Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 13 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 04, 2014 8:52 pm

,,Asi máš pravdu. V době kdy žijeme je všechno povoleno." Když mi řekla o té představě, tak jsem se taky zazubil a chvíli si to představoval. Bylo to opravdu celkem komické, vidět někde letícího varana a já byl taky dost překvapen, když jsem zjistil, že někteří jedinci to opravdu zvládnou. ,,Je to komické. Ale říkat jim to nebudu. Nejsou moc stavěni na naše fórky."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 04, 2014 9:08 pm

Je to super pocit, vedieť, že ti už v ceste nestoja žiadne nelogické veci a rôzne fyzikálne zákony, že si môžeš robiť čo chceš a vypustiť uzdu svojej fantázie. Usmiala som sa. Štvalo ma na tom len jediné...Že túto možnosť využívajú niektorí ľudia úplne inak, než by mali, zvráteným spôsobom. Hold, ale to sú ľudia, vždy sa nájde niekto, kto prahne po moci, chce zahubiť ľudí či stáť sa pánom sveta.
Je síce smutné, že tvoje varany nemajú zmysel pre humor, ale to nevadí. Mávla som nad tým rukou a letmo pokrčila ramenami. Prudko mnou trhlo, keď tesne nad mojou hlavou preletel obrovskou rýchlosťou Fírnen. Vzduch, ktorý pri tom používal, mi rozfúkal vlasy. Ježíš Mária, ja tu ešte dostanem infarkt pri ňom. Až som si priložila ruku na hruď, srdce mi splašene bilo, ten trd ma fakt vystrašil. Keď som sa upokojila, upravila som si vlasy, nech aspoň vyzerám ako človek. Nerada si to priznávam, ale vždy bolo jednoduché ma vystrašiť, čo s radosťou využíval môj brat. Jemne som sa usmiala a napravila si ružičku.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 04, 2014 9:21 pm

,,Je to parádní pocit." Uznale jsem přikývl hlavou a musel se na chvíli postavit, abych se protáhl. Byl jsem z toho sezení nějaký ztuhlý, ale po chvíli si opět sedl. ,,Ne. Oni mají smysl pro humor. Ale jejich humor je trochu odlišný od našeho." Vzpomněl jsem si na jeden vtípek, co se snažili provést, ale stále jsem ho ještě nepochopil a to už uběhl od toho okamžiku nějaký ten měsíc. Pak nám nad hlavami proletěl Fírnen a bylo to celkem neočekávané. Spíše jsem se lekl reakce Hany, než toho co udělal Fírnen, nedal jsem to však na sobě znát, tedy aspoň se o to snažil. ,,Vidíš. Nikdy jsi mi o rodině nic neříkala. Tedy pokud to nějak nechceš rozebírat."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 04, 2014 10:01 pm

"No jop, sú to predsa zvieratá, tie zvyknú chápať niektoré veci inak nez my ľudia, že?" U drakov, ktorých som povolávala ja, to tak nebolo. Našťastie.
"No, nehovorím o svojej rodine často." Povzdychla som si. "Môjho otca popravili za vlastizradu, mama sa z toho doteraz nespamätala. Sice sa snaží pôsobiť ako pozitívne naladený človek, poznám ju príliš dobre na to, aby som prehliadla bolesť, ktorá ju trápi. Hold, tomu sa vraví pravá láska." Odmlčala som sa na chvíľu, akoby som nad niečím premýšľala. "A brat je taká kôpka radosti, ktorá do mňa neustále rýpe. Mám ho ale nesmierne rada, vždy stál pri mne, kedykoľvek som to potrebovala a bol mi oporou." Usmiala som sa. "A čo tvoja rodina?" Opýtala som sa na oplátku.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 05, 2014 9:15 am

,,Aha." Přikývl jsem hlavou a nic dalšího na její rodinu neříkal, protože nebylo co. Bylo mi jasné, proč o své rodině nehovoří často. Pak se však zeptala i na mou rodinu a já byl na chvíli ticho. ,,No, rodiče už tu bohužel nejsou, zemřeli při tajné misi a mého bratra už asi znáš." Nevěděl jsem, jestli jí to tak bude stačit, nebo bude chtít situaci trochu přiblížit. Zatím jsem však čekal.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 05, 2014 10:32 am

Keď ma oboznámil so stavom svojej rodiny, chvíľu som naňho len tak čučala. Prišiel o oboch rodičov. Muselo to byť strašné, ja sama som si nevedela predstaviť, že by som prišla aj o moju matku. Och, to mi je ľúto. Preniesla som a odvrátila tvár. Prepáč, nemala som sa na to pýtať, zrejme na to nerád spomínaš, čo?
Jeho brata som samozrejme poznala. Kto vie, kde sa ešte stále flákal, potrebovala som s ním porozprávať!
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 05, 2014 11:26 am

,,Nevzpomíná se mi na to dobře, ale už se tak bohužel stalo." Pokrčil jsem rameny a zadíval se před sebe. Už je to dlouhá doba, co se to stalo, takže už to nebolí jako tenkrát, ale i tak se nezapomíná. ,,Každopádně to byli hodní a dobří rodiče."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 05, 2014 2:47 pm

Mlčala som. Znova tu nastala taká prapodivná, pochmúrna atmosféra, ani sa nedivím, keď sme rozoberali takú...Tému. No jop. Jednoducho si musíme uvedomiť, že naše drahé osoby raz skôr či neskôr odídu a nám neostáva nič iné, než a s tým zmieriť a žiť ďalej. O tom je predsa život, nie? Častokrát nám prináša rôzne bolesti a straty, ale aj radosť a šťastie. Usúdila som, že by bolo na čase zmeniť tému, preto som sa opäť zazubila. Máš rád lietanie? Opýtala som sa ho, pričom som ho zvedavo pozorovala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 05, 2014 6:59 pm

,,Takový už je život." Tímhle jsem tohle téma uzavřel a teď ho už dále nechtěl řešit. Byl jsem rád, že Hana nečekala a zavedla konverzaci jiným směrem. ,,No, z počátku jsem ho rád neměl, ale teď už jsem si zvykl, protože už mám nějaké lety za sebou." Pousmál jsem se a podíval se na nebe. ,,Předpokládám, že ty už toho máš nalítané dost?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 05, 2014 8:54 pm

Vážne si lietanie nemal rád? Veď to je úžasné! Dívala som sa naňho takým neveriacim pohľadom, nedivila som sa, keby mal strach z výšiek, ale...To určite nemal. Tak ako to je možné? Usmiala som sa. No, vlastne aj áno. Pamätám si na svoj prvý pokus o let. Dopadlo to katastrofálne, bolo ťažké si zvyknúť na svoje papierové krídla a hlavne im dôverovať, stále som myslela, že ma jednoducho neunesú a ja spadnem. Pri tej spomienke sa mi trochu rozjasnila tvár, tie staré dobré časy mi trochu chýbali. Či si už niekedy lietal na drakovi, sa ťa pýtať asi nemusím, že? Vyplazila som naňho jazyk, bolo mi jasné, že asi nie. Ale kto vie. Nechceš to vyskúšať? Je to fakt super zážitok.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 06, 2014 7:21 pm

,,Ne neměl jsem ho rád. Nějak jsem se toho bál, ale strach z výšek nemám." Trochu jsem se narovnal a snažil se vzpomenout, čeho jsem se tenkrát vlastně bál. ,,Tak to věřím. Poprvé má asi strach každý." Podíval jsem se na ni a lehce zakroutil hlavou. ,,Ne na drakovi jsem ještě neletěl. Vyzkoušet? Tomu věř, že bych to chtěl zkusit."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Aug 06, 2014 9:00 pm

Bál si sa lietania? Hm, vlastne ťa aj chápem. Viem, čo to je, ale časom sa človek naučí vnímať to čaro. Na chvíľku som sa zamyslela, ako keby mi prišla na rozum nejaká spomienka. Veruže aj prišla, ale rýchlo som zavrtela hlavou a odohnala ju tak preč.
Po jeho súhlase som prudko vyskočila na nohy. Super! Zašvitorila som a odskočila o niekoľko metrov ďalej. Chystala som sa privolať Kirina, musela som sa však nachádzať v istej diaľke od Seita, Kirin predsa nepatril k malým drakom a tak by sa mohlo stať, že ho zapučí. Nechtiac. Zložila som pečate, uhryzla sa do prsta a dlaň priložila na zem. Kuchyiose no Jutsu! Ozvalo sa hlasné "PUF" a obalil ma hustý dym, ktorý náhle zmizol pod náporom vzduchu, ktorý neustále prúdil okolo tela mohutného draka. Síce bol len približne sedem metrov vysoký, za to jeho výška dosahovala impozantné rozmery. Vznášal sa, aby tu niečo zbytočne neponičil a díval sa na mňa tými svojimi nebesky modrými očami, v ktorých sa zračila pradávna múdrosť. Šírila sa z neho pomerne priateľská aura, čiže sa ho Seito nemusel báť. Prajem pekný deň. Pozdravil sa slušne, pohľad mu padol na Seita. Spoznal ho, to som dobre vedela. Aj tebe, Kirin-kun. Opäť som na seba pritiahla svoju pozornosť. Seito by rád vyskúšal, aké je to lietať na drakovi. Mohol by si mu, prosím ťa, ukázať, aké je to úžasné? Opýtala som sa s úškrnom a poškrabkala ho po nozdrách.
Kirin sa usmial tým jeho podivným spôsobom, ktorý pripomínal skôr cerenie zúb. Nemohol za to. Samozrejme. Odpovedal takmer okamžite, na čo jemne pristál na zemi a pritisol sa k nej, snažiac sa, aby nedaj bože nezapučil nejaké kvetinky. Nasadať! Prikázal, pričom nás uprene pozoroval, najmä teda Seita. Nejako mu nedochádzalo, že by mu to mohlo byť nepríjemné, niekoho mu ale pripomínal, preto od neho nevedel odtrhnúť oči.
Ja som sa medzitým vyškriabala na Kirinov dlhý krk a usadila sa tak, aby som nespadla. Pokiaľ by to Seitovi robilo problém, predsa len, na draka ešte neliezol, mienila som mu pomôcť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 07, 2014 6:44 pm

Když tak mluvila o tom létaní, tak jsem měl pocit, že to zkusíme někdy jindy a ne hned tady. Najednou začala skládat pečetě a já rychle vyskočil. ,,Počkej. Tady ho nepřivolá..." Ani jsem to nestihl doříct a už se tu objevil hustý dým a z něho vyletěl drak. Naštěstí nic nepoškodil a já si mohl oddychnout. Další "skoro" infarkt mám za sebou. Assasin by mi za to dal, kdyby se tu něco vážného stalo. Pozoroval jsem Hanu, jak leze na jeho krk a celý postup po ní zopakoval a sedl si za ni. ,,Málem už to pěkný den nebyl." Byl to však parádní pocit, protože kolik lidí si může jen tak říct, že letěli na drakovi?
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Aug 09, 2014 10:16 am

//Ospravedlňujem sa, že som nepostla, nevšimla som si tvoj post ^^" (mala by som asi fakt zájsť na očné, ty vole Very Happy)
Neboj sa, Kirin by tú vašu krásnu záhradu nezničil. Uškrnula som sa naňho, Kirin bol ako každý drak inteligentný tvor. Nikdy by sa takéto krásne miesto nepokúsil nejako poškodiť.
Prekvapilo ma, že len tak na prvý krát bez problémov vyliezol na Kirinov krk, ja som s tým mávala dosť veľký problém. Jediným šťastím bolo to, že Kirin mal miesto šupín srsť, až na pár výnimiek na jeho tele, čiže som sa mala čoho chytiť. Kirina to nikdy nebolelo, skôr to preňho bolo niečo ako šteklenie.
Drak svoju veľkú hlavu natočil k nám a skontroloval, či sedíme správne. Držte sa pevne. Tieto slová adresoval skôr Seitovi než mne, ten s tým ešte nemal skúsenosti, ale mohol si byť istý, že sa mu nič nestane, pretože ak by spadol, Kirinov vietor by ho vyniesol späť na jeho krk. Dúfam, že nemáš slabý žalúdok, začiatok je vždy tak trochu...Adrenalínový. Prehovorila som k nemu tesne predtým, než sa Kirin pomaly odlepil od zeme. Najprv sa nič nedialo, po chvíli však prudko vystrelil smerom k nebu obrovskou rýchlosťou, pričom sa všelijak krútil a vlnil, a ja som sa musela držať ozaj silno, aby som nebodaj nespadla.
Bol to ale pre mňa úžasný pocit, ktorý mi do žil vlial trochu adrenalínu, predsa len, človekovi to pripadalo trochu nebezpečne, aj keď tu nič nehrozilo. Vždy ma prekvapilo to, akú rýchlosť vedel Kirin na svoju veľkosť dosiahnuť. Len čo sme boli dostatočne vysoko, Kirin sa narovnal a nechal sa pomaly unášať vzdušnými prúdmi. Konoha bola odtiaľto maličká, ale za to krásna. Všetko tu naokolo bolo krásne. Pretočila som sa na Kirinovom krku k Seitovi a doširoka sa usmiala. Tak, čo povieš? Neviem ako on, ale ja som sa cítila úžasne, možno tu bolo chladnejšie než tam dole, ale hrial ma Kirinov krk. Vlasy mi lietali zo strany na stranu pod náporom vzduchu, občas som si ich musela strčiť za ucho. Keď som sa pozrela hore a videla mraky, mala som pocit, že keď natiahnem ruku, dotknem sa ich. Teraz to však bolo nemožné, neboli sme totiž v dostatočnej výške.

Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 11, 2014 5:18 pm

,,To jsem rád, že by nic nezničil." Nervózně jsem se usmál a snažil se pevně chytnout. Odlítal jsem už toho dost, ale začátek byl pokaždé stejný. A je to tu zas... ,,Budu v pohodě." Přikývl jsem hlavou a cítil, jak se zvedáme. Když však začal prudce stoupat, moje myšlení se trochu změnilo. Nádech, výdech...To bude v pohodě. Uklidňoval jsem sám sebe a začal Kirinovu srst trochu křečovitě svírat. Ještě štěstí, že jsem před odletem nic nejedl. Stoupání mi připadalo jako nekonečné a z mého utrpení mě vysvobodila až otázka, kterou pronesla Hana. Najednou jsem procitl a zjistil, že let už je klidný a my jsme hodně vysoko nad Konohou. ,,Paráda. Začátek pořád stejný a výhled pořád božský." Usmál jsem se a sledoval Konohu pod sebou.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Aug 13, 2014 8:39 pm

Usmiala som sa nad jeho reakciou a uhla pohľadom na stranu. Dívala som sa niekam do neznáma, ale úsmev mi z pier nezmizol. Máš pravdu, priam božský výhľad. Lietať na drakovi je fakt zážitok. Rukou som prešla po Kirinovej hebkej srsti, bola tak príjemná na dotyk. Ako to tie draky robili? Nepoužívali žiadne hrebene či prípravy, a predsa sa ich srsť leskla ako tisíc diamantov a bola tak hebká.
Aspoň tu nie je horúco, dole som sa takmer roztopila. Uškrnula som sa, tu už fúkal trochu chladnejší vietor. Ľahla som si a ruky založila za hlavou. Nepotrebovala som sa už držať, nemala som strach, že spadnem. Odtiaľto sa človeku zdá, že stačí len vyletieť trochu vyššie a ocitne sa v nebi. Zamrmlala som.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 14, 2014 10:14 am

Otáčel jsem hlavou ze strany na stranu a užíval si ten pohled. ,,Opravdový zážitek." Pousmál jsem a podíval se na ni. Vypadala tak, že si asi každý let umí užít. Když si však lehla, pohnul jsem se lehce dopředu a chtěl ji reflexivně chytit, ale pak jsme si uvědomil, že to nehrozí. ,,Je tu příjemně. Nebe skoro na dotyk."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Aug 15, 2014 2:12 pm

Všimla som si, že sa ku mne pohol, asi si myslel, že spadnem alebo tak niečo. Usmiala som sa viac menej pre seba, tuším som mu predtým spomenula, že tento let je viac menej bezpečný a aj keby jeden z nás zletel, nič by sa mu nebolo stalo. Mal o mňa zbytočné obavy, ale to mi nevadilo.
Rada by som ti ukázala, aké to je, keď letíš sám. Bez summona, krídel a podobne. Z ľahu som opäť prešla do sedu, natiahla som sa k nemu a chytila ho za ruku. Dôveruješ mi? Opýtala som sa ho, pričom som sa usmiala a naklonila hlavu na stranu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 18, 2014 8:14 pm

,,Letět jenom tak?" Byla to opravdu zajímavá představa. Věděl jsem, co umí za techniky a nějak mi to nedošlo, až když ke mně natáhla ruku. Chytil jsem ji za ruku a trochu se pousmál. ,,Více než komukoliv jinému." Přikývl jsem hlavou a podíval se dolů. ,,Ale ne že mě pustíš." I když zažít volný pád a těsně nad zemí se teleportovat na jiné místo. To musím někdy nacvičit, ale z menší výšky.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 19, 2014 10:24 am

Jeho slová ma tak trochu zahriali pri srdci, je celkom príjemné, keď vám niekto povie, že vám tak dôveruje. Neboj sa, nepustím ťa. Zazubila som sa. Možno si myslel, že budeme padať voľným pádom k zemi, ale ja som mala trochu iný plán. Síce bude k tomu potrebný Kirin, ale aj tak budeme mať obaja pocit, že lietame. Na tri, dobre? Táákže...Jeden...Dva...TRI! Zvýskla som, keď som zoskočila z Kirinho dlhého krku. Stiahla som so sebou aj Seita, keby náhodou stratil odvahu (xD) a spoločne sme začali padať k zemi. Bol to úžasný pocit, priam som to milovala, keď mi do tváre narážal vzduch, ale to nebolo to, čo som chcela, žiaden voľný pád. Kirin trochu obrátil hlavu a len čo nás našiel, obaja sme pocítili zvláštny nápor vzduchu, ktorý nás vyniesol späť k nemu a tak sme leteli popri ňom. Vidíš? To som ti chcela ukázať. Kirin so vzduchom dokáže úžasné veci a toto je jedna z nich. Teraz takpovediac lietame, super nie? Pre Seita to mohlo byť po prvý krát trochu zvláštne, možno mal občas taký pocit, že nebodaj spadne, ale to ho časom prejde. Ako mňa.
Uškrnula som sa naňho, ale nepúšťala ho, sľúbila som, že to neurobím.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Fri Aug 22, 2014 9:34 am

Než jsem sotva stačil něco říct, už mě stáhla dolů a padali jsme přímo na Konohu. Moje první myšlenka byla, abych se teleportoval do bezpečí, ale nějak mě to přešlo a já si to začal užívat. Když nás Kirin vynesl zpátky k němu, tak to byla asi nejlepší věc, co jsem kdy zažil. Nevěděl jsem jak to udělal, ale bylo to super. ,,Je to úžasné. Jenom takhle letět, je to super pocit." Nejraději bych tu strávil věčnost a vůbec se nevracel dolů, takže jsem na povinnosti, které mě čekají, teď vůbec nemyslel.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Aug 22, 2014 8:46 pm

Usmiala som sa. Človek, poletujúci takto vo vetre, zabúda na všetko zle, na svoje povinnosti a pociťuje zvláštny kľud a harmóniu. Ja sama som zabudla na to, že som Amekage a že svet je zmietaný vojnou, zbytočným krviprelievaním a umieraním.
A ešte krajšie je to večer, že? Zasmiala som sa takým zvonivým smiechom. Ani sme sa nenazdali, slnko zapadlo a Konoha sa ponorila do tmy, nie však do úplnej. Vždy ma fascinovali dediny v noci, všetko bolo tak nádherne rozsvietené a keď som sa pozrela hore, videla som hviezdy. Tisícky, milióny hviezd. Úžasné. Zamrmlala som si popod nos, pričom som sa opäť pozrela na Seita zvedavá na jeho reakciu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Fri Aug 22, 2014 8:53 pm

Měla pravdu. Uteklo to tak rychle, že už byla noc. Já se však díval dolů na Konohu a pozoroval všechny ty světla pod sebou.  Už to byl pro mě úžasný pohled. Když jsem však pohlédl nahoru na hvězdy, tak to bylo ještě lepší. Z téhle výšky bylo pozorování super. ,,Lepší výhled jsem ještě neměl. Je to opravdu krásné. Všechno." Pousmál jsem se a dál pozoroval hvězdy.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Aug 22, 2014 9:02 pm

Jeho slová vo mne vzbudili vo mne taký hrejivý pocit, vážne ma tešilo, že sa mu to páčilo a že som mu aspoň takto mohla zlepšiť náladu, umožniť mu aspoň na chvíľku odpútať sa od reality a zabudnúť na všetko zlé. Aké je to úžasné pomáhať druhým. Áno, to je. Kývla som hlavou, pričom som vrhla krátky pohľad na Kirina. Bola som mu vďačná, lepšieho summona som si ani nemohla priať, spoločne s Fírnenom, ktorý si poletoval niekde dole. Tak už vieš, aké je to lietať. Nie však na drakovi, ale s ním. Opäť som svoju pozornosť presunula k Seitovi. A som vážne rada, že tu nie som sama. Vo dvojici, prípadne v nejakej skupinke, je to vždy lepšie, než osamote, nie?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Fri Aug 22, 2014 9:15 pm

Podíval jsem se na ni a lehce se pousmál. ,,Ano, už vím jaké je to letět." Byla to bláznivá představa, která se stala skutečností, i když za pomocí draka, ale to bylo jedno. ,,Za to jsem taky rád, že jsi tu." Stále jsem měl na tváři úsměv a díval se na ni. Uvažoval jsem, kdy naposledy jsem někomu tak důvěřoval, jako teď jí. Kromě Assasina mě moc lidí nenapadalo, takže jsem byl rád, že tu někdo takový je.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 13 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru