Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nefritin dom

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Wed Apr 15, 2015 12:06 pm

First topic message reminder :

Dom sa nachádza na okraji Otagakure no sato, vlastne dosť blízko Shoutonovej bariéry. Na prvý pohľad celkom normálna a nezaujímavá samotka. Ak vojdete dovnútra, môže vás prekvapiť strohosť vybavenia. Tri izby ak sa ráta aj obývačka, kuchyňa, kúpeľna a ak viete kde sa pozerať, môžete objaviť aj utajený vstup do podzemného krytu.



Tu sa nachádza zaujímavejšia časť. Základy domu sú vystavané na rozsiahlom podzemnom labáku. Ten obsahuje klasickú podporu života. Dalo by sa tam tiež veľmi dobre skryť a dlhé mesiace či aj pár rokov vydržať. V prípade ak by nastala nejaká.. apokalypsa či podobne.

Laboratórium je taktiež poskladané z niekoľkých častí. Troch operačiek, "križovatke" (čo je miestnosť kde má pracovný stôl a odkiaľ sa dá prísť behom chvíľky kamkoľvek. Výskumného labáku, labáku so vzorkami, labáku na ukladanie živých či mŕtvych tieľ.. a samozrejme mrazničky. Dosť to pripomína jej staré laboratórium z čias Sora no Kuni. Je aj rovnako zabezpečené, jej vlastným elementom Koutonom. 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down


Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Aug 03, 2015 10:48 am

Přikývl jsem. Nakonec jsem souhlasil s paralyzováním. Dřív než se ale Nefrit stihla pustit do práce, někdo vešel do jejího domu, a ona musela svou práci přerušit. Rozhodl jsem se za ní nechodit Je to její návštěva, a ne moje. Když se ale delší dobou nevracela, vydal jsem se nahoru zjistit, co se tam děje. Svou podobu jsem opět změnil. Chtěl jsem být opatrný, a nechtěl riskovat, že někdo nežádoucí uvidí mou pravou tvář. Tentokrát jsem se změnil do přesné kopie Killuni, s kterou jsem měl co do činění před rokem na cvičišti, ještě když jsem byl sensei Kirin Yakushi. Má chakra se změnila společně s podobou a oblečením. Jednalo se o takřka totožnou přeměnu se Zetsuem. "Možná bys měla jít. Reina dovede být pěkně tvrdohlavá. Jestli pošleš ty dva zpátky jen tak, pošle si pro tebe celou vesnici." Řekl jsem Nefrit, když jsem k nim dorazil. Jestli chceme ještě někdy pokračovat v bádání mé schopnosti, neměli by jsme tak často srát na Reinu. Stala se Otokagem, a my jsme teď v její vesnici, takže si asi nějakou poslušnost zaslouží. I Reina by ale měla brát ohled na volný čas svých shinobi. Snad po Nefrit chce alespoň něco důležitého.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Aug 03, 2015 9:23 pm

Nefit po nás něco hodila, ale místo toho, abych to chytnul jsem to jen odkopnul stranou. Podíval jsem se na bráchu, kterej to vzal do ruky. "Kámo, tady bych nic nejedl a ani na nic radši nehrabal." Zazubil jsem se do široka a udělal si z toho jen srandu. Copak jsem blázen, abych jedl bombony od cizích lidí? Ne, děkuji pěkně. Co se týkalo toho, že bych se sní vyspal, samozřejmě, že to byl joke. Byl jsem šťastný s Mizuki, takže jsem měl vlastně i zakázaný na něco takovýho vůbec pomyslet, i když to bylo v ironii. Nefrit však neřekla ani slovo a jen byla připravena si jít zase po svých. Tentokrát už mi cuklo oko. "Naposledy, pane bože! Ty nepříjdeš, my z toho budem mít sprda a pak si pro tebe příjde sama a po zlým, tak mi teď řekni, co je lepší. Používej mozek, pro pána jána!" Ok, v momentální situaci mi šlo jenom o mě a o bráchu, protože poslouchat ty nadávky a výčitky a citové vydírání o kastraci a podobných věcech, který mi naháněly hrůzu, jsem fakt nemusel poslouchat. V tom se tu objevila nějaká dívka. Musel jsem uznat, že to je kost, jediné, co mě překvapilo, bylo její oblečení. "Ty si sem taháš lidi z Konohy jo? Wow. Héééj! Doufám, že po tobě nechtěla zběsilý radovánky v posteli, protože toto prostředí se zdá dost nehygienický. Sem poslat kontrolora, tak to tu zavřou." Znovu jsem se pobaveně zasmál a doufal jsem, že to Nefrit vezme s humorem a nebude dělat blbosti. My jsme se totiž bez ní fakt nemohli vrátit a zmlátit ženskou? No, i když ona byla tak napůl, ale i tak bych si u toho připadal blbě...........vlastně kecám, je mi to u prdele.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Mon Aug 03, 2015 9:33 pm

"Hmm.. ja tú ženu nechápem.." Povzdychla som si, keď Tatsuya kopol do mojej guličky a tá sa len prilepila o stenu, ktorá začala rozožierať, až po nej ostala diera. Poškrabala som sa vo vlasoch a znova som vyfúkla bublinu, ktorá praskla.. a tak ďalej.
Mareo mi podľa môjho neradil práve dobre.. nebol pri tom, keď som sa s Reinou pohádala. Ak tam teraz pôjdem, dosť možno sa nevrátim po vlastných. No nebála som sa.. prečo by som sa mala? Nebola som naďalej jej shinobim. Len som si povzdychla a nakoniec som prikývla.
"Ale ty počkáš tu.." Nebola to moc prosba, predsa len by bol docela prúser, keby že Reina zistí že to bol práve on, kto sa na ňu premenil.
"Neviem o čom hovoríš ty  retard.. vlúpeš sa do môjho domu a chceš ma z neho vyviesť aj cez to, že naďalej nie som shinobim Otogakure a nespadám pod Reinine rozkazy... mala by som vás oboch zabiť.. zmiesť z povrchu zemského a ten zvyšok, čo by po vás ostal, použiť ako výskumné materiály.." Bola to hrozba.. nič viac, nič menej. Verila som že na to schopnosti mám však.. boli len dvaja, človeku by im ich prišlo až ľúto. Odišla som však z môjho vlastného domu v pomerne nepríjemnej nálade... za niekým, kto bol zdrojom tejto nepríjemnej nálady.
(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Mon Aug 03, 2015 10:30 pm

"Mohlo by to být LSD.." poznamenal jsem a kuličkou si začal házet jak malej znuděnej spratek. I když, proč jak..
Brácha se rozmluvil a já rozmrzele zazíval, fakt mě to tu už začínalo nudit, nebyl jsem zvyklý na odpor. Nebo spíš jsem nebyl zvyklý se někoho doprošovat a Nefrit to nakonec vzdala v pravou chvíli, protože jinak bych se na to Blondie vykašlal a prostě řekl, že jsme ji nenašli. Takhle to evidentně dopadlo dobře.
I zmíněná žena se nakonec pěkně naštvala, což bylo docela zábavné. Vlastně mě docela zklamala, taková mrcha a nepřišla ani jedna rána, jen silácké řeči. Doufal jsem, že ještě budeme mít tu čest.
"Jsou si s Reinou docela podobné.. obě úzkoprsé!" poznamenal jsem směrem k Tatsuyovi, ale nakonec svou pozornost přetočil ke zdi, do které právě ta lahodná věc od Nefrit vypalovala díru a ušklíbl se.
"Tak to nebude LSD.." promnul jsem kuličku skoro až zklamaně v prstech. Nakonec jsem je zvedl a cvrnkl na dům, kde jsem taky konečně zaregistroval tu dívku. Ušklíbl jsem se.
"Děkujeme za spolupráci.. zatím!" mávl jsem a vydal se za Nefrit. Nebo alespoň zpět do vesnice.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 04, 2015 1:38 pm

" To nejspíš nikdo." Dodal jsem k tomu, když Nefrit řekla, že tu ženskou nechápe. Chvíli jsem se koukal na tu kuličku, kterou jsem odkopl a ona vytvořila díru ve zdi. Jen jsem nasadil unuděnej výraz a zívnul jsem si. Nefrit na konec za ní odešla sama, což bylo fajn. Podíval jsem se ještě na tu konožanku a sjel jí pohledem. Zajímalo mě, jestli o tomto vůbec někdo věděl.
Brácha nakonec něco řekla a já u toho slyšel jenom slobo LSD, tak jsem se na tu kuličku podíval a ironicky ho plácl do ramena. "Blbče, že ty myslíš jenom na sex, alkohol a drogy." Zazubil jsem se do široka, věděl jsem, proč bych to neměl jíst, Nefrit byla prožraná špínou až ke kostím. Té ženské se nedalo věřit, proto měl bráchu pravdu s tím, že jsou si s Reinou podobné. Jen jsem si povzdechl. "A to tu s nima musíme přežívat, maj gááš!" Promnul jsem si obličej a vyrazil hned za bráchem.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Tue Aug 18, 2015 11:58 am

Netrvalo dlho, kým som dorazila do mojej kancelárie. Teda.. do môjho domu no fungoval aj ako moja kancelária takže cajk.
"Musíme ísť." Zvolala som a v momente som vbehla do labáku, kde som vybrala podivný sejf. Mohol sa diviť čo sa v tom nachádza no.. asi by bolo najľahšie povedať že "vzorky".
"Vlastním niekoľko utajených úkrytov a laboratórií. Ale tu ostať nechcem.. začínam mať z Reiny strach ona.. je pomerne psychicky labilná takže.. tak." Sejf som vloźila do shinobi ruksaku, ktorý som si dala na chrbát a len som sa pozrela na Maera, ktorý.. tam bol vo svojej vlastnej? alebo v tej konožanke?
"Ideš?" Spýtala som sa ho. Bolo vidieť, že som pomerne unáhlená.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Aug 18, 2015 1:36 pm

Seděl jsem na gauči, čekaje než se vrátí Nefrit, v podobě Killuni. Jedno z těch dvojčat usoudilo podle mého vzhledu, že jsem z Konohy. Že by to bylo pro ně typické oblečení? Nevím o tom. Móda v Konoze se musela od mé poslední návštěvy změnit. Nefrit se vrátila dřív než jsem čekal a v jiném stavu než jsem čekal. Očekával jsem, že přijde uklidněná a řekne, že po této návštěvě má od Reiny alespoň na měsíc pokoj. Ona však přišla a začala si balit. Byla nervozní. Když si sbalila, zeptala se mě, jestli jdu s ní. Copak se snaží utéct? Asi její rozhovor s Reinou nešel zrovna dobře. "Jsem rozený turista. Možnost poznat nové lidi neodmítnu." Odpověděl jsem ji a vstal z gauče. Pak jsem k ní přišel blíž, abych ji pomohl vzít potřebné věci. Dřív však než jsem ji pomohl, jsem ji poplácal přátelsky po ramen a řekl, "Klídek... Reina je... jednou mrtvá, navždy mrtvá. Netřeba se bát. Přesto si myslím, že by jsme měli vypadnout dřív než bude pozdě." 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Nefrit Tue Aug 18, 2015 1:44 pm

"Meh.. však práve.. a ja som jedna z mála ľudí ktorá stále vlastní jej DNA kým ešte bola pri živote." Zamrmlala som. Načo som sa mu takto priznávala? Teda kto vie, no len to DNA bolo dostatočne cenné na to, aby si za neho mohol človek kúpiť menšie živobytie. Tým som mu ale povedala aj to, že ma asi tak ľahko nebude chcieť pustiť z tejto blbej dediny. No ja som nebola žiadnym otrokom a už rozhodne nie shinobi odtiaĺto. Rozhodla som sa, že moja výpomoc Oto skončila. "Nepôjdeme cez hlavnú bránu... poznám skratku." Odvetila som Maerovi, na čo sme obaja pomerne urýchlene opustili moje sídlo. To začalo po našom odchode horieť.
(presun aj s Maerom)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nefritin dom - Stránka 2 Empty Re: Nefritin dom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru