Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rōnin no owari

Goto down

Rōnin no owari Empty Rōnin no owari

Příspěvek pro Goku Fri Feb 05, 2016 10:27 pm



Jedná sa o špeciálnu miestnosť. Prístup sem majú herne len postavy, ktoré sa o nej dozvedeli od NPC nukeninov, ktorý momentálne plienia ostrov, mesto v ňom a napádajú všetko, čo má na sebe čelenky alebo nejaký znak príslušnosti k shinobi dedinám. 

Názov vlastne v preklade znamená Roninov koniec. Jedná sa o malebné miestečko s výhľadom na zvyšok ostrova v jednom zo záhybov miestneho menšieho pohoria. Je to vlastne niečo ako taký malý a zabudnutý chrám, alebo skôr svätyňa. Kamenná doska a na nej nádoba, v ktorej bol bezpečne zapečatený ocasý démon.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rōnin no owari Empty Re: Rōnin no owari

Příspěvek pro Goku Fri Feb 05, 2016 11:50 pm

Sedel som na veľkej urne, z ktorej by za normálnych okolností sálala masívna chakra. Momentálne však tomu nebolo a mohla za to práve čierna látka, ktorou bola nádoba obalená. Ani som sa nedivil, že toto miesto ešte nikto nenašiel. Spravil som isté opatrenia, aby tak tomu nebolo. Teraz už len stačilo vyčkať a nechať shinobi, nech sa pobijú s tou háveďou ktorá sa sem na nich nalepila na jeden malý podnet od mojej maličkosti.  V ústach som mal cigaretu ktorá už na prvý pohľad vyzerala ako domáca výroba, popri čom môj pohľad mieril k pobrežiu a k mestečku, ktoré bolo v ohni. "Choďte, len na seba dávajte pozor. Nepotrebujem medzi vami žiadne straty.. celkom mi trvalo, kým som vám do hlavy natrepal to, čo v nej máte." Mávol som rukou na skupinu dvanástich shinobi, ktorý mi tu robili spoločnosť. Tí len prikývli a v momente sa rozdelili na všetky strany. Ja som sa znova zameral na pohľad niekam .. pred seba. Kto sem dorazí ako prvý ? uvidíme.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru