Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Väzenie

3 posters

Goto down

Väzenie  Empty Väzenie

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 05, 2016 6:51 am

Jedná sa o lokálne väzenie v Tsukigakure no sato. Nie je príliš veľké a istá jeho časť nie je ani veľmi dobre zabezpečená. Má to pomerne jednoduchý dôvod. Jedná sa zväčša len o väzenie, kde sa zatvárajú obyčajný ľudia alebo shinobi za menšie priestupky na kratšiu dobu. Ťažký kriminálnici sa prevážajú na celkom iné miesto, mimo dediny. Kto by si ich aj chcel uprostred dediny nechávať. Má stredne veľkú kapacitu, žiadne chakru-potlačujúc prostriedky a kopec ožranov, ktorý to len minulú noc prehnali s alkoholom.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Shinobi Tue Apr 05, 2016 7:05 am

Nejaký čas trvalo, kým ťa doviezli do vezenia a rovno do jednej z cieľ. Len ti ešte pred vstupom zobrali všetky tvoje zbrane. Vlastne si ani nemal vlastnú celu. Bol to skôr taký ten klasický typ, na rýchle zadržanie. Neplánovali ťa tu držať dlho, pravdepodobne. Osadenstvo cely bolo naozaj očarujúce. Traja na mol opitý ľudia, ktorý dobre že nespali niekde na zemi vo vlastných zvratkoch. Následne len trojica mládencov pravdepodobne patriacich k nejakým výtržníkom a chlapík, ktorý sedel na lavičke opretý o stenu, v tureckom sede. Pred odchodom sa k tebe bielovláska ešte raz otočila. "Upozorníme vodkyňu klanu Hagisaki. Záleží už od nej, či to bude chcieť brať.. ako trestný čin, alebo len ako priestupok." Prehovorila k tebe a následne z cely odišla.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Shiro Tue Apr 05, 2016 4:03 pm

Došli jsme až do cely. Docela jsem se znechuceně podíval na ty trosky, který tu byly uzavřený. S povzdechem jsem si promnul zápěstí a opřel se ramenem o mříže. Pozoroval jsem tu bělovlásku. Proč ženy musí být tak kruté? Pomyslel jsem si a hned na to jenom kývnutím zareagoval na její větu. To ještě bude sranda. Moje první easy mise a hned skončím tady. Pff, byl jsem spíš typ do terénu, kso. Zvykej si, je jich plnej svět a většina velitelů a organizátorů jsou právě ženský. Na pohled svůdné múzy, ale uvnitř nich spí horší monstrum než jsem já samotnej! Chachacha! Chlapče, máš se ještě co učit v tomto oboru. Pokud neumřel na bojišti, zabije tě žena. Son se docela rozkecal, nejspíš o tomto tématu Ženy věděl víc než já, což bylo smutný. No, na druhou stranu jsem to bral jako plus. Bude mi radit a nikdo nepozná, že tyto poznatky jsou jeho. Musel jsem se i přes to nad jeho odpovědí zasmát a sedl jsem si tam do tureckého sedu, opřený zase od mříže mezi mnou a ním. Pozoruhodné zjištění. Pousmál jsem se a čekal...nic jiného mi nezbývalo.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 05, 2016 5:20 pm

Rada by som mala ruky vo vreckách, keby som nejaké vrecká mala. Musela som niečo s týmto mojim outfitom robiť. Pravdepodobne tiež nebol najlepší nápad vpadnúť takto do väzenia pretože.. no pretože to vzbudzovalo nie úplne žiaducu pozornosť. Našťastie som nemala v pláne ísť príliš hlboko do tohto bordelu. Skôr niekde k zadržiavacím celám, kde sa o mreže opieral môj obľúbený Jinchuuriky. "Ah.. vidím že si to prežil." Podpichla som ho trocha ironickým podtónom a oprela som sa o tie isté mreže ako on, len z druhej strany. "Ako sa ti tu páči?" Možno som len prišla pokecať, kto vie.. však v tom kancli musela byť vždy taká nuda. Môj tón však bol príjemný. Možno zľahka výsmešný ale.. len maximálne zľahka. Skôr podpichovačný, k tomu by sa to dalo určite pripísať. No nemyslela som to nijak zle len.. som mala rada tento scenario.. kde je muž vo vezení a záleží na žene, či sa z neho dostane or whatever.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Shiro Tue Apr 05, 2016 5:34 pm

Pomalu jsem přivíral oči, ale věděl jsem, že právě tady by to nebyl nejlepší nápad. Pokus o kráděž, ci znásilnění byla více než možná. Proto jsem si jenom povzdechl a stále svou maličkost držel při vědomí, když v tom jsem slyšel hluk z okolních cel. Podíval jsem se na uličku a ke mě šla právě ona žena, která mi dala tuto příšernou misi. Jenom jsem se nad tím pousmál a zůstal stále ve stejné pozici.
Tak jo! Teď je naše chvíle, projev svou zlost! Son byl jako vždy příliš horkokrevný, možná až hysterický. Jenom jsem se v podvědomí mile usmál a stoupnul si. Nejsem naštvaný, to se stává. Každopádně, díky za společnost. Očividně s mým názorem nebyl jako vždy moc spokojený. Já byl přesný opak jeho, klidný a více méně flegmatik. Ale on si už určitě zvykl.
Podpichy této ženy jsem vzal s úsměvem a pokrčil jsem rameny s doprovázeným unuděným povzdechem. "Hmm, přežil s těží. Tato mise byla nad mé možnosti." Odpověděl jsem s ironií v hlase a založil si své ruce do kapes. Ten její ohoz, nedivil jsem se, že upoutala pozornost. Já k tomu však nic neřekl, byl jsem sice muž a díval jsem se na určité partie, ale nedal jsem nic najevo, ostatně jako vždy. "Jak bych to řek. Možná bych tu trošku vymaloval, dal sem nějakej obrázek a alespoň voňavým stromečkem zakryl ten pach těchto...dobytků." Pousmál jsem se, když jsem se na ní podíval. To poslední slovo *dobytků jsem řekl potišeji. Nerad bych se pral v takto malé cele. To bylo pod mojí úroveň.
Opřel jsem si taktéž hlavu o mříž. "Každopádně, milá slečno. Mise je splněna. Položil jsem svitek do hlavní haly se stolečkem. Někdo z klanu by si ho snad převzít měl." Podotkl jsem k mé misi. Kterou jsem já osobně bral za vyřízenou. Bylo jenom na ní, jestli řekne ano nebo ne. Když jsem se však nad touto návštěvou zamyslel..."Tsukikage se vrátil, hádám?" Optal jsem se na tuto téměř nedůležitou věc, ale chtěl jsem se ujistit. Jestli je už Mai ve vesnici. Docela jsem se nudil, když jsem netrénoval Yukiho. Byla to tehdy docela sranda. On se však teď začal učit práci se svým pískem, což mě docela znepokojovalo, když nedokáže udržet kontrolu nad sebou, zdokonalovat se v něčem tak klíčovém by mohlo být nebezpečné. Tato myšlenka mě občas dokázala dobře znervóznit.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Lizzy Tue Apr 05, 2016 9:35 pm

Znášal to celkom dobre. Aj keby som ho tu nechala skysnúť ešte nejaký čas, pravdepodobne by to celkom normálne prežil. Však bol vo svojom prostredí no nie? Radšej som to nevyslovila nahlas. Aj keď som mala chúťky ďalej ho škándliť. Možno som príliš zmäkla, kto vie. No v jednom sa predsa len pomýlil. Misia ja.. som mu vlastne žiadnu nezadala. Bola to len prosba, taká službička mojej maličkosti. S oficiálnym chodom Tsukigakure to nemalo nič spoločné. Aj pre to som na neho ostala prekvapene pozerať. Netušila som, o akej misii hovoril. Až keď znova spomenul ten zvitok, na tvári sa mi objavil pobavený úsmev a ja som si z chuti odchechtla. "Shiro .. Shiro.. Shiro.. Za prvé, ja nie som milá slečna.. som tvoja veliteľka, nadriadená.. a tak by som bola rada, keby si sa takým spôsobom aj správal prípadne ma tak oslovoval a podobne. Za druhé.." Na chvíľku som si musela premyslieť, ako mu vysvetliť, že .. som ho vlastne na žiadnu misiu neposlala. Po lopate to ale asi pôjde najlepšie no nie ? " .. som ťa neposlala na žiadnu misiu. Bola to len prosba, službička. Nemusel si ju vôbec prijať, spýtala by som sa poštáka len som ho práve nemala po ruke." Mikla som ramenom. Na jeho otázku som pokývala hlavou na nesúhlas.  "Už je to nejaký čas čo Tsukikageho nemáme Shiro-san, zabudol si? Teraz sme cisárstvo. Kanrisha - Mei - sama sa však vrátila zo svojej služobnej cesty a znova zasadá vo svojej právoplatnej funkcii. Alebo si zabudol?" Aj by som povedala niečo na štýl sexica s veľkými kozami ale, to sa naozaj na cisárovnú príliš nehodilo. Navyše si Shiro ani neuvedomoval, ako sa s oslovením Tsukikage trafil. Ten Hokori bol naozaj had..
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Shiro Wed Apr 06, 2016 9:12 am

Jeji rekce mi nahnala usmev na tvari. Tato zena ocividne chtela, aby ji nekdo uctival, za to na jake pozici je. Kazdopadne, me do toho nic nebylo, pokud to chtela, vyhovel jsem ji. Pokyvl jsem hlavou s mensim usmevkem. "Dobre, mila slecno velitelko Lizzy-sama." Zazubil jsem se do siroka a pak jenom mavnul rukou., s lehcim povzdechem. Ano, udelal jsem si z toho mensi srandu, ale co uz. Myslel jsem to vazne, jen toto byla slabsi chvilka. Kazdopadne, docela me to neprekvapilo, ze rekla ze to byla spis prosbicka. Tak jako tak jsem to bral za vyrizenou. Proto jsem jenom pokrcil unudene rameny. "Mise nemise, ukol splnen. Je to jedno, jestli to je prosba, udelal jsem to co jste chtela." Rekl jsem strucne. Nasledne me zopakovala to, co vetsina shinobi teto vesnice. Ano, vedel jsem ze byla zmena, ale vzdycky mi to vypadlo z hlavy, nepocitoval jsem v tom zadny rozdil. Tak jako tak byl jeden clovek co to ridil. At to byl cisar nebo kage, to bylo jedno. "Cisar nebo Kage...nevidim v tom rozdil. Kazdopadne je zpatky a to je to, co jsem chtel slyset." Usmal jsem se na ni mile a potom se protahl. "Mohl bych mit taky prosbicku? Pustila by jste me, prosim. Vsak vite, je fajn se tu opirat, naproti zene. Ale jsem presvedceny, ze divat se bez takovychto mrizi bude lepsi a prijemnejsi." Uchechtl jsem se ironicky-ale znelo to mile, nijak jsem si ji nedobiral, to bych si nedovolil. Mel jsem k zenam uctu!
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Lizzy Wed Apr 06, 2016 7:34 pm

Jeho zjavnú provokáciu som si tento krát nevšímala. Skôr ma trápilo, že oćividne naozaj nevedel kde je ten rozdiel. Odsunula som sa od mreží a s rukami na hrudi som ho prebodla pohľadom. Prestala som sa s ním hrať proste, som bola náladový človek. "Medzi Císarovnou a Kage je ten rozdiel, že Císarovna.. ťa môže dať bezdôvodne popraviť. A ja v jej mene tiež. A nie, nepustím ťa odtiaľto.. potrebujem aby si trocha vychladol. Po tom sa o možnom prepustení budeme môcť rozprávať." Chvíľkové odmlčanie neznamenalo, že som z týmto monológom skončila. "Nechcem byť k tebe zbytočne nepríjemná Shiro. Ale Shinobi, ktorý nevedia uposlúchnuť aj jednoduchý rozkaz.. takých nepotrebujeme." Otočila som sa s tým že pôjdem preč, aj keď.. Z vnútrajška plášťa som vytiahla zvitok a hodila som ho Shirovi (zabudol som to napísať no už nemáš zviazané ruky). "To je tá technika čo si chcel. Aby si sa tu moc.. ehm, nenudil." Pousmiala som sa a následne som mu mávla na pozdrav. Odišla som.


(Presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Shiro Wed Apr 06, 2016 7:46 pm

Pokrčil jsem rameny s menším úsměvem.
"Umřít na bojišti, umřít při službě, umřít při ochraně, na stáří a nebo být popraven." Podotkl jsem s lehčím povzdechem a sledoval, jak se opět narovnala a založila si ruce do sebe. Byla hodně náladová, toho jsem si všiml, ale nevadilo mi to. "Člověk, nebo shinobi...život končí smrtí, tomu se nikdo nevyhne. Někdo dřív, někdo později. Na tom nesejde. Jestli se podřídím Kage, nebo Císařovně, výjde to na stejno. V každém případě jednou zemřu, jako všichni." Řekl jsem jí na její první větu o tom, že mě poučovala o rozdílu. Bylo zajímavé vědět něco takového, ale já svůj názor řekl a měl jsem to stále stejný, rozdíl jsem nepociťoval. Chytl jsem svitek a usmál se na ní. "Děkuji." Pokývl jsem jí hlavou. Opřel jsem se o mříže, zády k ní a sesunul se dolů do sedu a rozbalil jsem svitek. Když odcházela, ještě jsem otočil hlavu na stranu. "Ne, takového ne, Lizzy-sama. Vy potřebujete jenom někoho, kdo život bere více z pohledu člověka a ne shinobiho. Někoho, kdo na Vás bude milý...Budu tu na vás čekat." Cukl jsem koutkem nahoru a slyšel jí jak odchází. Bylo to mířené přímo na ní, myslel jsem to upřímně. Byla možná náladová, ale na tom nesešlo, viděl jsem v ní milou osobu. Z nějakého důvodu jsem měl potřebu být takovýmto lidem na blízku. I kdybych je z hlouby jejich srdce štval svými názory a pohledy...
Bylo mi jasné, že si tu pár dní pobudu. Svůj čas jsem hodlal věnovat pročítání svitku, který mi dala s mou Dotonovou technikou, která se mi bude hodit. Nehodlal jsem utíkat, proč taky? Až na ten puch se tu dalo vydržet.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Shiro Fri Apr 08, 2016 12:55 pm

Po dvou dnech, kdy jsem už celou techniku uměl nazpaměť, za mnou došel jeden z hlídačů u cel. Odemkl mříže a já čekal, že se na mě všichni vrhnou, aby mohli zdrhnout. Ale oni spali...opravdu lidé, kteří tu byli na chvilku, se nesnažili dostat ven. Heh, taky aby jo. No, každopádně, můj čas zde vypršel. Vzal jsem si své saky paky, svitek jsem si založil do kapsy a jenom s pokývnutím na hlídače, jsem odešel pryč.

Přesun
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Väzenie  Empty Re: Väzenie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru