Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

2 posters

Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 10, 2015 9:06 pm

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Lavenderme
Ide prevažne o pokojnú lúku plnú kvetín, predovšetkým levandúľ. Sem tam sa tadiaľ prehnajú divé zvery, ako napríklad Shinobi, ktorí nemajú nič iné na práci, než sa mlátiť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Aug 10, 2015 9:16 pm

Už to môže byť nejaký týždeň, čo sa túlam svetom a snažím sa nájsť si svoju vlastnú cestu ninju. Hľadajúc pravdu o tomto živote som sa dostal na toto miesto plné pokoja. Veľká lúka, ktorá sa pýšila veľkým počtom rozlišných kvetín. Sem tam sa tu myhla aj nejaká zver, ako príklad srnky, ktoré má veľmi pozorne sledovali.
Nebola tu cesta, čo znamenalo, že som si ju mohol sám vytvoriť. Kráčal som stredom lúky a snažil sa vyprázdniť si hlavu. Musel som niečo spraviť s mojim vzhľadom, už po mňa zachvílu určite pošlú Anbu jednotky. V diaľke som však zazrel shinobiho, ktorý bol dosť blízko. Tá uvidela moju tvár, čo znamenalo, že som mal svedka. Nikto sa nesmie dozvedieť, že som na slobode, znamenalo by to, že by ma uznali ako Nukenína a to sa stať nesmie. Musím sa postarať o to.. aby už nikdy neprehovorila.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Aug 11, 2015 8:15 pm

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Tumblr_n9m2oirGn81tak1nho4_500

Táto luka bola miestom, kde som chodievala často trénovať. Ľudia sem nechodili takmer vôbec, preto mi to miesto vyhovovalo. Bolo pokojné a zároveň krásne. Dnes to inak nebolo. Trénovala som, ako vždy, aby som nevyšla z cviku a stávala sa čoraz silnejšou. Tréning však dlho netrval, pretože sa tu objavil nejaký chlapec. Nevyzeral veľmi staro, povedala by som, že sme v podobnom veku. Stočila som k nemu svoje oči a s pomocou Bykauganu, ktorý som mala aktivovaný, som si detailne prezrela jeho tvár, hoc som od neho bola pomerne ďaleko. Toto dojutsu mi poskytovalo takúto schopnosť a často som ju využívala. Môj výraz bol neutrálny. Očakávala som, že ma nechá na pokoji a pôjde pokojne ďalej, ale kto vie, čo je zač.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Aug 12, 2015 12:30 pm

Pozrela sa mi do tváre a aktivovala Byakugan, to znamená jediné, jej smrť. Hyuuga? Proti nemu som ešte nikdy nebojoval, všetko je však po prvý krát, nie? Rozbehol som sa proti Hyuuge a začal premýšľať nad útokom. Prekvapivý útok by bol zbytočný, keďže ma už videla a nie su tu žiadne stromy alebo nejaký iný predmet, za ktorý by sa dalo schovať. Budem to teda musieť spraviť ako za starých dobrých čias. Neviem, na akej úrovni je tento Hyuuga, takže skúsim vyskúšať, čo v ňom prv je. Vytiahol som si pár kunaiov ľavou rukou, na ktoré sa usadilo trochu môjho čierneho piesku. Napriahol som sa a hodil som ich po nej. Shuriken Kage Bunshin no Jutsu! Kunaie sa naklonovali a vyleteli veľkou rýchlosťou po Fu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Aug 12, 2015 7:32 pm

Čakala som, že jednoducho sa otočí a odíde. Ale nie. On sa radšej na mňa rozhodol zaútočiť. Určite vedel, kto som, teda z akého klanu pochádzam, to sa dalo jednoducho rozpoznať podľa takmer bielych zreničiek a vystúplych žiliek okolo očí. Môj výraz sa nemenil, ostával stále chladný, i po jeho útoku. Na ten som reagoval tak, že som vytiahla niekoľko kunaiov a zasiahla len tie, ktoré mierili na mňa a to takým spôsobom, že som ich odklonila z ich dráhy letu a tak sa len zapichli do zeme niekoľko metrov predo mnou. Ďalej som ale nerobila nič, čakala som na jeho ďalší ťah.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Aug 12, 2015 8:29 pm

Dva kunaie, ktoré nemierili na jej telo, zmenili trajektóriu a mierili presne na jej chrbát. Vedel som, že niekde tam by mal mať Hyuuga ten ich slepý bod. Tri kunaie, na ktorých bol môj piesok dopadli pred Fu. Na môj príkaz z nich vyletel piesok a sformoval sa do malých ostňov, ktoré na ňu vyleteli. Chcel som ju týmto ťahom trochu viac zatlačiť dozadu a tak zrýchlť dopad kunaiov na jej telo. Potom by už bolo jednoduché použiť Shunshin a a zasiahnuť jej srdce presným úderom. Ja som k nej stále blížil a pripravil si pečate.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Aug 13, 2015 1:07 pm

Natao si neuvedomoval jednú vec a tou bolo to, že ja nie som tak sprostá, aby som ho nechala zasiahnuť môj slepý bod, ktorý by mohol nájsť približným odhadom asi ťažko. Stačilo sa len trochu vyhnúť z daného uhlu a mala som v zornom poli úplne všetko. Kunaie, i tie jeho čudné ostne. Keďže na mňa zbrane mierili len spredu alebo zozadu, stačilo sa len odskočiť do strany. Dávala som si ale pozor na to, ak by sa náhodou stalo, že opäť zmenia svoj smer. Ale tak, som predsa Hyuuga, s niečím takým sa vďaka Byakuganu ľahko vysporiadam.
Vytiahla som pár senbonov a hodila ich priamo naňho. Nemienila som ho zraniť, pochybovala som, že by ho zasiahli, skôr som len chcela otestovať jeho schopnosti.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Aug 15, 2015 9:04 pm

Nakoniec to nevyšlo, bola rýchlejšia než ja. Musím vymyslieť niečo inakšie. Nikdy v živote som nebojoval proti Hyuugovy a popravde som mal aj strach, stačí jeden správny úder a je so mnou koniec. Bojoval som však proti väčším rybám, než je táto malá kunoichi. Dodal som si trošku motivácie a hneď sa bojovalo lepšie. Prvý test bude preverenie si jej reakcií. Jiton : Bunshin no jutsu! Z mojej ľavej ruky vyletelo veľké množstvo piesku, ktoré sformovalo klona na mojom chrbáte. Následne sa odrazil od môjho chrbáta a preskočil Fu. Následne som vytvoril z čierneho piesku veľkú katanu a začal útočiť priamo na Fu pričom môj klon útočil tak isto zo zadu. Ten však nemal katanu ale jedna jeho ruka sa premenila na predĺžené ostrie. Nemusel som sa báť, že by sme sa zasiahli, keďže som všetok piesok ovládal a tak som mohol aj meniť smery útokov.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 17, 2015 8:31 pm

Takže môj protivník ovládal čierny piesok. Nebolo príjemné zistenie, ale kto vie, možno sa mi podarí ho poraziť. Doplo mi, že mu ide o preverenie schopností, inak by na mňa vyslal niečo silnejšieho kalibru. Napriek tomu som sa rozhodla využiť naplno príležitosť, ktorá sa mi naskytla už len tým, že sa objavil priamo pri mne i so svojím klonom. V tej sekunde sa okolo mňa rozvírilo veľké množstvo chakry. Nemyslím si, že bol Natao natoľko rýchly, aby sa tomu vyhol, Hakkesho Kaiten mal nejaký ten svoj rozsah, proste ho to udrieť muselo, keďže bol tak blízko pri mne.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Aug 27, 2015 7:20 pm

Už som ju išiel zasiahnuť katanou, keď som uvidel ten otáčavý pohyb. To je.. Moja katana rýchlo zmenila formu a pokúsila sa vytvoriť štít na najviac zraniteľných miestach, kde by mi mohla seriózne ublížiť. Uhnúť som sa už nestihol a Kaiten ma priamo zasiahol. Časť hrudníku som mal chránenú pieskom Klon našťastie tak blízko nebol, tak sa mu podarilo uskočiť. Moje pravé telo odletelo pár metrov a spravilo pár kotrmelcov. Klon sa však nezrušil a začal ďalej útočiť. Z tela mu vystrelilo pár železných guličiek, ktoré boli dosť rýchle. Potom sa rozbehol proti Fuu, pričom ľavou rukou sa oháňal a miesto pravej mal niečo ako bič z čierneho piesku, ktorý sústavne útočil a menil smer útoku. Ja som sa pomaličky postavil a pozrel si svoje zranenia. Našťastie nič vážne. Oprášil som sa a kľakol si. V hlave som si začal tvoriť taktiku, ako ju poraziť.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Sep 30, 2015 8:07 pm

Moja technika zafungovala, aj keď nie tak úplne ako som chcela. Neočakávala som, že stihne využiť štít a už vôbec nie to, že nezasiahne klon, ktorý bol pred chvíľou tesne za mnou. Práve preto som tú techniku použila. Napriek Byakuganu by som dlho v Taijutsu presile zrejme nevydržala, teda za predpokladu, že by som nepoužila jednu zo svojich silnejších techník. Tým zvláštnym bičom klonu som sa však zasiahnuť nemienila, najskôr by mi to spôsobilo obrovskú bolesť. A to ten bič nie je z klasického materiálu, ale priamo zo železného piesku, takže by to o to bolelo viac. Odskočila som dozadu, mimo jeho dosah a v najvyššej možnej rýchlosti, akú som dokázala vyvinúť, som sa rozbehla priamo proti svojmu originálnemu protivníkovi, na ktorého som mierila s Jūkenom. Šlo o obyčajný výpad. Zatiaľ.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Sep 30, 2015 9:51 pm

Nedostalo sa mi veľa času na premýšľanie. Keby som vedel viac o jej možnostiach, tak by som vedel spraviť skvelý plán, ako ju poraziť. Môj klon za Fu nestíhal. Bol však stále pripravený. Vyštartovala po mne dosť rýchlo, nebol čas na nejaké zbrklé manévre, postavím sa jej priamo. Z ľavej ruky sa mi vypustilo veľa piesku, prv som premýšľal, že by som spravil piesočnú búrku, no ona má však byakugan a to by mi moc nepomohlo. Preto som časť piesku nechal spadnúť na zem okolo mňa. Ja som stál v strede a vytiahol si tanto, ktoré mi obalil čierny piesok. Bol som pripravený, pokiaľ pobeží po piesku, tak ju môj piesok buď dobodá, alebo spomalý. Ak vyskočí, tak na ňu budem pripravený. Moje tanto bolo teraz dlhšie, mohlo byť dlhšie a väčšie než katana. Možno sa to rozhodne týmto úderom.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Oct 02, 2015 9:19 pm

Ak si Natao myslel, že som slepá a nevidím piesok, ktorý okolo seba rozložil, tak sa mýlil. Čakala som, že ma s tým bude chcieť spomaliť alebo tak niečo, ale ja som sa tak chytiť nemienila. Vytiahla som dve kunaie s pripevnenými výbušnými lístkami, a hodila ich smerom k nemu, na čo v jeho blízkosti vybuchli. Nešlo mi ani tak o to, aby ho výbuch zasiahol, skôr o to, aby sa medzi nami vytvorila "stena", cez ktorú on vidieť nemohol a teda nemohol ani len vidieť, čo zamýšľam. Pretože vo chvíli, ako došlo výbuchu, som pred seba zdvihla dlaň, v ktorej som zhromaždila chakru a následne ju vypustila priamo na svojho protivníka. Chakra sa zmiešala s ohňom vyvolaným výbuchom a v obrovskom "ohnivom" víre sa rútila priamo naňho. Vedela som veľmi dobre, kde sa nachádza, s pomocou Byakuganu.
Jeho klon som neignorovala. Dávala som si naňho pozor, ak by sa náhodou o niečo pokúsil. Zároveň som bola pripravená konať v prípade, ak by sa Natao ubránil tak, ako si to ja osobne želám, aby som mohla pokračovať vo svojom pláne. Samozrejme, by bolo lepšie, keby zhorel, pochybujem však, že by len tak z ničoho nič prestal vzdorovať, takže som bola pomerne zvedavá na jeho reakciu.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Oct 02, 2015 10:45 pm

Akonáhle som uvidel tie dva kunaie s výbušným lístkom, tak ma hneď napadlo, čo bude jej plánom. Chcela ma oslepiť a to sa jej aj podarilo. Cez dym som nič nevidel a tak som pre istotu umietnil jemnú časť piesku pred seba. Okamžite som poskladal pečate na kawarimi no jutsu, keď som ucítil, ako sa mi Juken predral cez piesok. Sekundu neskôr a dostal som by som plnú pálku. Vymenil som svoje telo s telom klona. Keďže v oboch bolo ekvivalentne chakry, nemala by ani pomocou Byakuganu zistiť, že som sa prehodil s klonom. Chcelo som použiť Kage Shuriken no jutsu, no spomenul som si, že to minule nemalo žiaden efekt. Teraz treba zaútočiť s niečim, čo uvidí, ale nebude mať šancu sa uhnúť.
Jiton: Satetsu Shigure! Vystrelil som po nej asi päť malých a veľmi rýchlych guličiek piesku. Ak ani toto nezaberie, budem ho musieť vyvolať.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

 Hyūga Fū vs Natao Hyuurai Empty Re: Hyūga Fū vs Natao Hyuurai

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru