Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hluboké lesy

+2
Uzumaki Soumei
Assasin Senju
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Hluboké lesy Empty Hluboké lesy

Příspěvek pro Assasin Senju Wed May 14, 2014 10:52 am

Hluboké lesy Madara-and-hashirama-look-towards-forest

Tento Hluboký les bude sloužit jako základna pro Konohagakure no sato. V současnosti jsou okolo lesů vybudovány sídla různých kmenů, říká se, že zde žijí předci Uchihů a Senju.
Tento les zaujímá velkou rozlohu a v budoucnu bude sloužit pro vymezení hranic Ohnivé země. V tomto lese se můžete snadno ztratit, ve středu rozlohy je údolí obehnané horami. Na úplném jihu je velmi teplé podnebí, čím víc na sever, tím je podnebí mírnější.
Hluboký les má velmi dobré podmínky pro život, má dostatek potravy a pitné vody. Les také poskytuje ochranu, pokud jej dobře neznáte, můžete se lehce ztratit.
Co se týče živočichů, naleznete zde divoké šelmy - Rys, dále divočáky, jeleny apod.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 8:01 pm

Potloukal jsem se známými uličkami, abych se pokusil najít konečně své dvojče. Opíral jsem se o svou hůl vytvřenou z Godou-dama, nebyla však černá, ale světlá. Přemítal jsem ve svých vzpomínkách různé své vize a sny, pořád mi něco nebylo jasné. Bylo to tak nebezpečné se tudy potloukat! Mnoho lidí by se neodvažovalo v temnou noc vyjít ven a procházet se po temné stezce, ale Soumei nebyl normální člověk. Jeho světlá tyč svítila po stezce a dokázala ho v případě napadení ochránit.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 8:11 pm

Hlboké lesy na juhu. Podnebie tu bolo veľmi teplé, bola síce už tma, ale ja som pobehoval v tričku. Zvyk zo severu sa jednoducho nezaprie. Do lesov som prišiel zo severu. Cestoval som niekoľko dní. V ruksaku som mal niekoľko zásob jedla, ale nevedel som ako dlho mi to vydrží. Prechádzal som po nejakej cestičke cez les.
Keď som si myslel, že sa tu vystriem na trávu a vyspím sa na zemi. Keď som sa to chystal urobiť, vyrušilo ma biele svetlo. Stál som tam a čakal, na pôvodcu toho svetla.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 8:17 pm

Ách! Bylo to tady, díky sennin módu jsem ucítil další čakru, ale jaké byly úmysly původce? Měl jsem se ho obávat? Má vycházková tyč změnila svůj tvar na bojové shakujou. Přiblížil jsem se pomalu blíž a vytasil na polonahého týpka.
"Měl by ses obléct chlapče, můžeš nastydnout." promluvil jsem laskavě. V mých modrých očích zářily pobavené plamínky.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 8:32 pm

Napínavo som čakal, kto to bude a to nakoniec nejaký dedo, ktorý k tomu na mňa vytasil to bojové Shakujou. Ja som mal naký výraz a mierne som len nadvihol jedno obočie. "Nie, ja som bol chorý ani nepamätám." Tiež som prehovoril láskavo, ale narozdiel od neho to  bolo len preto, lebo som tak trošku potreboval pomoc. Trošku som zablúdil. Inak by som reagoval asi inak. "V noci sa potulovať po takomto lese nie je pre vás bezpečné." zareagoval som s miernym falošným úsmevom. Nebal som sa ho, vypadal starý a naviac bol aj milý, takže som nemal dôvod sa ho báť.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 8:37 pm

Opětoval jsem jeho úsměv.
"Tak to máš opravdu štěstí. Ano, zrovna jsem ti chtěl říct to samé, není bezpečné se tady potulovat, jak pro mě, tak pro tebe. Ne v těchto nebezpečných časech," já nikdy neútočím první, ale byl jsem v ostražitosti, mírně posunul Shakujo, aby to vypadalo, že na něj nemířím.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 8:46 pm

"Keď ste roky a roky v nebezpečí, už to ani nevnimáte." Mierne som sa natiahol smerom k jasnej oblohe, na ktorej svietili hviezdy. "Zatiaľ sa mi to tu nezdá moc nebezpečné, je to tu tiché a verte, dokážem odtiaľto zmiznúť skôr než zažmúrite oko." Nevedel som čo od neho môžem čakať a čo vlastne bolo to biele, čo mal v ruke. Nuž vypadal priateľsky, ale ja som neveril nikomu, hlavne po minulom zážitku som už naozaj nikomu nemohol veriť, preto som bol stále ostražitý.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 8:49 pm

Pořádně jsem si ho prohlédl. Nevypadal nebezpečně, ani jsem z něj necítil žádný vražedný úmysl. Prozatím. Uchopil jsem svou hůl a opřel se o ni. "Nuže, co kdyby se stařec jako já nechal ochránit a provést lesem mladíkem, jako jsi ty?" zeptal jsem se přátelsky.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 9:01 pm

"Nevyznám sa tu. " Vyjadril som sa a pozeral som na oblohu, milióny hviezd. Cez stromy bolo vidno len časť oblohy, ale bola úplne skvelá. "Vy tu niekde bývate?" Opýtal som sa a späť som sa pozrel naňho. Čo by som dal za mäkkú posteľ alebo niečo ako teplú večeru. Nuž určite tu poblízku bude nejaká dedina alebo niečo. Kde by som im zaplatil za jedlo a posteľ. Potreboval som si nájsť aj nejakú prácu, lebo inak čoskoro budem na mizine.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 9:09 pm

"Ach takhle to je," pohlédl jsem také na nebe plné hvězd a poté zpátky na něj. "Já bydlím na východě, na jednom malém ostrovu, je to tam pěkné a klidné, ale už jsem musel jít pryč." tyčí jsem ukázal na východ, odkud jsem přišel a poté směr mé cesty, na západ. "Já to tu znám, prošel jsem tudy snad několikrát." Godoudama Shakujou se změnila na obyčejnou vycházkovou hůl. Mohl si všimnout jak propíchla mou ruku a tím jsem mohl změnit její tvar, ale rána žádná nebyla.
"Tak v tom případě, jak ti mohu pomoci?" teď když jsem narazil na tohoto chlapce, mohli bychom se nechat najmout Ohnivou zemí, Senju nebo Uchihami, tak alespoň zabiju čas.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 9:22 pm

"Nemám cieľ, hľadám prácu." Sledoval som tu jeho čudnú bielu vec, ktorá menila tvar a potom ako sa mu zabodla do ruky, nemal tam ranu. Čo to bolo za starcu? "Či už je to správna alebo tá zlá práca, je mi to jedno. Hlavne že mám peniaze." Spravil som už aj pár takých prác, že som musel zabiť aj nejakých ľudí, ktorý neboli zlí, ale nezáležalo mi na tom. Poškrabal som sa vo vlasoch a čakal tak trocha na reakciu.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 9:30 pm

"Tak jako každý Shinobi,"  řekl jsem a můj pobavený výraz v očích zmizel.
"Tento svět je špatný, potřebuje přetavit tento chaos do pevného řádu, do řádu, kde děti nebudou umírat mladí, do řádu, kde bude mít každý práci a bude si moci vybrat, co bude chtít dělat. Taky teď potřebuji práci, hm, co kdybychom šli k Senjuům? Nebo rovnou k Uchihům? Nebo budou mít nějakou práci ve městě, kde sídlí jeden bohatý klan." pohlédl jsem na něj a nabídl mu pravou ruku.
"Jsem Soumei. Ve dvou se to lépe táhne a už jsem opravdu starý a slabý, síly mi už ubývají,"
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 9:40 pm

Tento dedo, kecal niečo o tom ako chce pretvarovať rád tohto sveta a ostatné podobné bláboly. Tie veci ma naozaj nezaujímali. Skôr však jeho ponuka ma trochu zaujala. Chcel to tiahnuť vo dvoch. Vôbec sa mi to nepáčilo, už z princípu som nikomu neveril a pracoval sám. Nakoniec som však natiahol pravú ruku a podal ju starcovi. "Rei Shinai. Shinai je moje druhé vymýslené meno, ktoré som dostal. " Nepatril som do druhého klanu Shinai bola proste len prezývka, ktorá sa stala mojim druhým menom. Starcovi som neveril, ale ak ma vedel zaviesť niekam, kde nájdem prácu, tak prečo nie?
"Senju alebo Uchihom? Dva namyslené bohaté klany. Je to na vás." Kukol som na zem a prezeral si svoje boty pod svetlom z tej palice.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 9:54 pm

Přimhouřil jsem oči a přemýšlel. "Hm, pravda. Uchihové by nás mohli zabít, Senju by nám určitě také nevěřili, tak kde dva můžou najít práci? Šel bych do města Delta, tak teda..půjdeme?" otázal jsem se a namířil světlo na uličku k městu.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sat May 24, 2014 10:12 pm

Tak mierne som sa natiahol znova smerom k oblohe. Uvažovanie Soumeia bolo správne, preto som len kývol hlavou aby sme šli. Počkal som si, kým vyrazí. bol predsa starší. "Neviem Soumei či je dobré so mnou spolupracovať, nie som moc priateľský a spoluprácu tiež moc neobľubujem. " Pokrčil som ramenami a potom sa za ním vydal na cestu. Kto vie či s ním spolupracovať nebude chyba, ale tak chcel som vidieť ten bohatý klan, čo mi dúfam zaplatí za nejakú takú prácu.
Presun
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 24, 2014 10:16 pm

Šel jsem a opatrně se opíral o svou hůl. "Víš, jsem starý, zažil jsem toho už mnoho a na to v jaké době to žijeme, jsem se dožil opravdu požehnaného věku. Zjistil jsem jedno, nikdo nepřežije sám. Největší šanci na přežití mají velké klany a jednotlivci mají smůlu, pokud se tedy nedají do služeb vrchnostem, jenže jak vidíš, nejsem obyčejný stařec, když si se mnou, je to jako kdyby s námi byl početný klan. Můžeme si vydělat pěkné peníze a udělat si jméno." mluvil jsem a pomalým krokem vyrazil.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 2:12 pm

Znova sme sa ja a Soumei ocitli v lesoch. Už z počiatku som našiel prvú stopu, tri páry stôp. Posudzoval som, že zo budú tí Uchihovia. Zo stôp sa dalo vyčítať, že bežali a mali dosť na ponáhlo. Takmer s istotou to boli tí uchihovia. "Bežali na východ. Ak si pohneme dostihneme ich." Hneď som sa vydal aj na beh za nimi.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 5:31 pm

Běžel jsem se zavřenýma očima, abych se dokázal lépe soustředit na tok čaker. Uchihové měli speciální druh čakry, byl velmi rozeznatelný od jiných. Je to přesně tak, jak říkal Rei.
"Ano, vzdalují se.." poskládal jsem ruční pečeť a soustředil čakru do nohou, abych se zrychlil.
"Obklíčíme je? Stará ninjovská taktika říká, že ten kdo obklíčí a zaútočí první, vyhrává.."
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Shinobi Sun May 25, 2014 5:45 pm

Yashiro, Tekka, Inabi Uchiha Hluboké lesy Sharingans

Nedaleko od našich pronásledovatelů běžela skupinka tří elitních ninjů. Jeden z nich, zřejmě nejstarší měl v rukách malou truhličku. Všichni tři měli cit zračící se v očích..Prozatím však neměli tušení o svých pronásledovatelích. Nebo měli? Soumei a Rei měli jediné štěstí, že ani jeden z nich nebyl senzibil. Měli však něco jiného, něco, co daleko předčilo jejich očekávání a přípravu. Zvládnou to a vrátí se zpátky s ukradeným pokladem nebo jim utečou a mise se nezdaří? To vše bude záležet na nich, jak se s tím poperou.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 7:40 pm

Prenásledovali sme ich dosť dlho. "Ale je ich viac, sú traja. Obkľučovanie nebude mať moc veľkú efektivitu, ale môžeme to skúsiť." Cestou ako sme ich prenasledovali som si všímal ďalšie stopy. Čoskoro sme sa približovali a Soumei mohol zacítiť ich chakru viac a viac. Stačilo aby ma zastavil a dal mi o tom informáciu.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sun May 25, 2014 8:23 pm

"To je pravda, ale my něco, co oni nemají," usmál jsem se. Nebylo to efektivní, ale určitě víc rozhodující. "Já jsem na Genjutsu totální nula, ještě jsem se s ním ani nesetkal, akorát vím, že když se s ním někdy setkám sám, tak jsem mrtvý, ale když je nás víc, tak máme naději. Musíme se navzájem krýt." věděl jsem, že jsou tři, ale nic víc jsem necítil. "Už jsme skoro u nich!" zašeptal jsem a zastavil ho.
"Připraven?"
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sun May 25, 2014 8:36 pm

Na genjutsu som bol aj ja nula. Nevedel som o ňom nič takmer nič, len pár malých informácií, ale neoverených. "Zober si ho." Podal som Soumeiovi svoj kunai, okolo rúčky bol lístok s pečaťou. Potom ako ma upozornil som sa zastavil a na otázku som mierne kývol hlavou. Vytiahol dva kunaie a obe som držal v rukách. Už som len čakal na Soumeia, čo urobí.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Tue May 27, 2014 7:41 pm

Pohlédl jsem si kunai a dal si ho do úst. Měl jsem v rukách godoudamy - tyče.
"Díky," zahuhlal jsem. Zavřel jsem na chvíli oči a soustředil svou čakru. Snažil jsem se probudit ze svého starého těla, co nejvíc.
"Teď!" použil jsem shunshin no jutsu abych se dostal před Uchihy. Objevil jsem se před nimi, v obličeji jsem měl klidný výraz.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Tue May 27, 2014 7:59 pm

Kukol som na Soumeia, ktorý bol taktiež pripravený. Etoo ja som to urobil však trošku inak. On použil shunshin, objavil sa pred nimi. Všetci si mohli všimnúť práve jeho, mňa nikto nemohol zahliadnúť a namiesto toho aby som mu šiel pomôcť som len čakal na správnu chvíľu. A na tom strome, na ktorom som vyčkával som si nechal zapichnutý ďalší kunai s pečaťou. Soumei si mohol myslieť kto vie čo, ale tak ja som mal všetko premyslené.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Tue May 27, 2014 8:30 pm

Na mieste kde sa práve títo dvaja neobvyklí Shinobi nachádzali, sa malo udiať ešte niečo, niečo veľmi významené. Niečo čo nečakali ani oni. Do príbehu sa totiž zamotali aj traja Uchíhovia, traja cestovatelia v dlhých plášťoch najatých rodinou Wagarashi, pričom sami mali istý úlovok ktorý dokázali ukradnúť. Áno, už v tejto dobe boli Uchíhovia využívaný ako jedný z najsilnejších žoldnierov na tie najväčšie a najnebezpečnejšie úlohy. Zastavili a sami boli neďaleko dvoch postáv ktorých tu možno zaviedol samotný osud. Netrvalo dlho a Uchíhovia, akoby neznalý svetom zamierili na malé miestečko kde si rozložili tábor. 3 postavy v plášťoch zložili svoju batožinu a pripravili sa na odpočinok ktorý si tak po dlhej dobe zaslúžili. Avšak než sa poriadne rozhliadli, pred jedného z nich ktorý bol najbližšie k stromu kde sa nachádzal aj druhý uchádzač, sa dostal nejaký starec.

"Ale, ale to mi je ale prekvapenie.." Prehovoril keď pohliadol svojimi čiernymi očami ktoré sa rovnali nočnej oblohe, a bez nejakého výrazu prekvapenia ostal v kľude stáť akoby práve ten starec bol očakávaný hosť. Nepotreboval nejako prudko reagovať, stačilo že naznačil rukou ostatným dvom aby ostali na mieste, oni ho ale poslúchli.
"Dobrý deň prajem, starče.. Je snáď niečo čo by ste nám chceli, keď ste nás tu takto obaja prekvapili.." Pohľadom zamieril práve na Reia skrývajúceho sa na neďalekom strome a milým úsmevom, sa znova otočil k starcovi pred ním. Správal sa milo, akoby toto bola len zhoda náhod, oni boli obyčajný cestujúci ktorý narazili na inú skupinku.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru