Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepřítomnost/Absence

+5
Uchiha Benjiro
Mareo Renjiro
Senju Maro
Assasin Senju
Hokori Mai
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Aug 10, 2013 6:08 am

Takže chtěl bych ohlásit nepřítomnost postav Juro Hokori, Yoshimii, Senju Maro v následujích dnech. Jedna se o dny 11.08. <- důvod: S kámošem celodenní turnaj ve veškerých počitačových hrách XD. 12.08.-14.08. <- důvod: Zkusím to vysvětlil pár slovy Já-> Pryč-> Babička-> Resident Evil XD. 15.08. <- celodenní výlet někde do tramtárie... 04.09.-06.09. <- Adaptační pobyt se školou... 06.09.-09.09. <-Turistika TATRY... a na závěr nepřitomnosr někdy v desátem měsíci <- možné stěhování... o tom moc nejsem informován. Všem, které má neaktivita nějak omezí se, omlouvám, ale nedá se nic dělat :/.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Sep 12, 2013 5:45 pm

Takže hlásím na dobu neurčitou mou neaktivitu, a to z důvodu-> Mám problémy s PC... již při startu procesor zabírá 100% CPU, a tak celý komp je výrazně zpomalený. Seznam najíždí půl hodiny XD. nekativita je do doby, kdy tuto závadu nevyřeším... do Té doby je mi líto, ale nebudu schopen postovat-> OMLOUVÁM SE VŠEM, KTERÉ MÁ NEAKTIVITA NĚJAK OMEZÍ.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Oct 05, 2013 4:13 am

Hlásím svou neaktivitu ke dni 5. října, a to z důvodu protože mám soustředění z Komorního Orchestru. Zítra kolem 13:00 bych se však již měl vrátit domů. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 31, 2014 6:30 pm

S nesmírným zármutkem Vám oznamuji, že v rozmezí 02.02.2014-07.02.2014 mě zde nezastihnete, a to z důvodu lyžařského kurzu. Absence platí pro postavy Sora no Sen, Juro Hokori, Yoshimii, Senju Maro.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Feb 21, 2014 9:08 pm

S nesmírným zármutkem Vám oznamuji, že od soboty (22.02.2014) do neděle (23.02.2014) na NSku nebudu k zastižení. Důvod-> Dvoudenní turistika. Jinak předem se omlouvám...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Feb 28, 2014 10:47 pm

Tímto oznamuji svou nepřítomnost ke dni 01.03.-02.03. z důvodu rodinno-osobních (je to mutant osobnních i rodinných důvodů...). Tímto se zároven omlouvám všem, které má nepřítomnost nějak postihne, a však naštěstí zde nebudu pouze na krátkou dobu. V neděli večer bych již měl být... Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Apr 18, 2014 11:03 pm

Zdravím, byl jsem pověřen, abych omluvil pana Hokori, má problémy s elektřinou, bude to trvat tak 3-5 dni xD
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Senju Maro Wed Apr 30, 2014 9:18 pm

Takže hlásím nepřítomnost postav Juro Hokori, Yoshimii (dead), Sora no Sen, Senju Maro, Mareo Renjiro ke dni 01.05.2014, a to z důvodu: Budu v ZOO. Neptejte se mne co tam budu dělat, ale budu tam. Netuším jak dlouho, a tak též netuším zda-li po slavném Ostravském ZOO si to namířím přímo domů. Nebyl jsem o tom informován... dnes jsem zjistil pouze to, že zítra se mám dostavit do ZOO, a že pak bude nejspíš následovat nějaké další spestření dne XD. Předem se omlouvám všem, které má absence nějak omezí ve hře...

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Wed May 07, 2014 7:42 pm

Žel, hlásím opět svou absenci naštěstí však na jeden den, a to na 8. května. Večer zde nejspíš na 25% budu, a po půl noci zde budu 100%. Předem se omlouvám všem, které má absence nějak omezí. Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sat May 17, 2014 9:30 am

Hlasím na tento víkend 50% sníženou aktivitu všech mých postav. Hráčům které má neaktivita nějak ve hře omezí se předem omlouvám, ale nedá se nic dělat. Na tento víkend mé povinnosti doma dosti vzrostly, a jelikož není jiná možnost než své povinnosti PŘÍJMOUT jako chlap XD, odrazí se to i na mé aktivitě na NSku. Ještě jednou se všem postiženým mou neaktivitou omlouvám. Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jun 08, 2014 10:17 pm

Hlásím ne aktivitu všech svých postav počínaje dnešním dnem (9.6.) do pátku (13.6.), a to z důvodu z nepřirozeného množství pololetních prací (matika, latina, angličtina, chemie etc.) a písemek. Taky mám jisté nedostatky ve hře na housle, které musím v tomto týdnu dohnat. Všem, kterým má ne aktivita nějak znepříjemní hru z důvodu čekání na jednu z mých postav, se omlouvám. Povinnosti jako *HA bych být schopen měl být, ale má aktivita se výrazně sníží, ba dokonce bude nulová v některých dnech. Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jun 25, 2014 6:02 am

Hlasím svou nepřítomnost v období od 26. června do 29. června. Jedeme na chatu, kde by sice Wifi, ale jedu tam kvůli jiným věcem, takže na NSko nejspíš nebudu mít čas. Všem, které má neaktivita nějak omezí ve hře se omlouvám.

Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 23, 2014 8:40 pm

Hlásím svou absenci ke dni 24. července. Jedná se sice pouze o jednodenní absenci, ale jen aby se vědělo. Podrobnosti ohledně této absence je těžké sepsat, a ačkoli nechci podávat důvod, budu nejspíš muset. Rodiče jsou rozvedeni, a otec si usmyslel, že mě se sourozenci někam po půlroce zavede na turistiku a všemožné. Netuším jak dlouho to bude zítra trvat, ale má v oblibě vycházet v ranních hodinách (zítra to bude od 5:30) a vracet se ve velmi pozdních hodinách, takže zítra bych byl 100% k dispozici až po jedenácté hodině. Možná se zde objevím už dřív, ale to s jistotou říct nemůžu. Všem, které má absence nějak ve hře omezí, se omlouvá. Dověděl jsem se to před chvíli, takže proto to sepisuji až nyní.

Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Jul 31, 2014 7:33 pm

Takže hlásím svou absenci ode dneška-> 31.07. (jedná se ale o opravdu pozdní hodiny) do 08.08., a to z důvodu, že budu nějakou tu dobu na horách, kde internet není. Ohledně této doby mé absence jsem ale nejistý, protože se pořád mění, ale neměla by se protahovat. Assasin-sama by se měl vracet do své funkce již v nedělí, takže na sebe přebere povinnosti, které se vážou na jeho a mé postavení, takže nemějte obavy, že techniky a postavy zůstanou dlouhou bez ohodnocení. Mé herní postavy jsem jaksi odklidil, i když v jistých případech opravdu nevhodně, styl takového odchodu neměli v povaze, ale nikoho neblokuji, takže to svůj účel splnilo. Všem, kteří by mě v době mé ne aktivity potřebovali se omlouvám...


Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Aug 09, 2014 7:58 pm

Ačkoli z toho nejsem příliš nadšený, musím nahlásit svou tři denní absenci ke datu 11.8. až 14.8. Důvod-> Opět hory... tentokrát bych si je ale odpustil. A to nejen kvůli práce doma... jenže nic nenadělám. Tradičně, ale pořád upřímně xD, se omlouvám všem, které má absence nějak postihne. Netuším, v kolik se budu čtrnáctého vracet, ale předpokládám, že to bude v pozdních nočních hodinách.

Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Senju Maro Sun Aug 10, 2014 3:53 pm

Takže mám tady nejnovější informace k mé absenci. Po menší výměně názoru lidí, kteří se měli zúčastnit tři denního výšlapu, se výšlap odkládá až o týden. Další podrobnosti se dozvím v době neurčité, takže tak...

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 18, 2014 11:57 am

Hlásím svou absenci na termín od 19.8. do 3.9. Jedeme na hory, na které jsme měli jet minulý týden, a pak na to úzce navazuje dovolená v Maďarsku. Do České Republiky se mám vrátit až 3. září. Assasinova absence měla doběhnout konce 16.8., takže by se zde měl co nevidět ukázat, takže s veškerými dotazy ohledně hry a podobně můžete jít směle za ním. Všem, které má absence nějak omezí ve hře, se omlouvám.

Juro Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Sep 08, 2014 6:29 pm

Hlásím sníženou aktivitu po celý tento týden. Mám věcí nad hlavu (škola- učení, projekty etc., hudebka- orchestr etc., doma- práce jak na zahradě tak i uvnitř... se vším zaostávám. Nezaspal jsem a do nového roku jsem vystartoval pozoruhodně, a však jsou jisté věci, které, když se nashromáždí, člověku zaberou veškerý volný čas). Dále budu na tento víkend pryč. Máme soustředění z orchestru, a Já tam musím být, jelikož jsem všude pozadu. Všem, které herně nějak omezím, se omlouvám, postovat budu, ale nečekejte něco extra. Juro Hokori
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Sep 21, 2014 1:36 pm

Tak do dneška jsem to nechtěl zveřejňovat a alespoň s nějakou nadějí Vás nechat čekat na nějakého admina etc. No stalo se to, že jako admin končím, a taktéž jako hráč za mnohonásobné účty (jelikož jse přebíral postavy už neaktivních hráčů etc. k nutnosti příběhu mé IP má na sobě něco přes 24 postav... nemusíte se ale bát, podle mých počtů etc. na forku je něco přes 25 aktivních hráčů xD) ... nepsal jsem to dřív, protože jsem nechtě spustit tu nepříjemnou lavinu otázek etc. ... no je to ale neadekvátní, abych Vás nechal čekat na Assasina, aby dal tuto situaci do pořádku (sice se už před týdnem hlásil, že a 100% bude, ale u něj nikdy nevíte). Takže dojedu v nejbližší době všechny mé postavy, které Vás někde zablokovaly a pak se pravděpodobně vyklidím (zda-i zůstavu na NSku s jednou postavou, a nebo se vypařím "úplně" netuším) ... postovat začnu až dnes večer jelikož momentálně čas nebudu mít (není  to kvůli tomu, že by se mi nechtělo)... omlouvám se za to, že jsem Vás nechal tak dlouho čekat... taktéž se vyjádřím k patřičným věcem v oblasti postavy a vlastní techniky...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Sep 21, 2014 6:12 pm

Hokori napsal:Tak do dneška jsem to nechtěl zveřejňovat a alespoň s nějakou nadějí Vás nechat čekat na nějakého admina etc. No stalo se to, že jako admin končím, a taktéž jako hráč za mnohonásobné účty (jelikož jse přebíral postavy už neaktivních hráčů etc. k nutnosti příběhu mé IP má na sobě něco přes 24 postav... nemusíte se ale bát, podle mých počtů etc. na forku je něco přes 25 aktivních hráčů xD) ... nepsal jsem to dřív, protože jsem nechtě spustit tu nepříjemnou lavinu otázek etc. ... no je to ale neadekvátní, abych Vás nechal čekat na Assasina, aby dal tuto situaci do pořádku (sice se už před týdnem hlásil, že a 100% bude, ale u něj nikdy nevíte). Takže dojedu v nejbližší době všechny mé postavy, které Vás někde zablokovaly a pak se pravděpodobně vyklidím (zda-i zůstavu na NSku s jednou postavou, a nebo se vypařím "úplně" netuším) ... postovat začnu až dnes večer jelikož momentálně čas nebudu mít (není  to kvůli tomu, že by se mi nechtělo)... omlouvám se za to, že jsem Vás nechal tak dlouho čekat... taktéž se vyjádřím k patřičným věcem v oblasti postavy a vlastní techniky...

Možná tím nejsem znám zde na forku, ale v životě neustále analyzuji. Od středy, co jsem udělal tento závěr, jsem taktéž analyzoval. Ponechám si pravomoci *HA a nadále budu vykonávat jeho povinnosti. Taktéž se mnou můžete počítat na jakoukoli pomoct. Neberte to však jako, že mé předešlé rozhodnutí bylo unáhlené. Nebylo. Došel jsem k němu po třech měsících. Dal jsem však Assasinovi na Nový Rok slib, že mu pomůžu s čím koli, když bude potřebovat. Teď tu pomoc potřebuje. Pro někoho bezvýznamné slovo. Já však své sliby držím. Tak tedy alespoň do jeho příchodu se mnou počítejte. Neházím to vše však za hlavu. Toto vše má za následek, že se můj styl hraní pravděpodobně změní. Zda-li k horšímu, zjistěte sami. Končím se všemi humornými etc. postavami a jakkoli emocionálně na tom nevyváženými (Senju Maro a Mareo Renjiro)...

Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Oct 23, 2014 9:26 pm

Žel, hlásím svou (ne)aktivitu od včerejška až do zítřejšího dne. Jistě znáte ty chvíle, kdy je všeho naráz až příliš, aby jste to zvládali, něčemu podobnému nyní čelím Já. Všem které má (ne)aktivita nějak omezí se omlouvám. Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Oct 31, 2014 9:50 pm

Hlásím svou sníženou aktivitu až do pondělí. Postovat budu, jenže ve zmenšeném měřítku. Všem, které nějak herně omezím se omlouvám. Žel, nedá se nic dělat, jelikož i když škola je na dva dny tak trochu mimo, pořád tady je práce doma, kterou zmáknout potřeba je. Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Nov 06, 2014 8:42 pm

Hlásím svou nepřítomnost na období od 8. listopadu do 10 listopadu. Jedu pryč na Slovensko a vracet se budu nejspíš až večer v pozdních hodinách. Techniky se budou pořád hodnotit a schvalovat, ale přebere to dočasně Hitomi Yamada. Všem, které má neaktivita nějak herně omezí (a že nich je) se omlouvám. Žel, tam kam jedu wifi není, takže nebudu ani schopen postovat jako doposud... jeden post na jeden den za jednu postavu, někdy i více. Hokori
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Dec 18, 2014 10:41 pm

Omlouvám se za mou včerejší absenci postování a taktéž dnešní, žel měl jsem mnoho práce. Od zítřka ale 100% postnu za všechny své postavy a ke všemu, čemu mi k rozvoji příběhu. tak i chodu hry náleží. Ještě jednou se omlouvám za mou včerejší a dnešní nepřítomnost.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 28, 2014 7:52 am

Hlásím svou nepřítomnost od 28.12. do 31.12.. Jedu pryč na hory, takže daleko od wifi etc.. Všem, které má neaktivitka jakýmkoli způsobem nějak postihne se omlouvám.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost/Absence Empty Re: Nepřítomnost/Absence

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru