Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rokurov byt

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Rokurov byt Empty Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 25, 2013 9:13 pm

Rokurov byt je veľký maximálne pre tri osoby, nájdete tu moderné veci. Nie je ničím výnimočný, možno len Rokurovou izbou, kde ma obrovskú posteľ. Kúpeľňa je slušne zariadená ak o aj všetky ostatné časti bytu, Tento byt sa nachádza v Uchiha štvrti.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Fri Oct 25, 2013 8:50 pm

Prišiel som až sem, do svojho bytu, potreboval som byť sám. Skôr som si potreboval odpočinúť, nejak to na mňa doľahlo. Po vstupe do bytu som si plášť dal na vešiak a odložil boty. Sadol som si na pohovku. Rozmýšľal som, čo si dám k telke. Alkohol som už nechcel, najlepšie by bolo ho vynechať aspoň niekoľko mesiacov. Dostal som zaujímavý nápad dať si proste kakao, a tak som si kakao popíjal pri telke, bolo teplé a sladké, také som dlho nemal. Po pár hodinách som sa vybral spať.
Zobudil som sa neskoro ráno. Ako každé ráno som sa naraňajkoval, vyčistil si zuby a urobil hromadu rôznych vecí. Nahodil som na seba plášť, obul sa a vyrazil som do Konohy, nemal som viac doma čo robiť.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sat Jun 07, 2014 12:51 pm

Prišiel som do svojho bytu s menšou taškou, ktorú som mal v ruke. Kupil som si niečo na jedenie po ceste. V byte som to zjedol. Dal som si sprchu a dal sa do poriadku, už som pár dní nebol v sprche, to bola tá misia v Ame. V kúpelni som sa na moje pomery zdržal dosť dlho a potom som si ľahol, bol síce deň, ale únava ma zmohla a ja som si postal.
O niekoľko hodín som sa zobudil vyspaný a odpočnutý. Obliekol som sa zobral som si všetko vybavenie. Dokonca aj svoju Anbu masku. Keď že Ken bol v nemocnici bol som stále ANBU. Šiel som však bez masky a mal som ju pod plášťom ako celé vybavenie.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sat Jan 31, 2015 8:37 pm

Prišiel som tu, už som tu nebol pár dní. Bol tu prach, rozhádzané veci a podobné zbytočnosti. Za sebou som zatvoril. Hneď som šiel do kúpeľne, kde som si dal sprchu. Prezliekol som sa a špinavé veci som hodil na gauč. Naozaj tu bol menší bordel. Chvíľku som sa tu snažil s tým niečo spraviť, ale moc mi to nevydržalo. Potom som si spravil niečo malé zjesť, aby som nebol hladný. Chvíľu som ležal, ale ani to mi dlho nevydržalo, nazáver som sa teda rozhodol odísť a ísť niekam. Mal som na sebe suché veci a celkom som si doplnil energiu.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 08, 2015 9:46 pm

Aj s Airis v náruči som prišiel do svojho bytu. Otvoril som dvere a prešiel som do spálne, kde som Airis položil do postele a prikryl ju. Keď spala, vypadala nehorázne kawai. Len som sa pár sekúnd ešte po nej pozeral. No nemal som v pláne ju nejak stalkovať ako spí. Jednoducho som zatvoril dvere od spálne a poflakoval som sa po byte. Teda spravil som si čaj a sedel som v obývačke a pomaly popíjal čaj. Neplánoval som nejako spať, len som si proste pri telke odpočíval. V podstate som bol zopár dní aj ja na nohách a absolvoval som niekoľko bojov. Takže i ja som tak viac menej regeneroval. Dúfal som, že Itachi nebude požadovať správu o tom, ako som sledoval Seita. Vlastne všetko sa mi zdalo nejaké čudné ohľadom situácie v Konohe. Nevedel som, komu mám veriť. Radšej som to už nechal tak, lebo mi všetko prišlo nejaké iné. Chýbal tu Assasín, zaňho sme mali pevnú ruku v čele Konohy a bol tu síce Kentaro, ale aspoň tu nebol taký chaos. Pri tých všetkých myšlienkach som si aj ja na chvíľku zdriemol, ale bolo to len na pár minút.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Oct 09, 2015 6:29 pm

Ono je dosť zvláštne, keď sa prebudíte na úplne cudzom mieste. Teda, možno som tu bola, len som si to nepamätala. Neviem. Tento byt však zrejme patril práve Rokurovi, zaspala som mu na ramene, tak snáď by ma nenechal niekde na ulici. Alebo možno nechal a nejaký úchyl ma uniesol. Tiež možnosť. Presunula som sa do sedu a rozhliadla sa, nepanikárila som. Ak predsa len ma niekto uniesol, najskôr to bude to posledné, čo v živote urobil. Jop, a zdemolujem mu celý dom. To snáď ako odplata stačiť bude. Pri pohľade na hodinky som zistila, že som prespala okolo tých 24 hodín. Fúúha. Prehodila som rýchlo nohy cez kraj postele a postavila sa. Na nič som nečakala a okamžite zamierila von odtiaľ, cítila som sa opäť silná, plná chakry a energie. Presne toto som potrebovala. Vstúpila som do nejakej obývačky. Ležal na nej chlapík. Rokuro. Ťažko povedať, či spal alebo len driemal. Nevedela som čo robiť. Či ho zobudiť, alebo sa odtiaľ len tak vytratiť bez toho, aby o tom vôbec vedel. Tá druhá možnosť sa mi zdala lepšia, ale predsa...Bolo by to voči nemu dosť neslušné, hlavne keď ma doniesol až sem a nechal ma poriadne sa vyspať. Vybrala som sa teda potichučky k nejakej poličke s knihami. Boli tu rôzne tituly, ale nič, čo by sa mi páčilo. Hm. Sadla som si teda do kresla, prehodila nohu cez nohu a čakala, až sa mladý Uchiha prebudí.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Fri Oct 09, 2015 7:28 pm

No hneď ako sa Airis objavila v obývačke, zbudil som sa a celkom so mnou až trhlo. Dal som sa do sedu. Keď som sa pozrel na Airis, trošku som sa pousmial. Bolo vidieť, že si odpočinula, "Dobre sa spalo? Celkom rýchlo si zaspala na mojom ramene." Poznamenal som a natiahol som sa smerom k stropu. "Nechcel som ťa tam nechať, tak som sa rozhodol, že ťa zoberiem ku mne... A tak ako som odpočíval na gauči, nejak som si aj ja zdriemol. " Informoval som ju, aby bola trošku v obraze. "Nechceš niečo zjesť alebo sa niečoho napiť? " Opýtal som sa prvé čo ma napadlo no a pomaly som sa postavil na vlastné nohy. "Vypadá to, že sa asi ponáhľaš do práce či?" Opýtal som sa, tak nejak som tušil, že to tak už asi bude. No Airis nemala nikdy čas. Nikdy som jej nezávidel jej pozíciu, mala veľa starostí a vždy myslela hlavne na prácu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Oct 09, 2015 8:05 pm

"Spalo sa výborne. Už dlho som sa necítila tak odpočinuto a vo forme ako teraz, za čo ti vlastne ďakujem. Nebyť teba by som sa najskôr ešte ďalej týrala." Hold, bola som tvrdohlavá. Často krát som si nedala nič povedať, proste som trvala na svojom. Typická ženská.
"Niečo..na pitie by sa hodilo. Nemáš saké?" Dlho som si nič nevypila, musela som abstinovať, aby moji pacienti vôbec prežili. Ak by som totiž bola pod vplyvom alkoholu, najskôr by som dostala sťažnosti od tých, ktorým som údajne preoperovala pohlavný orgán. Nepríjemné.
"Vieš čo? Musím si aj trochu oddýchnuť. Zvládnu to aj bezo mňa, mám veľa fajn kolegov." Pousmiala som sa. Počuť toto odo mňa, no to bol snáď zázrak, pri ktorom by sa Ježiš aj s tým jeho menením vody na víno mohol pod zem od hanby prepadnúť.
"Už by som si mala vyhradiť trochu času aj pre seba." Dodala som.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Fri Oct 09, 2015 8:59 pm

Nečakal som od Airis, že by mi poďakovala. Teda nebol som na to u nej zvyknutý. "Ale nemáš za čo.." Len som nad tým mávol rukou, Airis predsa vedela, že ja som nemal problém s tým jej pomôcť, predsa som mal na ňu takú menšiu slabosť. 
"Saké?" Nadvihol som obočie. No určite sa tu niečo takého našlo. Len som spravil pár krokov smerom k skrinke, otvoril som vitrínu a vytiahol som flašu saké. Dal som pred nás poháriky. 
Jej ďalšia odpoveď ma naozaj prekvapila, nepamätal som si nejakú takúto situáciu, že by si vyhradila čas pre seba. "He? " Nadvihol som obočie. Chvíľku som ju sledoval a potom som nalial do poharikov saké. "Začína sa mi páčiť tvoj nový prístup." Mrkol som na ňu a potom vypil pohárik saké. 
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Oct 12, 2015 8:42 pm

Jemne som si vzala do ruky pohár so saké, ako keby to bolo niečo vzácne. A vlastne aj bolo. Alkohol mal pre mňa nevyčísliteľnú hodnotu.
"Nezvykaj si. Teraz nastala len výnimočná situácia, kedy som si i ja uvedomila, že nemôžem pracovať nonstop ako stroj." Zdvihla som k nemu na chvíľu pohľad. Žiaden nový prístup. Nemôžem sa len tak ulievať z nemocnice, keď tam mám pacientov. Inokedy by som ich asi mala v paži, ale pravidlá, ktoré mi Sakura vtĺkala do hlavy, hovorili jasne a zrozumiteľne o mojich hlavných povinnostiach. Následne som naliala pohár, ako sa vraví na ex, do seba a nahlas si vzdychla, pričom som sa blažene usmiala.
"Ako som si len toto mohla odpriať..." Moja alkoholická povaha sa nezaprela. Možno by mi bodlo protialkoholické, ale to by ma tam najprv museli nejako dostať. A to veruže bez toho, aby sa pár ľudí preletelo cez Konohu, nepôjde. Navyše, je to môj život, môžem si s ním robiť, čo uznám za vhodné. Trocha rebelanstva nezaškodí. Alebo som to už preháňala?
"Nevieš náhodou niečo o...Kisukem..." Jeho meno som vyslovila s opovrhnutím, neznášala som ho, a on neznášal mňa. "...a tých jeho nepodarených deťoch?" Pravda, ako ich teta by som o nich nemala hovoriť nič takéto. Ale mne to momentálne bolo jedno.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Tue Oct 13, 2015 6:38 pm

"Jo, obaja vieme ako máš radá saké." Uškrnul som sa, no čo vedel som, že Airis zbožnovala saké. Mne bolo po tom úplne jedno. Ja som saké často nepil, len keď som mal s kým a prečo, to sa tak často nestávalo. 
Airis sa potom opýtala na Kisukeho. O tom som dlho nepočul, potom, čo znova utiekol z dediny po ňom nebolo ani stopy. "Tie deti za nič nemôžu..." Neodpustil som si trošku kritickú poznámku. "O Kisukem som nepočul, Itachi niečo s ním mal, teda neviem či je to isté. No jednoducho neviem žiadne detaily..." Pokrčil som ramenami. "Tiež by som vedel..." Povzdýchol som si. 
Kisuke a jeho deti, kapitola samá o sebe, moc som sa do toho nevidel. Nevedel som o čo mu vlastne šlo. Nevidel som dôvod prečo chcel deti odtiaľto dostať. Nevedel som naprosto nič. 
Nalial som nám obom do pohárikov znova saké. "Kisuke a jeho deti však nie je moja starosť, viac mi robí problém si predstaviť, že pôjdeme do vojny proti Kirigakure no sato." Načal som aktuálnejšiu tému.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Thu Oct 15, 2015 7:44 pm

Pri jeho odpovedi sa mi zdvihli kútiky úst do úškrnu.
"Môžu za veľa. Napríklad za to, že som prišla o svoju vlastnú sestru." Môj výraz stvrdol. Boli jedinou pamiatkou, ktorá mi po nej ostala, hoc som s ňou nemala nikdy dobré vzťahy. Nemohla som si ich nechať. Museli ostať v starostlivosti niekoho, kto sa o nich zaujímal len minimálne. Nebyť tej slúžky by už boli dávno zomreli. Možno by to pre nich bolo lepšie. Najskôr budú žiť bez lásky. Vyrastú z nich vagabundi horší než je Kisuke. Z jedného problému sa stanú tri, výborne.
"Čhe, ten spratok zdrhol. S radosťou by som ho zabila, ak by som mohla." Naliala som do seba saké, môj chladný výraz sa nemenil.
"Možno to bude znieť sebecky, ale je mi jedno, do akej vojny s kým pôjdeme. Veď predsa je česť padnúť za dedinu, nie?" Bolo čudné počuť toto z mojich úst. Nikdy by som pre Konohu nechcela padnúť. Bola tak prehnitá, plná spomienok, na ktoré som chcela raz a navždy zabudnúť. Mohla by som ju opustiť. Doslova sa na ňu vyprdnúť.
"Čo sa má stať, stane sa. Avšak ja sa toho nezúčastním." Zavrtela som rozhodne hlavou.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 15, 2015 8:10 pm

"Skôr mi je ľúto tých detí, tak malé a pri tom vystavované toľkej nenávisti. Koniec koncou, táto záležitosť sa ma nejako moc netýka."  Dodal som a napil som sa saké. Airis mala dosť nepríčetný výraz na tváry.
"Neplánujem zomrieť za dedinu, kvôli tomu, že sa vysoko postavení len snažia zväčšiť svoje územie, sílu a hocičo iné. Konohagakure no Sato nie je to, čo bývala. Ľuďom tu nezáležalo na moci, ale na pomoci druhým. Kto vie kam sa to vytratilo, ale to, čo je tu teraz je už len zbytok slávnej Konohy. " Odpovedal som Airis celkom úprimne. Naša konverzácia sa uchyľovala do dosť zaujímavých smeroch.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Thu Oct 15, 2015 8:24 pm

"Nebyť toho, že je moja sestra taká sprostá, nemuseli by takto trpieť." Bolo normálne, že som sa tak o svojej zosnulej rodine vyjadrovala? Áno, bolo. Aj keď priznám sa, chýbala mi, ale len trošičku, nebolo to nič prevratné.
"Nemusí to byť tak zlé. Zväčšovaním územia môže dôjsť k vybudovaniu silnejšej ekonomiky a mocnosti, ktorá sa môže, ale nemusí zaujímať o potreby obyvateľov obsadeného územia. Ak ho nezničíme úplne. Neviem, o čom tým tupcom môže ísť. Napokon sa aj tak zruinujú sami." S pohárom saké som sa postavila a vykročila k oknu, ktoré som otvorila, vystrčila hlavu von a nechala sa ovievať chladným vánkom.
"Nepokoje asi neustúpia nikdy. Vždy tu bude niekto, kto naruší zdanlivú harmóniu a pokoj." Dodala som na záver a privrela oči. Ľudia mnoho krát hádzali vinu na chakru. Nebolo pravdou, že bez nej by sa nič z toho neudialo. Nebyť nej, vojny by prebiehali stále, len s pomocou iných prostriedkov. Bohužiaľ.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Thu Oct 15, 2015 8:34 pm

Bol som trošku prekvapený, ako hovorila Airis o sestre, vedel som, že sa v láske nemajú, ale i tak... Rodina je stále rodina. "Zväčšovaním územia sa môžu prehlbovať konflikty a z toho vzniká viac mŕtvych... Ale máš pravdu, ak to bude takto pokračovať zruinujú sa sami." Prikývol som hlavou. "Nemyslím si, že Konoha vyhlási vojnu proti Kiri, veď je to skoro samovražda, nemáme Kageho, z rady je tu len Satsuki... V tomto stave by to bola z väčšej časti samovražda pre Konohu." Dodal som a znova som si nalial saké. Cítil som trošku alkoholu v sebe, ale nič to nebolo. Len ma to príjemne hrialo. "Asi nám neostáva nič iné, len si užívať života, kým nepadneme.." Uškrnul som sa a hodil som do seba panáka saké.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Thu Oct 15, 2015 8:49 pm

"Pozri sa, aký tu je chaos. Hokage zmizla, Uchiha chcel zabiť Radnú. Všetci sa tu snáď už pomiatli, nediv sa, že si zmysleli zaútočiť na Kiri, čo podporovať jednoznačne nebudem." Nebola som ku Konohe naviazaná tak, aby som sa riadila každým jej rozkazom, ktorý mi nepríde tak úplne v poriadku. Dôjde akurát k masívnemu úmrtiu ľudí. Nemyslím, že by som preháňala, ak by som povedala, že by to mohli byť pokojne aj jatky. Veď sa pozrime. Konožania sú nejednotní, velenie sa snaží navzájom zabiť a neexistuje tu nikto, kto by nás všetkých mohol zjednotiť. Chýba nám...hrdina.
"Napadla ma i teória, že by mohlo ísť o niečo viac, než len "obsadenie územia a lepšiu budúcnosť", a to buď o upevnenie moci niektorej strany alebo o...úplné zruinovanie velenia Konohy, čím by daný človek našiel "vládu pohodenú len tak na ulici"..." Napadlo ma to, ale bolo ťažké povedať, kde je pravda. Tá mohla byť všade. Neostávalo nám teda nič iné, než len čakať na to, ako sa to celé vyrieši. My by sme s tým nezmohli asi nič. Ani jeden z nás nemá právo montovať sa do politiky.
"Kým nepadneme? Prosím ťa. Neplánujem umrieť. Vieš, nie je ma tak jednoduché...zabiť." Dodala som so svojim typickým úškrnom. V tomto som si aspoň trochu verila.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Fri Oct 16, 2015 9:27 pm

"Páči sa mi ako nad tým všetkým premýšlaš." Pousmial som sa, celá táto politická situácia, bola dosť zaujímavá a oslabujúca Konohu. Bohužiaľ, ja som sa do politiky nemohol miešať a Airis najskôr tiež nie, síce jej slovo malo v Konohe aspoň nejakú váhu, zatiaľ čo ja.. Ja som tu nemal ani nejaké väčšie postavenie.
"Viem, že to nie je také jednoduché. Ani ja neplánujem umrieť, no vždy sa nájde niekto lepší, tak to proste chodí." Poznamenal som. Znova som si dal saké. Nebolo práve silné, takže som v sebe cítil ten alkohol, ale nič viac. Nemotalo ma, takže som bol zatiaľ v pohode. "Premýšľam koho by ľudia volili za ďalšieho Kageho. Možno Seita, je to brat Assasína..." Yosh, napádal ma len Seito, bol v pozícií, keď by ho ľudia zvolili, nik iný ma nenapadal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Oct 16, 2015 9:46 pm

"Premýšľam nad mnohými vecami. Niekedy až príliš. Rada tvorím nové možné teórie." Narovnala som sa, otočila sa chrbtom k oknu, o ktoré som sa oprela a svoj pohľad opäť presunula na Rokura.
"Niekto lepší? To že je lepší, neznamená, že ťa aj porazí. Pán Božko mu v niečom možno pridal, ale v inom zase ubral." U každého to bolo iné. Ja som bola zbavená talentu na Genjutsu, za to som mala vlohy na Iryo Ninjutsu.
"Určite existuje mnoho vhodných adeptov na post Hokageho. Nedivila by som sa, keby si sa medzi nimi objavil aj ty." Narážala som na Rokurovu silu. Hoc splietal niečo o tom, že by sa mohol nájsť niekto lepší, jeho sila bola impozantná. Ak by som proti nemu stála, priznám sa, bála by som sa. Trochu.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Fri Oct 16, 2015 10:25 pm

"No adeptom na Hokageho by som mohol byť, no určite ma nezvolia. Nemám nejakú veľkú podporu, som na to mladý. No a nakoniec môžem povedať len to, že som Uchiha. Naviac toľkú starosť by som asi nezvládol." Čo sa týkalo sily, možno som sa mohol rovnať na úrovni Hokageho, no stať sa Hokagem neznamená len byť silný... "Aj ty by si mohla byť adeptom na Hokage. " Doplnil som a vlasy som si prehrábol rukou. Airis na to mala taktiež predpoklady, silou sa mi rovnala, ak nie prevyšovala. Vedela viesť celú nemocnicu, tak prečo by nemohla viesť dedinu?
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Oct 17, 2015 6:00 pm

"Byť Hokagem je česť. Možno by si tým očistil meno svojho klanu." O Uchihoch sa vravelo kadečo. Nie vždy len pekné veci. Boli mocní, ale temní. Silní, ale arogantní. Neplatilo to o každom. Vhodným prípadom by bol práve Uchiha, s ktorým som sa práve rozprávala. Pri jeho poznámke som sa len uškrnula a zavrtela hlavou.
"Ja by som bola tou poslednou, koho by chceli zvoliť novým Hokagem. Sami vedia prečo. Nemám na to. Ani mať nechcem. Viesť dedinu je mimo môj level, okrem toho by som stratila i posledný kúsok voľnosti, ktorú mám. Byť celé dni zavretá medzi štyrmi stenami nie je moja parketa." Vymenovala som mu pár dôvodov, prečo nie som vhodná pre takúto hodnosť. Aj keď som sa v istých ohľadoch podobala na Tsunade, ktorá kedysi Konohu viedla a šlo jej to výborne, nebola som ako ona. Navyše mala už svoj vek a skúsenosti, ktoré mne chýbali, aj keď som toho vo svojom živote neprežila práve najmenej.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Tue Oct 20, 2015 8:04 pm

"Isto sa nájde niekto lepší, než ja alebo ty..." Prekrútil som očami. Byť Hokage je asi príliš veľká zodpovednosť, čo by som asi nezvládol. "Dóoobre, koniec nudným témam a politike. Mám toho plnú hlavu a rád by som odtiaľ dostal všetky starosti." Bolo na čase zmeniť náladu v tejto miestnosti, lebo doteraz to tu bolo moc, moc, moc príliš mooooc seriózne.
"Dáš si ešte?" Ukázal som na poloprázdnu flašu saké. Neviem, dnes som po dlhom čase nejak nevzdoroval alkoholu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Oct 20, 2015 8:52 pm

"Nudné témy a politika?" Nadvihla som obočie a uškrnula sa. Odtlačila som sa od steny pri okne a vykročila smerom k nemu. O čo mi šlo? Hmmm. Ťažko povedať. Pohár som položila na stôl a miesto neho si rovno vzala do ruky celú fľašu saké, pričom som mu sadla obkročmo na stehná.
"Vážne sa ma to pýtaš? Myslíš si, že po tak dlhej abstinenčnej dobe si vypijem len tak...málo?" Zaškerila som sa naňho a odpila si z fľaše...no...nie práve málo. Výdrž som mala, to áno, ale povedzme, že ten alkohol na mňa začínal mať aj vplyv. Zatiaľ som sa však nijak nečinila, len som sa škerila.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Tue Oct 20, 2015 9:37 pm

Airis sa presunula od steny a na moje prekvapenie si sadla obkročmo na moje stehná. Ani len pohárik si nezobrala a začala piť z flaše. Musím uznať, že si odpila dostatočne. Nie že by som sa tým krokom predtým snažil opiť Airis, ale vypadalo to tak, že ona sama sa chcela opiť. Prečo by som jej v tom mal brániť? Predsa len aj ja som chcel aspoň trochu zabudnúť na starosti. Síce zďaleka som ich nemal toľko čo Airis v nemocnici. "No to záleží na tebe..." Odpovedal som jej na otázku. Pomaly som si zobral flašu a tiež som si odpil, povedzme asi tak ako Airis. Moja výdrž, bola taká priemerná, predsa len alkohol som zvládal celkom v poriadku. Airis sa len škerila. Ja som sa najskôr tiež usmieval ako obyčajne... "Žeby si mala už dosť?" Mierne som ju podpichol a uškrnul sa tak provokatérsky. "Aj prvykrát, čo som s tebou bol len tak pri bare si toho vypila viac." Ešte viac som ju provokoval, neviem, ale bavilo ma to.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Wed Oct 21, 2015 7:50 pm

Naklonila som sa k jeho uchu.
"Ja nemám nikdy dosť." Zjavne to znelo dvojzmyselne. Kto vie ako som to myslela, nechala som na ňom, nech si z toho vyvodí závery, aké len chce. Pri jeho poznámke som sa uškrnula.
"Že ty máš aj iné zámery, čo? Chceš do mňa dostať ďalší alkohol, že?" Mierne podnapitá som bola, napriek tomu som premýšľala, hoc možno trochu pokrivene a vlastne, typicky žensky. Ženy si predsa zvykli domýšľať veľa vecí, nie? Znova som si z fľašky odpila. Teda. Dopila zvyšok, potom som ju len tak pohodila na zem a upriamila svoju pozornosť späť na Rokura.
"Ako to Uchihovci robia, že ich členovia sú tak...atraktívni?" Opýtala som sa, pričom som sa mu najprv hrala s prameňom čiernych vlasov a napokon som mu prstami jemne prebehla po líci.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Wed Oct 21, 2015 9:00 pm

Atmosféra v miestnosti bola o niečo viac hustejšia, teda aspoň pre mňa. Kto vie možno sa len so mnou Airis pohrávala, ani by ma to neprekvapovalo, ak by to tak bolo. "Iné zámery? Ale čo by... " Zakrútil som hlavou dosť nesúhlasne, teda bolo to tak, ja som žiadne vedľajšie plány nemal, čo som o nej asi ani nemohol povedať.
"Asi to bude vrodené... To skôr ja sa pýtam, ako to robíš, že si taká sexy?" Kútiky úst mi vybehli trošku do úsmevu a potom, ako mi prebehla prstom po líci, trošku som sa začervenal. Potom som však pravú ruku položil na jej stehno, pomaly som rukou prešiel až na jej zadok a pozeral som sa jej do očí, neuhýbal som pohľadom.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru