Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaze no Kuni

3 posters

Goto down

Kaze no Kuni Empty Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Apr 27, 2015 5:22 pm

Kaze no Kuni
Kaze no Kuni -> Země Větru, jedna z největších zemí na světe. Její podnebí je velmi typické, jelikož je zde pořád strašné horko a půdu tvoří většinou písek. Tato Země vlastní také jednu z velkých vesnic -> Sunagakure no Sato, která však byla zničena. Její hranice ze západu obklopuje moře, ale jinak sousedí s mnoha zeměmi. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Apr 27, 2015 5:38 pm

Kangae Mizutsuchi

Přechod z Yama no Kuni do Kaze no Kuni byl poměrně klidný. Co se týče Reie, asi jsem zasáhl cestou jeho slabé místo. Nesnášel Uzumaki Naruta nebo hrdiny celkově? Kdo ví.. Odmítal jsem do něj více dloubat. Když jsem však stál na vyprahlé poušti, začalo mi být abnormální vedro. Vytáhl jsem mapu a zrak upnul k Sunagakure no Sato, kam jsem se chtěl také vypravit. Samozřejmě, že ne hned, ale přeci jenom, když už jsem tu byl. "Rei-kun, hledáme známky lidského života, pochybuji, že jsi senzibil, ale budeme tu pěkně dlouho." Zadal jsem Reiovi jediný pokyn, sám jsem nevěděl na koho narazím.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Rei Casius Mon Apr 27, 2015 6:04 pm

Bylo tu nehorázné vedro a Kangae chtěl ještě hledat známky života. "Heh.. senzibil opravdu nejsem. Nuže dobrá kouknu se, zdali tu nikdo nebude." Koukal jsem se po okolí a nic tu nebyl než kameny a písek. Po chvilce času jsem začal přemýšlet, zdali tu někdo bude, kdo by taky chtěl žít za boha na tomhle místě. Opravdu jsem pochyboval, že tu někoho najdeme a náhodou jsem viděl pohyb v písku a skočil jsem po tom. "Hej Kangae našel jsem první známku života." V ruce jsem měl ještěrku, kterou jsem držel za ocas a ocas se pak oddělil od těla a ještěrka spadla na zem a utekla. "Ah…" Byl jsem zklamaný, protože jsem si sní chtěl hrát, ale co se dá dělat ještěrka je pryč a já se můžu koukat dal po okolí. Zahodil jsem tedy ten ocas ještěrky, co mi ještě zůstal v ruce a šel jsem dál. Kangae asi ze mě měl radost, když jsem mu provedl tuhle ptákovinu. Sledoval jsem okolí, ale pořád jsem nic neviděl snad bude mít štěstí Kangae.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Civil Mon Apr 27, 2015 7:03 pm

V diaľke mohli obaja mladý shinobi spozorovať nejakú čiernu siluetu. Vyzeralo to divne, ak sa jednalo o človeka.. tak mal štyri nohy, konskú spodnú časť tela a ľudskú tú hornú.. ako keby nejaký kentaur. Neskôr im však mohlo dojsť, že to bol len nejaký pútnik, ktorý vedľa seba ťahal somára. Ten si vás každopádne nevšimol. Takto z diaľky ste nevideli žiadne detaily, no ak by ste prišli bližšie... vráskavá tvár by vás možno odpudila, možno nie. Tento obyvateľ mal svoje roky. Bol zhrbený, zabalený do rôznych habitov a sem tam si z čutory cucol nejakú tekutinu, pravdepodobne vodu. Pohmkával si celkom veselú melódiu a usmieval sa na všetko, v jeho okolí. 
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu May 07, 2015 8:10 pm

Kangae Mizutsuchi

Zajímalo mě, jestli si ze mě Rei dělá jen srandu nebo tuhle misi bere vážně. Chtěl jsem to tu splnit, takže jsem se nehodlal zabývat jeho idiotskými projevy. Co však zahlédl můj zrak byla silueta nějakého muže, či ženy v dálce. "Poběž Reii!" Řekl jsem a vyběhl ke směru k tomu dědovi. Když jsem byl aspoň kousek k němu, povšiml jsem si, že má poměrně dobrou náladu. Křikl jsem a doufal, že se zastaví. "Prosím počkejte pane!" Snažil jsem se doběhnout, chtěl jsem se ho zeptat na nějakou tu otázku. První z nich jsem ihned vyslovil. "Nevíte, kde bych zde našel pár lidí? Či nějakou větší skupinku?" 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Rei Casius Tue May 12, 2015 9:14 pm

Kangae něco zahlédnul tak se proti tomu rozběhl, ale já byl trošku pozadu, protože jsem byl zrovna zády ke kangaemu když zrovna na mě řval. Otočil jsem se a běžel jsem za Kangaem po chvilce jsem taky zahlednul nějaký obrys a když jsme se přibližovali hned už volal a ptal se Kangae a já jsem jen poslouchal a pozoroval jsem neznámou osobu.  
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Civil Thu May 14, 2015 9:02 pm

Starší muž sa od týchto dvoch mladíkov očividne snažil dostať čo najďalej. V momente keď ich stretol, obrátil sa o 180 stupňov a pádloval smerom späť. Pochopiteĺne mal svoj vek a tak ste ho bez problémov dostihli.
"Ohoho, Yorki-kun.. musím mať halucinácie. Zdalo sa mi, že ku mne niekto prehovoril chlapče." Zasmial sa smerom k jeho oslíkovi. Okázalo Kangaeho provokoval no.. jemu bolo jasné, že ho len pred chvíľkou videl. Možno si však naozaj myslel, že sa jednalo o nejakú fatamorgánu. Mohli ste si všimnúť, že jeho oslík je minimálne taký starý, ako on sám. Navyše mal na sebe niekoľko vakov v ktorých boli uložené rôzne veci. Možno sa jednalo o obchodníka? Kto vie. Rozhodne však mal namierené niekam, od niekadiaľ. Takže sa tu v blízkosti ľudia predsa len musia nachádzať.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri May 15, 2015 3:58 pm

Kangae Mizutsuchi

Ze všech míst jsem se nechtěl zdržovat zrovna v poušti. Tenhle děda však věděl zajisté něco víc a určitě mohl vědět o poloze některých lidí. Všechno co jsem musel získat byla informace o současném vůdci Kaze no Kuni, o všech co zde jsou schopní boje a o všech ostatních. Tato mise byla více než osobní, její úspěch by mohl ovlivnit můj další vývoj a po všech událostech jsem prostě musel uspět, proto reakce dědy nebyla pro mě zrovna skvělá. "Um, nejsem halucinace." Dodám a zadívám se na oblohu a na velmi rozpálené slunce. "Je tu vážně vedro a po lidech ani zmínka, takže se ptám ještě jednou, pane nevíte, kde jsou tady nějací lidé? Již nějakou dobu putujeme po světě a na nikoho jsme nenarazili." Snažil jsem se vyznít ne jako shinobi na misi, ale jako někdo kdo hledá nějaké místo, kde by se mohl usadit.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Rei Casius Fri May 15, 2015 4:16 pm

Bylo vidět, že jsem se zasmál, protože to bylo celkem vtipný tahle situace.  Kangae se snažil dědu přemluvit, že nejsme halucinace tak jsem se dal, koukal, co z toho vznikne. Jestli tu nadále zůstaneme tak budu mít i já už halucinace vedro zde na pláni nebylo moc zrovna příjemný.  Vyndal jsem pixlu s vodou a napil jsem se, už jsem začínal být dehydrovaný přeci jen na tohle horko, nejsem zvyklí.  A ten běh k dědovy tomu pomohl a dál jsem se koukal a přitom jsem byl z ticha aby mluvili dva lidi najednou to není dobrý nápad.  
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Civil Sun May 17, 2015 6:44 am

"Ehh..." Starček ešte chvíľku pokračoval v chôdzi aj cez to, že sa ho Kangae snažil o niečom presvedčiť. Nakoniec však usúdil, že ďalśia ignorácia by nepriniesla nič dobrého. Odpľul si k zemi, odpil si z čutori a nakoniec sa celkom očividne na vás dvoch pozrel. Ako keby si vás premeriaval. Máte u seba nejaké peniaze?" Spýtal sa optimisticky a až príliš milo. Očividne tu nie je nič zadarmo. Ostal stáť, výnimočne. Bolo však vidieť,že to je taký ten typický tvrdohlavý starček. bez peňazí žiadne informácie... koláče či čokoľvek. Oslík pár krát zamával ocasom, na čo sa hlavou priblížil ku Kangaemu a začal mu ožužlávať rukáv.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon May 18, 2015 2:36 pm

Kangae Mizutsuchi

Žijeme ve světě, ve kterém to chodí jak nečekaně stejně, jako všude. Bez peněz nic nebude. Rád jsem si určoval pravidla dle sebe, ale nakonec jsem vytáhl nějaké ty ryo ze své kapsy. Žil jsem na svůj životní styl poměrně dobře. Jídlo jsem vždy měl, ubytování taktéž. "Reii, jídlo v této díře platíš ty.." U sebe jsem měl sotva peníze na to, abych se mohl pohybovat z různých zemí do jiných. S vytaženými penězi jsem předstoupil před dědu a natáhl ruku. Nebylo to málo, ale vesnici by si z toho nekoupil. Kolem mě se začali tvořit kapičky vody, nešly skoro vidět, ale neměl jsem rád zloděje, kdyby se rozhodl záhadně zmizet, byl by to jeho konec. "Teď bych rád věděl, kde najdu nějakou větší skupinu v Kaze no Kuni." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Rei Casius Mon May 18, 2015 3:00 pm

Povzdechnul jsem na Kangaeho větu o placení jídla. "Ah.. Jak myslíš." Neměl by to být problém zaplatit Kangaeovi jídlo, když na tom trval. Alespoň jsem se pobavil, když ten oslík Kangaeovi ožužlával rukáv. Koukal jsem se dál na dědu a poslouchal, co řekne, když už se Kangae rozhodl zaplatit za informaci. Opravdu jsem byl zvědaví, zdali za ty peníze se něco dozvíme, kdo ví třeba mě děda překvapí. Popravdě jsem tomu opravdu nevěřil, že nám něco řekne a nenápadně jsem připravil, kdyby chtěl náhodou vzít roha.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Civil Mon May 18, 2015 4:07 pm

Nachádzali ste sa na púšti. Miestami by ste si toto miesto však mohli pomýliť s rozžeravenou trúbou a preto jediné kvapky, ktoré Kangae momentálne mohol nahromadiť, boli tak tie z jeho vlastného potu.. a aj tie sa behom sekúnd vyparili. Rozhodne to nebolo dobré miesto pre užívateľa Suitonu. Dedo schmatol peniaze a sám sa zasmial.
"Nenájdeš chlapče. Žiadne niesu." Pokrčil ramenom, na čo potiahol svojho oslíka a znova s ním začal kráčať kto vie kam. Nesnažil sa vám utiecť, ani ste od neho neregistrovali žiadny nebezpečný postoj.. naozaj to nevyzeralo tak, že by vôbec klamal.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed May 20, 2015 5:03 pm

Kangae Mizutsuchi

Skvělé, buď si ze mě dělal srandu nebo mě jednoduše okradl. Nemohl jsem to nechat jen tak. V pravé ruce jsem již třímal katanu a doběhl jsem dědu. "Reii!" Zakřičel jsem a doufal jsem, že se Rei dá do pohybu. "Takhle to nechodí, určitě odněkud jdete a někam míříte. Nebudu se opakovat, ale začnu konat, takže ještě jednou.. Kde je současný vůdce Kaze no Kuni?" V mém hlasu zněla důraznost, vážně jsem chtěl tuto misi splnit a ten dědek jí jen protahoval. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 20, 2015 5:23 pm

Kangae byl trošku podrážděný kdo by taky nebyl, když mu děda dal tuhle odpověď, ale já se opravdu bavil, snažil se to nedávat moc najevo, protože je to neslušné. Kdyby šlo o mě nějak by mě to neštvalo. Běžel jsem za Kangaem chtěl jsem vidět, co zase děda vymyslí a kdyby se něco zvrtlo snad ještě dokážu Kangaeho zastavit. V to jsem taky doufal, protože opravdu nevím, jak bych ho mohl zastavit. Tentokrát jsem byl blíž jak u Kangaea a dědy abych mohl pokud možno rychle zastavit.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Civil Thu May 21, 2015 6:40 pm

"Pche.." Znova si odpľul k nohám. Ako keby tvoju katanu ani nevidel.
"Pokojne môžeš, fakty sú fakty.. " Pokrčil ramenom a s jasnou dávkou opovrhnutia sa na Kangaeho pozrel. "Vodca? .. Vodca čoho?" Mávol rukou po okolí, kde bola samá púšť a .. púšť. "Kto by chcel vládnuť piesku.. si mladý a sprostý.. vráť sa odtiaľ, odkiaľ si prišiel. To čo viem som ti aj tak povedal. Jednoducho tu žiadne väčšie skupiny nie sú, a ani žiadny vodca." 
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed May 27, 2015 2:31 pm

Kangae Mizutsuchi

Kapky potku tekly po mé tváři, začínalo tu být opravdu vedro. Každé mrknutí, či nadechnutí mi bralo energii. Poslední naděje co mi zbývala byla chakra. Vytáhl jsem si čutoru, ve které jsem vytvořil zdroj pitné vody. Musel jsem pít v těchhle situacích dvakrát tolik. Po tom všem následoval dlouhý výdech. "Saito, co by jsi udělal ty? Na mém místě? Hm?" Nemohl jsem přestat ptát se sám sebe.
"Odpověď bys neměl hledat ve svém bratrovi, Kangae." Zazněl hlas v mé hlavě. Už jsem si myslel, že ho nikdy neuslyším. "Ty jsi mi nechyběl." Jedinou výhodou zde bylo to, že ho nikdo neslyšel. To by byl asi můj konec. 
"Neber si to zle. Chci ti jen pomoct." 
"Co bych měl tedy udělat?" Kdo by pomyslel, že se ještě se svým druhým já nebo co to vlastně bylo, začnu kamarádit. Za co to provedl, donutil mě zabít členku vlastního týmu. No nakonec si stařec i Rei mohli všimnou úsměvu na mé tváři. "Chápu. Jdeme Reii, tenhle nám víc neřekne." Co se odehrálo v mé hlavě? Kdo ví. Pomalu jsem se dal na cestu směrem k Sunagakure no Sato.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Rei Casius Mon Jun 01, 2015 2:26 pm

Už jsem začínal být opravdu jak opečený kuře do zlatova. A opravdu jsem si nevšiml úsměvů na Kangaovi tváři. Opravdu jsem měl dost vlastních problému. Když už se konečně Kangae rozhodl, že to někam nevede, byl jsem šťastný v tomhle vedru se mi opravdu, nechtělo být. "Bude mi potěšením." Opověděl jsem Kangaeovi a pomalu jsem se vydali směrem ke Sunagakure no sato. Kangae šel dobře oproti mě já jsem se belhal jak nějaký zombie měl jsem ještě vodu, ale tu jsem si šetřil i když nevím proč. Přemýšlel jsem jak nemyslet na to vedro a přišel jsem na to zeptal a zeptal jsem se na něco Kangaeho. "Kangae proč ses stal shinobim?"  V tuhle to byla asi divná otázka, ale já jsem si nemohl pomoct byl jsem zvědaví.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Jun 02, 2015 7:23 pm

Kangae Mizutsuchi

Sunagakure byla na dosah. Již jsme stáli na hranicích Kaze a Suna no Kuni. Rei se zeptal na otázku, která mě u něj docela překvapila. Já se ho na to ptal již kdysi. Neuznával jsem ho, nevěděl jsem proč se on stal shinobim. Jediný koho jsem uznával byl můj bratr, který je teď však mrtvý. Jediný shinobi hodný mého uznání byl tedy Akuma. "Proč jsem se stal shinobim?" Na konci této věty následoval výdech a pomalu jsem poskládal pečeť. "Je čas se rozdělit." Usmál jsem se a pomalu dokončoval svou pečeť. "Musím pomstít svůj klan a ochránit jistou věc." Tou byla Kirigakure a s Kirigaure i celý svět. Po doskládání pečetí jsem provedl Shunshin no jutsu. Vzhledem k tomu, že Rei vypadal lehce unaveně, nemohl mou kombinaci Shunshinu předpokládat a pochybuji, že mě začal následovat. Jednoduše jsem mu utekl. 
//Přesun -> Suna
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Rei Casius Wed Jun 03, 2015 10:48 am

Kangae použil Shunshin no jutsu a utekl mi. Já se rozhlídnul po okolí, povzdechl jsem si, že mě tam nechal. Přemýšlel, co budu dělat dál jestli kangaeho mám jít hledat nebo ne.  Rozhlídnul jsem se po okolí, když tu byla, jen ta poušť opravdu se mi nechtělo Kangaeho v tomhle hledat. Pokrčil jsem rameny a vydal jsem se na zpáteční cestu nic jiného jsem nezmohl, když mi utekl.

/Přesun -> Kaze no Kuni -> Suna no Kuni -> Yama no Kuni -> Tsukigakure
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Kaze no Kuni Empty Re: Kaze no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru