Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

3 posters

Goto down

Vězení Empty Vězení

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:27 pm

Skladiště nukeninů a jiných individuí. Rozhodně ne to pravé místo na procházky...
U vchodu hlídají ANBU a dávají pozor na to, aby se do vězení nedostaly žádné zbraně, jiné nebezpečné věci, ani nežádoucí návštěvníci...
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Mar 01, 2015 8:10 pm

Kangae Mizutsuchi

Má mise byla u konce. Dva shinobi, kteří mě doprovázeli zde stáli u vězení a spousta Nukeninů byla odváděna do svých cel. Já měl tímto splněno, mohl jsem se vydat domů. To jsem měl také v plánu, tedy ještě se naučit pár technik. Reie jsem ignoroval, nezajímal mě. Zda mise byla úspěšná nevím, doufám že ano. Přeci jen Mai-sensei šla úspěch ohlásit Tsukikagemu. Mé myšlenky se tedy upnuli k mému klonu v Kirigakure. Musel jsem to oznámit Tsukikagemu, to co můj klon viděl mohlo mít fatální následky. Kdybych nekonal, kdo ví co by se stalo, prostě toto musel vědět i Tsukikage.

PŘESUN
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Rei Casius Sun Mar 01, 2015 8:35 pm

Sledoval, jak byly Nukenini odvádění do cel a přitom ho Kangae ignoroval budiž. Konečně skončil rozkaz Mai a zas si šel po svých. Měl by se vrátit do nemocnice, ale to se mu zrovna dvakrát nechtělo a přemýšlel, kam půjde. Po dlouhý době se konečně rozhodl, že půjde do restaurace a něco si obědná.

/přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru