Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Že by nová změna?

4 posters

Goto down

Že by nová změna? Empty Že by nová změna?

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 10, 2014 9:41 pm

Jak už napovídá téma článku, jedná se asi o změnu.
Víme, že toho je moc stále se opakuje minulost a přítomnost se děje teď. Jako jedna z povolaných jsem byla vyzvána k tomu, abych vás seznámila s novinkami a oznámením, které vyplynuli z akcí z tohoto týdne.

Pár z vás si jistě všimlo, že aktivita se za jeden den dost zvýšila a to díky pár odvážlivcům, kteří se nebály vyřknout svůj názor přímo adminům. Netajíme se tím, že nás to pobouřilo, ale díky tomu vznikl pohled na nové akce.

První novinkou tedy je, že se změnil admin tým jen z části. Kromě toho, že admin tým byl vytvořen z "povstalců" tak i z objektivních lidí. Z lidí, kteří měli svůj názor, se adminy staly Tatsuo Reigi (skype: Tengi7). Má na starosti Postavy. Připomínky k němu.
Techniky má na starosti náš starý známí Juro Hokori,který zůstává i nadále v admin týmu.
Lucy, která je další, která vyřkla veřejně svůj názor si na svá bedra vzala NPC a pomáhat jí bude Á-chan
Tyto tři role jsou jedny z nejhlavnějších na tomto foru veškeré dotazy na jejich práci přímo jim.

Nadále upomínky můžete i nadále posílat mě nebo jiným adminům. Moje maličkost převzala dohled nad všemi adminy, tudíž veškeré stížnosti jak na adminy, hráče, či příběh odkazujte mě, pokud budu na internetu určitě vám odepíšu, poradím, pomůžu. Zároveň spolu semnou se dělí o externího hlavního admina Assasin Senju.

Pro vás hráče se prakticky nic nemění. Příběh pokračuje dál jak ho aktuálně hrajete, jakmile ho dohrajeme, což bude v nejbližší době, tak započínáme nový příběh. Nebojte se, určitě se vám bude líbit Wink
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Že by nová změna? Empty Re: Že by nová změna?

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Apr 10, 2014 9:52 pm

Co tedy znamena novy pribeh vsechny postavy budou zacinat nznova nebo bude novy pribeh navazovat na stary?
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Že by nová změna? Empty Re: Že by nová změna?

Příspěvek pro Kashike Fri Apr 11, 2014 8:10 am

Ehm, nechci být rejpal, ale z jakého důvodu se toto téma najednou přesunulo do koše? To už se tu zase začnou rozmáhat totalitní praktiky nebo co si o tom má člověk myslet?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Že by nová změna? Empty Re: Že by nová změna?

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Apr 11, 2014 8:14 am

Žádný nový příběh nebude. Bude to jako klasické anime: Až porazíme Madaru ze všech svých posledních sil, objeví se někdo mnohem silnější, mocnější a vychytralejší. A my opět půjdeme za hranice svých možností, abychom ho porazili...a objevil se někdo ještě silnější.

"Svět shinobi nikdy nebude úplně bezpečný, Naruto Uzumaki..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Že by nová změna? Empty Re: Že by nová změna?

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 11, 2014 9:23 am

hodilo se do koše, protože z nás udělal jeden člověk pitomce a teď si to bude sám házet zpět. Tímto oznamuju že už nejsem admin toho fora a pokud spadne aktivita o 50% než je teď odcházím z fora. Jak už jsem řekla nebudu forko zachraňovat po třetí se stejnými lidmi, se kterýma to kdysi znovu spadlo.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Že by nová změna? Empty Re: Že by nová změna?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru