Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosky hradu Kitsume

Goto down

Trosky hradu Kitsume Empty Trosky hradu Kitsume

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Feb 21, 2016 5:01 pm

Trosky hradu Kitsume Gow_by_k04sk-d358xyq
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Trosky hradu Kitsume Empty Re: Trosky hradu Kitsume

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Feb 21, 2016 5:07 pm

Z boje s Lizzy, který mě pouze zdržovala v mém cíli, jsem dorazila až sem. Potřebovala jsem nějaké vodítko, cokoliv, co by mě přivedlo k Matatabimu. Byla jsem ochotna pro to rychlovat hodně. Moje mana se začala pomalu doplňovat, jen jsem se pousmála nad tím, jak jsem cítila, že do mě jde zase plná síla. Hodila jsem do sebe jeden prášek a zabila jsem ho vodou. Sedla jsem si na schody, které vedly k troskám tohoto hradu. "Musel být překrásný." Řekla jsme si v duchu. Opět jsem si vzpomněla na Naa. Netušila jsem, že někdo tak nafoukaný vůbec existuje. Ale co už, vymazala jsem si ho z hlavy, někdo takový mi za to ani v nejmenším nestál. Čekala jsme na Rina, nebo na znamená. Na cokoliv. Zatím jsem promýšlela svůj plán. Opřela jsem se o kámen a nohy jsem si spojila u kotníků. Co teď...co bych měla dělat teď? Musím počkat na Rina, musím najít nějaké vodítko, jakékoliv, kdekoliv. Přivřela jsem oči a kontrolovala všechnu chakru okolo. Potom jsem vstala a okolo svého pobytu jsem nastražila pasti pro nepřátele. Teď jsem si totiž nebyla jistá, jestli není lepší věřit jenom sama sobě. "Eeeh, otrava, vážně."
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru