Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fili Ryogui [Chunnin]

2 posters

Goto down

Fili Ryogui [Chunnin] Empty Fili Ryogui [Chunnin]

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue Apr 08, 2014 6:45 pm

Jméno a příjmení:
Hodnost:Chunnin]
Vesnice:Amegakure no sato
Věk:19
Narození:12.10
Pohlaví:Muž
Klan:Ryogui
Elementy:Suiton
Kekkei genkai:Nemá
Sensei: Zatím nemá
Vzhled:
Fili má modré oči. Má také blonďaté vlasy a vousy. Vypadá na opravdu více než kolik mu ve skutečnosti je. podle jeho tváře by jste určitě poznali ,že má rád společnost. Co se týka jeho výšky na svůj věk není zrovna moc vysoký měří pouhých 179 cm.

Charakter: Fili je sám o sobě vcelku usměvavý a milý člověk. Velmi rád pije alkoholické nápoje jako je saké nebo podobně. Rád pomáhá lidem v nouzi a to ať už to jsou přátelé nebo nepřátelé. Fili zrovna 2x nemusí vtipy nepřipadají mu moc vtipný. Docela často si stojí za svým názorem a to né vždy dopadne dobře.

Styl boje:
Taijutsu 80%
Ninjutsu: 15%
Genjutsu : 5%
Fili bojuje s dvěmi meči.Takže používá převážně taijutsu

Životopis:
Co jsem vlastně zač...

Narodil jsem se 12.10. A mé jméno je Fili. Hned jakmile jsem se dostal z porodnice už jsem byl nástupcem na vůdce klanu. Bylo mi 5 let a už jsem trénoval s otcem taijutsu na, které byl náš klan specializovaný.  Měl jsem otce jako vzor . V akademii jsem byl vždy nejlepší až do jednoho dne kdy tam přišel jeden kluk , kterého jsem vůbec neznal.  Začínal být lepší než já ,ale zdálo se mi ,že byl takový ...... agresivní a namachrovaný.  Jelikož všichni všechnu pozornost věnovali poté jemu, tak jsem se musel taky nějak ukázat. Začal jsem dělat různé kousky ,ale místo toho ,aby mě to nějak pomohlo tak mě to akorát ztrapnilo. Jednou když jsem trénoval s otcem. Na konci tréninku mi dal otázku, kterou si dávám do dnes.  ''Co dělá shinobiho , shinobim ? Dělá to jeho mozek nebo jeho srdce?''  Bylo to také poslední co mi kdy řekl jelikož ještě ten den zmizel. Nikdo neví jestli zemřel nebo jestli ještě žije. Prostě a jednoduše zmizel. Když jsem další den přišel do akademie a viděl jsem tam toho kluka tak jsem ho vyzval k souboji samozřejmě cvičnému. On souhlasil. Hned všichni z akademie přišli ven kde se to konalo. Zaútočil jako první. Samozřejmě jsem hned tu ránu dostal. Když jsem vstal díval jsem se mu přímo do očí. a schválně jsem se ho zeptal.  ''Co dělá shinobiho , shinobim ? Dělá to jeho mozek nebo jeho srdce?'' [On se pouze na mě podíval a pousmál se a rozeběhl se. Nevím jestli tím co jsem řekl jsem si více věřil ,ale jeho další útok jsem bez problémů vykryl.
''Copak dochází ti síly? '' zeptal jsem se ho a v tom jsem se rozeběhl a kopl ho přímo do hrudi. Spadl na zem a já šel k němu. Podíval jsem se na něj a podal mu ruku na usmířenou a taky ,aby se mohl zvednout. Když se chytil za moji ruku a zvedl se tak jsem hned věděl ,že to vzal v pohodě.
''Nemusíš se chovat takhle ........ chovej se tak ,aby ses sám za sebe nemusel stydět''

Přitel nebo Nepřítel
Uběhlo několik let a ze mě už byl gennin. Byl jsem i v týmu ,ale nějak už si nepamatuju jak se moji dva kolegové jmenovali. Přeci jen je to už delší doba a moje paměť už není taková jaká bývala. No dostali jsme misi kde jsme měli pouze doprovodit jakéhosi obchodníka . Na cestě nás přepadli . Nevypadalo to na nějaké nukenniny, kteří by byli na nějaké vysoké úrovni. Každopádně jsme udělali kruh okolo obchodníka a náš Sensei Kyochi ,kterého si pamatuji se od nás oddálil šel se vypořádat s ostatními ,kteří tam byli. Z ničeho nic se okolo nás objevilo a si 5 nukenninů . V tu chvíli jsem si začal říkat .... ''Co budeme dělat sakra''
Nemohl jsem si pomoct prostě jsem vytáhl kunai a rozeběhl se proti jednomu z těch nukenninů. Nechtěl jsem ho zabít pouze poranit tak ,aby si to zapamatoval a už nikomu neublížil. Když se mi podařilo ho seknout do ruky hned odskočil ode mně. Moji spolubojovníci útočili také. Bohužel tím jak nukennin odskočil mě chtěl pouze odlákat od ostatních. Pořád odskakoval dál a dál a já jak blbec šel za ním. Naštěstí se za nimi vrátil náš sensei. Ale to já už jsem byl dávno pryč a bojoval s tím jedním. Najednou jsem slyšel výkřik nebyl to ani jeden z našeho týmu to bych poznal a sensei také ne. Tudíž hned mi došlo co se asi mohlo stát. Nesnášel jsem zabíjení takže jsem doufal ,že je sensei pouze omráčil .
Když jsem se rozeběhl proti nukenninovi tak mě přeskočil a odkopl . Spadl jsem na zem a on se ke mě přibližoval s kunaiem v ruce. Už byl u mě a napřahoval se. Naštěstí jen tak na poslední vteřiny se tam objevil sensei a probodl toho nukennina hned jsem vykřikl ať ho nezabíjí ,ale on byl na místě mrtví. Začal jsem se klepat. Opravdu jsem nesnášel smrt a to jak přátel tak nepřátel. Přeci jen jakmile někdo zemřel hned mi začalo v hlavě vybavovat. Mohl mít rodinu, mohl mít lásku, někoho kdo na něj čekal.

Fili Nesmrtící.
Uběhli další 4 roky a ze mě se stal chunnin. Jeden ze starších v našem klanu si mě povolal k sobě. Když jsem přišel poklekl jsem a on mi dal něco co tam nechal můj otec. Měl mi to dát až budu připravený. Z obrovské bedny vytáhl dva meče.
Spoiler:
Samozřejmě jsem je ihned přijal ,ale byly opravdu velmi ostrý. Což mě osobně trochu nesedělo protože jsem se řídil mottem nikoho nezabít. Ale mělo to i výhodu. Přišel jsem domů a tam jsem okamžitě poprosil jednoho člena ,který se zabýval jedy. Zeptal jsem se jestli nemá nějaký ,který není až tak smrtelný ,ale spíše paralyzující. Asi po 3 dnech mi jeden donesl. Okamžitě jsem tím natřel meče. Schválně jsme to vyzkoušeli . Meče byli lehké takže se s nimi dalo snadno manipulovat. Člen, který mi přinesl tento jed mi také dovolil ,abych to na něm vyzkoušel. Bylo mi to trochu divné útočit na někoho kdo je ze stejné rodiny. No malinko sekl do ruky a jeho ruka jakoby odumřela nemohl s ní vůbec hýbat. Schválně jsem se zeptal jak dlouhé to má trvání on mi odpověděl 2-5 minut . Zdálo se mi to trochu krátké ,ale mohlo by to snad stačit. No a zatím se nic nestalo. Jen pouze čekám kdy už konečně bude pravý okamžik ukázat to co ve mě je !
Avatar:Fili Ryogui [Chunnin] Fili_by_xatrax-d5ozlnt
Body:
Ninjutsu - 3,5

Taijutsu -  3,5

Genjutsu - 0,5

Inteligence - 3,5

Síla -  3

Rychlost - 3

Chakra - 2

Ruční pečetě - 2
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Fili Ryogui [Chunnin] Empty Re: Fili Ryogui [Chunnin]

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat Apr 12, 2014 8:34 am

To asi nebude stačit na chunnina ,že?
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Fili Ryogui [Chunnin] Empty Re: Fili Ryogui [Chunnin]

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 16, 2014 2:05 pm

Takže tak... ikdyž nemáš příliš dobře zpracovaný životopis (je upravený tak, že jsem se v něm ze začátku ztrácel)... příběh Tvé postavy je v skutku originální. Takže POVOLENO. Doufám, že Tě neodradil dlouhý průběh schvalování... tohle sice omluva plně neodčiní, ale omlouvám se... 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Fili Ryogui [Chunnin] Empty Re: Fili Ryogui [Chunnin]

Příspěvek pro Fili RyoGui Thu Apr 17, 2014 8:10 am

Okey v poho moc díky Smile
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Fili Ryogui [Chunnin] Empty Re: Fili Ryogui [Chunnin]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru