Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irbis-kočkovitá šelma

2 posters

Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Sarada Mon May 04, 2015 5:40 pm

Irbis-kočkovitá šelma Newcreate.php?text=Irbis&name=njnaruto

Irbis-kočkovitá šelma Irbis-wide-wallpaper-531562

Jméno Summona
Sanagy

Charakteristika
Sanagy je z z rodu Pantherů (Irbis), tomu je však spíše přesnější tygr. Irbisové mají velmi hustou srst a proto jsou schopni přežít až v -40°C. Irbisové jsou spíše horská zvířata, žijící v horách, ve sněhu a obecně v zimě. Navíc, Irbis je jako kočkovitá šelma s nějvětším akrobatickým nadáním. Drží rekordy ve skoku dalekém (skočí dál než 15 metrů). Ke skákání i šplhání po kolmých skalních stěnách má uzpůsobené zadní nohy. Nemá nejmenší problém s přežitím, protože dyž chce spát, skryje se ve skalní dutině, jeskyni nebo opuštěném supím hnízdě, svine se do klubíčka a obtočí se huňatým ocasem, aby jí nebyla zima. Jejich ocas je navíc nejde n znějvětších a nejsilnějších u kočkovitých šelem. Irbisovi jeho srst slouží nejen jako ochrana před zimou, ale též jako maskování ve sněhu. Jeho srst je bílá s šedými fleky. Jeho váha je okolo 35-55kg, délka je 1-1,3m a délka jeho ocasu 0,5-1m.

Limity Kuchiyose
Rod Irbisů je velmi velký, já však dokážu přivolat zatím Sanagy-dono. Je to potomek jednoho z jejich Alfa samců. Sanagy se dá navíc přivolat do všech možných klimatických podmínek. Navíc se dokáže přivolat sama od sebe ke mě a zase zpět.

Zvláštní schopnosti
Sanagy jsou teprve 3 roky, což je v přepočtu na lidské 21 let. Není sice nejlepší z rodu Irbisů, ale má velmi velké nadání. Její podstatou je Fuuton. Díky dlouhým a velkým skokům, si dokáže při skoku udělat pomocí vzduchu přemístěných na chodila odrazný můstek a proto to často vypadá, jako kdyby běhala(skákala) ve vzduchu. Její drápy jsou velmi ostré a velké, proto se zaměřuje spíš na boj z blízka. Sanagy je schopna ovládnout dvě techniky. Jedna z nich je ten odrazný můstek ve vzduchu za pomocí Fuutonové podstaty a ta druhá je ve stylu, že si do tlamy nahromadí Fuuton, který poté vypustí z tlamy ve tvaru svislého tornáda na nepřítele. Často jí používám ve spojitosti s mou technikou Mizuu Rappa. Díky naší spojitosti vytvoříme led, který zastaví, nebo poraní nepřítele. Díky svým pevným nohám je schopna přepravit Saradu kamkoliv bude chtít. Víc lidí než jednoho by však neusnesla. Na to je zatím příliš mladá a není tak silná.

Výskyt
Rod Irbisů se nachází v horách na hranici Kirigakure a Konohagakure no Sato. Žijí na jednom z větších ostrovů, které jsou obehnány horamy. Pokud by jste se k nim snažili dostat pěšky, šli by jste tak měsíc, nejméně. Irbisové nejsou plně zavázani klanu Senju, ale vybrali si právě Saradu. Dříve se snažili žít v ústraní, snažili se, aby na ně lidé zapoměli a nezneužívali jejich dobrotu a velký talent. Na konec se ale připsali Saradě a tudíž od té doby slouží klanu Senju.


Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Re: Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Hokori Mai Tue May 05, 2015 8:00 am

Snad nemáš touto větou "Navíc se dokáže přivolat sama od sebe ke mě a zase zpět." na mysli, že nemusíš používat techniku přivolávaní, a Sanagy se u tebe jednoduše objeví. Pro vlastní techniky je tu stanovena kostra, která platí i pro vlastní techniky summonů.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Re: Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Sarada Wed May 06, 2015 9:18 pm

Nene, vůbec jsem to takto nemyslela, špatně jsem to napsala ^^'' pardon. Bylo to myšleno tak, že mě může ona přivolat k sobě. Něco jako když naruto se přemístil na tu žabí horu Smile. Vůbec nevím, co jsem v tu dobu měla za stavy, že jsem to napsala stylem, kterým jsem to vůbec nemyslela Very Happy
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Re: Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Hokori Mai Fri May 08, 2015 11:59 am

Okey. Vlastní techniky summona sepiš do editnutého tohoto epicu podle stanovené kostry. Pak se na ně podívám.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Re: Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Sarada Sun May 10, 2015 6:03 pm

Název: Fuuton: Jump Sky
Úroveň: B-rank
Element: Fuuton
Zařazení: Taijutsu, Ninjutsu
Popis: Díky dlouhým a velkým skokům, které jsou pro ní specifické, si dokáže udělat pomocí Fuutonu přemístěných na chodila odrazný můstek a proto to často vypadá, jako kdyby běhala(skákala) ve vzduchu. Jednoduše se tímto dokáže rychle přemisťovat, když pod sebou nemá pevnou zem.
Nevýhody/Slabiny: Pokud by jí někdo zasáhnul, technika se zruší. Udrží jí 3 posty.
Uživatel: Sanagy (Irbis)





Název: Fuuton: Tornado
Úroveň: B-rank
Element: Fuuton
Zařazení: Taijutsu, Ninjutsu
Popis: Sanagy si do tlamy nahromadí Fuuton, který vyšle na nepřítele jako svislé tornádo. Používá to se Saradou ve spojení s její Mizzu Rappa. Když tuto techniku skombinují, dosáhnou tím poměrně velké ničivé síle a její rozsah se pohybuje kolem 12 metrů na šířku a nepřítelovi způsobí vážné poranění.
Nevýhody/Slabiny: Technika vyžaduje spolupráci se Saradou. Pokud by jí Sanagy vytvořila sama, bez Suiton: Mizzu Rappa, efekt nebude tak velký. Nepřítele to zraní, ale ne tak kriticky jako ve spojistosti se Suitonenm. Sanagy po této technice nemůže využít svou chakru další 2 posty.
Uživatel: Sanagy (Irbis)


Naposledy upravil Sarada dne Tue May 12, 2015 5:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Re: Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Hokori Mai Tue May 12, 2015 4:59 pm

Fuuton: Jump Sky-> POVOLENO
Fuuton: Tornado-> Bez toho mrazícího efektu. Jelikož to je ale kombinovaný útok, výsledná síla tohoto útoku bude mít velkou ničící sílu a velký plošný rozsah, takže si nemyslím, že bych ta technika už nebyla použitelná.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Re: Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Sarada Tue May 12, 2015 5:35 pm

Edit Smile
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Irbis-kočkovitá šelma Empty Re: Irbis-kočkovitá šelma

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru