Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiro Nakamoto - Techniky

2 posters

Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Shiro Nakamoto Tue Dec 16, 2014 5:08 pm

RANK: S

Mateki: Sunovochi

Učinek

Díky frekvencím které vytvařím flétnout mám možnost ovládnout pohyb nepřítele. Protivník musí být vystaven zvůku minimalně 1 post než začne technika fungoval

Nevýhoda

Mužu touto technikou ovládnout pouze jednoho protivníka. Pokud protivník bude mít dostatečnou motivaci a vůli se vzepřít technice tak je paralyzován na jedne post. Poté se technika zruší. Nemužu přimět nepřítele aby používal cokoliv ohledně chakry (Ninjutsu .........)

RANK: A

Mateki: Munoryoku

Učinek

Paralyzuju cíl na 3 posty a protivník cítí obrovskou bolest která je působena díky Genjutsu. Mužu aktivovat genjutsu v tom jednom postě

Nevýhoda

Učinek tohodle genjutsu se sice paralýza která znemožnuje si způsobit bolest. Z této techniky se dá vyprostit bolestí kterou vám způsobí spolubojovník nebo pomocí Genjutsu KAI. Nedá se z této techniky dostat bez cizí pomoci.

RANK: C

Mateki: Saundo muchi

Učinek

Cíl začne slyšet zvůk v hlavě a přestane vidět. Po aktivaci techniky nepomužou ucpat uši. Genjutsu po ucpaní uší samo přejde za 5 postu po ucpaní. Také je toto genjutsu možné zlomit bolestí. Do tohodle genjutsu jsem schopnej dostat většinu uživatelu Dojutsu (Byakugan, Rinnegan, a další co tu budou povolené). Jediné Dojutsu které je proti této technicke imuní se jmenuje Sharingan. Musím hrát na flétnu 2 posty před.

Nevýhoda

Celkem jednoduché vyprostnění z techniky. Nedokážu do techniky dostat člena Uchiha klanu kterýmu se projevil Sharingan


Naposledy upravil Shiro Nakamoto dne Wed Jan 07, 2015 4:43 pm, celkově upraveno 6 krát
Shiro Nakamoto
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Dec 19, 2014 6:14 pm

Mateki: Munoryoku-> Mám za to, že nemusíš být specializován na genjutsu a můžeš mít silnou vůli, takže jak s tou nevýhodou? Tvá technika mi přijde podobná Mateki: Mugen Onsa, kterou se shodou okolností také provádí skrze flétnu, takže pokud bys chtěl, přidej si ji k technikám místo této S rankové, čím se Ti uvolní místo i na další techniky.
Mateki: Saundo muchi -> Ono to spíše působí jako C rank, možná ani ne. Ono jak to působí na doujutsu např. byakugan, jelikož u sharinganu ohledně tohoto máme podle mého jasno?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Shiro Nakamoto Sun Dec 21, 2014 8:25 pm

Hotovo Smile
Shiro Nakamoto
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 22, 2014 7:02 pm

Mateki: Sunovochi-> Ono spíše bych to definoval tak, že získáš kontrolu nad nepřítelovými pohyby. Nedělejme z toho Kotoamatsukami, že bys nepřítelovi vnutil, aby si myslel, že tys s ním a parťák proti.
Mateki: Munoryoku-> Teď jsem si uvědomil, že tato věta nedává smysl... "Paralyzuju cíl na 3 posty a každá sekunda v Genjutsu připadá nepříteli jako den. " Nepřítel je při vědomí, ale nemůže se pohnout, jelikož Tvé genjutsu má pouze paralyzující účinky, a při tom jak je při vědomí, ale nemůže se pohnout, mu ve skutečném světě, žádná iluze, připadá jedna sekunda jako den a opačně... pochopil jsem to správně? xD mě přijde že ne.
Mateki: Saundo muchi-> Najednou zmizel rank, který jsem chtě upravit, a pořád tam není sepsán vztah ke doujutsu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Shiro Nakamoto Mon Dec 22, 2014 7:33 pm

Vše jsem upravil jak si mi řekl. Dopsal jsem učinky proti Dojutsu .
Shiro Nakamoto
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 22, 2014 8:45 pm

Mateki: Sunovochi-> Zde si odstraň to omezení posty, jelikož se předpokládá, že technika bude tak dlouho aktivní dokud nepřítel nepřestane slyšet zvuk flétny (něco na styl krysaře), a to jakýmkoli možným způsobem. Dále si tam odstraň tu bolest a místo toho tam k nevýhodám dej opět sílu vůle, ale ve chvíli, kdy se Ti někdo bude chtít vzepřít, za předpokladu že bude dostatečně motivován, znehybní na jeden post v důsledku ohromné bolesti, kterou ucítí, když se bude chtít vzepřít zvuku Tvé flétny.
Mateki: Munoryoku-> Tady si neupravil nic z toho, oč jsem žádal.
Mateki: Saundo muchi-> Ono logičtější než byakugan je sharingan. Navrhuji že techniku lze použít na uživatele doujutsu, ale s tím, že v zrušení má navrch, jelikož ji teoreticky je schopen zrušit ve stejnou chvíli, kdy ji ty aplikuješ. Dej tomu také ten rank C, co jsem Ti předtím psal.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Shiro Nakamoto Tue Dec 23, 2014 9:17 pm

Mateki: Sunovochi: Upavil jak si řekl

Mateki: Munoryoku: Upravil

Mateki: Saundo muchi: Ano upravil a je pravda že víc logické že se ubraní tomu sharingan místo byakuganu. Důvod proč jsem chtěl mít jako slabinu Byakugan je ten že co jsem si všiml tak je tu víc Uchihu než Hyuugu (aspon já jich viděl víc) prostě strategie. UPRAVENO na Sharingan
Shiro Nakamoto
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Dec 24, 2014 8:26 pm

Mateki: Sunovochi-> Ještě poslední dodatek k této technice, doufám. Nepřítel musí slyšet zvuk flétny minimálně jeden post, abys mohl tuto techniku aktivovat, takže v jednom postu začneš hrát, ale až v druhém se můžeš začít snažit lapit nepřítele do genjutsu. Okey? Jinak pro ujasnění, nedokážeš nepřítele přimět, aby sesílal nějaké techniky...
Mateki: Munoryoku-> Zde vzhledem k nevýhodám navrhuji, aby technika mohla býti aktivována v tomtéž postu, kdy začneš hrát na flétnu. Jinak POVOLENO.
Mateki: Saundo muchi-> Zde jsi mě špatně pochopil, lapit si do techniky schopen kohokoli, ale kvůli jasně viditelným rysům tohoto genjutsu etc., je logické, že nepřítel podnikne řádná proti opatření (tak jak si to předtím pojmenoval... genjutsu KAI), a proto jsem také tomu určil rank C. Jinak 5 postů Ti schválím, ale mám požadavek, že musíš hrát minimálně již předtím dva posty na flétnu, abys mohl tuto techniku použít.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Shiro Nakamoto Mon Jan 05, 2015 7:30 pm

Jasná věc Smile ohledně postu jsem to dopsal..
Shiro Nakamoto
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jan 06, 2015 8:02 pm

Mateki: Sunovochi->Tak tedy nevidím dopsané to, co jsem Ti tam doplňoval xD ... ono nemysli si, že postačí, když to je rozepsáno dole v postech, a nikoli již na začátku obsahu topicu. Kdyby s touto technikou byl herně problém, nebudu to hledat v postech, kde se Ti k tomu vyjadřuji.
Mateki: Saundo muchi-> POVOLENO, ale s posledním dodatkem, že, když se nepříteli podaří dostat z toho to genjutsu, musíš hrát na flétnu jeden další post, abys jej do něj mohl opět uvrhnout, takže pak v dalším na nepřítele budeš moci seslat toto genjutsu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Shiro Nakamoto Wed Jan 07, 2015 4:43 pm

Doplnil
Shiro Nakamoto
Shiro Nakamoto

Počet příspěvků : 10
Registrován : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 11, 2015 2:24 pm

Mateki: Sunovochi-> POVOLENO
Mateki: Saundo muchi-> Tady nevidím doplněno to, co jsem požadoval za tím, jak jsem Ti napsal POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiro Nakamoto - Techniky Empty Re: Shiro Nakamoto - Techniky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru