou chvilku přebývá-schovává se tam
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue May 03, 2016 3:28 pm

V tom prípade Povolené. 
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Seina Akane Empty Re: Seina Akane

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru