Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hebiho horská laboratoř

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Hebi Sat Jul 20, 2013 8:23 am

First topic message reminder :

Hebiho laboratoř
Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Orochimaru's_Northern_Hideout

Tato laboratoř je utajené, má k ní přístup jen Hebi a Tsuchikage. Nikdo neví, o její existenci.
V laboratoři Hebi uchovává v láhvi a v láku Kabutovo mrtvé tělo. Má spoustu DNA uschovaných v dalších sklenicích a má také Kabutovy experimenty a různé svitky s informacemi a jutsu.

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Orochimaru's_Demon_Island_LaboratoryHebiho horská laboratoř - Stránka 2 Tumblr_m38cmpYv2T1r3hkmc
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 10, 2013 11:52 pm

Když se ho zmocnil záchvat a snažil se mě jen dotknout změnil jsem se na vodu a zhmotnil kousek za ním. Namířil jsem na něj ruku a za ním se vynořila pěkně tlustá zemní stěna, která ho k sobě svázala velmi pevně, jako předtím Yoko a začala mu potlačovat čakru. To vše díky dvěma kekkei genkai, které jsem pohltil dávno předtím, než jsem se stal Hebim. "Aby bylo jasné, tvá síla, ty, patříš mě. Jsi součástí mé síly, stejně jaké mé edo tensei," zavrčel jsem. Šel jsem pomalu k velkému lůžku. Kabuto-sensei, pokud se mi to podaří a odemknu Rikudovu sílu, budu o k krok blíž k tomu, abych našel masku z Uzumaki klanu a uvolnil Shiki fuujin..A pak Vás opět přivedu k životu.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Yogi Sun Aug 11, 2013 12:04 am

Napriek tomu koľko sily v ňom ostávalo, napriek bolesti akú pociťoval pri spútaní a nechávaní si vysávať čakru, nereagoval. Nijako sa nesnažil odporovať aj keď nato mal obrovský počet ako techník tak aj prostriedkov. Možno bola chyba sem prísť k nemu, hlavne takto zranení a oslabený. Neurobil nič, nechal sa zviazať a čakal na svoj nový osud...

... „Len čo budem voľný, Hebi ja prisahám že ťa zabijem!“ Ozvalo sa miestnosťou a po prvý krát mohol zahliadnuť Hebi niečo v jeho očiach. Niečo čo už sa tam neobjavilo odkedy sa narodil, vôľa akú tam nečakal nikto kto vedel jeho pravú identitu. V túto chvíľu sa mu Madara vyhrážal smrťou za pomoci.. Ohnivej vôle!

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Hebi Sun Aug 11, 2013 12:18 am

"Nikdy, nebudeš volný, od toho také slouží jistá pojistka, kterou jsem vymyslel," dál jsem na to nereagoval a sundal mu brnění. Následně jsem čakrovým skalpelem odstranil i část trička, které mu krylo hlubokou ránu. Větev ze Zetsu kytky jsem mu připevnil do jeho rány. To jsem už ale naplňoval injekce drogou, která mu způsobí velmi nepříjemné stavy podobné nejhoršímu mučení v Tsukuyomi. Tato droga však urychlý proces přijímání DNA a také probuzení rinneganu. Byl to však můj první pokus, bude bude úspěšný..Neodvažoval jsem se ani pomyslet, co by to znamenalo. Začal jsem s napouštěním jeho těla drogou. Vybral jsem si žílu na obou rukách, nohách, pod krkem a také trochu drasticky jsem mu vpíchl malou dávku i do očí. Pomocí Shosen jutsu jsem udržoval jeho životní funkce v normálu, pomáhal mi hadí ocas a má neutuchající síla po změně přírodních zákonů. Pomocí čakry jsem zvětšoval působení Zetsuho DNA, během okamžiků, kdy byl falešný Madara mohl být ještě při vědomí, mohl vidět, jak se jeho rána zaplňuje podivnou bílou hmotou. "Úžasné," vytřeštil jsem oči a dál sledoval jak se to rozrůstá jako mor. Nastal čas na mou pojistku. Přímo do zbytků ošklivé rány, která teď byla zarostlá Zetsu DNA jsem aplikoval Jikan no Fuuin. Pečeť, která reagovala na mou čakru. Pečeť, která se mohla aktivovat kdykoliv já přikážu, pečeť, která mohla přivodit neuvěřitelnou bolest a smrt.
Pokračoval jsem však dále. Nebyl čas. Rána byla kompletně zhojená a vyplněná Zetsu DNA. Měl by být schopen používat Mokuton. Nastal čas na druhou vlnu drogy, která měla za úkol násilně probudit rinnegan. Naplnil jsem celou jednu infuzi podivným zeleným roztokem. Vytáhl jsem jehlu a píchl ji Madarovi do žíly na pravé ruce.
Infuze pomalu kapala do jeho těla. Oči jsem mu zavázal černým šátkem na kterém byly podivné pečetě, pro případ že by se něco pokazilo. Tak drahocenné oči jsem nemohl rizkovat.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Yogi Sun Aug 11, 2013 12:33 am

V momente ako započul podivné trhanie a naozaj zvláštne cinkotanie železa, v momente nasledované pocitom trhania trička a následne prudké otvorenie očí zaznamenalo čo sa dole deje. Po celý čas priebehu tejto drastickej operácie kedy sa k nemu Hebi správal ako k nepodarenému pokusnému králikovi ho šeredne podcenil. Po ten celý čas, prežíval ohromné muka. Výkriky a zdesenie, prvý krát v živote myslel viac na svoju smrť, myslel len nato ako to rýchlo skončiť, zaspať a už sa nezobudiť. Nestalo sa to. Naďalej až do dokončenia podivnej operácie, len kričal bolesťou, kto by nedokázal pri tých ohromných bolestiach aké pociťoval. Bolo možné že upadne aj do bezvedomia ale z neznámych príčin ho Hebi udržoval v stave žitia. Vedomia. Nechápajúc že si týmto krokom, kedy mu možno dal ohromnú moc, podpísal vlastný rozsudok smrti...
... „Nech.. už je.. tá poistka .. aká chce.. Prisahám.. Aj keby ma to.. malo stáť život.. Nájdem ako to zničiť.. a zabijem ťa.. Zabijem ťa ako prašivého psa.. a telo nechám hniť na výstrahu ostatným.. Tak prisahám..“ Slová ktoré by si mal Hebi trvalo zapamätať. Nech už boli jeho úmysly aké chceli, možno že sa aj Madara pod vplyvom strachu z vlastnej smrti pridá na jeho stranu, Hebi už nikdy nepocíti slovo pokoj. Bude lovený do konca svojho života, aj počas posmrtného života mu Madara nedá oddýchnuť. Na svoju česť prisahal. Na svoje meno a na vôľu nosiacu hrdo v sebe. To boli jeho slová. Odkaz ktorý zanecháva Hebimu.

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Hebi Sun Aug 11, 2013 12:40 am

 "Měl bys mi být vděčný,"
ušklíbl jsem se. "Věz, že já jsem ti dal právě sílu, která by ti nebyla nikdy přístupná. Dal jsem ti sílu, díky které budeš moci dostat svět na kolena, dal jsem ti sílu, díky které si skutečně budou myslet, že jsi Uchiha Madara.." znovu úšklebek. Tentokrát jsem si sedl do křesla a pozoroval ho. Zabít mě nedokážeš, i kdybys chtěl. Až najdu masku a uvolním Shikki fuujin, konečně oživím Kabuto-senseie a pak se teprv uvidí, kdo z koho.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Hebi Tue Aug 13, 2013 3:38 pm

Bylo dokonáno, dva dny trvalo, než jeho tělo přijmulo DNA Zetsu a jeho oči se změnily. Byl to velice drastický pohled. Nebýt mé péče, tak už je dávno po něm. Sledoval jsem jeho odpočinek a chvíli čekal, jestli se probudí. Odešel jsem pryč.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 22, 2013 4:39 pm

A práve v tento moment keby sa niekto pokúsil prehľadávať túto malú a na pohľad obyčajnú chatku uprostred hôr, vo vnútri kde sa donedávna nachádzalo obrovské množstvo Hebiho prístrojov a množstvo jeho pokusov. Teraz v tento moment nájdete rozmlátenú miestnosť s ohromnou hrudou hliny uprostred kde ešte donedávna bol pripevnený jeho najnovší exemplár. Yoshiro Uchíha ktorý sa za posledné roky vydával za samotného Madaru Uchíhu vďaka vzhľadu a schopnosti ktoré ovládal, po novom dokázal perfektne napodobniť aj jeho silu. Hadičky ktoré viedli z hliny boli vytrhané a obrovská diera na boku steny vedúca až na povrch nasvedčovala jedinému prípadu. Presne kedy sa celou Iwou ozval ohromne neznesiteľný krik keď sa podarilo Madarovi odpútať od prístrojov aj násilne, neubehol dlhý čas kedy zdemoloval väčšinu tejto miestnosti a následne sa vydal preč. Preč tento krát s inou mocou. Mocou ktorá pre neho znamenala všetko. S jediným cieľom. Zabiť ich všetkých!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Hebi Thu Sep 19, 2013 11:31 pm

V laboratoři jsem nebyl už opravdu dlouho. Se samolibým úsměvem jsem prošel přes všechny své obranné opatření a zašel do rozsáhlého sklepení, nebo spíše vězení, kde bylo uvězněno několik obyvatel Iwagakure.
"Posloužíte většímu údělu.." položil jsem před klece několik svitků. a vzdálil se.
Páchlo to tady beznadějí a smrtí, která se blížila čím dál rychleji. Ze svitků se linuly svazující znaky, obklopující duši a tělo obětí. Prach a špína pokryla jejich těla. "Kuchiyose: edo tensei.." sledoval jsem jejich vyděšené tváře. Ti lidé se však změnili, už to nebyli vězni, ale klan dávno ztracených.
"Kaguya Ichizoku, pojďte, Kimimaro, veď svůj klan a získejte pomstu. Zničte Kirigakure!" nikdo krom Kimimara nepotřeboval svázat, všichni toužili po pomstě Kirigakure no sato, vesnici ukryté v mlze. Stála za jejich ponížení a smrt.
Za jejich těly se objevily rakve, ukryly je, zmizely a objevily se jinde.
S úšklebkem jsem se vydal jinam.
"Je načase tě chytit, Uchiho Itachi.."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hebiho horská laboratoř - Stránka 2 Empty Re: Hebiho horská laboratoř

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru