Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delta řek

+2
Rei Shinai
Assasin Senju
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Delta řek

Příspěvek pro Assasin Senju Wed May 14, 2014 11:40 am

First topic message reminder :

Delta řek - Stránka 2 Akropolis_by_Leo_von_Klenze
Delta řek - Stránka 2 IMG_9244_mala

V tato oblast je nejúrodnější. Je propojena se západem. V této oblasti se nachází jedno městečko zvané Delta, zde žijí obyčejní lidé, věnují se zemědělství a obchodu. Toto městečko je také proslulé svou kulturou, vzdělaností a celkovou vyspělostí. Je jako Athény nebo Řím ve své antické době.

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Thu Aug 07, 2014 8:20 pm

Číšník si nejspíš udělal do kalhot. Nikdy nepotkal tak agresivní dívku. Byl už durch mokrý a při posledních slovech Akiry omdlel.
Delta řek - Stránka 2 2prv9f8
"Proč, já? Proč mě trestáš můj Pane? " říkal jsem si v duchu. Zdálo se, že Akira dělá ráda divadlo. Což se mi moc nelíbilo, protože strhávala pozornost k našemu stolu. "Sedni si a uklidní se. Zaplatím to." Pověděl jsem Akiře.
Přišli jsem dva muži. Jeden z nich vzal číšníka a odtáhl ho pryč. "Prosím Vás, byl bych rád, kdyby jste tu nedělala takový rozruch. A za něho se omlouvám. Je tu nový a ještě si nezvykl na takové zákaznicky jako jste Vy. Jaký napoj si budete přát?" Řekl a čekal co bude chtít slečna.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 07, 2014 10:40 pm

Páni, to jsem nečekala. Že bych se v tom bubákování lepšila? Takový pokrok. Vždy bylo potřeba k omdlení něco víc, jako například krev, ale číšník se zhroutil již pouze po mých slovech. Možná to bylo jeho povahou, a nebo jsem se opravdu od posledního bubákování zlepšila. "Dobrá... když to zacvakáš." Nemohla jsem odmítnout. Dosáhla jsem svého... jídla zdarma! Ale co to pití, na které se zde další hospodský ptal? Po stránce financí jsem se k tomu nevyjadřovala, ale co se týkalo výběru, bylo to těžké rozhodování. Saké bylo tradiční, ale obří pinta piva.... to bych si dala. Pochybovala jsem však, že to zde vedou. Nejspíš tomu nebudete věřit, ale, když Hiroshi očividně čekal než si prvně vyberu Já, zmocnil se mě soucit, ale ne ten, který máte na mysli. "Tak když to tady pán opět zacvaká." Jednalo se o soucit ve výběru. Chtěla jsem ho taky něco nechat vybrat prvního. U jídla jsem mu možnost nedala, takže se snad polepším u pití.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Fri Aug 08, 2014 7:55 am

Konečně se uklidnila. Ostatní lidé, co na ní zírali jako na šílence, si už hleděli svého. Opět tu nastála stejná atmosféra jako předtím než Akira udělala divadlo. "Čaj." Řekl jsem. Čekal jsem co z ní vypadne stejně tak i obsluha. Opřel jsem se, nahodil samolibí úsměv a uvolnil jsem se. Akiry to mohlo překvapit. Co však mám plánu? To je ve hvězdách, ale bude to drahé.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Fri Aug 08, 2014 9:33 am

Co Hiroshi zamýšlí mě netrápilo. Co by však mělo trápit jeho, bylo to, že si mylně namlouval, že jsem se uklidnila. Uklidněná jsem byla pořád. Právě takto jsem jednala uklidněná. Nechtějte vědět, co by se dělo, kdybych měla špatný den. "Takže Já si dám pintu piva a..." Zatvářila jsem se vražedně, čím jsem dala najevo, že odpověď, že ji zde nevedou, je nepřijatelná. Už tak si to u mě pos*ali tím kancem.
Delta řek - Stránka 2 Tumblr_mrzsqmRM9a1ryrk47o4_r2_500
"... a k tomu dvě láhve saké, jakéhokoli." Saké je obecný název pro alkoholické nápoje, takže to vysvěluje mé slovo jakéhokoli. Pouze v Evropě se ujal tento název pro alkoholický nápoj kvašený z rýže. Nežili jsme ale v Evropě, a kdo ví, zda-li něco takového v aktuálním světě existuje? My jsme rozlišovali svět pouze podle čtyř světových stran. Nemapovali území.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Fri Aug 08, 2014 1:25 pm

Ulehčovala mi to. Kolik pak toho asi vydrží? Doufal jsem, že vydrží méně než moje peněženka, která dosáhne limitu 0.
"Dobře..." řekla obsluha a odešel od našeho stolu. Konečně byl prostor k nerušené debatě. Nerušené do doby než jí zase nepřeskočí v hlavě. "Proč jsi se přidala na temnou stranu?" Zeptal jsem se. Nějak jsme ten rozhovor museli začít.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Fri Aug 08, 2014 2:34 pm

Tak situace se uklidnila. Nebyla jsem nějaký vraždící maniak, co si určitě Hiroshi o mě pomyslel. Byla jsem ještě více zkomplikovaná osobnost. "Kdo říká, že jsem se na temnou stranu přidala?" Tak určitě by nejednoho zajímalo, podle čeho tak Hiroshi soudí. Má věta se však nenarážela na toto. "Já jsem temná strana." Bylo na tom pravdy víc než si Hiroshi myslí. Jak jsem již stihla zmínit, jsem velmi komplikovaná osobnost. "A co Ty? Nevypadáš nevině. Děti? Ženy? Nebo muž proti muži?" Tak tohle mě vážně zajímalo. Pokud je Hiroshi grázlík, je to pedofil, vraždící maniak, a nebo začátečník?
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Fri Aug 08, 2014 3:03 pm

Zasmál jsem se ,když se zmínila, že je temná strana. "Jasně a já jsem Jashin" dodal jsem ještě k té temné straně. "Muž proti mužům. Dělám to za co mě platí " Pověděl jsem jí. Přišel číšník, avšak nenesl jídlo ale pití. Rozdal každému jeho objednávku. "Na jídlo si budete muset ještě počkat." Dodal při odchodu.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Fri Aug 08, 2014 6:42 pm

"Pokud si Jashin. Tak pak by Tě nemělo být možné zabít." Možná to bral jako nějaký vtípek, ale Já mluvila vážně, i když to tak prvně neznělo. Opět jsem ruku přemístila ke rukojeti Kubikiribocho. Nebyla jsem pitomá, abych si myslela, že je opravdu Jashin, ale po světě pobíhá dost jeho proroků. Za mou existenci jsem měla co do činění s pár takovými. Nevypadala jsem na to díky henge podobnému jaké používá Tsunade. Vypadala jsem na osmnáct, a však ve skutečnosti mi je 55. To by jste určitě do mě neřekli. Jednou jsem měla do činění s nesmrtelným Jashinovým prorokem. Jsou to vskutku pozoruhodní shinobi, ale často až příliš sebejistí kvůli jejich výhodě. Neuvědomují si, že i nesmrtelného lze porazit. Je to otázka pouze síly, a když na to nemá, aby někoho porazil, tak na to nemá. Nesmrtelnost v tomto příliš nepomůže. "Hej hostinský! Neměl si do činění v poslední době s někým podezřelým. S někým, kdo zde často nechodí?" Nechtěla jsem zde jít pouze kvůli pití a jídla. V krčmě se často dozvíte o různých zajímavých věcech. Možná se čistě náhodou dozvíme o Soumeiovi a Reiovi, kteří byli poslání na zajímavou misi. Přeci jen stařec pro zdejší okolí nebyl typický, alespoň ne jeho typu. 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Fri Aug 08, 2014 7:11 pm

Nemohl jsem si povšimnout jak Akira svou rukou sjíždí k rukojeti meče. Něco mi nehrálo musela toho vědět více než toho ví. Dával bych si menší pozor, kdyby to byla obyčejná katana. Viděl jsem co ten meč udělat. Umřít jsem sice nemohl ale nemít hlavu. By mohla být moje konečná. I přesto useknout mi hlavu nemusel být zrovna dobrý nápad. Mohl jsem být její spojenec a přeci nesmrtelný spojenec nezní tak špatně.
Naše obsluha při šla i s jídlem. Pak si přisunul židličku k našemu stolu, usadil se a spustil. "Proslýchá se, že k panu Akio Kagetsu přišel jeden postarší muž s mladíkem, což by nebylo nijak zvláštní. K panu Akio Kagetsu si chodí žoldáci pro práci. Zajímavé na tom všem je, že ten stařec je z Uzukami klanu."
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Fri Aug 08, 2014 7:44 pm

"Tak a máme vystaráno o zábavu na dalších pár hezkých dní. Viď Hiroshi? Ten páprda má svou hlavu na svém místě již příliš dlouhou dobu. Uzumakiho jsem ještě nesundala." Uzumaki očividně ve mě probudil tu neukojitelnou krvežíznivost. O Uzumakich jsem už slyšela řeči, ale vidět jejich schopnosti v praxi by bylo vážně něco. Co víc? Měřit se s nimi! "Víte kudy pak se vydali?" Bez toho by bylo po veškeré srandě. Základní informace, takže doufám, že tenhle páprda je ví, jinak by Nás napínal zbytečně, což by pro něj neznamenalo nic dobrého. Samozřejmě že se Hiroshiho pak zeptám na jeho osobní názor, ale prvně jsme potřebovali vědět veškeré podrobnosti. Ruku jsem dala opět do původní polohy, takže upustila z Kubikiribocho, čím pravděpodobně trochu uklidila Hiroshiho. Ten hostinský mě zaujal, to bylo znát na první pohled. 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Fri Aug 08, 2014 8:05 pm

"Ně se neptej, co mi je po nějakém dědkovi." Řekl jsem. To se ještě uvidí , jestli budu spolupracovat s ní. Skoro bych zapomněl na svůj čaj, který mi pomálu stydne.
"Kam šli to nevím, ale mají za úkol najít nějaké Uchihy, kteří ukradli jakou si skřínku s cennostmi. " Řekl a počkal co si budeme dále přát.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Fri Aug 08, 2014 8:13 pm

"Kdypak ji ukradli?" Podle toho bych mohla určit přibližnou vzdálenost kam se mohli dostat, a pravděpodobně odhadnout i kde je děda se svým vnukem dostihli. Pátrací kruh bude velký, ale alespoň se nebudu nudit. "Nehodlám Tě přesvědčovat Hiroshi. Pamatuj ale Jashin-sama přijímá obětí neustále, a tohle bys neměl zanedbávat." Nesnažila jsem se ho nijak namluvit, aby mi šel pomoct, ale chtěla jsem si pouze rýpnout. Zvládnu je najít určitě i sama, i kdyby mi to mělo trvat celý týden! Nevěděla jsem jistě, zda-li vyznává Jashina, ale tímto jsem si do něj rýpla ve spojitosti s tím, jak o sobě říkal, že je Jashin. Ten děda mě očividně vážně zaujal. Nejspíš až natolik, že jsem byla ochotná týden pobíhat po světě a hledat ho.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Fri Aug 08, 2014 8:30 pm

"No už to je skoro dva týdny. Kdyby jste šli za Akio Kagetsu, usnadnilo by vám to hledaní. " Odpověděl jí na otázku.
Ještě chvíli mě s tím bude otravovat a půjde na oltář ona. Taky se mi moc nelíbilo,že mluvil jako by jsme byli společnici nebo něco takového. Ale Jashin by měl možná velkou radost. Bylo to celkem k zamyšlení.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Fri Aug 08, 2014 8:37 pm

"Tak tedy kde bych pana Kagetsu našla?" Na Hiroshiho jsem už ohledy nebrala. Rýpnout jsem si do něj již rýpla. Nic víc jsem ke štěstí nepotřebovala. Jediné co Nás v momentální chvíli spojovalo byl jeden stůl se dvěma židlemi a krocan, kterého mi ještě ani nepřinesli. Musel to pak ještě všechno zacvakat. Alespoň myslím, že říkal, že to zacvaká. Už jsem si představovala jaké to bude. Zabít dědečka s vnukem z rodu Uzumaki. To bude jeden z mých životních triumfu. Jejich hlavy si vystavím někde na každodenní kochání.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Fri Aug 08, 2014 9:01 pm

My, kteří věří v Jashina. Jsme možná byli zaslepení pýchou. Ale iAkira jí byla též zaslepená. Možná je temná strana ale je tu i ta dobra. Nemohla však vědět, jakými schopnosti oplývají. Je to její věc, plest se jí do toho nebudu. MOžná si přinese dvě hlavy, nebo taky ne. Ale divil jsem se, že se toho krocana ještě nedotkla, který tu je již delší dobu (6 postu). Přeci jen udělala kvůli němu rozruch.
Hospodsky jí vysvětlil, kde se nachází a kudy tam má jít.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun Aug 10, 2014 5:11 pm

Vskutku tady krocan byl. Divné že jsem si ho nevšimla, ale divnější bylo, že ten krocan byl opravdu malý. Neptali se však na to jakého krocana chci, takže tohle jsem byla schopna tolerovat. Když mi tu ale dali takového malého krocana, není divu, že jsem si ho nevšimla! Jelikož jsem nebyla buran, nezačala jsem toho krocana jíst rukama. Doufám, že Hiroshiho ani nenapadlo pomyslet na to, že nemám vychování! Slušně jsem dojedlo z pusy první sousto, a až podezřele mile se Hiroshiho zeptala na to, jak se zachová v této chvíli: "Takže?" Rozhodne se zde válet šunky, a nebo mi jít pomoct? Byla tady však i jakákoli jiná možnost.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Sat Aug 16, 2014 12:18 pm

Předtím než se pustila do toho krocana, čekal jsem stejný způsob chovaní jako při jednaní s lidmi. Ale překvapila mě a v tom dobrém smyslu slova. Možná se v Akiře schovává něžná květinka pod tou tvrdou vrstvou drsnačky. Bud to nebo je strašně náladová. "Jdeme." Odpověděl jsem. Něco se ve mně zlomilo, ale co?
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat Aug 16, 2014 4:10 pm

"Dobrá. Pak tedy by jsme měli po jídle vyrazit." Když už mi toho krocana přinesli, nenechám ho tady téměř netknutého! Nezmínila jsem ale nic o placení. Důvod proč jsem o tom nic neříkala byl jednoduchý. Už jsem se k tomu vyjádřila dostatečně předtím. Neměla jsem v plánu nic platit. Ať se to už někomu líbí nebo ne, nehodlám měnit můj názor! Když nebude jiná možnost, odejdu bez placení. To by se však ale nemuselo líbit zde přítomným okolním lidem. Tohle ale není můj problém. Já si to s nimi chtěla už rozdat dřív, takže tímto bych dohnala prakticky to, co jsem na začátku zanedbala. 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo Tue Dec 16, 2014 4:15 pm

Zatím co se Akira pouštěla do jídla, já už měl dojezeno. Už mi zbývalo jen čekat a čekat. Přeci to jen nebyl zrovna malý krocan,ale bůh ví jak to viděla ona. Měl jsem do času popřemýšlet na jistými věcmi. Ale nejvíc mě trápilo to, že moje peněženka utrpí velkou ztrátu. Jak už do jídala, měl jsem připravenou částku,kterou jsem musel zaplatit. Hodil jsem měšec hospodskému. "Kam tet?" zeptal jsem se Akiry, přeci jen tuhle výpravu vedla ona a ne já.
Hiroshi Tishibo
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Delta řek - Stránka 2 Empty Re: Delta řek

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru