Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajný úkryt "BlackOps"

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 8:35 am

Tajný úkryt "BlackOps" Ip4fex
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 8:49 am

Akuma Saito
Společně s Kangaem jsem se cestou sem bavil o tom, co jsem za uplynulé roky života, co jsme se neviděli prožil, co jsem se učil a taktéž jsem mu řekl o změně ve vedení v Kirigakure. Cesta při dobré atmosféře utíkala velmi rychle, nelenil jsem však v obraně a dával jsem si pozor, jestli nás někdo nesleduje. Měl jsem výcvik i ve směru odhalování pronásledovatelů a byl jsem si více než jistý, že Kangae se v přírodě také naučil maskovat, tak stejně jako odhalit někoho, kdo se maskuje.
Nakonec jsme došli k útesům, kde moře naráželo do mocných ostrých skal. Bylo vidět, že pár lidí tu spáchalo sebevraždu, ostatky některých z nich se zasekly na kamenech. Tím spíše sem půjde méně lidí. Porozhlédl jsem se po okolí, jestli nás skutečně nikdo nesleduje a zhluboka se nadechl.
"Tak, Kangae. Nyní se musíme bezpečně dostat dolů, dávej pozor." Řeknu stroze. Nechal jsem ho jít prvního, abych tu mohl položit pár pastí. První z nich byla z drátů. První drát byl viditelný, avšak ihned na něj navazoval druhý, maskovaný s okolím a za ním třetí, taktéž maskovaný. Později jsem měl v plánu tyto dráty nainstalovat do vnitřního komplexu jeskynní, aby jsme poznali, zda-li se někdo blíží, nejednalo by se však ani zdaleka o poslední obranu.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 8:58 am

Cesta ubíhala poměrně rychle, Akuma mi povídal všechno, co za uplynulou dobu stihl a já mu povídal o sobě. Nejvíc mě však zarazilo to, že Faito již nevede Kirigakure. To, že po něm nastoupí Kashike se dalo předpovídat, ale proč odešel? No, to jsem teď asi nemusel ani řešit, náš problém byl trochu větší. Akuma byl přes to všechno docela soustředěný, samozřejmě jsem taktéž dával pozor na to, jestli nás někdo nesleduje, ačkoliv si myslím, že jít proti nám dvěma by byla sebevražda. Nakonec jsme dorazili na celkem pěkné místo, jen náš úkryt byl na místě, kam jsme museli slanit. 
,,Tohle bude v pohodě, neboj." Natáhl jsem před sebe ruku a z vody zde vytvořil podložku na kterou jsem vlezl a pomalu s ní vyletěl do vzduchu. Nehodlal jsem to slanit, když jsem mohl v sedě dojet až do nového ukrytu. Druhá podložka byla vytvořena i pro Akumu, no ale já zatím sledoval, jak připravuje pasti. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 9:04 am

Akuma Saito
Chystání pastí bylo poměrně jednoduché, když jste věděli, jak na to. Trochu magie a techniky a hned máte vystaráno. Zamaskoval jsem dvě ocelová lanka a šel jsem na podložku s dráty v ruce, potřeboval jsem je natáhnout dolů do jeskyně, abych věděl o jejich přítomnosti dříve. Když jsem byl hotový sletěli jsme o deset metrů ze srázu dolů, kde byl vstup do jeskyně, ladně jsem seskočil z podložky a sedl jsem si.
Uvnitř byla tma, bylo třeba osvětlit to tu, zajistit spoustu věcí a to nejdůležitější, vytvořit únikovou cestu.
"Kangae?" Řekl jsem obyčejně. Potřeboval jsem si s ním rozdělit práci.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 9:10 am

Naše tajná jednotka splnila svůj úkol, pasti nahoře při vstupu byly připraveny a my jsme mohli pokračovat. Úplně jsem cítil to napětí, bylo to skvělé zase pracovat s Akumou. Když jsme oba byli u vchodu, tak se podložky rozplynuly a kapky vody dopadly na zem. Uvnitř byla tma, toho jsem si dokázal všimnout i bez Akumy, ruce jsem dal v pečeť a vytvořil tři své Kage Bunshiny. Všichni se vydali svou vlastní cestou.
,,Ano Akumo?" Slušně jsem mu odpověděl, ačkoliv jsem věděl co bude následovat.
,,Poslal jsem je pro dřevo a pro nějaké věci pro úkryt." Být o krok napřed bylo u shinobi to, co nám zajistilo lepší zítřky.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 9:24 am

Akuma Saito
Nevěděl jsem, co plánoval Kangae zrovna teď dělat se dřevem, na já si vytáhl baterku, kterou jsem si vložil do úst a ocelová lanka upevnil na stěnu pomocí svých BlackOps pomůcek.
Poté jsem vypustil baterku, co jsem držel ústy do své pravé ruky a vydal se dovnitř. Druhou jsem mával na Kangaeho, aby šel se mnou. Uměl ovládat vodu, což bylo nyní velice užitečné, ničivou silou vody totiž mohl do tvrdého kamene vyvrtat průchod, kterým by jsme v případě nouze mohli pryč.  "Budeme potřebovat tvoje schopnosti k vyvrtání díry do této tvrdé skály. Ne nijak velké, tak akorát, aby jsme tam tudy prolezli oba dva." Řekl jsem mu na mě až příliš milým hlasem a začal pokládat další pasti, od výbušných lístků, po lankové pasti se salvou kunaiů, dost na to, aby se i zkušený Shinobi v této změti pastí zabil. Jen dva lidé však znali cestu ven tímto vchodem, aniž by aktivovali jedinou z pastí, byla totiž jedna cesta, velice úzká, kterou by obyčejné oko nevidělo, kdyby na to upozorněno nebylo.
Tento nebezpečný pás byl asi 5 metrů dlouhý a široký jako sama jeskyně, potom však již následovala naše základna, naše budoucí skrýš. "Jak jsi na tom Kangae?" Zeptal jsem se přátelsky a s úsměvem. Rád jsem s ním pracoval.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 9:34 am

Akuma měl po ruce sice baterku, to ano, neříkám, že by se v mé výbavě nenašla také, ale jak si chce na baterce uvařit? Po nějaké chvíli dorazilo dřevo a listy. Listy tu byly na to, abych si mohl udělat pohodlné místo na spaní, přeci jen odpočinek tu byl taky důležitý. Klony začali stavět něco, co se velmi zdaleka podobalo posteli a já mezitím vyslechl Akumu. 
,,Myslím, že tohle by mělo jít celkem v pořádku." Připravil jsem se a vytvořil si v ruce kuličku vody. Tu jsem ve velké rychlosti poslal proti skále, ale z jedné strany jsem vytvořil jakýsi hrot, aby skála byla poničena. Jak jsem se dostal dovnitř, mohl jsem vodou rotovat a používat to jako vrt, akorát to trvalo strašně dlouho, jelikož to bylo z vody. 
Měl jsem tedy dost práce s naším únikovým vchodem a dokonce i odpočívadlem. 
,,Docela mi to jde, jak jsi na tom Ty Aku-nii?" Opětoval jsem odpověď na jeho otázku a pokračoval ve své práci.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 9:46 am

Akuma Saito
Fajn, prvotní obrana hotová. Až bude dostavěn tunel, vymyslíme ještě obranu pro něj. Měl jsem pár lístků navíc, překvapení pro nezvané hosty. Dlouho jsme spolu nespolupracovali. Naposledy ve válce proti Iwě. Naklonil jsem se do prostoru, kde pracoval Kangae a uznale jsem pokýval hlavou, zejména na klona, který se snažil postavit "postel".
"Základ hotov, jdeme na serepetičky." Tím bylo myšleno dělání že něco dělám, zatím toho bylo dost. Občas jsem něco opravil, vylepšoval mouchy na systému pastí, ale jinak jsem v zásadě nedělal nic, pouze přemýšlel, jak porazit ve dvou našeho protivníka. "Nepůjde to, bohužel." Pomyslel jsem si, ale zatím jsem nic neříkal. Šance tu stále byla.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 9:52 am

Nějakou dobu to trvalo, ale i náš únikový východ byl nakonec dodělán. Poslal jsem jeden klon odklidit všechny kameny, které zbyly po tomto vrtání. Postele už taky vypadaly celkem k odpočinku a poslední z klonů dělal něco jako ohniště, aby nám nebyla zima, či něco, na čem jsme si mohli udělat jídlo. Zajímalo mě kdo tady všechno je kromě Hokageho a jeho celé vesnice.  Napadlo snad všechny Kage sem takto přijít? Nebo si tu všichni hrají na Hunger Games jako já s Akumou? Toť otázka, nad kterou jsem mohl polemizovat celý den. Usadil jsem se na své odpočívadlo a usmál se. 
,,Dobře, to by jsme měli. Víš něco o těch, co tu jsou nebo kdo všechno tu je?" Musel jsem se zeptat, informace mohli být nyní v náš prospěch. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 10:05 am

Akuma Saito
Ovšem, že jsem měl přehled o všech, co jsem potkal. Věděl jsem o tom, že tu je nějaký chlapec s houslemi. Taky jsem věděl, že je tu syn Faita Dansakua, Smrtka z Kiri a spousta dalších! Celá KONOHA! Ovšem z Kiri samozřejmě jen pár lidí, ani Mizukage sem nejel. Jedním kolenem jsem klečel na zemi  a od druhé jsem si opíral své ruce.
"Je nás tu velmi mnoho. Dokonce se tu vyskytuje syn Faita Dansakua. A i on jde po Matatabim..." Řekl jsem mu mile. Pravdou bylo, že Faita jsem měl stále před očima, kdyby Soshi ovládal jen půlku jeho síly, porazil by démona sám. Lépe než slova poslouží myšlenka. Složil jsem pečetě na Genjutsu, ve kterém jsem mu ukázal celou situaci v chrámu, aby věděl, kdo všechno tu je, a co se tam stalo, potom Genjutsu skončilo a my jsme si ušetřili čas.
Zvednu se, opráším se a zvednu prst k nebesům. "Co vlastně víme o Niibim? Já teda nic.." Řeknu upřímně a rovnou, jaké zdržování.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 10:13 am

Věděl jsem, že na Akumu je v tomhle spolehnutí, dokonce využil svých technik, aby mi dokázal pomocí Genjutsu ukázat vše, co mohl. Když Genjutsu skončilo přikývl jsem a jen zpracoval informace, což však byla nemilá zpráva byl Soshi. 
,,Faitův syn? Někdo takový v Kirigakure byl?" Neznal jsem ho, proto jsem byl docela překvapený, klan Dansaku v téhle chvíli mohl být vážný problém i pro někoho jako já s Akumou. 
Další otázka na mě směřovaná se týkala přímo Nibiho, bylo pravdou, že jsem hodně četl a něco málo o něm slyšel, avšak nic extra. 
,,Je to obrovská kočka, co má dva ocasy a říká se, že je pokrytá plameny." To byl základ každé legendy o Biju, jejich stručný popis, ale co víc jsem měl znát, schopnosti?
,,Nejspíš budeme slavit, když nás nevymaže ze světa první Bijuu Dama." Legendární technika, kterou měl každý démon, mohl by to být vážně problém.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 10:31 am

Akuma Saito
Vida! Obohatil jsem si vědomosti o Matatabi. Jestli je pokrytá plameny, pak asi jejím silným nepřítelem bude logicky voda. Mě však zajímala jiná věc. Ovládal jsem totiž Genjutsu, kterým bych mohl teoreticky zkusit spoutat Matatabi, ale nikdy jsem proti Bijuu nebojoval. Podle klanových legend to sice funguje, ale nikdo z klanu to nepotvrdil, ani nevyvrátil.
"Co je to Bijuu Dama?" Byl jsem v tomto směru nevzdělaný. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 10:40 am

Tohle byla vážně vtipná situace, člen Kirigakurských ANBU nevěděl nic o Bijuu. Jeho poznámka mi přišla vážně vtipná, ale byla nutnost mu Bijuu Damu popsat. Natáhl jsem před sebe ruku a vytvořil z vody obrovskou kreaturu a před ní obrovskou kouli. 
,,To velké je Matatabi a ta koule je Bijuu Dama, je to nejsilnější útok a když Tě to zasáhne, vymazalo by to nejspíš i vesnici." Kdyby tohle nevěděl, mohl by to být problém. 
,,Vážně doufám, že bych jí mohl pomocí Suitonu hodně oslabit." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 10:49 am

Akuma Saito


Poškrabal jsem se na hlavě, bylo to nějak moc informací. Bijuu pro mě byla jedna velká neznámá, ale čím víc jsem se učil, tím víc jsem mohl použít i v Genjutsu. Protivníci se měli na co těšit. Když jsem se nad tím však zamyslel, přišlo mi to logické. Tak velká stvoření přeci jen musí mít nějakou ultimátní zbraň. Uvědomil jsem si, že jestli chci bojovat proti démonům, budu si o nich muset zjistit ještě více informací.
"Sem si jistý, že společně ji porazíme. Jen budeme potřebovat asi ještě někoho jiného.." V hlavě se mi promítalo tisíc a jeden scénář o tom, jak by to mohlo dopadnout, ale v každém mi vyšlo to stejné, dva jsou málo. Moje Genjutsu a Kangaeho Suiton mohli Matatabiho MOŽNÁ oslabit a zastavit, ale nedají mu konečný úder. To musí někdo, kdo má dostatečnou sílu na to, aby tuhle mlsnou kočičku ochladil. "Sami ji možná dokážeme zadržet, ale ne porazit a ne na dlouho."
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 10:56 am

Nashromáždili jsme dohromady opravdu dost informací, ale nakonec se ze všeho stalo jen jedno možné východisko -> Ve dvou to nepůjde, ne v naší sestavě. Představovali jsme zajisté smrtící kombinaci a kdyby se k nám přiblížila i nějaká dvojce Jouninů, neměla by šanci. To však neplatilo pro něco jako je Matatabi. 
,,Navrhuješ někoho? Pokud budeme potřebovat dalšího člena naší jednotky na lov Matatabi, budeme potřebovat spolehlivého člena, kterému se dá věřit." Tohle byl nejspíš klíčový bod, který nás mohl dostat z téhle špatné situace.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 11:01 am

Akuma Saito
Pravdou je, že jsem o nikom nevěděl. Jak by taky jo. Neznal jsem nikoho, kdo byl na ostrově a ovládal Hyouton. Byl jsem si jist, že toto Kekkei Genkai by bylo schopné nějak tu neposednou kočku poškodit. Lidé, co toto KG měli již ani nežili a pokud ano, neovládali to do té míry, že by byli schopni zasadit kočičce kritický úder.
Nevěděl jsem o nikom, bohužel. Pokrčil jsem jen rameny na znamení nevědomí o nikom takovém. "Nevím..."
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Dec 26, 2015 11:11 am

Akuma mé trable nyní nebyl schopný vyřešit, ba naopak je ještě zhoršit. Chvíli přemýšlel, ale nakonec z něj vypadlo pouze: ,,Nevím". Byl jsem po tom všem už celkem unavený a tak jsem se natáhl a přivřel oči. 
,,Měli by jsme si odpočinout, alespoň pro teď. Já pak vyrazím do města a vyzkouším si ty, co tu jsou." Mohli jsme prozatím v klidu odpočívat, odvedli jsme hodně práce a energie se musela obnovit. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Dec 26, 2015 11:15 am

Akuma Saito
Měl pravdu, měli bychom si odpočinout. Lehl jsem si na bok a snažil se usnout. Spal jsem vždy s jedním okem otevřeným. Ani nevím proč, asi mě to naučili u ANBU, když nás v noci chodili náhodně mlátit, ale stačilo mi šustnutí a už jsem byl na nohou s kunaiem v ruce. Věděl jsem, že se stejně moc nevyspím, ale aspoň zavřu oči a budu regenerovat sílu.
Nádech a výdech, nádech a výdech...
//Pauza na spaní
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Dec 27, 2015 1:54 am

Uplynulo několik hodin, řekl bych že snad i půlka dne. No, usnul jsem a Akuma očividně taky, ale když jsem se probudil, vypadal poměrně čile. Podíval jsem se kolem sebe a sáhl pro batůžek, ze kterého jsem vytáhl nůž. 
,,Máš hlad? Šel bych něco ulovit." Faktem bylo, že i já hladověl, tak jsem musel vyrazit. Před jeskyní nic nebylo a já si musel ještě dávat pozor na pasti. Vytvořil jsem podložku z vody a počkal na Akumu.
,,Jdeš taky?" 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 27, 2015 2:08 am

Akuma Saito
Vstal jsem o něco dříve než můj milý přítel. Právě proto jsem měl čas přemýšlet nad tím, co dále a došla mi jedna věc, kterou jsem si předtím nedokázal uvědomit. Zapomínali jsme totiž na sílu, kterou tu Kirigakure měla, sílu v podobě šermířů, tedy spíše mečů. Věděl jsem o Hirin, Samehada by se mi v boji proti Matatabi určitě hodila, no pochyboval jsem, že by mi pomohla a šla by do toho se mnou a Kangaem, který je Nukeninem Kirigakure. Jen vysoce postavení hodnostáři v Kiri věděli, jak to s Kangaem vlastně je. Že ve skutečnosti je špehem v blízkosti Tsukikageho. Měl bych se ho na nějaké z těchto informací také zeptat, Mizukageho by zjištění nějakých pikantních informací určitě zajímalo.
Hirin jsem tedy ze seznamu škrtal, ale existovalo dalších šest mečů. Nubiari měl Toujou, ale o tom jsem už dlouho neslyšel, dokonce jsem měl pocit, že zemřel. Byl to hodný chlapec, snad neumřel žádnou bolestivou smrtí. Byl jsem si však jist, že pokud ho zajali, nic neprozradil. Všichni ANBU v Kirigakure totiž při vstupu do řad stínů získaly pečeť, aby nemohli nic prozradit. Kirigakure měla speciální, uvnitř této pečetě totiž byly čtyři vlnky, znak Kirigakure.
Slyšel jsem také zvěsti o tom, že Shirui se stala držitelkou jednoho z nich. Měl jsem tu čest se s ní již potkat, Kirigakure na tom byla v poslední době skutečně špatně. To už se nám ale probudil Kangae, mávl jsem na něj na pozdrav po medvědím spánku a když jsem slyšel slovo lovit, z ruky mi vyjela čepel, kterou již poznával. Při jednom z našich soubojů jsem mu právě touto čepelí způsobil nejednu bolestivou vzpomínku. Sám jsem svoji čepel označoval za osmou legendární zbraň z Kirigakure.
"Vsadím se, že ulovím větší zvíře než ty." Řeknu s nadsázkou a mrknu na Kangaeho, další z našich zápasů mohl začít, ať vyhraje ten nejlepší lovec!
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Dec 27, 2015 2:26 am

Akuma ve všem viděl soutěže, vsadil se se mnou, že uloví větší zvěř, na což jsem povytáhl tanto, které mi na tomto ostrově dalo moc sejmout nějakého toho kance. Vodní podložky vzlétly ze země a my jsme se objevili nad naším úkrytem. Nějak jsem nezahálel a okamžitě se rozběhl směrem k lesu. Byl jsem v přírodě dost dlouho, takže jsem znal i stopy zvířat a naučil se nějaké ty základy. V tom jsem ho spatřil, jak tam hodovalo - pěkné, macaté a divoké prase!
Musel jsem ho chytit, tato potvora musela být má. Pomalu jsem tasil své tanto a vyskočil proti němu. Můj soupeř bylo sice prase, ale prase s jestřábím zrakem. Ihned přestalo hodovat a dalo se na útěk.  Moc mě to naštvalo, ihned jsem ho musel zadržet.
,,Stůj nebo Tě sním!" Paradoxně se rozběhl ještě rychleji, vyskočil jsem na první strom a hnal se za ním ze vzduchu. Hrát si na Assassina nebyl asi můj osud a když jsem se snažil seskočit přímo na něj, můj soupeř uhnul. Byl to tvrdý boj, ale nakonec jsem ho dohnal, byl na dosah! Odrazil jsem se a v letu mu doskočil na záda. Prase pořád vzdorovalo. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 27, 2015 2:39 am

Akuma Saito
Netrvalo to dlouho a už sem se vezl z bunkru pryč. Jenže jsem měl jiný plán, jak největší zvíře ulovit, plánoval jsem ho ukrást. Komu? No přece Kangaemu. Nebyla by to pořádná soutěž, kdyby jsem ho nevzal právě jemu. Navíc mi to zabralo méně času, krást se vždy vyplatilo.
Zmizel jsem v houští a to bylo chvíli naposledy, co mě viděl. Byl jsem profesionál ve skrývání se, živil jsem se tím, že jsem to uměl. Právě proto měl kromě senzibilů kdokoliv problém mě najít. Navíc jsem ovládal poměrně užitečnou techniku, se kterou ještě Kangae čest neměl, Meisagakure no Sato.
Když už si myslel, že má vyhráno, ucítil tupý náraz do zubů, v součtu s mojí rychlostí a rychlostí prasete, na které dopadl to musela být dostatečná síla na to, aby ho to srazilo k zemi. Prase pak taktéž ucítilo bolest v pravé zadní končetině, Mělo hlubší tržnou ránu z ocelového lanka a skrytý v technice jsem divoké zvíře honil dále, šel jsem podle krve na zemi.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Dec 27, 2015 2:51 am

Prase bylo skoro poraženo, tím jsem si byl jist, když v tom se z nenadání objevila pěst k mání. Padl jsem na zem a před očima se mi zatmělo. Jsem v nebi? Ptal jsem se sám sebe při pohledu do tmy, no a pak jsem otevřel oči. Můj nepřítel numero uno (první) byl fuč. K tomu všemu se mi motala hlava, když v tom jsem byl přepaden! Bylo to jisté, byla to další lesní bestie - medvěd! Z 90% jsem již myslel na to, co napíšu do závěti, ale nakonec se mé odvážně srdce vzchopilo a já kolem sebe vytvořil kopuli z vody. Měl jsem čas to promyslet. 
,,Je čas to použít!" Vykřikl jsem a vytvořil z vody ve své ruce oštěp. Kopule zmizela a medvěd byl nabodnut, chybělo však jen jedno - brambory! Voda mezitím oblila medvěda a nadzvedla ho, teď lítala jeho mrtvola za mnou. Netušil jsem, že se Akuma žene za tím prasetem, ale co už. Cestou jsem musel nasbírat ještě několik listů či něco, co by se hodilo k mému masu. Následoval návrat do skrýše, kde jsem rozdělal oheň a svým tantem začal stahovat medvěda z kůže. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Dec 27, 2015 3:03 am

Akuma Saito
Lovil jsem svoji oběť, no uvědomil jsem si, že nemám na lov licenci a všude po lese jsou kamery. Pokud tedy něco Kangae ulovil, jistě bude mít problémy s policisty a půjde za to do Bingo knihy. Nenápadně jsem se vykradl z dosahu kamer v lese zpět do základny.
"Vyhrál si, zatím." Sám se postarám, aby za tuto vraždu v Bingo knize skončil, nejdřív mu ale oběť pomohu sníst. "Budeme se muset podívat do města po nějakém ochotném a silném společníkovi, co na oplátku nebude nic chtít." Nedošlo mi, jak naivně to znělo.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Dec 27, 2015 3:14 am

Akuma se vrátil a bez jídla. Opět jsem byl naším živitelem. Kožešina medvěda posloužila na větší pohodlí našich postelí a maso už se dělalo společně s nějakou tou zeleninkou, kterou jsem nasbíral po cestě. Hodlal jsem nám udělat velmi lahodný burger. S trochou představivosti nakonec vypadal velmi chutně a dobře (viz obrázek). Hodlal jsem si na této pochoutce velmi pochutnat a naštěstí pro mě s Akumem jsem měl housky ještě z domu. Mé vybavení na tento ostrov byly vlastně jen věci potřebné pro vaření a kempování v divočině. No, burger byl vážně výborný, dokonce jsem se s ním mohl přihlásit do soutěže MASTERCHEF a stát se novou tváří burgerkingu. No bylo to vážně výborné jak se dalo od profesionálního kuchaře čekat. Burgery mě učil dělat totiž sám Láďa Hruška! Po jídle jsem vytáhl prázdnou láhev a láhev se sirupem. Vodu jsem uměl vytvořit i sladkou a s kombinací s mým sirupem byla výborná. Nabídl jsem tedy doušek i Akumovi. No, ale poté opět přišlo něco málo na vážno, chtěl najít někoho, kdo nám poskytne sílu a nic nebude chtít.
,,Můžeme mu nabídnout burger nebo mu zalhat a jako odměnu mu nechat Matatabi, samozřejmě ho oddělat, až jí budeme mít v kapse." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt "BlackOps" Empty Re: Tajný úkryt "BlackOps"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru