Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

+7
Rei Casius
Hikaru Hyuuga
Yorimi Sonoe
Killunia
Seito Senju
Faito Dansaku
Kashike
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Kashike Wed Feb 05, 2014 8:35 pm

Vím, že je to čistě teoreticky zbytečné téma a věřím že pokud se neuchytí, tak že ho admin s klidným srdcem smaže, nicméně bych rád přesunul celou diskuzi o znovuoživení fóra sem. Myslím, že to bude daleko lepší než to řešit v tématu, které o tom vlastně vůbec nezačalo a má první stranu plnou zbytečného krákání jedné vypelichané vrány. Rád bych tedy tímto poprosil Faita, aby několika větami shrnul dosavadní výsledky debaty a případně dál pokračoval v debatě. Děkuji.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Feb 05, 2014 8:54 pm

Takže, potřebujeme obnovit aktivitu hráčů, případně sem natáhnout jiné:

- chce to sehnat co nejvíc hráčů s existujícími postavami a zeptat se jich, jestli hodlají dále hrát
- chce to aktualizovat tabulku, aby noví hráči věděli, které hodnosti mohou mít
- chce to aktivitu, pokud se k ní nedostanou hlavní admini, mohou být vymyšleny Fillerové mise, ale bylo by fajn, kdyby se konečně něco dělo. Hráči si klidně vytvoří vlastní příběh, ale neudělají to, když jim jednu linku slíbíte
- shánějte lidi, ať si zahrajeme co nejdřív
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Kashike Wed Feb 05, 2014 8:57 pm

Výborně. Dále bych prosil všechny hráče, kteří se momentálně chtějí aktivně podílet na hraní v IWAGAKURE, aby mi poslali PMku o své účasti. Pokud mě paměť neklame, mám pořád v Iwě generála, takže to zkusím trošku rozhýbat.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Seito Senju Wed Feb 05, 2014 9:02 pm

Výborně shrnuto. Se mnou můžete počítat a budeme se snažit rozhýbat i Konohu opět. Smile Pár aktivních hráčů tam je, ale teď nám to trochu stojí, protože Juro je pryč, ale jak se vrátí, tak se budeme snažit. Byla by to škoda toho zanechat.  Cool 
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Feb 05, 2014 9:08 pm

Kiri se o sebe vždycky postarala sama a bude to tak i nadále, nedělejte si starosti.

Plus mám ještě postavu v Suně, tam určitě budu pokračovat, jen se k tomu musím dokopat.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Kashike Wed Feb 05, 2014 9:13 pm

Vidíš, Suna... jaká je tam celková situace? Jsi tam aktivní sám, nebo je tam ještě někdo další?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Feb 05, 2014 9:15 pm

No očividně ještě Yuu by chtěl, ale jinak asi nikdo, sem tam se něco hnulo.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Killunia Wed Feb 05, 2014 9:17 pm

Smazala jsem tu školu superhrdinů. Pak ještě zkusím obnovit živelné draky, protože aktivita se omezila na dva nositele - mou postavu a Taikiho (i když jeho aktivita taky trošku opadla).


Až tak nějak zjistíme, kdo bude hrát a kdo už ne, roztřídíme postavy a spočítáme je. Pak se upraví i ta tabulka.


Chtělo by to Assassina, jenže ten tu zase dlouhou dobu nebyl. A já netuším, jestli to s Lucy (a potom s Jurem) zvládneme sami... :/
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Feb 05, 2014 9:23 pm

Nabízím pomoc. ^^

K tomu také navrhuji změnit důležitost u témat, která jsou zadaná jako Global announcement, myslím, že prázdninové příběhy nebo oznámení o začátku hry už jsou trochu mimo a zbytečně matoucí.

Ohledně své postavy v Kumogakure se musím ptát na Raikageho? Muky má v postavách zadaného nového Raikage, ale některé z těch postav jsou tam bez vyjádření zatraceně dlouho. Možná je to účel, ale řekla bych, že i to může potenciální hráče trochu odradit.

Za svou postavu Yoko Uzumaki v Tsukigakure zde nadále hrát nebudu (prosím tedy o přesunutí do neaktivních, popř. můžete i smazat, zálohovanou ji mám), ale nabízí se možnost, že bych si místo ní vzala ještě nějakou jinou dle vesnice, která to bude potřebovat. Podle toho, co čtu, předpokládám, že by to byla Suna?

Popřípadě jsem schopná si vzít na triko i něco příběhového, nějaký ten filler, zástup Kage nebo co zrovna bude potřeba, jen záporákům bych se raději vyhla, ti mi nikdy nešli.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Feb 05, 2014 9:30 pm

Já bych možná ještě počkal na vyjádření dvou nejvyšších adminů ;-)
Zkusím je sem dokopat, ale nic neslibuju.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Killunia Wed Feb 05, 2014 9:31 pm

Postavu Raikageho jsem já nejprve povolila, pak si ale stanovil podmínky, které bychom nemohli splnit (řekl si třeba o sennin mód). Nakonec nejspíše spojíme Tsuki a Kumo. Ale všechno se to řeší docela špatně, když tu není ten zatracený Sin.


Témata jsem vymazala, postavu ti přesunu. ^^
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Kashike Wed Feb 05, 2014 9:34 pm

Dobrá. Jak je na tom postava Kazekageho? Aktivní/neaktivní? Je třeba ten post obsadit? Pokud to bude nutné, klidně to udělám. Stejně jako jakoukoliv jinou pozici... třeba i jen dočasně.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Feb 05, 2014 9:38 pm

Pokud by se Kumo neměla spojovat s Tsuki a nikdo by nebyl proti, ráda bych si ji vzala na starost sama a zkusila jí trochu rozproudit krev v žilách. Přece jen mám za postavu ex (Nanadaime) Raikage.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Killunia Wed Feb 05, 2014 9:44 pm

Nám jde hlavně o to, abychom se "zbavili" nějaké vesnice - máme jich moc. A moc málo lidí v nich. Ještě bych možná spojila nějak Ame a Oto, myslím, že deštná vesnice nám tady k ničemu není. Nejraději bych Ame vyřadila nějakým... neutrálním způsobem. Třeba... Nevím, třeba nenápadné vyšumění. Těch pár postav, co tam je, by se rozprostřely po zbytku světa.


Naposledy upravil Killunia dne Thu Feb 06, 2014 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Kashike Wed Feb 05, 2014 9:53 pm

Dobrá. Jak už jsem řekl, mám k dispozici generála Iwy, který má pravomoc k vedení válečného kontingentu. Chcete-li zničit nějakou vesnici, stačí na ní ukázat prstem a o zbytek se postarám. Wink
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Feb 05, 2014 9:57 pm

Takze co se tyce me Aktivity. No ja hrat hodlam ale nejak jsem se zasekl teda v Konoze. Jlikoz to tam je jak po vymreni. A dale jeste je aktivni Postava Shina v Kiri.
Nerad to rikam ale upad v Konoze je problem aktivity Hokageho.(nic ve zlem Assiku jestly to ctes.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Rei Casius Wed Feb 05, 2014 10:06 pm

Hmm. Ma aktivita je dobra. A co se tyce budocnosti tak i nadale bych tu mel byt pokud se nevyskytnou nejake blbe nahody. A navic ja se zasekl u brany kiri. Asi jsem to svou magorinou urazil toho co mi odepsal. Very Happy Za to se omlouvam. Very Happy
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Feb 06, 2014 4:29 pm

Co se mě týče, já bych tohle forum oživila ráda.
Raikageho techniky jsem dosud neschválila kvůli sennin módu, to především.

Co se týče vesnic - zrušila bych Amegakure. Dejme tomu, že nějaká z vesnic, zvláště z těch, které mají aktivní Kage, by udělali misi, při které by se Ame zničila. To je můj návrh.
O zničení Tsukigakure nic nevím, tato informace se ke mně nedonesla, takže pokud někdo má více informací, budu ráda, kdyby mi je někdo z adminů sdělil (skype na mě mají všichni admini, nehledě na FB).

Pokud se vyřeší zničení/zrušení vesnic, vyřeší se tím Kage.

Sunagakure se také ještě pořeší.

No a nakonec, vezmu si na triko zkontaktování Assasina, jakýmkoliv spamem. On mi už tak něco dluží ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Yuu Thu Feb 06, 2014 6:05 pm

Chcel by som povedať ešte jendu vec.
Ak by mal niekto nejaké nápady ako to tu vylepšiť nech dá vedieť.
Ale tak , že vylepšiť hru nie len v boji ale napr. aj v dedinách , predsa len každý sa hneď ženie na nejakú misiu , dobre na to síce slúžia filerové misie , ale tak predsa každý ninja neni stále len na misiách. Celkom sa tu potláča celý sociálny život. Síce sa tu nájdu ludia , ktorý hrajú aj v dedine , no väčšina sa hneď ženie na misie. Čiže ak by mal niekto nejaké nápady na vylepšenie či už len misii alebo aj spoločenského spolunažívania nech dá vedieť Very Happy Nebojte sa vyjadrite sa ! Very Happy 
Dobre teraz som to sem napísal ale aj tak nad tým nikto uvažovať nebude Very Happy chce to podnet , čo tak keby si niekto založil svoj vlastný obchod , bar či kúpele ? Ja už som dávnejšie navrhoval finančný systém , ktorý bol ale z dôvodu zbytočných komplikácii zrušeny (resp. ani zavadený Very Happy ) . Tu ide o to oživenie ludia Very Happy 


Hitomíííí ♥️♥️♥️♥️ 

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Feb 06, 2014 6:18 pm

Nechápu, proč by mise měly být Fillerové. Říkejme jim třeba vedlejší, protože bych je počítal do seznamu splněných/nesplněných
Navíc "fillery" mohou být i sociálního ražení.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Yuu Thu Feb 06, 2014 6:20 pm

Tým fillerové som myslel aj vedlajšie Very Happy Mne nápady dlho v hlave nevydržia tak som sa chcel dostať k pointe Very Happy . Dobre ale nemyslím "sociálne" misie napr. naháňanie mačky, pomáhanie v kvetinárstve , či knižnici alebo v nemocnici ... Niečo čo neni misia , niečo kam môžeš ísť bez toho aby si musel ísť hneď za kagem Very Happy 

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Feb 06, 2014 7:03 pm

Neboj, já už vám něco vymyslím ;-) Ale upřímně, rád ybch začal co nejdřív, páč jinak mě chuť opustí a to bych nerad.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Thu Feb 06, 2014 7:29 pm

Jo k tomu môjmu povolovaniu... Ja asi už mesiac čakám kým sa Assassin hodlá so mnou skontaktovať a konečne sa vyjadriť... Ja som mu už na skype niekoľko krát písal keď tam bol online, ale bez odozvy... Takže sa prestávam snažiť tak ako doposiaľ sorry... 

a čo sa týka toho Sennin módu: Bol vytvorený hlavne preto, že mal nahradiť Raiton no Yoroi, ktorý že vraj podla Assassina by pri boji chýbal, a keďže nehodlám meniť tak trocha podstatu svojej postavy (čo pochopí každý inteligentnejší človek), vytvoril som Sennin mod, ktorý mal spomínané Raiton no Yoroi nahradiť (čo myslím že som zvládol)

Takže sa dá povedať, že tento problém nestojí pri mne Wink
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Feb 06, 2014 7:59 pm

Omlouvám se, četla jsem to až dnes a také bych se ráda vyjádřila ^^.

Rozhodli jsem se to rozjet bez *HA (Assasina) takže bych byla ráda, kdyby jste nějakým způsobem svolali lidi a mohli se do toho pustit.

Co se týče Suny, je to naplánované, takže buďte nějak na přijmu, když tak někoho kontaktuji na skype, nebo PM Smile. Shijin-chan, Raikage je tedy už zvolen docela dloíuho, ale zástupcem klidně buď, netuším, jestli Ayame bude stále online a Kiri se aktivně drží také díky zástupci GrimmyKitty, takže toto je celkem důležité ^^. Co se postav týče, když vám to svolí Killunia, hrát můžete ^^. Kdyby v charu bylo něco co se ostatním adminům nebude líbit, bude o tom diskuze a Vy si pak chyby opravíte, ale v pohodě po svolení Killu-chan můžete hrát ^^.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Feb 06, 2014 8:19 pm

Nejde mi o to být Kage, pouze jsem to nabízela v případě, že by nikdo nebyl zvolen a nedopadlo to se Sennin módem nebo dočasně, než bude tato postava schválena. Jinak si myslím, že bude Kumo spíš potřebovat další aktivní hráče než vyšší funkcionáře.

Kdyby něco bylo potřeba ohledně Suny, nee-chan, víš, že stačí říct. Postavu jsem schopná přizpůsobit potřebám, mám chuť na něco nového. GrimmyKitty
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej Empty Re: Plánovat, zadat úkoly, vyřídit... a bude nám hej

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru