Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Sídlo" Milli

Goto down

"Sídlo" Milli Empty "Sídlo" Milli

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 12:08 am

Menší sídlo uprostřed vesnice, ve sklepě jsou tajné dveře kde je místnost ve které Milli vyrábí a testuje jedy.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Sídlo" Milli Empty Re: "Sídlo" Milli

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 12:19 am

Došla jsem domů a zabouchla za sebou. S tichým povzdechnutím jsem ze sebe už v chodbě cestou do sprchy shodila kraťasy...o pár kroků dál jsem na zem odhodila košili a vešla do koupelny. Dveře jsem nezavírala...neměla jsem k tomu důvod když jsem tu byla v podstatě sama. Stoupla jsem si pod sprchu a nechala na sebe padat horkou vodu. Zavřela jsem oči a projela si prsty mokré vlasy. Co s tím hm? Pořád jsem přemýšlela nad tím, jak se na to Tsukikageho zeptat. Zatímco na mě dopadala voda jsem si pomalu a pečlivě promnula skoro každý sval..hlavně na rukou. Ty křeče ve svalech nebyly vůbec příjemné a měla jsem pocit, že to pořád cítím i když to nebylo možné. Kruci. Naštvaně jsme se zamračila a vypnula vodu. Tak na půl jsem si vysušila vlasy ručníkem a hodila na sebe tričko, které mi bylo nad kolena i když jsem byla ještě mokrá.
Došourala jsem se do kuchyně a vytáhla si z ledničky čistou vodu a něco na zub. Zamířila jsem do ložnice kde jsem si sedla na postel, opřela se o zeď za mnou a natáhla se po sešitu, kde jsem měla poznámky. Začala jsem si tam různě zapisovat věci a u toho zobala jídlo. Takže to bylo tak do deseti minut. Křeče a říkala, že kdyby mě neřízla jen jednou měla bych trvalé následky hm? Zajímavé. Měla jsem k dispozici několik jedů, které měli podobné účinky ale ten její mi přišel z nějakého důvodu zajímavější. Ano..vážně mě zaujal jed, který mě málem zabil.
_____
15.8. 23:34 Very Happy
Po tom co jsem se vzbudila jsem se najedla a na několik hodin se zavřela ve sklepě kde jsem zkoumala různé tekutiny. K večeru jsem vyšla a koukla se na hodiny. Je čas. Převlékla jsem se do oblečení v tmavých barvách a svázala si vlasy do culíku. Před odchodem jsem se napila, nasadila si bílou masku a zmizela.
-přesun-
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Sídlo" Milli Empty Re: "Sídlo" Milli

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Sep 20, 2015 7:38 pm

Několik dní jsem se potulovala jen tak ulicemi a do ničeho se mi nechtělo. Možná mě tím Daichi minule nakazil..kdo ví. Yo pořád taky nikde nebyla a celkově tu chcípl pes. Unaveně jsem dorazila domů a zavřela za sebou dveře o které jsem se hned opřela. Svezla jsem se na zem do sedu a prostě čuměla do tmy. Po chvíli se mi o ruku otřela chlupatá potvůrka, která mi vykouzlila úsměv na tváři. "Jak jsi se měla?" Něžně jsem pohladila kočku po hřbetě. "Trošku jsem tě tu zanedbala co?" Povzdechla jsem si a zvedla se zase na nohy. "Tak pojď." Pobídla jsem jí a zamířila do kuchyně kde jsem jí do mističky dala jídlo. Já jsem si vzala jogurt a opět se uvelebila na zemi. Zamyšleně jsem jedla jogurt a u toho pozorovala číču, kterou jsem našla na ulici.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Sídlo" Milli Empty Re: "Sídlo" Milli

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru