Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlá část ostrova

2 posters

Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Mon Jan 04, 2016 8:24 pm

Odlehlá část ostrova, plná zelené trávy...motýlků a jednorožců.
Právě zde se potká všemocná Lizzy a všehoschopná Mia.
(A někde na stromě sedí Scab s dalekohledem..)
-šlus a konec...pohádky odzvonil konec...využij svou představivost Křupko!-
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Lizzy Mon Jan 04, 2016 8:40 pm

Stalo sa, možno sa to stať ani nemalo a možno si to všetci len predstavujeme, ale yep, stalo sa. Ocitla som sa nadrogovaná a nafetovaná... pršalo a ja som bola minimálne tak po členkoch v blate. Pozerala som sa na moju súperku ktorá na tom boh vie, či bola lepšie než ja. Ja som každopádne niečo ako zdravý úsudok už úplne zahodila a čo bolo horšie, ovládla ma moja ehm.. povedzme, nie tak úplne zdravá .. časť. Myslí sa tým myseľ. Bola som cvok, každý shinobi môjho kalibru bol cvok.. a kto sa tomu bránil, len klamal sám seba. Rozhodila som do dažďa rukami a začala som sa smiať.
"Yumi yumi! Dúfam že si aspoň taká sladká ako tvoje meno pusa!" Zakričala som na bielovlasú Hozuki a no.. pohľad to mohol byť naozaj zaujímavý. To je tak, keď si človek chce dať zápas v bikinách v blate ale, tak nejak nemá na bikiny.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Mon Jan 04, 2016 8:51 pm

Lizzy se tu ocitla nadrogovaná a nafetovaná, já jsem na tom byla trochu podobně. Kdesi jsem sehnala flašku nějakého hnusu, který by tahal tričko až do zadku i pořádnýmu chlapákovi. Ještě k tomu jsem si tu na té krásné louce našla večeři...Byl to dobrý nápad nasbírat si houby a povečeřet. Jenže chvíli po zkonzumování jsem viděla okolo sebe duhu. Chodila jsem pomalu sem a rukama pomalu hladila duhu. Ano hladila jsem duhu! A byla sakra hebká! Když jsem uslyšela svoje jméno pitomě jsem se zasmála a začala trošičku vnímat. "Já jsem sladká až běda!" Zvolala jsem a vydala se zpomaleným pohybem směrem k Lizzy, která se tam smála. Cestou jsem trochu klopýtla a málem skončila jak placka v blátíčku, které se tam tvořilo. Naštěstí jsem se chytla Lizzy. "Jaká krásná záchrana." Zašveholila jsem.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Lizzy Mon Jan 04, 2016 9:18 pm

Nevedno, či sa táto kôpka nešťastia dostala do cesty práve tej správnej ženskej, ktorá by sa len chichotala, chichotala červenala a.. no nie. Keď zaštebotala tie veci o tej záchrane, už som ju v podstate oboma rukami držala nad svojou hlavou a.. bum do blata ! Teda, nie že by som ju tam hodila. Skôr by sa to dalo nazvať "pustením".
"Muhaha po tomto budeš mať nočné mory.. minimálne cez pár desaťročí zlato." Poslala som jej takú tu vzdušnú pusinku a.. nebola som úplná sviňa, chcela som vidieť čo v nej je!
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Mon Jan 04, 2016 10:08 pm

Žuchla jsem do bláta pod její nohy. Její až moc hezký nohy. "Mrcho." Zahuhlala jsem a když už jsem byla v takové vhodné pozici u jejích nohou rozhodla jsem se toho využít. Chytla jsem jí za kotníky a silně trhla aby ztratila pevnou půdu pod nohama i ona! Uchechtla jsem se a vyškrábala se v blátě na všechny čtyři. Pršet nepřestávalo a tak se pod námi tvořilo řidší a řidší bahno. Lizzy jsem si nevšímala a snažila se postavit úplně. Tohle asi jen tak nevyperu. Na to bude potřeba duhá!
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Lizzy Tue Jan 05, 2016 3:19 pm

Neradovala som sa z môjho víťazstva dlho, pretože ma po chvíľke schmatla za kotníky a ja som sa vládla len zahnúť.. spadnúť na zem do blata a.. tak. Chvíľu som len ostala ležať. Snažila som sa pochopiť, čo sa stalo. Zaprela som sa rukami za seba, trocha sa šmýkalo no rovnako ako Yumi, som sa tiež snažila vyštverať na nohy. Bohužiaľ, alebo aj našťastie pre istých pozorovateľov, som sa šmykla, zatackala, stratila rovnováhu a doslova som sa zavesila na Yuminino oblečenie. Aj keď som bola ľahká, nemalo šancu vydržať.. určite sa niečo potrhalo. Dobrá správa? nebude sa to musieť prať.. no nie?
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Wed Jan 06, 2016 8:24 pm

Zatímco se ona válela v blátě podařilo se mi dostat na nohy úplně. Založila jsem si ruce v bok a ušklíbla se. "Jsem si jistá, že i ty budeš mít po tomhle noční můry." Prohodila jsem skoro vítězoslavně a udělala krok dozadu když se snažila postavit. Bláto bylo ale zrádné a díky tomu skončila zavěšená na mě. Uslyšela jsem trhání látky a na chvíli zamrzla. Netušila jsem jak na tohle reagovat a nakonec převládl vztek. "TO JE MŮJ OBLÍBENÝ!" Rozčíleně jsem zvýšila hlas po tom co mi roztrhla pláštík. V rámci možnosti jsem se v blátě rozkročila tak abych zase neskončila na zemi. Chytla jsem jí oběma rukama za její vršek a jako vzteklý pes s ním lomcovala abych jí to oplatila.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Lizzy Wed Jan 06, 2016 10:23 pm

"He?" Zamrmlala som no to už bola rukami nalepená na mojom tope, ktorý sa snáď v momente roztvoril. Predsa len to bolo uviazané len tak na voľno.. a trhalo sa to ešte ľahšie. Podprsenka nehrozila a tak, som tam tak stála, trocha pobúrená no viac úchylná než pobúrená.
"Ty! Ty.. si sa práve rozlúčila zo sovjim oblečkom!" Vyhlásila som oduto a skočila som po nej. Mala som v pláne povaliť ju na zem, sadnúť si na spodnú časť brucha a roztrhať jej zopár pohybmi jej, zvyšok.. oblečenia.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Jan 10, 2016 9:20 pm

"NÉ!" Vykřikla jsem hlasitě když po mě skočila a svalila mě na zem do bláta. Já tohle oblečení měla vážně...VÁŽNĚ ráda! Zuřivě jsem se bránila a snažila jí chytit ruce na zápěstí aby mi dala pokoj. Do toho jsem ještě kopala nohama a snažila se jí ze sebe dostat. "Nech tohoo!" Mé snažení bylo marné, zbytek mého vrchního oblečení byl pryč. Ten fakt, že mi ho vážně zničila mi dodal další vzteklou energii. Svalila jsem jí ze sebe a tím se přetočila na bok. "Co to sakra děláš?" Zavrčela jsem celá od bláta a pokusila se znova vyškrábat na nohy. Podařilo se mi to jen na půl a tak jsem se rozhodla, že na to kašlu. Odrazila jsem se a skočila na ní. Zarazila jsem jí do bláta a chtěla jí zkroutit ruku, bohužel to díky tomu blátu klouzalo.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Odlehlá část ostrova Empty Re: Odlehlá část ostrova

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru