Aoi Kaze + justu :>

Goto down

Aoi Kaze + justu :>

Příspěvek pro Azurashi Shiniko za Tue Mar 22, 2016 7:23 pm

Hijutsu - Aoi Kaze - tetování větru

Tetování, které zbarví vzduch do světle modré. Dokáže také vytvářet daleko větší vzdušné techniky. Tetování posiluje všechny Fuuton techniky vlastníka, ale pouze při užití. Užití tetování vyčerpává vlastníka. Co se týče zlepšení tak je to o rank nahoru, u S-rank technik to tak většinou však nefunguje, proto všichni jenž vlastní Aoi Kaze tvoří vlastní techniky na bázi tohoto tetování.
Většinou se nachází na rameni, když se tetování zapne, začne zářit modrou barvou. 
Darovat ho můžou pouze vlastníci a to speciální pečetící technikou, kterou se Azurashi nenaučil. Techniky


Název techniky: Fuuton (Aoi Kaze): Jūjika ni tsuke rare 
Rank: S
Popis techniky: Uživatel složí pečetě a následně se kolem jeho těla objeví kruh v poloměru 250 metrů. V něm je uživatel techniky přímo uprostřed. Následně se kolem Azurashiho vytvoří kříž, který ho po dobu 2 postů brání před všemi útoky a před většinou technik. Během tohoto se technika nabíjí a po dvou postech se z kříže stane vlna, která vystřelí až do 100 metrů do všech stran od Azurashiho. Jedná se o velmi silnou větrnou čepel, která při posílení Aoi Kaze přesekne i horu. 
Nevýhody techniky: Technika je sama o sobě nepoužitelná, protože zraňuje tělo toho, jenž jí užívá. Naučit se jí však může i normální uživatel Fuutonu, za cenu, že mu právě tato technika vyčerpá 80% chakry a je tu možnost přijít i o části těla. . Uživatelé Aoi Kaze, tudíž lidé, kteří darovali Azurashimu tuto pečeť mohou techniku používat bez takových rizik. Stojí je pouze 25% jejich chakry a zranění nejsou tak vážná, většinou jen potrhá tělo. Pokud je uživatel v absolutní obraně a někdo proti němu použije Katonovou techniku ranku A+ tak skončí trochu ve vlastním prachu. 


Název techniky: Aoi Kaze: Ao no Ha 

Rank: A 
Popis techniky: Jedná se o techniku přímo pro uživatele Aoi Kaze a to díky jejich vztahu s elementem větru.
Každý uživatel může vytvořit v ruce bez pečetí čepele z Fuutonu, které jsou ostré asi jako dobře nabroušená katana. Ty můžou létat ve vzduchu, ale pouze v kruhu o poloměru 15 metrů (Uživatel musí stát uprostřed)
Nevýhody: Uživatel se musí soustředit na jejich ovládání, technika není na dlouhou vzdálenost a samozřejmě stojí mnoho chakry, kvůli tetování. Bez něj je nemožné jí používat. 

_________________
5x E-rank jutsu
Shunshin no jutsu (D)
Shoshinsha Kenshi (D)
Kage Shuriken no Jutsu (D)
Fuuton: Reppūshō (C)
Fuuton: Jūha Shō (C)

Fuuton: Kazekiri no jutsu (B)
Kage Bunshin no jutsu (B)

Fuuton: Shinkugyoku (B)

Fuuton: Shinku Taigyoku (B)
Reika no Jutsu (S)

Body: http://nsgo.forumczech.com/t981-azurashi-shiniko-jounin#28542
avatar
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru