Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga manga a zase manga

2 posters

Goto down

Manga manga a zase manga Empty Manga manga a zase manga

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat Nov 01, 2014 1:03 pm

Yo tak jsem založil tento topic, protože určitě nejsem jedinej kdo čte jak mangu Naruta, tak i jiných Anime.

Naruto manga: Tak co říkáte teď na poslední díl kde Naruto a Sasuke leží na zemi bez rukou? Osobně si myslím, že tohle Kishimoto moc do budoucnosti nevymyslel jelikož Naruto potřebuje na techniky obě ruce a Sasuke díky Sharinganu téměř vůbec, no jinak Sakura mě příjemně překvapila svým "sannin modem" a celkem mě zklamalo že Obito zemřel no co už :/ Jaké jsou vaše názory a pocity ? ^^
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Manga manga a zase manga Empty Re: Manga manga a zase manga

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sat Nov 01, 2014 1:18 pm

Tak ohledně mangy nedokážu složit jeden souvislý text protože mě napadá tisíc věci a tak budu psát o odstavců co mě zrovna napadne.

Obitova smrt je na místě. Já vím, je shounen manga a tak se očekává že bude happy ending. Ale postupem času začne být opravdu otravné jak se z každého špatňáka stane klaďas. Bůh žehnej Jashinovi že se Hidan pořád někde směje pod zemí a proklíná Shikamara a ne že je z něj klaďas. No tahle myšlenka by se dala rozvést, ale je to jen můj názor.
Na druhou stranu Kakashi s oběma očima,.. boží Smile

Sakura je konečně useful,... ale když Naruto a Sasuke vedle ní používají síly senina šesti cest tak je,..jak se tomu říká,..roztomilá? Very Happy 

A k těm rukám.Nezapomeň že Naruto má léčivé schopnosti co obnovují buňky podobně jako Hashirama. Možná i lepší. Však vyléčil vlastně mrtvého Maita a nechal Kakashimu dorúst oko. No a jinak jsou tu ty různý věci s bílým Zetsu a mokutonovýma loutkama tak w/e Very Happy  nebo se snad mýlím? Já pár dílů mangy nečetl

Největší hype je tedka na ten poslední film. Ale stejně tohle vlákno bude propletené spoilerama tak tady to máš. Ale spoiler,.. Sasuke vypadá jak největší božan Very Happy 

Všechno co jsem napsal jsou jen názory, moje názory. Takže tak Very Happy 

#nohandsOP
#NaruHina
#420rinnegannoscope
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Manga manga a zase manga Empty Re: Manga manga a zase manga

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat Nov 01, 2014 2:56 pm

Ohledně těch buněk je to takhle Yamamota jestli se nepletu ještě nenašli a všechny Edo ensei tam už nejsou. No Narutovi regenerační buňky podle mě fungujou trošku jinak přeci jen díky Kyuubimu a ten je taky teďka na tom s chakrou na bodě mrazu, takže to podle mě jen tak nepude. Naruto měl regeneranční schopnost vlastně jen díky Kyuubimu. S tím Hidanem si to uhodl to je naprosto úžasný Very Happy Ten Kakashi a obě oči je to divné mě se to nelíbí měl taky umřít a byl by pokoj ... Very Happy K tomu poslednímu filmu vůbec nic nevím Smile
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Manga manga a zase manga Empty Re: Manga manga a zase manga

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru