Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 15 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jun 16, 2015 2:04 pm

Posel mlčky přistoupil k Tobirovi a podal mu svitek s pečetí Lady Otokage.

Tobiru Senju:
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Jun 17, 2015 10:20 pm

"Zdravím Rokuro," opětoval jsem pozdrav a překvapeně jsem si převzal svitek.
"Z Oto?" Se zdviženým obočím jsem si svitek rozložil a přečetl. Můj překvapený výraz nezmizel. Ve svém nitru jsem však cítil mnohem víc. Cítil jsem vzrušení a zvědavost. Neukojitelnou touho po vědění. Ale na druhou stranu, Hokagem jsem být nechtěl, autority neuznávám a můj otec mě zklamal tolikrát..
"Proč ne, stejně teď nemám co na práci," pokrčil jsem rameny a svitek uschoval do kapsy. "Stavím se," řekl jsem poslovi a šel zpět do domu. Vystoupal jsem po schodech do svého pokoje, rozvalil se na postel a přemýšlel. Myslím, že tato noc bude dlouhá.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 18, 2015 8:23 am

Postava se mírně uklonila a ještě se otočila směrem na Rokura a podala mu svitek v druhé ruce. Bylo na něm napsáno "Itachi Uchihovi". Svitek byl v půlce obalen černým krystalem. Uchiha by si všiml, že v něm je trocha chakry. Byl to znak toho, že svitek se otevře jen v určitou situaci. Posel tím chtěl Rokurovi naznačit, aby tento svitek předal a kývnutím hlavy mu ukázal, že se posel zase může vrátit k bráně a odejít tak z vesnice. Čekal jestli ho půjde Rokuro vyprovodit či mu dá pokyn, aby odešel sám.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Jun 18, 2015 3:38 pm

Netušil som, čo bolo vo zvitku pre Tobiru-a. Preto som moc toho ani nevedel, ale asi šlo o nejake pozvanie do Oto alebo čo... Tobiru o chvíľku znova zmizol, ja som sa len kukol na posla, ktorý mi dal nejaký ďalší zvitok pre Itachiho Uchihu. Prekrútil som očami a vybral som sa smerom k bráne. "Moc si sa tu teda nezdržal. " Povedal som mlčaciemu poslovy. "Ty toho moc nenarozprávaš čo?" Mojou povinnosťou bolo posla vyviesť až k bráne, samozrejme kvôli bezpečnosti. Nechcel som predsa aby tu nejaký idiot robil neporiadok práve kvôli mojej chybe aj keď nevypadal nebezpečne. Kukol som ešte raz na zvitok. Bolo mi jasné, že je nejak špeciálne zapečatený tým krýštálom, preto som si všimol aj tú chakru vo zvitku. Neustále som však sledoval toho posla.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 18, 2015 4:13 pm

Posel zavrtěl hlavou na jeho otázky a pomalu ho následoval k bráně. Jeho mise zde byla splněna.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 12, 2015 8:03 am

Objevil jsem se v naší čtvrti a zamířil rovnou domů. Být Senju mělo taky nějaké výhody, protože některé techniky zůstávaly i u nás v tajné knihovně, kam teď mířily i moje kroky.
Netrvalo to moc dlouho a už jsem hledal potřebné svitky. Assasin tu toho nechal dost. Byly tu některé techniky Mokutonu a spousta dalších technik, které jsme postupem času vymysleli. Dnes jsem však hledal jen jednu jedinou techniku, která by neměla být ani tak náročná na naučení.
Po dlouhém hledání jsem ji konečně našel. Někdo by tu měl udělat pořádek, protože to zabere opravdu spoustu času zde něco najít. Každopádně úklid jsem teď dělat nechtěl. Místo toho jsem se vydal na cestu, která vedla na cvičiště.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 18, 2015 12:54 pm

Společně s Hideem jsme se objevili před mým domem. V archivu jsem neměl moc času přemýšlet o tom, kam nás přesunu a tohle bylo první místo, které mě napadlo.                                                    
Každopádně bylo fajn mít pod sebou pevnou zem, ale i tak jsem měl pořád pocit, že je kolem mě láva. Trochu jsem se otřepal a podíval se na Hidea. ,,Wau. Nemám vůbec tušení, co se zrovna stalo." Zakroutil jsem hlavou a vzpomněl si na to teplo, které nás obklopovalo. ,,Řekl bych, že teď tam asi budeme muset dojít pěšky. Nechtěl bych se utopit zrovna v lávě." Čekal jsem, až se z toho oklepe i Hideo a my tak budeme moc znovu vyrazit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Aug 18, 2015 1:01 pm

Už som videl ako sa naše telá ponárajú do lávy, keď som pocítil v tvári chladný vzduch a ocitol sa na zemi. Síce normálne by som sa z toho rýchlo oklepal, s tým v akom stave som bol som okamžite padol k zemi a chvíľu trvalo než som sa znova dokázal postaviť. Vyzeralo to so mnou naozaj biedne a sám som veril že z jej Genjutsu sa tak skoro nedostanem, nečakal som ale že aj týždeň od jeho použitia budem v takomto stave. Síce k tomu dopomohli aj stráže, ale stále som vedel že práve jej Genjutsu bola hlavná sila v mojom oslabení.
„To ani ja.. Ako sakra sme sa dostali do vnútra sopky? Alebo aspoň tak mi to prišlo. Nie je to ani tak dlho čo nás Itachi opustil, nemohli sa dostať ďaleko a čo viem v okolí žiadna nie je..“ Premýšľal som kde asi tak sú, vôbec som si v lete nevšimol ničoho a aj keď som bol senzibil vysokej úrovne, nedokázal som vôbec vypátrať ich čakru. Teda mohol som, možno, ak by som to vôbec skúsil, ale oslabiť už tak oslabené telo bolo pre mňa príliš riskantné.
„Ako to vôbec Itachi tam zvláda bojovať.. nejako sa tam dostať predsa musíme..“ Oklepaný som konečne vstal a držiac sa o stenu od Seitovho domu som sa len rozhliadol po okolí. Senju štvrť, bolo dosť dávno kedy som tu bol naposledy, dali by sa rátať ako mesiace, a napriek tomu že som chcel akokoľvek pomôcť Itachimu, som sa práve tu cítil v poriadku. Bolo to fakt upokojujúce miesto po tom všetkom čím som prešiel.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 18, 2015 1:35 pm

Bylo to docela matoucí. O žádné sopce v okolí jsem taky nevěděl, takže se nejspíše bude jednat o nějakou techniku. To jsem zatím ale nevěděl jistě.
Hideo měl trochu horší dopad, takže jsem mu pomohl zpátky na nohy a zároveň ho podpíral, aby ušetřil nějaké síly. Byl opravdu dost odhodlaný. ,,Asi zhruba tuším, odkud jsme se to dostali." Přikývl jsem hlavou a stále podpírajíc Hidea jsem se s ním dal do chůze. ,,Dostaneme se k němu. Teď se však neobjevíme přímo nad lávou." Takový zážitek už asi opravdu znovu zažít nechci.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Aug 18, 2015 3:02 pm

Kto by aj chcel, ešte raz sa objavíme niekde na mieste, ktoré by nás okamžite v sekunde mohlo zabiť, sa nato vykašle, utečiem z dediny a otvorím si niekde vo svete bar kde ma už nikto nikdy nenájde. Pohľadom som ale poďakoval Seitovi že ma podprel a pomohol mi späť na nohy, pričom ma ani tak nepúšťal a ja som mohol časť mojej váhy presunúť na neho, čím som si ušetril naozaj dosť energie. Predsa len nás čakalo niečo nepekné.
„Snáď to bolo len Genjutsu, Konohe by veľmi nepomohlo keby sa zrazu u nás objavila sopka..“ Keďže práve Kurumi bola schopná v Genjutsu, aj som v to veril, nechávajúc sa podpierať Seitom sme sa znova presunuli. Kto vie kde sa teraz objavíme, bolo mi to jedno. Konečne som vedel kedy mám otvoriť oko so Sharinganom, aj keď nepríjemne pálilo. Až teraz to bude záhul.

~Presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 15 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru