Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Kamito

3 posters

Goto down

Klan Kamito Empty Klan Kamito

Příspěvek pro Yukio Sat Feb 14, 2015 10:59 pm

Rodokmen:
Shiam Kimito(babička)×.      +      Kojo  Kimito(dědeček)×
                                                 |
                       Kojo Kimito(otec) × + Maya Kimito(matka) ×
                                                              |
                                               Yukio Kimito
                                               Mizashi Kimito ×

Historie klanu:
Historie našeho klanu je podle mne dosti chabá ale popsal bych jí asi takhle. Jednoho dne konkrétně 20.9. se narodil další potomek z klanu Kimito. Už od mala to byl velký bojovník, a také jako první objevil KG klanu Kimito a poté ho ohromě zdokonalil. Naučil se ovládat titanová vlákna celím tělem a né pouze rukama. V jeho třiceti letech, se mu narodil syn. Pojmenoval ho po sobě a samozřejmě ho vše poté naučil a tak to šlo pořád dále a dále až se dostalo na mě. Bohužel jsem jediný v tomto klanu.

Zaměření klanu:
Ninjutsu, boj s titanovími vlákny.

_______________________________________________________________

Název KG:
Shimi

Popis KG:
Toto Kekkei Genkai Shinobi využívá tak že dokáže ovládat titanová vlákna která se skrývají po celém jeho těle. Už od malička se členové učí mistrnný boj s těmito vlákny.

Výhody/Nevýhody KG:
Výhoda tohoto KG. je ta že na ní absolutně nepůsobí Suiton ale když se spustí déšť nebo někdo použije nějakou Suitonovou techniku, tak z vláken začnou kapat kapky takže nepřítel by nměl vědět kde vlákna jsou..
Nevýhoda tohoto KG. je ta že vlákna se dají při velké teploťe roztavit. Poté Hyoton je velká slabina tohohle KG, nic nezmůžu se zmrzlími vlákny..
Doton je takový neutrál v tomto případě. Vlákna rozseknou i obrovský kámen, ale bláto je silnější.


Naposledy upravil Yukio dne Tue Feb 17, 2015 6:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Klan Kamito Empty Re: Klan Kamito

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Feb 16, 2015 8:08 pm

Zvláštní... vůbec jsem nepochopil to Tvé Kekei Genkai. Chápat to jako něco na styl Jiongu? Nemusím mít však udělaný obrázek, a už vím, že absolutní obrana vůči Suitonu a Futonu nehledě na rank Ti neprojde.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kamito Empty Re: Klan Kamito

Příspěvek pro Yukio Tue Feb 17, 2015 7:01 pm

Nevím zda jste viděl Akame ga Kill, ale Lubbock měl takové Teigu že dokázal ovládat nevím zda titonavá ale ovládal tenká vlákna. Ovládám v podstatě to samé, akorád to mám v celém svém celém těle a nepotřebuji k tomu Teigu Very Happy
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Klan Kamito Empty Re: Klan Kamito

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Feb 17, 2015 7:26 pm

Omlouvám se, že sem takto vstupuji, ale chápu jeho Kekkei Genkai, takže ti ho vysvětlím, protože na Lubbu z AgK dělám cosplay.
Jeho schopnost je v tom, že má v rukavicích, etc. tady Yukio po těle titanová vlákna, které tam měl Lubbo omezené a z těch má vlastně volnou ruku do tvořivosti - může vytvořit meč, oštěp, či vlákna uspořádat tak, aby z nich vznikla skvělá past, je to víceméně volnost v tvořivosti z titanových vláken. 
- Sorry za vstup, snad jsem tom aspoň trochu upřesnil.. ^^
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Klan Kamito Empty Re: Klan Kamito

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Feb 18, 2015 10:24 pm

Ono pořád si nedovedu představit ty titanová vlákna tak, aby to odpovídalo popisu Kekei Genkai, takže to uděláme tak: Pokud to opravdu chceš, sepiš to tak, aby to bylo pochopitelné už z toho, co přečtu, ne že kvůli tomu budu muset shlédnout nějaké celé anime. Jistě jsi schopen vynaložit jakési to větší úsilí. Jinak každé Kekei Genkai má podstatu ve dvou živlech (nově se počítá i Ying, Yang, pak klasické: doton, katon, suiton...), takže pokud to nebudeš splňovat, považoval bych to za hijutsu.

Kangaeovi uděluji napomenutí. Vím, žes to myslel dobře, ale Yukio má vlastní hlavu. Nemáš co psát do témat, které se Tě netýkají, a jedná se o schvalování etc.. Snad Ti nemusím psát, co by to bylo příště...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kamito Empty Re: Klan Kamito

Příspěvek pro Yukio Thu Feb 19, 2015 7:16 pm

Kangae to řekl dokonale.. Mám to dopsat ? Díky Kangae.
Yukio
Yukio

Počet příspěvků : 9
Registrován : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Klan Kamito Empty Re: Klan Kamito

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Feb 19, 2015 8:26 pm

Yukio napsal:
Kangae to řekl dokonale.. Mám to dopsat ? Díky Kangae.

Mám za to, že jsem se k tomu vyjádřil jasně. Vyzní to krutě, ale, žel, tak tomu je, pokud to nedovedeš sám prezentovat u schválení, jak pak to chceš pak prezentovat herně? To co Kangae popsal neodpovídá popisu Kekei Genkai. Vše potřebné si dočteš v mém předešlém postu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kamito Empty Re: Klan Kamito

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru