Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Díra"

+16
Akemi Kagayaki
Shiro
Yoko Terumi
Kangae Mizutsuchi
Rei Casius
Milli Kamizuru
Rino Hatake
Daichi Akamatsu
Ken Hiashi
Nao Okumura
Yoshita Kanen
Goku
Shirui
Kuroashi Sanji
Z
Hokori Mai
20 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty "Díra"

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:30 pm

First topic message reminder :

"Díra" - Stránka 2 Indoor+Anime+Landscape+50

Hledáte chlast a nikde Vás neuspokojuje nabízené na ostrově zboží? Jestli jo, jste na správném místě. Pokud však hledáte místo, kde zjistíte nějaké informace, jste tu špatně. Tady se chodí opít do němoty, no a v takovém stavu už nejste schopni mluvit smysluplné věty.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Shirui Fri Dec 25, 2015 5:39 pm

Stála jsem venku, byl zde klid a čerstvý vzduch. Ohřívala jsem si ruce, kterými jsem poté sáhla do kapsi hledajíc zapalovač. Šmátrala jsem v kapse kabátu a tam nebyl.
Tak jsem svou ruku dala do kapsy druhé, kde také nic nebylo, trochu jsem zpanikařila, tak jsem začala prohledávat další kapsy, ve kterých jsem nakonec našla pouze krabičku sirek.
Tu jsem otevřela a byla tam poslední. Věřila jsem, že svoje prokletí prolomím a povede se mi zapálit hned první sirku. Dala jsem si hlavičku na škrtátko a doufala jsem v úspěch.
Venku lehce sněžilo a já škrtla a sirka vzplanula. Už už jsem si dávala sirku k cigaretě, když se ze střechy uvolnil sníh, který mi sirku společně s cigaretou pohřbil pod sníh.
Stála jsem venku a byla jsem blízko breku.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Goku Fri Dec 25, 2015 6:16 pm

Zacítil som tne pocit.. zúfalstva. Yep bola to celkom dobrá schopnosť, aspoň som napríklad teraz vedel, že je Shirui takmer zúfalá z toho, že sa jej tak.. všetko, nedarí? A že si nedokáže ani zapáliť. Musel to byť naozaj smutný pohľad. Nahodil som zľahka ironický úsmev, po čom som len na stôl položil bankovku, dopil som drink a postavil som sa. Následne som len krokom vyšiel von, kde som videl Shiruiku zavalenú.. snehom? Bol som si takmer istý že je tu naozaj teplo. Možno to však bola sila zvyku.
"Hey hey.. si pohode?" Aj keď to bola zbytočná otázka, aj bez senzingu by som videl že v pohode nie je.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Shirui Fri Dec 25, 2015 7:01 pm

Byla jsem zoufalá, prostě se na mě všechno valilo a já nevěděla co první.
Bylo to zvláštní, že někdo jako já se tak jednoduše složí, ale je to tak.
Měla jsem na hlavě sníh a a něco mi spadlo i pod oblečení. Pak jsem si všimla, že přišel ten kluk z baru. Neudržela jsem se a ufňukaná jsem se mu vrhla do náručí. ,,Nie..'' odpověděla jsem během breku a podívala jsem se mu krátce do očí, ale pak jsem sjela pohledem k zemi a pravou ruku jsem mu dala ze zad na krk.
Hlavu jsem mu opřela o hrudník a pustila jsem se do breku.
Nechtěla jsem být na takovémto místě. Nejradši bych byla v klidu doma a užívala si. Ale já musím být někde tady, kde je lidí jak nas**no.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Goku Fri Dec 25, 2015 8:10 pm

Ako som sa dostal do tejto situácie? Pomysel som si, keď na mne Shirui v podstate vysela a plakala a objímala ma.. Pozrel som sa najprv na jednu aa potom na druhú stranu. Že by bola už tak opitá? Nie že by som nemal skúsenosti s tým, ako jednať so ženami. Dokonca som aj vedel čo ju trápi ale, fck it vážne? 
"Načo si sem potom išla? Mohla si to aj odmietnuť." Povedal som, zatiaľ čo som ju potľapkal po hlave. Naozaj to vyzeralo tak, že viem čítať myšlienky.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rino Hatake Fri Dec 25, 2015 10:03 pm

Miloval jsem takováto prostředí. Vlastně tady v těchto podmínkách jsem se cítil nejvíce doma. Liboval jsem si v utápění svým mindráků v alkoholu a rozdýchávání životních ran pořádnou dávkou nikotinu v plicích. Vlastně jsem si už nepamatoval, jak jsem se do tohoto stavu dostal. Vím, že jsem si původně objednal mléko, no teď držím v ruce celou láhev Hennesey.
Víčko je pryč, láhev je poloprázdná a alkohol již dělá svoje. Všechny ženy se mi zdají hezčí, muži škaredější a měl jsem chuť dál pít, pít tak dlouho, dokud se alkoholem úplně neotrávím. Předtím jsem seděl na barové židličce, no teď sedím na baru a bavím celou hospodu svými sexuálními zážitky.
"...Jednou jsem tak pil s půvabnou slečnou s úplně bílejma očima, vzrušovali jsme se pohledy navzájem, no nakonec jsem řekl něco oplzlýho, ukázala na mě ruku a povídá -Ještě slovo a ukážu Ti, co je to Juuken! - No tak jsem se zvedl, vztyčil dva ukazováček a prostředníček a povídám - To já tobě taky -..." A to byl jenom úryvek, pokračovalo to dále, ale nějak jsem nevnímal, jestli se lidí smějí tomu co říkám a nebo tomu, jak jsem dopadl. Po nějakém tom čase se však povedlo barmanovi mě přinutit slézt, hrozil, že už mi nenalije. Motavě jsem se snažil dojít k záchodu, no držet rovnováhu, flašku a plný panák jakéhosi Fatranského čaje či jak se to jmenuje není tak jednoduché, takže to skončilo tak, že jsem panákem polil jakéhosi vousatého muže (Naa), někdo se mi zapletl pod nohy.
Zabědoval jsem v duchu, škoda toho panáka. "C-co děláš?! Máš nějakej prob-*zakuckal jsem se a otřel si pusu*-lém?!" Pohlédl jsem na něj nenávistným pohledem, moje opilá hlava ho vinila z toho, že do mě narazil. Ruku sem lehce zvedl do jednoho koutu místnosti, kde se leskl sud a u něj byla hadice s trychtýřem...
Tohle byla výzva, tohle byl pivní bong, takhle řeší konflikty pravý muž! I když jsem ani nepostřehl, zda-li jsem něco řekl.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Shirui Fri Dec 25, 2015 10:24 pm

Jeho objetí mě uklidňovalo, což je zvláštní, zdál se mi velmi přátelský, ale věděla jsem, že na něm něco nehraje, byl zvláštní, ale já měla ráda zvláštní. Jak je schopný vědět přesně co si myslím? To není normální. Je to něco divného. V tomto stavu jsem ale nad tímto nebyla moc schopná přemýšlet. ,,Víš, je mi zima..'' řekla jsem absolutně zcestně.
Párkrát jsem ještě popotáhla a zvedla pohled k jeho tváři a mé se zbarvily jemně růžovou barvou.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Goku Fri Dec 25, 2015 10:41 pm

Chvíľu som ju len sledoval. Nevyzeralo to tak, že by mala nejaký zlý úmysel. Vlastne mi dosť pripomínala Hirin. Vtedy som ale emócie čítať nevedel.. takže som to nevedel posúdiť na isto.
"Zima... myslím že s tým niečo spraviť viem.. miesto kde nie je tak veľa ľudí.. hm? Chcela by si?" Spýtal som sa jej s pomerne úprimným úsmevom. Vedel som byť presvedčivý keď som chcel.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Shirui Fri Dec 25, 2015 11:29 pm

Byl až zvláštně přívětivý, což mě na chvíli vyvedlo z míry, ale nakonec jsem usoudila, že v této kondici nebudu řešit podobné věci. Zdál se mi zamýšlený, vypadal sexy, když byl zamýšlený. Koukala jsem se mu přímo do oči a na jeho otázku jsem mu jen zakývala hlavou jako projev souhlasu a obmotala jsem se mu kolem pravé ruky, kterou jsem pak také pořádně objala, aby mi nebyla taková zima. Mezitím jsem přestala pofňukávat.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Goku Fri Dec 25, 2015 11:36 pm

Bol to naozaj zvláštny pocit. Kedy som mal naposledy niekedy takto pri sebe? Teda tá dcéra istého bohatšieho a vplyvného chlapíka ktorá potrebovala ochranu sa dalo považovať za výnimku. Tam to nebolo príliš.. no ťažko to popísať. Navyše ten jej pohľad. Neuhol som mu. Skôr som sa v jej očiach snažil niečo hľadať. Nakoniec som ale znova začal kráčať. Rád by som ju nejak zahrial no nemal som čím. Samému mi zima nebola a plášť som tiež u seba žiadny nemal.  Nakoniec sme dorazili až k jednému z .. kvázi hotelov.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Nao Okumura Fri Dec 25, 2015 11:44 pm

Samozrejme pre Naa bolo zaujímavé sledovať ako sa Ken ožiera. Aj keď boli obaja z rovnakého cesta, Nao disponoval oveľa väčšou výdržou, ba až nadpozemskou. Začo hlavne vďačil svojim potulkám po svete a predovšetkým Mik. Pri spomienke na ňu sa mu jeho zamyslený výraz zmenil na jemný úsmev, spomínajúc na ich prvé stretnutie kedy ju chcel zabiť. Keby vtedy nepocítil ľútosť a zabil ju, keby mu ušiel meč a on jej to hrdlo podrezal, asi by neprežil keby zistil o čo všetko prišiel.
"Ak si myslela že sem pôjdeme pracovať, asi nás ešte poriadne nepozná.." Pousmial sa Nao popod nos a s tým istým úsmevom chytil pohárik a zhlboka sa napil. S ľahkosťou pozeral na to ako jeho parťák a tak povediac brat pije ďalší pohárik za ďalším a už teraz mu bolo jasné že ho bude musieť odniesť. Isto čakal že sa Nao opil rovnako ako on, ale nepredpokladal že práve ten Nao, ten opilec Nao sa teraz držal ako ešte nikdy.
"Nie, som radšej na ženy.." Zhlboka sa zasmial a jeho zvonivý smiech sa rozliahol po celej miestnosti, prvý krát sa zasmial tak prívetivo a láskavo. Už to nebol ten Nao ktorého poznal, bol teraz vyrovnaný a spokojný a práve vďaka tomu položil svoj pohárik späť na drevený stolík, chystajúc sa zdvihnúť Kena a odviesť ho niekam preč, keď tu zrazu pocítil ako mu po brade a celom úbore steká alkohol. S pokojným výrazom v tvári sa pozrel dole, pričom v hlave mu hralo len jedno.
"Škoda toho alkoholu.." Chvíľku vyzeral že sa zloží, ale keď k nemu prehovoril Rino, len s povzdychnutím sa pozrel priamo na neho.
"Nie, pardon, moja chyba, chcel som odísť ale asi som vás nechtiac podkopol pane. Hej barman, jeden pohárik na mňa pre tuto pána.." Zvolal Nao smerom k barmanovi aby tak Rinovi splatil jeho vyliaty pohárik, aj keď s tým nič nemal a ďalej sa venoval svojmu poháriku. Na jeho narážku na pivný bong Nao nijako nereagoval, po prvé vôbec nečakal že je to na neho, po druhé ani nevidel že tam zamieril, po tretie to nemal v úmysle skúšať a po štvrté. Namiesto pivného sudu Rino ukazoval na barmanovu kozu. Ak ju chcel pretiahnuť, nech si poslúži, on, ako už spomínal, na ženy.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoshita Kanen Thu Dec 31, 2015 9:49 pm

Přestala jsem ho objímat.Ale tak to vůbec není...jen...jen jsem Milli dlouho neviděla pověděla jsem celkem smutně. Fakt jsem jí dlouho neviděla a Milli doplňovala naše alkoholickou jednotku. "Konvertovat?..ha..ha.." řekla jsem neutrálně. O no to nešlo překonvertovat zpátky, prostě nešlo. Nějak se mi prostě to dole u mužu nelíbilo. Sedla jsem si na svou stoličku a objednala si piti. "No..ze začátku kluci jo...ale... potom se to nějak zvrtlo a kluci prostě ne... odpověděla jsem mu na otázku a napila jsem se.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Jan 02, 2016 7:07 pm

Rozrazila jsem dveře a rychle přejela přítomné pohledem až jsem se zastavila na Yo. Dorazila jsem na ostrov už včera a doteď jí hledala, protože podle mých nejnovějších informací tu měla být. "Konečně." Zavrčela jsem a jako královna vzteku k ní zamířila. "To je mi ale překvapení." Zamrmlala jsem a objednala si panáka vodky. Rychle jsem ho do sebe hodila a pak si povzdechla. "Čus." Zvedla jsem na pozdrav Daichiho ruku a pak se koukla na Yo. "KDE jsi celou dobu byla?" Naposledy dostala nějakou misi, nic neřekla a zmizela. Od té doby bylo peklo jí někde zastihnout. "Víš jak jsem se bála? A já nemám ráda když se bojím!" Pronesla jsem vyčítavě a objednala si dalšího panáka na nervy.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jan 03, 2016 10:01 am

Když jsem dorazil do baru přistoupil jsem k barmanovi a objednal jsem si Colu. Ten se na mě podíval vražedným pohledem a nechtěl mi to dát. Chvíli jsem naléhal a nakonec mi to dal. Seděl jsem v baru a pozoroval jsem lidi, co tu byly. Byl jsem nenápadný jak slon v porcelánu ale to vůbec nevadilo bez tak mě budou ignorovat tak jsem se tím nějak nezatěžoval. Má to svůj smysl, uvidíme co se stane..
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jan 03, 2016 10:04 am

Ja som ešte dokázal chodiť po svojich. Navyše mohol som sa vyresetovať, predsa len tu bol Nao, ktorý by ma podržal v každej situácií aj v takejto opileckej. Na moju otázku o koňoch mi odpovedal výsmešne. "Ja len že som na žiadnom koňovi ešte nešiel..hic!" Vydal som zo seba predtým, ako na Naa niekto vylial alkohol. Žeby sa strhla bitka ? Možno v minulosti áno, boli by sme to my dvaja, ktorý by snáď rozbili celý bar, ale Nao už nebol ten prudký typ človeka, ktorým býval. Vyriešil to celkom pokojne.
Chvíľku som na nič nereagoval, zrazu som sa postavil, všetko sa točilo a ja som vyrazil na WC, snáď som narazil do pár ľudí a ospravedlnil som sa. Moja chôdza musela vypadať dosť komicky. Zmizol som na WC.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Jan 03, 2016 10:11 am

Nestihol som Yo nejako odpovedať zmysluplne alebo nezmysluplne. Dorazila Milli a to najskôr zmenilo záujmy Yo, takže som už nepovedal slovíčko, len som kývol hlavou na Milli. Len som si dal jedného panáka a ticho počúval rozhovor tých dvoch. Vlastne som nemal ani dôvod sa zapájať do ich babských rečí, ktoré mali najskôr nasledovať. Takže som len počúval a pil. Bolo tu fest veľa ľudí, ale žiadné poriadné ženské, teda okrem mojich kolegýň, ktoré avšak boli kolegyne a moje pravidlo, že na pracovisku si nebudem robiť bordel so vzťahmi platilo stále !
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jan 03, 2016 11:10 am

Po náročné cestě až sem. Netušila jsem, že se tu objeví tolik shinobi, dokonce jsem tu zahlédla i známé tváře. Jako byl Ken a Sanji, kterého jsem vlastně viděla jako někoho známého i naposledy. Ostatní tady očividně bez přestávek pili, takže jsem se jen posadila k baru, s pláštěm a kapucí na sobě. "Jack Daniels Honey s ledem, prosím." Stále jsme se dívala do pultu a když mi barman posunul sklenku s Jackem ke mě, jen jsem jí chytla a trošku upila. Přemýšlela jsem, co teď. Kam teď, jestli je dobrá chvíle na to se zase někde na chvilku usadit, nebo zase odejít. Kdo ví. Tři měsíce strávené v nemocnici bylo peklo, takže to musím nějak zapít, no ne? Mezi tím jsem jen poslouchala rozhovory ostatních. Zoufalství, naivita a mírná dávka sexuchtivosti...ti shinobi. Musela jsem se nad touto myšlenkou pousmát, když jsem ty lidi tak pozorovala.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Jan 03, 2016 12:02 pm

Když Milli rozrazila dveře, zpestřila jsem a přejel mě mráz po zádech. "Cítíš, to jako smrt" pověděla jsem po tichu Daichimu. Měla jsem hodně špatný pocit a to jsem ještě netušila, že pro mě přišlo něco horšího než smrt, samotná Milli. "Sakra" zaklela jsem potichu, když jsem uslyšela její hlas. Zněl naštvaně a to nebylo dobrý, vůbec to nebylo dobrý. Otočila jsem se směrem k ní a přilbě jsem se usmála. "A-ahoj" pozdravila jsem jí a pak si vyslechla co měla na srdci. "No to víš...hele, dívej je tu Daichi" chtěla jsem změnit téma, ale už předem jsem věděla, že to nevyjde. Sklopila jsem jsem zrak k zemi. "Promiň omluvila jsem se jí. Mrzelo mě to. "Chceš obejmout?" zeptala jsem se a na táhla ruce.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Jan 03, 2016 12:16 pm

Bylo tu nějak plno, měli by být přece venku a honit tu pitomou kočku ne? Očividně ale měli Shinobi jiné priority..alkohol. Zajímavé. Yo vypadala jako když vidí samotnou smrt...a taky že jo! Měla jsem chuť jí udupat ale teď když tu přede mnou opravdu byla mě to přešlo. Po jejím pokusu přesunout mou pozornost na Daichiho jsem nadzvedla obočí. "Vidím." Odsekla jsem a založila si ruce na prsou. Když natáhla ruce podivně jsem se zatvářila, bojovala jsem sama se sebou. Buď zůstanu naštvaná ještě chvíli a nebo ne a projde jít to. Povzdechla jsem si, protočila oči a objala jí. "Yoooo proč mi to děláš?" Zamrmlala jsem a pak se odtáhla. Znova jsem si povzdechla a po vzteku nezbylo ani památky. Byla jsem vážně ráda, že se jí nic nestalo. S kým bych pak na centrále dělala blbosti?! "Jste tady jen tak nebo máte v plánu se honit za číčou?" Objednala jsem si dalšího panáčka a pohodlně se usadila na stoličku. Hodila jsem nohu přes nohu a přejela pohledem všechny přítomné.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Jan 03, 2016 1:31 pm

Šel jsem přímo po alkoholu, bylo to nutné a mé tělo to vyžadovalo, takže bar. S širokým úsměvem jsem otevřel dveře do místnosti a porozhlédl se. Do očí mě hned bodlo několik postav a to lidí z Tsukigakure. 
,,Že by naše vesnice měla taky tým?" Dávalo by to smysl, Tsukikage přeci jen byl takový. Mé kroky směřovaly k Reiovi, který seděl u baru a popíjel colu. 
,,Čáo Rei-chan." Přišel jsem k němu zezadu a poplácal ho po hlavě. 
,,Dlouho jsme se neviděli, že?" Jak jsem říkal, nebyl jsem skoro 2 roky ve vesnici, takže Rei musel být nadšený, že mě vidí. Navíc změna vlasů, vybledlejší kůže a spoustu svalů k dobru. Vytáhl jsem z batůžku váček peněz a hodil je na stůl. 
,,Okradl jsem několik lidí v Yama no Kuni, takže si dej co chceš.." Měl jsem vážně dost peněz, takže sponzoroval Reiovi colu bylo to nejmenší a co víc, potřeboval jsem kontakty.
,,Dnes všichni pijte na mě, peněz je hodně!" Vykřiknu tak, abych zaujal celý bar, přeci jen Matatabi nechytím sám.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jan 03, 2016 2:22 pm

Jak jsem tam seděl v klidu tak přišel Kangae a klid byl fuč. "Čáo Kangae-chan." Podíval jsem se na Kangaho a viděl pár změn tam v přístavu jsem nebyl moc blízko a nemohl jsem ho pořádně vidět. "No dlouho jsme se neviděli, bude to už 2 roky?" Řekl jsem klidným hlasem jako bych vítal přítele. Zakroutil jsem hlavou a povzdechl jsem si nad tou jeho větou, kdy okradl několik lidí. "Nemám nic proti, že jsi okradl lidi v Yama no Kuni ale alespoň to říkej potichu, aby to neslyšeli ostatní." Nebylo asi moudré tady vykřikovat, že okradl nějaké lidi nevím jak tady ale někde je to trestný.  "A navíc už mam pití. Díky.." Poukázal jsem na mojí Colu co jsem držel v ruce. "Co tady v Benisu-to děláš Kangae-chan?" Celkem mě to zajímalo Kangae někam nejde bez důvodu.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Jan 03, 2016 2:31 pm

Byla to vážně doba a na Reiovi se to jistě podepsalo, chyběl jsem mu! Náš zrak se opět spojil a já věděl, že je ten pravý, ten, kterého vezeme do Black Ops.
,,Dlouhá doba, ty dva roky.. Co jsi vůbec dělal?" No, na tohle se spíš měl asi zeptat on, já byl ten, co byl spíš mimo vesnici. 
,,Doufám, že jsi taky neokrádal lidi.." Naklonil jsem se a zašeptal mu do ucha, přeci jen nechtěl abych o tom tak moc mluvil a k tomu nahlas. Poté však přišla otázka, na kterou se zde ptal každý, proč tu jsem.
,,Víš, tento ostrov je zdroj síly a informací, dokonce je tu Matatabi, lákavé, že?" Posadil jsem se na bar a zavolal si barmana. 
,,Tu nejlepší whisky co tu máte.." Snad mi Rei vyjde a přidá se k nám. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jan 03, 2016 2:46 pm

Nazvedl jsem obočí a kouknul jsem se na Kangaeo. "Co jsem dělal.. no.. rok a pul jsem byl mimo vesnici a trénoval. A co jsi dělal ty?" Taky se zeptal jestli jsem okrádal lidi jako on samozřejmě že ne co si o mě myslí je pravda že taky nejsem svatoušek, ale nic já musím mít k tomu důvod. "Na okradaní lidí jsem poslední dva roky neměl čas. "Pošeptal jsem mu zpátky a zasmál jsem se. Nakonec jsme se dostali k moji otázce co tu vlastně děla ale byl tu malí háček. Síly a informací to jsem ještě zvládal, co myslí ale u Matatabi? Za prví co to sakra je? Rok a pul v divočině se trošku podepsal, odříznutý od okolního světa bez informací. "Ehm.. Promiň musíš mi připomenou co je to Matatabi.."Povzdechl jsem si protože to slyšeli nejspíš slyšely všichni a teď si tu připadám za blbce.. Na barmana jsem ještě zavolal. "Ještě jednu Colu."
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Jan 03, 2016 2:52 pm

"Uvidíme či sa objaví veliteľ, ak tu vôbec je... Možno nám prikáže niečo robiť..." Pokrčil som ľahostajne ramenami a pil som ďalej. Dnes to bola whiskey, mal som peniaze, tak som si mohol dovoliť piť niečo lepšie. Sedel som a pozeral na ostatných ľudí. Neskákal som do rečí Yo ani Milli, nech sa tie dve porozprávajú. Kto vie, čo som vlastne robil na tomto ostrove? Nejako ma to tu nebavilo, len sa tu chlastalo, ale to som robil aj v Tsuki, takže zatiaľ nudnééé!
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Jan 03, 2016 2:59 pm

Na baru mi přistála nějaká ta whisky, no byla vážně dobrá. Mezitím, co jsem si vychutnával svůj alkohol na jazyku jsem vyslýchal i Reie, zdálo se, že za poslední rok a půl měl na práci stejné věci, co já.
,,Taky jsem nebyl ve vesnici a řekněme, že jsem taky trénoval." No samozřejmě krom trénování to bylo také cestování, trochu užívání a okrádání těch, co již někoho okradli. 
,,Prostě jsem nabíral sílu a vyrovnával se sám se sebou." Čistá pravda, nechtěl jsem Reiovi lhát. Poté se však Rei zeptal na to, co Akuma, začal jsem se smát.
,,Jsi jako Akuma, oba nevzdělaní, Matatabi je dvouocasý démon, Rei-chan."
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 03, 2016 3:01 pm

Pohlédl jsem na toho chlápka velmi nevěřícným pohledem. Ještě se nikdy v celé historii lidského pokolení nestalo, aby někdo odmítl soutěž opravdových mužů, jejíž historie se táhne až do období prehistorie, kdy naši předci pili z upravených klů, do kterých bylo pra-pivo naléváno. Porušil tak xxxxxx letou tradici, jen ať se stydí!
Každopádně pít na jeho účet mi nijak nevadilo, došel jsem k baru, kde jsem si vzal drink, který mi ten nemožný pazdrát vylil na sebe a šupl jsem ho rovnou do sebe a objednal si dalšího panáka. Jo, byl jsem dnes v dobré náladě. Přímo vynikající pro opití do němoty. Usedl jsem k baru, držíc si levou rukou čelo a pravou drink. Oči jsem měl zavřené, snažil jsem se užít všechny krásné momenty, které mi alkohol do krve přenášel. Cítil jsem se moc dobře. Čas pro mě plynul pomaleji, vůně jsem vnímal silněji, žízeň byla větší a uši nastraženější.
Život s alkoholem byl tak krásný, nedovedl bych bez něj žít.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 2 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru